Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Tokarska-Mazur Małgorzata Bolkow 2 km opłacono
2 Jurek Anna Bolków 2 km opłacono
3 Świderska Slawomira Bolków 2 km Pani opłacono
4 Mielcarek Dawid Bolków 10 km opłacono
5 Bezdel Anna Bolków 10 km
6 Partyka Justyna Bolków 2 km opłacono
7 Perun Sławomir Bolków 10 km opłacono
8 Czarniecka Beata Bolków 2 km opłacono
9 Niewiadomska Henryka Bolków 2 km opłacono
10 Dobosz Stanisława Bolków 2 km opłacono
11 Żmijan Artur Bolków 10 km opłacono
12 Pręga Diana Bolków 10 km opłacono
13 Jankowski Tomasz Chełmiec 2 km jks Salamandra opłacono
14 Ściubidło Adrian Chocianów 10 km RUNATTACK opłacono
15 Kuliński Bogdan GŁOGÓW 10 km GŁOGÓW DRUŻYNA SZPIKU KGHM
16 SZYMANKIEWICZ EDWARD GŁOGÓW 2 km CROSS STRACEŃCÓW TEAM opłacono
17 Parzyszek Piotr Jawor 10 km opłacono
18 Fuławka Łukasz Jawor 10 km
19 Krakowski Łukasz Jawor 10 km JKS Salamandra opłacono
20 Rybińska Karolina Jelenia Góra 10 km opłacono
21 HALINIAK ARKADIUSZ KAMIENNA GÓRA 10 km opłacono
22 Pleśniarski Zbigniew Karpacz 10 km Klub Sportowy Grań w Karpaczu opłacono
23 Sitek Anna Lipa 10 km LZS LIPA
24 Filipiak Sebastian Lipa 10 km LZS Lipa
25 Pełka Grzegorz Lipa 10 km LZS Lipa opłacono
26 Natkaniec Grażyna Lipa 10 km LZS Lipa opłacono
27 Wieczorkiewicz Krzysztof Mierczyce 10 km opłacono
28 Kołodziej Andrzej Miłkowice 10 km strzegomska dwunastka
29 Nalepa Dominika Nowa Wieś Grodziska 91b 10 km opłacono
30 Rybinski Tomasz Pastewnik 10 km opłacono
31 Kraus Przemysław Pieszyce 10 km Żarów Biega opłacono
32 Siwczyk Andrzej Rybnik 10 km CHEMIKA RYBNIK
33 Wolano Anna Słotwina 2 km Świdnicka Grupa Biegowa
34 ZAPAŁA BOGDAN Sulechów 10 km Oki team opłacono
35 Szarzyńska Paulina Świebodzice 10 km Świdnicka Grupa Biegowa / BZ Training System
36 Kowal Grzegorz Świebodzice 10 km opłacono
37 Mączka Bolesław Świętoszów 2 km opłacono
38 Mączka małgorzata Świętoszów 2 km opłacono
39 MĄCZKA MATEUSZ WAŁBRZYCH 2 km
40 NIECHAJ Anna Wałbrzych 10 km Predators Wałbrzych
41 Samolak Maciek Wałbrzych 10 km Predators Wałbrzych opłacono
42 Andrzejczak Tomasz Włocławek 10 km Kobylarnia running team opłacono
43 Kasenberg Edmund Wrocław 2 km Pan opłacono
44 Jastrzębska Agnieszka Wrocław 10 km WKB Piast Wrocław
45 Piszczek Ryszard Wrocław 10 km WKB Piast Wrocław
46 Drzewińska Katarzyna Wrocław 10 km opłacono
47 Hubka Jerzy Zabrze 10 km opłacono
48 Hubka Kazimiera Zabrze 2 km opłacono
49 Leśniak Łukasz Złotoryja 10 km RUNATTACK opłacono
50 Obolewicz Kuba Złotoryja 2 km MLKS Sokół Lubin


Wyświetleń: 5462

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ