Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Szagała Patrycja Susz START Mini Epidemia Cyklozy MTB Susz opłacono
102 Wiśniewski Paweł Pruszcz Gdański START Mega
103 Kowalski Łukasz Trąbki Wielkie START Mini opłacono
104 Piechna Jarosław Świecie START Mini opłacono
105 Łepek Marcin Malbork START Mini opłacono
106 Rozkocha Michał Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono
107 Rogowski Jacek Kościerzyna START Mega KSR Kościerzyna opłacono
108 Lipkowski Paweł Tczew START Mini 3athlete opłacono
109 Lange Tomasz Gdańsk START Mini RACK TEAM MTB opłacono
110 Szczepaniak Paweł Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono
111 Mojsiewicz Zbigniew Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono
112 Trojanowski Łukasz Świecie START Mini CSW BIKE opłacono
113 Nowicki Przemysław Gdańsk START Mini opłacono
114 Siebert Krzysztof Susz START Mini Epidemia Cyklozy MTB Susz
115 Kwaśniewski Krzysztof Skarszewo START Mini KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE opłacono
116 Brzeziński Łukasz Tczew START Mini opłacono
117 Gąsiewicz Anna Gdansk START Mini opłacono
118 Wyżlic Michał Komorów START Mini Komobike Scott
119 Petk Grzegorz Gdańsk START Mini opłacono
120 Kowalczyk Wojciech Susz START Mini Epidemia Cyklozy MTB Susz opłacono
121 Faltnowski Dariusz Koszalin START Maraton Rodzinny Nietoperze Koszalin
122 Slipcewicz Tomasz Rakowiec START Mini IP KWIDZYN BIKE TEAM
123 Czerwińska Bożena Rakowiec START Mini IP KWIDZYN BIKE TEAM
124 Deyk Adam Kartuzy START Mini
125 Wybraniak Dariusz Tczew START Mega Tczewski Klub Rowerowy opłacono
126 Kowalski Paweł Gdańsk START Mini SANTIC POLSKA Racing Team opłacono
127 Grundman Dariusz Tczew START Mini opłacono
128 Schroder Marcin Swiecie START Mini
129 Sierla Przemyslaw Malbork START Mini
130 Baran Jacek Prabuty START Mini Epidemia Cyklozy MTB SUSZ opłacono
131 Cyra Jarosław Kościerzyna START Mini
132 Zabrocka Aleksandra Kościerzyna START Mini MLKS BASZTA BYTÓW
133 Zakrzewski Mariusz Starogard Gdański START Mini DAMA
134 Nieckarz Wiesław Gdańsk START Mega opłacono
135 Zdzichowski Piotr Adamowo START Mini Epidemia Cyklozy MTB SUSZ
136 Kulling Monika Gnieżdżewo START Mega KLIF MTB Team Chłapowo
137 Kołodzik Grzegorz Żarnowiec START Mega KLIF MTB Team Chłapowo
138 Gizela Michał Kartuzy START Mini
139 Kilichowski Grzegorz Tczew START Mini
140 Żuczek Arkadiusz Suchy Dwór START Mini opłacono
141 Szczygielski Pawel gdansk START Mini The barbers gdansk opłacono
142 Dunda Daniel Trzcińsk START Mini opłacono
143 Dietrich Dawid Kłanino START Mini KLIF MTB Team Chłapowo
144 Jaworski Bartosz Kwidzyn START Mini Epidemia Cyklozy MTB Susz opłacono
145 Świątek Bartłomiej Tczew START Mega opłacono
146 Talaśka Jakub Sucumin START Mega
147 Labon Piotr Koteże START Mega GK STG opłacono
148 Bator Jarosław Koteże START Mega GK STG opłacono
149 Nowak Adam Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono
150 Sypniewski Mariusz Koteże START Mini GK STG opłacono
151 Kobierowski Piotr Dąbrówka START Mini GK STG opłacono
152 Szyca Mateusz Starogard Gdański START Mini
153 Glaza Maciek Starogard Gd. START Mini TheKnightsWhoSayNI opłacono
154 Arlukiewicz Damian Więckowy START Mini opłacono
155 Kaliszewski Jakub Gdańsk START Mini TA KO TEAM opłacono


Wyświetleń: 8806

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ