Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kozłowski Marek Pasłęk Bieg główny opłacono on-line
2 pawłoska karolina Elbląg Bieg główny opłacono on-line
3 Barszcz Waldemar Elbląg Bieg główny opłacono on-line
4 Szewczyk Mirosław Milejewo Bieg główny opłacono on-line
5 SZEWCZYK RAFAŁ OLSZTYN Bieg główny
6 Wodnicki Przemysław Dzierzgoń Bieg główny opłacono on-line
7 Mroczkowski Tomasz Malbork Bieg główny opłacono on-line
8 Pańka Marcin Elbląg Bieg główny opłacono on-line
9 WAŚNIEWSKI Rafał ELBLĄG Bieg główny opłacono on-line
10 Szandrocha Krzysztof Elbląg Bieg główny opłacono on-line
11 Ołowski Kamil Dzierzgoń Bieg główny opłacono on-line
12 Dratwa Kacper Elbląg Bieg główny opłacono on-line
13 Kokitko Michał Elbląg Bieg główny opłacono on-line
14 Pasierbska Ewa Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
15 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg główny opłacono on-line
16 Koziarska Ania Elbląg Bieg główny opłacono on-line
17 Budka Tomasz Marzewo Bieg główny opłacono on-line
18 Jurago Karolina Elbląg Bieg główny opłacono on-line
19 Komasara Piotr Malbork Bieg główny opłacono on-line
20 Jurago Tomasz Elbląg Bieg główny opłacono on-line
21 Źródło Michał Źródło Elbląg Bieg główny opłacono on-line
22 MAJEWSKI Ryszard Dzierzgoń Bieg główny opłacono on-line
23 Cybelius Robert Długobór Bieg główny opłacono on-line
24 okseniuk oksana luck Bieg główny
25 Maliszewska Marianna Elbląg Bieg główny opłacono on-line
26 Szarko Maciej Elbląg Bieg główny opłacono on-line
27 lipski kamil Elbląg Bieg główny opłacono on-line
28 Zdanowicz Paweł Elbląg Bieg główny opłacono on-line
29 Jakubowska Katarzyna Pasłęk Bieg główny opłacono on-line
30 Antoniewicz Marcin Elbląg Bieg główny opłacono on-line
31 Kaczmarczyk Bartłomiej Elbląg Bieg główny opłacono on-line
32 Morawek Arkadiusz Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
33 Pawłowski Krzysztof Elbląg Bieg główny opłacono on-line
34 Kleszczewski Ryszard Słobity Stacja Bieg główny opłacono on-line
35 Orłowski Piotr Gdynia Bieg główny opłacono on-line
36 Lipska Bożena Elbląg Bieg główny opłacono on-line
37 Majewski Wojciech Dzierzgon Bieg główny opłacono on-line
38 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice Bieg główny opłacono on-line
39 Zygajdowski Kazimierz Kwidzyn Bieg główny opłacono on-line
40 Zygajdowska Joanna Kwidzyn Bieg główny opłacono on-line
41 Rzepka Andrzej Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
42 Michalski Dominik Działdowo Bieg główny opłacono on-line
43 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Bieg główny opłacono on-line
44 JAŻDŻEWSKA IWONA MALBORK Bieg główny opłacono on-line
45 Cybulska Agnieszka Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
46 Szklarski Andrzej Elbląg Bieg główny opłacono on-line
47 Szklarska Alicja Elbląg Bieg główny opłacono on-line
48 Lisowski Tomasz Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
49 Olejarczyk Piotr Olejarczyk Elbląg Bieg główny opłacono on-line
50 Banach Andrzej Olsztyn-Pisz Bieg główny opłacono on-line
51 Jagucka Małgorzata Markusy Bieg główny
52 Tarasiewicz Ryszard BRANIEWO Bieg główny opłacono on-line
53 Kucharski Krystian Elbląg Bieg główny opłacono on-line
54 MINDA EWELINA MINDA Elbląg Bieg główny opłacono on-line
55 jakubowska anna paslek Bieg główny opłacono on-line
56 Kacser Zita Debrecen Bieg główny opłacono on-line
57 Lisak Sebastian Elbląg Bieg główny opłacono on-line
58 Deptuła Mirosława Elbląg Bieg główny opłacono on-line
59 Świderski Jan Pasłęk Bieg główny opłacono on-line
60 Pulkowski Leszek Zajączkowo Bieg główny opłacono on-line
61 Malinowski Tomasz Jegłownik Bieg główny opłacono on-line
62 Wojciechowski Bartłomiej Ostróda Bieg główny #BBKTS opłacono on-line
63 Staniszewska Agnieszka Braniewo Bieg główny #BBKTS Braniewianki
64 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg główny 9 BBKPANC BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA opłacono on-line
65 Osiński Ryszard Malbork Bieg główny Active Malbork/Biegowa Rodzinka opłacono on-line
66 Piątek Justyna Gdańsk Bieg główny Aplitt opłacono on-line
67 Misiak Alicja Susz Bieg główny AZS UG opłacono on-line
68 Mwetich Silas Eldored Bieg główny Benedek Team opłacono on-line
69 Ngeno Isaac KImutai Eldored Bieg główny Benedek Team opłacono on-line
70 Retecki Krzysztof Ostromecko Bieg główny Bogmar / Presto opłacono on-line
71 Fidura Agnieszka Braniewo Bieg główny Braniewianki opłacono on-line
72 Ingielewicz Magda Braniewo Bieg główny Braniewianki opłacono on-line
73 POMAGRUK-MAJEK KAROLINA BRANIEWO Bieg główny Braniewianki opłacono on-line
74 Zając Bartosz Kierzliny Bieg główny BSB Barczewo Biega opłacono on-line
75 Grabowski Marek Olsztyn Bieg główny BUDIMEX opłacono on-line
76 Jurewicz Adam Elbląg Bieg główny Elbażant opłacono on-line
77 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG Bieg główny ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM opłacono on-line
78 Sowa Renata Elbląg Bieg główny IKS ATAK ELBLĄG opłacono on-line
79 Sowa Sylwek ELBLĄG Bieg główny IKS ATAK ELBLĄG opłacono on-line
80 Głowacka Anna Elbląg Bieg główny IKS ATAK ELBLĄG opłacono on-line
81 Lenzer Daniel Elbląg Bieg główny JW 4808 opłacono on-line
82 Spustek Marcin Elbląg Bieg główny KALENJI TEAM POLAND/ TRUSO ELBLĄG
83 Sanecki Przemysław Nowe Kusy Bieg główny KB Biegam Bo Lubię Pasłęk opłacono on-line
84 Sanecki Piotr Pasłęk Bieg główny KB Biegam Bo Lubię Pasłęk opłacono on-line
85 Sanecki Patryk Pasłęk Bieg główny KB Biegam Bo Lubię Pasłęk opłacono on-line
86 Ulikowski Tomasz Pasłęk Bieg główny KB BiegamBoLubię Pasłęk opłacono on-line
87 Pokojski Andrzej Braniewo Bieg główny Kropelka opłacono on-line
88 Rutkowska Katarzyna Bialystok Bieg główny KS Podlasie Białystok opłacono on-line
89 Grzonka Kamila Bytonia Bieg główny KS Sokół Zblewo opłacono on-line
90 Pawłowska Dorota Marzęcice Bieg główny Kurzętnik Biega opłacono on-line
91 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW MALBORK Bieg główny LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
92 Stefański Andrzej ELBLĄG Bieg główny Maratończyk - Elbląg opłacono on-line
93 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG Bieg główny Mistrz Polski w duatlonie 2018 opłacono on-line
94 Okseniuk Sergii Luck Bieg główny mk luchesk-lkb rudnik
95 SOBCZAK ANTONI Nysa Bieg główny Nysa Biega\CrossandActive Nysa opłacono on-line
96 Prokop Wojciech Elbląg Bieg główny Olimpia Elbląg opłacono on-line
97 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg główny OSP POGRODZIE opłacono on-line
98 Zygadłowicz Tomasz Elbląg Bieg główny Piecobudowa Elbląg opłacono on-line
99 Jurołajć Tomasz Lipowina/Braniewo Bieg główny PIEKARNIA WARMIŃSKA TEAM opłacono on-line
100 Purzycki Michał Pasłęk Bieg główny Piję i biegam opłacono on-line


Wyświetleń: 5272

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ