Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Warchoł Wiktor Wydminy Bieg dla uczestników 9-12 lat - 1050m 2010 S
2 Siekaniec Patryk Gawliki Wielkie Bieg dla pasjonatów biegania -5000m 1998 M
3 Romanowicz Robert Wydminy Bieg Główny- 1963m LKS Mazur Wydminy 2003 M
4 Ostrowski Wiktor Wydminy Bieg dla uczestników 9-12 lat - 1050m Luks Sport z Kultura 2009 S
5 Ostrowski Marek Wydminy Bieg dla uczestników 9-12 lat - 1050m Luks Sport z Kultura 1977 M
6 Waleriański Marcin Wydminy Bieg Główny- 1963m Luks Sport z Kultura 1979 XL
7 Waleriański Dawid Wydminy Bieg dla uczestników 9-12 lat - 1050m Luks Sport z Kultura 2008 S
8 Grześkowicz Kacper Wydminy Bieg dla uczestników 9-12 lat - 1050m Luks Sport z Kultura 2008 S
9 Waleriański Kamil Wydminy Bieg dla uczestników 9-12 lat - 1050m Luks Sport z Kultura 2009 S
10 Rolnik Bartosz Wydminy Bieg dla uczestników 9-12 lat - 1050m Luks Sport z Kultura 2008 S
11 Buczyński Piotr Wydminy Bieg Główny- 1963m ONR Wydminy 2000 M
12 Heksel Tomasz Wydminy Bieg Główny- 1963m ONR Wydminy 1974 L
13 Warchoł Monika Wydminy Bieg Główny- 1963m ONR Wydminy 1983 M
14 Rożenko Magdalena Wydminy Bieg Główny- 1963m 2006 S
15 Rożenko Mariusz Wydminy Bieg dla pasjonatów biegania -5000m ONR Wydminy 1973 L
16 Rożenko Michał Wydminy Bieg dla pasjonatów biegania -5000m ONR Wydminy 2001 M
17 Siekaniec Anna Gawlik Wielkie Bieg Główny- 1963m 1976 M
18 Romanowicz Rafał Wydminy Bieg Główny- 1963m LKS Mazur Wydminy 2001 M
19 Konopko Jan Wydminy Bieg dla uczestników 9-12 lat - 1050m Luks Sport z Kultura 2009 S
20 Konopko Marcel Wydminy Bieg dla uczestników 9-12 lat - 1050m Luks Sport z Kultura 2006 S
21 Romanowska Magdalena Wydminy Bieg Główny- 1963m 2002 M
22 Danilewicz Igor Wydminy Bieg Główny- 1963m LKS Mazur Wydminy 2002 M
23 Siwicki Przemysław Wydminy Bieg dla pasjonatów biegania -5000m 2001 S
24 Pałdyna Natalia Wydminy Bieg Główny- 1963m BBL Wydminy 1993 S
25 Wolański Tomasz Wydminy Bieg dla pasjonatów biegania -5000m Mazur Wydminy 1991 L
26 KASIŃSKA DANUTA GIŻYCKO Bieg Główny- 1963m 1966 M
27 Pałdyna Leszek Wydminy Bieg dla pasjonatów biegania -5000m BBL Wydminy 1962 M
28 Malesa Jacek Wydminy Bieg Główny- 1963m 2004 M
29 Charubin Mariusz Łupki/Pisz Bieg Główny- 1963m Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych /NSZ/ 1979 XL
30 Bielenica Beata Wydminy Bieg dla pasjonatów biegania -5000m BBL WYDMINY 1982 S
31 Malesa Arkadiusz Mazuchówka Bieg Główny- 1963m 1973 XXL
32 Malesa Pawel Wydminy Bieg dla pasjonatów biegania -5000m BBL Wydminy 1998 L
33 Romanowski Dominik Wydminy Bieg Główny- 1963m LKS Mazur Wydminy 2007 S


Wyświetleń: 1036

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ