Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krzyżaniak Adam | Oborniki | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
2 | Rzepka FILIP | Oborniki | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
3 | RZEPKA ADAM | Oborniki | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
4 | Gajewy Szymon | Oborniki | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
5 | Szulc-Andrzejczak Bożena | Skwierzyna | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | ||
6 | Witucka Karolina | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |
7 | Gronowski Piotr Gronowski | Ryczywół | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
8 | Brembor Irena | Oborniki | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
9 | Kowalczyk Magdalena | Szubin | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
10 | Grochala Michał | Bydgoszcz | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
11 | Trzciński Eugeniusz Trzciński | Bydgoszcz | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
12 | Strzelczyk Ilona | Oborniki | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
13 | Pudełko Renata | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
14 | Pudełko Józef | Poznań | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
15 | Gurajdowska Maria | Poznań | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
16 | Rożek Małgorzata | Wiry | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
17 | Nowak Krzysztof | Oborniki | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
18 | Mulkowska Mariola | Złotniki | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
19 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
20 | Pałka Grzegorz | Tulce | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
21 | Laskowski Gracjan | Oborniki | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
22 | Laskowska Milena | Oborniki | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
23 | Marcinkowska Zuzanna | Poznan | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
24 | Marcinkowska Julia | Poznan | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
25 | Engler Jakub | Poznan | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
26 | Szulc Hanna | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
27 | Rybarczyk Iwona | Dopiewo | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
28 | Przymusiński Piotr | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
29 | PIDEK-SZCZECH JOLA | Oborniki | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
30 | Kotlinski Tomasz | Obrzycko | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
31 | Pidek Daria | Oborniki | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
32 | LUTOMSKA DOROTA | OBORNIKI WLKP. | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
33 | Kołecka Irmina | Oborniki | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
34 | Wentowska Anna | Jaracz | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
35 | Bojanowski Marcin | Oborniki | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
36 | NADSTAGA ANNA NADSTAGA | OBORNIKI | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
37 | Kruger Urszula Kruger | Ryczywół | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
38 | Nożewnik Dorota | Połajewo | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
39 | Swoboda Magdalena | Ryczywół | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
40 | Wisniewska Jadwiga | Ryczywół | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
41 | Jurek Kamila | Białośliwie | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
42 | Napierała Gabryjera | Wiardunki | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
43 | Jasiłek Przemysław | Radawnica | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
44 | Gierusz Nadia | Rożnowo | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
45 | Gierusz Julia | Rożnowo | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
46 | Osses Grzegorz | Rożnowo Oborniki | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
47 | Osses Antoni | Rożnowo Oborniki | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
48 | Michałowska Anna | Zawady | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
49 | Grodzki Ireneusz | Gorzów wlkp. | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
50 | Bieszke Paweł | Wojcieszyce | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
51 | Łopiński Aleksy | Piła | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
52 | Stanisławski Jan | Poznan | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
53 | Maćkowski Kamil | Wełna | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
54 | Sypniewska Agnieszka | Oborniki | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
55 | Walowski Tomasz Walowski | Owinska | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
56 | Nowicka Paulina | Oborniki | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
57 | Nowicka Zuzanna | Oborniki | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
58 | Nowicka Małgorzata | Oborniki | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
59 | Rudawski Maciej | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
60 | Pniewski Lech | Gąskowo | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
61 | Farmuz Ewa | Gołaszyn 133 | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
62 | Nowacki Paweł | Poznań | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
63 | Demków Daria | ... | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
64 | MALKIEWICZ MAŁGORZATA | WIERSZYNO | Polska | Nordic walking - 10 km | ŻYJ AKTYWNIE WIERSZYNO | opłacono on-line |
65 | Zaworski Adam | Wilkowyja | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | 10x10 PL SW | opłacono on-line |
66 | Granowska Kinga | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
67 | Kuk Dawid | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
68 | Staszewska Nikola | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
69 | Baranowska Martyna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
70 | Baranowska Paulina | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
71 | Bunda Adrianna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
72 | Picz Damian | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
73 | Więczkowski Konrad | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
74 | Oleszczuk Teresa | Barlinek | Polska | Nordic walking - 10 km | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
75 | Kulpa Hanna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
76 | Zwiachel Julia | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
77 | Stanisławska Katarzyna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
78 | Weresniak Kinga | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | |
79 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 5 km | Chodzę z kijami pl. Elite Team | opłacono on-line |
80 | Skowrońska Łopińska Genowefa | Piła | Polska | Nordic walking - 5 km | Czarne pantery Piła | opłacono on-line |
81 | Kop Wiesław | Piła | Polska | Nordic walking - 5 km | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line |
82 | Gurjdowski Mateusz | Poznań | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | Drużyna JEZUSA | |
83 | Gurajdowski Michał | Poznań | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Drużyna JEZUSA | opłacono on-line |
84 | Stankiewicz Gracjan | Oborniki | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | DT4YOU MTB TEAM | opłacono on-line |
85 | Paliwoda Kasia | Mierzyn | Polska | Nordic walking - 10 km | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SCZECIN | opłacono |
86 | NAKONIECZNY Grzegorz | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
87 | Lener Sławomir | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
88 | ŻOŁNO MAGDA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
89 | CETERA JANUSZ | DZIWNÓWEK | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
90 | Golus Lech | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
91 | Golus Urszula | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
92 | Gabert Beata | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
93 | Szymska Małgorzata | Szczecin | Polska | Nordic walking - 5 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
94 | MAKOCKA HALINA | szczecin | Polska | Nordic walking - 5 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
95 | Olech Anna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | Elite Team | opłacono on-line |
96 | Olech Marcin | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Elite Team | opłacono on-line |
97 | Olech Mateusz | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Elite Team | opłacono on-line |
98 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | Face Nordic Walking team | |
99 | DUDEK KAZIMIERZ | ŚWIERZAWA | Polska | Nordic walking - 5 km | Fitness World | opłacono |
100 | Weymann Julia | Różowo | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | JMZ |
Wyświetleń: 23919