IV Ostrołęcki Bieg Papieski
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Możejewski Adam Ostrołęka 3km 1996
2 Gromek Agata Ostrów Mazowiecka 3km 1980
3 Długołęcka Monika Ostrołęka 3km BBL Ostrołęka 1975
4 Książek Aleksandra Ostrołęka 3km 2001
5 Bakuła Jakub Ostrołęka 3km 2003
6 Rychlicki Jakub Rzekuń 3km 2006
7 Matyja Julian Laskowiec 3km 2009
8 Zapert Andrzej Ostrołęka 3km 1977
9 Modzelan Marta Ostrołęka 3km 1984
10 Modzelan Jakub Ostrołęka 3km 2011
11 Twardy Kacper Czerwin 3km 2004
12 Modzelan Julian Ostrołęka 3km 2011
13 Zielińska Natalia Czerwin 3km 2004
14 Modzelan Michał Ostrołęka 3km 1975
15 Mierzejewska Patrycja Czerwin 3km 2004
16 Brzostek Weronika Czerwin 3km 2004
17 Grużewska Maja Czerwin 3km 2004
18 Strzeszewska Edyta Ostrów Mazowiecka 3km 1973
19 Mrozek Sławomir Ostrołęka 3km Urząd Miasta Ostrołęki 1987
20 Gawkowski Artur Ostrów Mazowiecka 3km Ostrów Biega 1991
21 Rusiłowicz Agnieszka Ostrołęka 3km BBL Ostrołęka 1979
22 Rusiłowicz Kornelia Ostrołęka 3km BBL Ostrołęka 2008
23 Mulewska Blanka Ostrołęka 3km BBL Ostrołęka 2008
24 Mulewska Sylwia Ostrołęka 3km BBL Ostrołęka 1976
25 Mulewski Maciej Ostrołęka 3km BBL Ostrołęka 1976
26 Wojnar Dariusz Kruki 3km BBL Ostrołęka 1975
27 Kumińska Iza Ostrołęka 3km UKS CLAN 2001
28 Łukasiak Aleksandra Ostrołęka 3km UKS ,,CLAN'' Ostrołęka 2001
29 Sienicka Kesja Ostrołęka 3km UKS CLAN 2002
30 Sadłowska Patrycja Ostrołęka 3km UKS CLAN 2001
31 Załęski Mariusz Różan 3km MKKK OSTROŁĘKA 1980
32 Kot Kinga Goworowo 3km MKKK OSTROŁĘKA 2000
33 Żbikowska Agnieszka Laskowiec 3km MKKK OSTROŁĘKA 1981
34 Żbikowski Dariusz Laskowiec 3km MKKK OSTROŁĘKA 2006
35 Zaniewski Tymon Ostrołęka 3km MKKK OSTROŁĘKA 2013
36 Przybyłek Anna Ostrołęka 3km MKKK OSTROŁĘKA 1989
37 Przybyłek Kinga Ostrołęka 3km MKKK OSTROŁĘKA 1984
38 Mierzejewska Elżbieta Rzekuń 3km 1978
39 Gut Kacper Ostroleka 3km UKS ,,CLAN'' Ostrołęka/Gim. Kl. 2003
40 Rogoziński Karol Dzbenin 3km UKS Siódemka Ostrołęka 1999
41 Zyskowski Tyberiusz Ostrołęka 3km CzterolistnaKoniczyna.pl 2011
42 Zyskowska Miłka Ostrołęka 3km CzterolistnaKoniczyna.pl 2009
43 Zyskowski Mieszko Ostrołęka 3km CzterolistnaKoniczyna.pl 2009
44 Zyskowski Artur Ostrołęka 3km CzterolistnaKoniczyna.pl 1976
45 Dąbrowska Patrycja Wizna 3km 1991
46 Kucisz Martyna Ostrołęka 3km 1985
47 Kucisz Piotr Ostrołęka 3km 1982
48 Sadłowski Marek Susk Nowy 3km Szkoła Podstawowa Drwęcz 2007
49 Białobrzeska Wiktoria Susk Nowy 3km Szkoła Podstawowa Drwęcz 2006
50 Piątak Magdalena Ostrołęka 3km AZS AWF Warszawa 2000
51 Grzymała Jacek Dobry Las 3km 1978
52 Agaczewska Agata Ostrołeka 3km 1 Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce 2001
53 Dudzińska Dominika Tobolice 3km 1 Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce 2001
54 Dąbrowski Remigiusz Ostrołęka 3km Fc Barcelona / Biegam Bo Lubię Ostrołęka 1985
55 Dovgosheya Adam Ławy 3km APN Ostrołęka 2007
56 Sokołowski Kacper Ostrołęka 3km SP5 / APN Ostrołeka 2003
57 Sokołowski Artur Andrzej Ostrołęka 3km 1976
58 Sokołowska Maja Ewa Ostrołęka 3km Lekkoatletyka Dla Każdego/SP1 2006
59 Sokołowska Amelia Ostrołęka 3km Lekkoatletyka Dla Każdego/SP1 2009
60 Regulski Dariusz Ostrołęka 3km HOLY MARY Team 1968
61 Wojdyna Michał Ostrołęka 3km SP2 w Ostrołęce 2010
62 Wojdyna Krzysztof Ostrołęka 3km Urząd Miasta Ostrołęki 1983
63 Wojdyna Zofia Ostrołęka 3km SP2 w Ostrołęce 2007
64 Wojdyna Lidia Ostrołęka 3km 1985
65 Śliwiak Justyna Ciechanów 3km KB TKKF Promyk Ciechanów 1989
66 Pragacz Adrianna Nowa Wieś 3km Szkoła Główna Służby Pożarniczej w Warszawie 1997
67 Pragacz Renata Nowa Wieś 3km Środowiskowy Dom Samopomocy w Ostrołęce 1991
68 Pragacz Leszek Nowa Wieś 3km 1966
69 Zera Jacek Kadzidło 3km 1977
70 Zera Kamila Kadzidło 3km 2002
71 Gąska Krzysztof Zabrodzie 3km - 1973
72 Janczewski Karol Ostrołęka 3km UKS ATLETA Ostrołęka 1977
73 Rydzewski Marcin Łomża 3km 1978
74 Rydzewska Agnieszka Łomża 3km 1976
75 Bożomańska Elżbieta Ostrołęka 3km 1975
76 Ruszczyk Grzegorz Ostrołęka 3km 1979
77 Szlachetka Jacek Ostrołęka 3km 1974
78 Szlachetka Piotr Ostrołęka 3km 2003
79 Kraśniewski Karol Kraśniewski Łątczyn 3km 1991
80 PIERSA ANDRZEJ OSTROŁĘKA 3km 1953
81 Trzcinska Adrianna Siarcza-Łąka 3km 2004
82 Sikora Radosław Ostrołęka 3km Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin 1976
83 Słomka Sebastian Ostrołęka 3km Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin 1983
84 Piankowska-Skwarska Jolanta Ostrołęka 3km Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrołęce 1983
85 Nowak Natalia Ostrołęka 3km OKLA Ostrołęka/AWF BIAŁA PODLASKA 1997
86 Kojtek Paulina Kopaczyska 3km Następny Krok 1998
87 Osowiecka Wiktoria Kadzidło 3km Zespół Placówek Oświatowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kadzidle 2005
88 Prachniak Oliwia Siarcza Łąka 3km Zespół Placówek Oświatowych im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kadzidle 2004
89 Ogonowski Sebastian Ostrołęka 3km MORSY OSTROŁĘKA 1996
90 Smoliński Damian Jednorożec 3km Jednorożec robi co może 2001
91 Figura Olga Ostrołęka 3km MKKK OSTROŁĘKA 1984
92 Kotowski Cezary Ostrołęka 3km 1964
93 Bożomański Tomasz Ostrołęka 3km 1972
94 Arcichowski Wiesław Ostrołęka 3km 1969
95 BAKUŁA JERZY BAKUŁA LASKOWIEC 3km 1960
96 Ziemak Konstanty Siarki 3km 2009
97 Ziemak Andrzej Siarki 3km 1975
98 Wieprzowska Paulina Ostrołęka 3km OKLA OSTROŁĘKA 2004
99 Szałkowska Łucja Ostrołęka 3km OKLA OSTROŁĘKA 2005
100 Lenda Bartosz Siarcza Łąka 3km Zespół Placówek Oświatowych w Kadzidle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2004


Wyświetleń: 3217

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ