Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim.xlsx

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 40 PAWELEC MIROSŁAW M 1 M 30-39 1 GDAŃSK JABRA ROLLER TEAM 21km 0:44:19
2 41 TATARATA KONRAD M 2 M 20-29 1 GDAŃSK JABRA ROLLER TEAM 21km 0:44:20
3 17 MAZUREK SEBASTIAN M 3 M 30-39 2 GDYNIA JABRA ROLLER TEAM 21km 0:44:20
4 45 DUDA MARCIN M 4 M 30-39 3 TORUŃ ROLLA SPEED TEAM 21km 0:46:42
5 8 KOC MARCIN M 5 M 40-49 1 TORUŃ ROLLA SPEED TEAM TORUŃ 21km 0:46:43
6 7 IGNASZAK MICHAŁ M 6 M 30-39 4 WARSZAWA PLICHWYŚCIG.PL 21km 0:46:50
7 25 SZUMLAS ARKADIUSZ M 7 M 0-19 1 MRZEZINO PROLUBE SPEED TEAM 21km 0:50:25
8 24 SZELAK MIROSŁAW M 8 M 30-39 5 NOWA WIES LEBORSKA 21km 0:50:32
9 10 KOSZAŁKA ANDRZEJ M 9 M 30-39 6 NOWA WIEŚ LĘBORSKA NOVILE TEAM 21km 0:50:32
10 27 SZUMLAS JACEK M 10 M 40-49 2 MRZEZINO 21km 0:50:32
11 15 ŁABINOWICZ SZYMON M 11 M 20-29 2 GDAŃSK TWISTER TRÓJMIASTO 21km 0:50:33
12 16 ŁABINOWICZ PIOTR M 12 M 40-49 3 GDAŃSK TWISTER TRÓJMIASTO 21km 0:51:32
13 13 KWIATKOWSKI RADOSLAW M 13 M 30-39 7 GRUDZIADZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 21km 0:52:37
14 30 ZDANCEWICZ PAWEŁ M 14 M 40-49 4 WARSZAWA LEGIA WARSZAWA MASTERS 21km 0:52:37
15 36 WARCHOŁ ŁUKASZ M 15 M 30-39 8 WARSZAWA 21km 0:52:38
16 44 BORLIK RAFAŁ M 16 M 30-39 9 NOWA WIES LEBORSKA NOVILE TEAM 21km 0:52:38
17 12 KWIATKOWSKI ŁUKASZ M 17 M 30-39 10 BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 21km 0:52:39
18 39 HACKERT MAREK M 18 M 50-59 1 CHOJNICE ROLLER CHOJNICE 21km 0:52:40
19 29 WRÓBEL ANTONI M 19 M 70+ 1 PĘPOWO KARTUSKIE 21km 0:55:11
20 31 ZIÓŁKOWSKI JULIAN M 20 M 50-59 2 GDAŃSK STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE 21km 0:56:12
21 9 KONKOL JAROSŁAW M 21 M 50-59 3 GDAŃSK JABRA RTF 21km 0:56:23
22 43 KOŚCIOWSKA AGNIESZKA K 1 K 30-39 1 GDAŃSK 21km 0:56:36
23 28 WOJCIECHOWSKI MICHAŁ M 22 M 40-49 5 RAKOWNIA ROLL TEAM RAKOWNIA 21km 0:56:42
24 38 JUNKA KAROLINA K 2 K 20-29 1 BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 21km 0:58:52
25 26 SZUMLAS DOROTA K 3 K 40-49 1 MRZEZINO 21km 0:58:53
26 46 KRAJNIK AGATA K 4 K 0-19 1 TORUŃ ROLLA SPEED TEAM TORUŃ 21km 0:58:54
27 2 DROZDZEWSKI ROBERT M 23 M 50-59 4 KOLBUDY 21km 0:58:58
28 3 FILIPKOWSKI MARIUSZ M 24 M 40-49 6 GDAŃSK JABRA RT FRIENDS 21km 0:59:02
29 33 SAWICKA ZUZANNA K 5 K 0-19 2 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY OLSZTYN 21km 0:59:56
30 5 FROŁOWICZ TOMASZ M 25 M 50-59 5 MEZOWO 21km 1:00:32
31 4 FLIS KRZYSZTOF M 26 M 50-59 6 ROTMANKA 21km 1:01:17
32 11 KOWALSKI MAREK M 27 M 60-69 1 GDAŃSK TWISTER TRÓJMIASTO 21km 1:01:41
33 1 DEMICKI PIOTR M 28 M 50-59 7 TORUN AMATOR 21km 1:03:15
34 37 BARTOSIEWICZ JAKUB M 29 M 30-39 11 RUMIA 21km 1:03:19
35 18 POTRZEBOWSKI MICHAŁ M 30 M 40-49 7 STAROGARD GDAŃSKI 21km 1:03:29
36 6 GRUSZKA JAKUB M 31 M 30-39 12 WARSZAWA 21km 1:09:36
37 22 SŁOWIK ARKADIUSZ M 32 M 50-59 8 KRUKLANKI GIŻYCKIE STOWARZYSZENIE ŁYŻWIARSKIE "CZARNE PANTERY" 21km 1:09:45
38 32 ŻMUDZIŃSKI ANDRZEJ M 33 M 70+ 2 GDAŃSK TWISTER TRÓJMIASTO 21km 1:10:03
39 20 RUTKOWSKI WOJCIECH M 34 M 60-69 2 CZERWONAK CZERWONAK BIEGA 21km 1:10:50
40 42 ŁUBEK WŁODZIMIERZ M 35 M 50-59 9 KROCZEWO AMATOR 21km 1:16:15
41 19 ROESKE JUDYTA K 6 K 20-29 2 POŁCZYNO 21km 1:16:47
42 14 LITWA BOGUMIŁA K 7 K 20-29 3 LĘBORK GAZELLE DAVOS BICYCLE TEAM 21km 1:20:49
43 23 STACHOWSKA MONIKA K 8 K 40-49 2 GDAŃSK 21km 1:21:05
44 35 MATEJEK DOROTA K 9 K 20-29 4 ELBLĄG 21km 1:36:38

Chłopcy - 600m

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 92 SYLWESTRZAK MATEUSZ M GIŻYCKO UKS GIŻYCKO 600m 0:01:56
2 88 PAKULSKI MILOSZ M GDYNIA 600m 0:02:06
3 76 GAŁKA MIKOŁAJ M LĘBORK 600m 0:02:17
4 73 FILIPKOWSKI MATEUSZ M GDAŃSK GDAŃSK 600m 0:02:23
5 74 FRĄCZAK FILIP M TORUŃ ROLLA SPEED TEAM 600m 0:02:36
6 78 GRUSZKA GRZEGORZ M WARSZAWA 600m 0:03:31
7 106 DUDA JULIAN M TORUŃ ROLLA SPED TEAM 600m 0:04:59

Chłopcy i dziewczęta - 1000m

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 101 SKRZYPIEC KAMIL M PRUSZCZ GDAŃSKI 1000m 0:03:59
2 100 PATELCZYK FILIP M LĘBORK 1000m 0:04:00
3 79 HEINRICH JULIA K KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ 1000m 0:04:10
4 88 PAKULSKI MILOSZ M GDYNIA 1000m 0:04:30
5 91 SYGUŁA SANDRA K KS PILICA TOMASZÓW MAZOWIECKI 1000m 0:04:33
6 75 GACKOWSKA ZUZANNA K KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ 1000m 0:04:37

Dziewczęta - 600m

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 79 HEINRICH JULIA K BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 600m 0:01:59
2 77 GLAPIŃSKA AGATA K TOMASZÓW MAZOWIECKI 600m 0:02:02
3 91 SYGUŁA SANDRA K TOMASZÓW MAZOWIECKI KS PILICA 600m 0:02:03
4 75 GACKOWSKA ZUZANNA K BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 600m 0:02:05
5 103 KARSZNIA HELENA K KARWIA KARWIA 600m 0:02:50
6 102 FRACZAK IGA M TORUŃ ROLLA SPED TEAM 600m 0:02:55
7 86 NOWAK JULIA K CHARBROWO 600m 0:03:02
8 94 SZELAK JULIA K PRUSZCZ GDAŃSKI 600m 0:03:03
9 87 PAKULSKA JAGNA K GDYNIA 600m 0:03:05
10 105 CYLKOWSKA ZOSIA K KĘTRZYNO 600m 0:03:10
11 104 OSYPIUK WERONIKA M WARSZAWA 600m 0:03:10
12 85 KUŚ MAGDALENA K KORONOWO KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO 600m 0:03:13
13 93 SYLWESTRZAK POLA K GIŻYCKO GIŻYCKO 600m 0:05:16
14 95 SZELAK ZUZANNA K PRUSZCZ GDAŃSKI 600m 0:05:22

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ