Mały Wielki Bieg -  64 KM i 13 KM

KOLEJNY BIEG W GMINIE PRUSZCZ GDAŃSKI

Zapraszamy wszystkich biegaczy na Mały Wielki Bieg, który odbędzie się 8 kwietnia 2018 r. w pięknych okolicach Gminy Pruszcz Gdański, Kolbudy i Przywidza na dystansie 66 km oraz 14 km. Przewidziane są dwa punkty żywieniowe i OGRANICZONA liczba biegaczy. 

Uwaga!

Na trasie "Małego Biegu" 14 km - występować będą stację z zadaniami sprawnościowymi!

Bieg na dystansie 14 km to bieg, który oprócz dystansu będzie pełen zadań inspirowanych jednym z najtrudniejszych elementów szkolenia kandydatów do elitarnej jednostki morskiej SEAL. Na specjalnie przygotowanych punktach czekać będą instruktorzy, którzy mają dla biegaczy zadania takie jak pompki, przysiady, burpees a nawet...strzelanie! Oczywiście część zadań to niespodzianki :). Krótko mówiąc jest to bieg, który będzie dla uczestników prawdziwą przygodą. A kto może wziąć w nim udział? Praktycznie każdy, kto chce przeżyć coś więcej niż pokonanie trasy biegowej od startu do mety. Ukończenie tego biegu każdemu przysporzy wiele radości i satysfakcji.

Gościem specjalnym imprezy jest wielokrotna mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu i boksie – Iwona Guzowska.

 

TERMIN I MIEJSCE

- 8 kwietnia 2018 r.

- Start i meta – Szkoła Podstawowa w Straszynie (ul. Starogardzka 48)

- Dystans „Wielkiego Biegu” (WB) ok. 66 km – start godzina 7:00
 
- Dystans „Małego Biegu” (MB) ok. 14 km (bieg ze stacjami sprawnościowymi) – start godzina 9:00

 TRASY:
„Wielkiegi Bieg”:
https://www.traseo.pl/trasa/wielki-bieg-straszyn-08-04-18

„Mały Bieg”:
https://www.traseo.pl/trasa/maly-bieg-straszyn-8-4-aa8-1

Biuro zawodów, szatnie oraz depozyt znajdować się będzie Szkole Podstawowej w Straszynie (w dniu biegu)

Biuro zawodów czynne w piątek w dniu 6 kwietnia 2017 r. w Mediatece (Dworcowa 6A, 83-010 Straszyn) w godzinach od 18:00 do 20:00 oraz w sobotę 7 kwietnia w godzinach 10:00 – 13:00. W tych godzinach odbędzie się odbiór pakietów startowych.

Na stronie zapisów umieściliśmy regulamin dotyczący biegu w pliku PDF oraz upoważnienei odbioru pakietu startowego przez inną osobę.

Odwiedzajcie tą stronę! Już niedługo więcej informacji o wydarzeniu !!! :)

Wyświetleń: 6557

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ