VI Maraton MTB Kociewie Szlakiem - MINI

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x 12 km
1 349 RZESZUTEK TOMASZ M 1 M 19-30 1 SIERAKOWICE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK MINI 26km 0:53:14 29.30 [km/h] 0:22:37
2 363 CIBA DAMIAN M 2 M 31-45 1 RUMIA TA-KO TEAM MINI 26km 0:53:14 29.30 [km/h] 0:22:37
3 254 MRÓZ PATRYK M 3 M 19-30 2 TCZEW MINI 26km 0:55:30 28.11 [km/h] 0:23:04
4 306 KWAŚNIEWSKI ŁUKASZ M 4 M 19-30 3 OSIEK TEAM MX SKÓRCZ MINI 26km 0:56:09 27.78 [km/h] 0:23:45
5 281 TORZEWSKI JACEK M 5 M 31-45 2 BYDGOSZCZ AMSPORTS BYDGOSZCZ MTB TEAM MINI 26km 0:56:09 27.78 [km/h] 0:23:43
6 348 LABUDA HUBERT M 6 M 0-18 1 ŁĘCZYCE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK MINI 26km 0:56:23 27.67 [km/h] 0:23:25
7 350 HOGE RAFAŁ M 7 M 31-45 3 PUCK PUCKA GRUPA ROWEROWA MINI 26km 0:56:23 27.67 [km/h] 0:23:42
8 267 ROZKOCHA MICHAŁ M 8 M 0-18 2 STAROGARD GDAŃSKI GK STG MINI 26km 0:58:51 26.51 [km/h] 0:24:40
9 228 JARZĄBEK TOMASZ M 9 M 46+ 1 GÓRKI EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM MINI 26km 0:58:53 26.49 [km/h] 0:24:40
10 344 DARGAS ADAM M 10 M 46+ 2 BYTÓW MLKS BASZTA BYTÓW MINI 26km 0:59:00 26.44 [km/h] 0:24:41
11 238 KOWALCZYK WOJCIECH M 11 M 0-18 3 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ MINI 26km 0:59:04 26.41 [km/h] 0:24:43
12 357 SOBIERALSKI PIOTR M 12 M 31-45 4 TCZEW TCZEWSKI KLUB ROWEROWY MINI 26km 0:59:05 26.40 [km/h] 0:24:39
13 325 BIŃCZAK ARKADIUSZ M 13 M 31-45 5 KWIDZYŃ CYKLO KWIDZYN MINI 26km 0:59:07 26.39 [km/h] 0:24:42
14 245 LATAŃSKI RADOSLAW M 14 M 31-45 6 KUSICE MINI 26km 0:59:54 26.04 [km/h] 0:25:15
15 316 SZCZEPAŃSKI KRZYSZTOF M 15 M 31-45 7 RAKOWIEC MTB KWIDZYN TEAM MINI 26km 0:59:55 26.04 [km/h] 0:25:18
16 347 SHEVTCOV ALEKSANDR M 16 M 46+ 3 KALININGRAD FOLTA MINI 26km 0:59:55 26.04 [km/h] 0:25:16
17 216 FIRA ADAM M 17 M 31-45 8 GDAŃSK SCHNEIDER ELECTRIC MTB MINI 26km 0:59:57 26.02 [km/h] 0:25:17
18 310 MARKOWSKI DARIUSZ M 18 M 19-30 4 GDAŃSK RACK TEAM MTB MINI 26km 1:00:39 25.72 [km/h] 0:25:16
19 346 GÓRSKI MACIEJ M 19 M 31-45 9 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK MINI 26km 1:00:40 25.71 [km/h] 0:26:19
20 287 WOLANIN JAKUB M 20 M 31-45 10 MALBORK STREFA RUCHU MULTISPORT MINI 26km 1:01:09 25.51 [km/h] 0:25:15
21 299 WISZECKI ADAM M 21 M 31-45 11 SUCHY DWÓR - MINI 26km 1:01:10 25.50 [km/h] 0:25:57
22 295 BRASZKOWSKI DAMIAN M 22 M 31-45 12 GRUDZIĄDZ ZADROGA RACING TEAM MINI 26km 1:01:11 25.50 [km/h] 0:00:00
23 365 BIEGAŃSKI KRZYSZTOF M 23 M 19-30 5 PRUSZCZ GDAŃSKI MTB START TREC KARTUZY MINI 26km 1:01:49 25.24 [km/h] 0:25:16
24 244 LANGE TOMASZ M 24 M 46+ 4 GDAŃSK RACK TEAM MTB MINI 26km 1:01:52 25.22 [km/h] 0:26:12
25 203 BARAN JACEK M 25 M 31-45 13 PRABUTY EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ MINI 26km 1:01:54 25.20 [km/h] 0:26:16
26 312 GALICKI BARTŁOMIEJ M 26 M 31-45 14 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM MINI 26km 1:02:02 25.15 [km/h] 0:26:20
27 370 CISŁO WALDEMAR M 27 M 31-45 15 BĄDKI - MINI 26km 1:02:02 25.15 [km/h] 0:26:21
28 362 TASIOR PAWEŁ M 28 M 31-45 16 BOŻEPOLE WIELKIE TA KO TEAM MINI 26km 1:02:12 25.08 [km/h] 0:26:06
29 258 OLECH JACEK M 29 M 46+ 5 ŚWIECIE MTB ELDAR ŚWIECIE MINI 26km 1:02:16 25.05 [km/h] 0:26:13
30 340 GŁÓWCZEWSKI SEBASTIAN M 30 M 31-45 17 GDAŃSK VO2MAX MTB TEAM MINI 26km 1:02:46 24.85 [km/h] 0:26:11
31 290 ZAREMBA SŁAWOMIR M 31 M 46+ 6 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ MINI 26km 1:03:12 24.68 [km/h] 0:26:32
32 205 BRATKOWSKI JACEK M 32 M 46+ 7 BYDGOSZCZ MINI 26km 1:03:16 24.66 [km/h] 0:26:11
33 315 MAROWSKI MARIUSZ M 33 M 31-45 18 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM MINI 26km 1:03:16 24.66 [km/h] 0:26:17
34 234 KILICH AREK M 34 M 31-45 19 RADZIEJEWO BMS POWER MINI 26km 1:03:20 24.63 [km/h] 0:26:05
35 243 KWAŚNIEWSKI KRZYSZTOF M 35 M 31-45 20 SKARSZEWO KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE MINI 26km 1:03:22 24.62 [km/h] 0:26:11
36 256 NOWAK ADAM M 36 M 31-45 21 STAROGARD GDAŃSKI GK STG MINI 26km 1:03:29 24.57 [km/h] 0:26:13
37 301 REDO TOMASZ M 37 M 31-45 22 BYTÓW - MINI 26km 1:03:43 24.48 [km/h] 0:26:13
38 333 KŁOS DAWID M 38 M 31-45 23 SKÓRCZ TEAM MX SKÓRCZ MINI 26km 1:03:49 24.45 [km/h] 0:26:25
39 283 WALKOWSKI TOMASZ M 39 M 31-45 24 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY SKÓRCZ MINI 26km 1:04:07 24.33 [km/h] 0:26:23
40 342 PELC TOMASZ M 40 M 46+ 8 GDYNIA NEXUS TEAM MINI 26km 1:04:13 24.29 [km/h] 0:26:17
41 358 MIECZKOWSKI TOMASZ M 41 M 31-45 25 PASŁĘK MINI 26km 1:04:19 24.25 [km/h] 0:27:30
42 263 PILSKI WOJCIECH M 42 M 31-45 26 GDAŃSK TEAM MAMILE MINI 26km 1:04:20 24.25 [km/h] 0:26:54
43 320 CZERNIJ DAWID M 43 M 19-30 6 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM MINI 26km 1:04:21 24.24 [km/h] 0:27:05
44 372 RYCZANIK TOMASZ M 44 M 31-45 27 GDAŃSK SKAT RACING MINI 26km 1:04:52 24.05 [km/h] 0:26:59
45 237 KOMOROWSKI KAMIL M 45 M 31-45 28 ROKOCIN MINI 26km 1:04:52 24.05 [km/h] 0:26:30
46 355 GROCHOWSKA KATARZYNA K 1 K 31-45 1 - - MINI 26km 1:04:53 24.04 [km/h] 0:26:52
47 319 MICHALIK JAROSŁAW M 46 M 31-45 29 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM MINI 26km 1:04:54 24.04 [km/h] 0:27:08
48 235 KINOWSKI TOMASZ M 47 M 19-30 7 JANKOWO GDAŃSKIE MINI 26km 1:04:54 24.04 [km/h] 0:27:21
49 236 KOBIEROWSKI PIOTR M 48 M 31-45 30 DĄBRÓWKA GK STG MINI 26km 1:04:59 24.01 [km/h] 0:27:39
50 303 GORAZDOWSKI MARCIN M 49 M 31-45 31 KŁANINO KLIF TEAM MINI 26km 1:05:12 23.93 [km/h] 0:27:08
51 305 MUCHOWSKI KRZYSZTOF M 50 M 31-45 32 NOWA WIEŚ RZECZNA GK STG MINI 26km 1:05:32 23.80 [km/h] 0:26:57
52 259 OŚKO DANIEL M 51 M 31-45 33 SKÓRCZ MINI 26km 1:05:57 23.65 [km/h] 0:27:56
53 318 STROMECKI JACEK M 52 M 46+ 9 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM MINI 26km 1:06:07 23.59 [km/h] 0:27:19
54 291 ŻUCZEK ARKADIUSZ M 53 M 46+ 10 SUCHY DWÓR MINI 26km 1:06:11 23.57 [km/h] 0:27:27
55 252 MISZEWSKI MARCIN M 54 M 19-30 8 STAROGARD GDAŃSKI MINI 26km 1:06:20 23.52 [km/h] 0:28:03
56 232 KALISZEWSKI JAKUB M 55 M 31-45 34 GDAŃSK TA KO TEAM MINI 26km 1:06:32 23.45 [km/h] 0:28:20
57 217 GABRYEL MACIEJ M 56 M 31-45 35 ŻABNO TRI STAROGARD GDAŃSKI MINI 26km 1:07:06 23.25 [km/h] 0:28:22
58 227 JAKUBOWSKA-OLECH EDYTA K 2 K 46+ 1 ŚWIECIE MTB ELDAR ŚWIECIE MINI 26km 1:07:12 23.21 [km/h] 0:27:38
59 231 KALETA MICHAŁ M 57 M 31-45 36 SZPĘGAWSK GK STG MINI 26km 1:07:42 23.04 [km/h] 0:29:26
60 282 TROJANOWSKI ŁUKASZ M 58 M 19-30 9 ŚWIECIE CSW BIKE MINI 26km 1:07:43 23.04 [km/h] 0:00:00
61 207 BYCZYŃSKI JANUSZ M 59 M 46+ 11 STAROGARD GDAŃSKI GK STG MINI 26km 1:08:13 22.87 [km/h] 0:27:55
62 213 DUSZYŃSKI ROBERT M 60 M 31-45 37 STAROGARD GDAŃSKI MINI 26km 1:08:17 22.85 [km/h] 0:28:38
63 240 KOWALSKI PAWEŁ M 61 M 31-45 38 GDAŃSK SANTIC POLSKA RACING TEAM MINI 26km 1:08:31 22.77 [km/h] 0:29:38
64 266 ROGALSKI TOMASZ M 62 M 31-45 39 KOLINCZ GK STG MINI 26km 1:08:32 22.76 [km/h] 0:29:27
65 219 GALINSKI MARCIN M 63 M 31-45 40 TUCHOLA TEDDY BEER MINI 26km 1:08:40 22.72 [km/h] 0:28:46
66 251 MELWIŃSKI SŁAWOMIR M 64 M 31-45 41 BYDGOSZCZ MINI 26km 1:08:42 22.71 [km/h] 0:27:56
67 378 STOBIŃSKI SŁAWOMIR M 65 M 46+ 12 STAROGARD - MINI 26km 1:08:55 22.64 [km/h] 0:28:48
68 309 LEWANDOWSKI MICHAŁ M 66 M 46+ 13 GRUDZIĄDZ I LO MINI 26km 1:09:09 22.56 [km/h] 0:30:29
69 293 WEIHSBRODT DARIUSZ M 67 M 31-45 42 STAROGARD GDAŃSKI - MINI 26km 1:09:14 22.53 [km/h] 0:28:58
70 210 DOBECKI SEBASTIAN M 68 M 31-45 43 BANINO MINI 26km 1:09:38 22.40 [km/h] 0:30:07
71 202 ARLUKIEWICZ DAMIAN M 69 M 19-30 10 WIĘCKOWY MINI 26km 1:09:41 22.39 [km/h] 0:29:03
72 229 JAWORSKI BARTOSZ M 70 M 31-45 44 KWIDZYN EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ MINI 26km 1:09:42 22.38 [km/h] 0:29:01
73 261 PETK GRZEGORZ M 71 M 31-45 45 GDAŃSK MINI 26km 1:10:00 22.29 [km/h] 0:29:02
74 353 SZEFLER PIOTR M 72 M 19-30 11 ŚWIECIE - MINI 26km 1:10:21 22.17 [km/h] 0:29:36
75 331 JURCZYK PIOTR M 73 M 46+ 14 SKÓRCZ TEAM MX SKÓRCZ MINI 26km 1:10:39 22.08 [km/h] 0:28:59
76 214 EBERTOWSKI MICHAŁ M 74 M 19-30 12 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI MINI 26km 1:10:41 22.07 [km/h] 0:28:51
77 226 HERING MACIEJ BARTOSZ M 75 M 31-45 46 KRAG MINI 26km 1:10:45 22.05 [km/h] 0:29:49
78 334 NASTAŁA LUCJAN M 76 M 46+ 15 WIĄG TEAM MX SKÓRCZ MINI 26km 1:10:52 22.01 [km/h] 0:29:18
79 338 WUNSZ DAWID M 77 M 31-45 47 STAROGARD GDAŃSKI - MINI 26km 1:10:58 21.98 [km/h] 0:29:33
80 298 BOROWIECKI DARIUSZ M 78 M 46+ 16 SUCHY DWÓR - MINI 26km 1:11:03 21.96 [km/h] 0:29:27
81 208 CENKIER JULIAN M 79 M 31-45 48 BYDGOSZCZ SISU-OWB TEAM MINI 26km 1:11:03 21.96 [km/h] 0:29:59
82 376 ROPPEL RAFAŁ M 80 M 31-45 49 GDAŃSK - MINI 26km 1:11:10 21.92 [km/h] 0:28:45
83 364 JĘDRZEJEWSKI DANIEL M 81 M 31-45 50 NOWA WIEŚ RZECZNA TRI STAROGARD GD MINI 26km 1:11:11 21.92 [km/h] 0:29:05
84 313 SOLECKI BARTŁOMIEJ M 82 M 31-45 51 SKÓRCZ MX SKÓRCZ MINI 26km 1:11:36 21.79 [km/h] 0:29:36
85 322 URMAŃSKI HUBERT M 83 M 0-18 4 SKÓRCZ TEAM MX SKÓRCZ MINI 26km 1:11:36 21.79 [km/h] 0:29:01
86 257 NOWICKI PRZEMYSŁAW M 84 M 31-45 52 GDAŃSK MINI 26km 1:11:37 21.78 [km/h] 0:30:40
87 369 MARCZAK EDYTA K 3 K 0-18 1 BORZECHOWO GKS CARTUSIA KARTUZY MINI 26km 1:11:39 21.77 [km/h] 0:30:24
88 311 KAMROWSKI ROBERT M 85 M 31-45 53 TCZEW MINI 26km 1:11:42 21.76 [km/h] 0:30:47
89 260 PAWELLA ANNA K 4 K 31-45 2 STAROGARD GDAŃSKI GK STG MINI 26km 1:11:43 21.75 [km/h] 0:30:18
90 371 BORZYSZKOWSKI TOMASZ M 86 M 46+ 17 TCZEW ADVA OPTICAL NETWORKING MINI 26km 1:12:00 21.67 [km/h] 0:30:05
91 368 MUCHA PRZEMYSŁAW M 87 M 31-45 54 PELPLIN - MINI 26km 1:12:16 21.59 [km/h] 0:30:18
92 247 LIPKOWSKI PAWEŁ M 88 M 31-45 55 TCZEW 3ATHLETE MINI 26km 1:12:22 21.56 [km/h] 0:30:46
93 221 GLAZA MACIEK M 89 M 31-45 56 STAROGARD GD. THEKNIGHTSWHOSAYNI MINI 26km 1:12:29 21.52 [km/h] 0:30:40
94 218 GABRYEL ZACHARIASZ M 90 M 31-45 57 SUMIN TRI STAROGARD GDAŃSKI MINI 26km 1:12:33 21.50 [km/h] 0:29:30
95 212 DUNDA DANIEL M 91 M 31-45 58 TRZCIŃSK MINI 26km 1:12:39 21.47 [km/h] 0:30:39
96 292 PIÓRKOWSKI SZYMON M 92 M 19-30 13 RAJKOWY - MINI 26km 1:12:40 21.47 [km/h] 0:29:39
97 314 JAWORSKI TOMASZ M 93 M 31-45 59 ŚWIECIE BLACK RAM MINI 26km 1:12:45 21.44 [km/h] 0:29:53
98 230 JURKIEWICZ-PISARSKA IWONA K 5 K 46+ 2 STAROGARD GDAŃSKI GK STG MINI 26km 1:12:56 21.39 [km/h] 0:30:24
99 332 NOWAKOWSKI JERZY M 94 M 46+ 18 SKÓRCZ TEAM MINI 26km 1:13:06 21.34 [km/h] 0:31:03
100 356 LENZ KRZYSZTOF M 95 M 46+ 19 STAROGARD - MINI 26km 1:13:10 21.32 [km/h] 0:30:39
101 270 SIKORA JAKUB M 96 M 31-45 60 KALISKA MINI 26km 1:13:11 21.32 [km/h] 0:30:42
102 233 KALKOWSKI KRZYSZTOF M 97 M 19-30 14 ROKOCIN JANUSZE MTB MINI 26km 1:13:16 21.29 [km/h] 0:31:05
103 289 ZANDER KRZYSZTOF M 98 M 19-30 15 STAROGARD GDAŃSKI GK STG MINI 26km 1:13:48 21.14 [km/h] 0:31:02
104 327 CICHERSKI TOMASZ M 99 M 31-45 61 MALBORK GK MALBORK MINI 26km 1:13:52 21.12 [km/h] 0:30:23
105 361 RYBIŃSKI MIROSŁAW M 100 M 46+ 20 GRUDZIĄDZ - MINI 26km 1:13:53 21.11 [km/h] 0:31:04
106 326 KLASA-LEWANDOWSKA MAGDALENA K 6 K 31-45 3 TORUŃ - MINI 26km 1:13:55 21.10 [km/h] 0:30:17
107 317 STROMECKI NICO M 101 M 0-18 5 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM MINI 26km 1:14:05 21.06 [km/h] 0:29:29
108 278 ŚLIWIŃSKA NATALIA K 7 K 0-18 2 GDAŃSK GKS CARTUSIA MINI 26km 1:14:12 21.02 [km/h] 0:30:25
109 328 MAZERANT PIOTR M 102 M 31-45 62 MALBORK GK MALBORK MINI 26km 1:14:12 21.02 [km/h] 0:29:38
110 279 ŚLIWIŃSKI DARIUSZ M 103 M 46+ 21 GDAŃSK TEAM WIEKI PTAK MINI 26km 1:14:17 21.00 [km/h] 0:30:26
111 341 WUNSZ MARCIN M 104 M 19-30 16 STAROGARD GDAŃSKI - MINI 26km 1:14:33 20.93 [km/h] 0:30:57
112 220 GĄSIEWICZ ANNA K 8 K 31-45 4 GDANSK MINI 26km 1:14:46 20.86 [km/h] 0:29:33
113 377 ZAKRZEWSKI DAWID M 105 M 31-45 63 STAROGARD GDAŃSKI - MINI 26km 1:15:46 20.59 [km/h] 0:31:50
114 352 JANKOWSKI ROBERT M 106 M 31-45 64 TCZEW - MINI 26km 1:15:59 20.53 [km/h] 0:32:48
115 209 CHYLIŃSKI ANDRZEJ M 107 M 31-45 65 GDAŃSK MINI 26km 1:15:59 20.53 [km/h] 0:31:01
116 215 FELSKI PAWEL M 108 M 19-30 17 DĄBRÓWKA JANUSZE MTB MINI 26km 1:16:00 20.53 [km/h] 0:31:14
117 253 MOJSIEWICZ ZBIGNIEW M 109 M 46+ 22 STAROGARD GDAŃSKI GK STG MINI 26km 1:16:10 20.48 [km/h] 0:31:54
118 222 GRABIŃSKI MARCIN M 110 M 31-45 66 GDAŃSK MINI 26km 1:16:11 20.48 [km/h] 0:31:58
119 288 ZAKRZEWSKA BEATA K 9 K 31-45 5 ROKOCIN GK STG MINI 26km 1:16:18 20.45 [km/h] 0:31:00
120 323 WIŚNIEWSKI DAWID M 111 M 31-45 67 SUSZ EPIDEMIA CYKLUZY MTB SUSZ MINI 26km 1:16:19 20.44 [km/h] 0:30:59
121 308 KOLKA ZBIGNIEW M 112 M 46+ 23 GRZYBNO TOP GRAMY HORMANN MINI 26km 1:16:31 20.39 [km/h] 0:31:48
122 321 URMAŃSKI MICHAŁ M 113 M 0-18 6 SKÓRCZ TEAM MX SKÓRCZ MINI 26km 1:16:32 20.38 [km/h] 0:30:39
123 339 KILICHOWSKI GRZEGORZ M 114 M 31-45 68 TCZEW MINI 26km 1:16:59 20.26 [km/h] 0:31:57
124 330 BAŃKO MARCIN M 115 M 31-45 69 STAROGARD GDAŃSKI - MINI 26km 1:17:11 20.21 [km/h] 0:29:20
125 400 GORZAŁA MARCIN M 116 M 31-45 70 KOKOSZKOWY - MINI 26km 1:17:24 20.16 [km/h] 0:31:40
126 276 SZCZEPAŃSKI DANIEL M 117 M 31-45 71 KAMIENIEC KS TĘCZA KAMIENIEC MINI 26km 1:17:25 20.15 [km/h] 0:32:33
127 248 ŁEPEK MARCIN M 118 M 31-45 72 MALBORK MINI 26km 1:17:38 20.09 [km/h] 0:31:55
128 373 PIOTROWSKI GRZEGORZ M 119 M 46+ 24 STAROGARD GDAŃSKI PUMA KLUB FITNESS MINI 26km 1:17:48 20.05 [km/h] 0:32:10
129 223 GRUNDMAN DARIUSZ M 120 M 19-30 18 TCZEW MINI 26km 1:18:27 19.89 [km/h] 0:33:37
130 204 BORKOWSKI MACIEJ M 121 M 19-30 19 GDAŃSK MINI 26km 1:19:11 19.70 [km/h] 0:32:30
131 201 ANUS MARCIN M 122 M 19-30 20 STAROGARD GDAŃSKI MINI 26km 1:19:46 19.56 [km/h] 0:32:10
132 249 MACHNIKOWSKI JACEK M 123 M 31-45 73 ŻABNO TRI STAROGARD GDAŃSKI MINI 26km 1:19:54 19.52 [km/h] 0:33:02
133 285 WILK CEZARY M 124 M 31-45 74 PASŁĘK MINI 26km 1:19:54 19.52 [km/h] 0:33:07
134 286 WILK ZUZANNA K 10 K 0-18 3 PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK MINI 26km 1:19:57 19.51 [km/h] 0:33:08
135 337 SĘK PRZEMYSŁAW M 125 M 31-45 75 SZTUM - MINI 26km 1:20:03 19.49 [km/h] 0:33:10
136 224 GURZYŃSKA KAMILA K 11 K 31-45 6 GRUDZIĄDZ MINI 26km 1:20:14 19.44 [km/h] 0:34:31
137 379 SZYMCZYCHA ZBIGNIEW M 126 M 46+ 25 ŁEGOWO ZAJAZD KORONA TEAM MINI 26km 1:20:21 19.42 [km/h] 0:33:14
138 206 BRZEZIŃSKI ŁUKASZ M 127 M 31-45 76 TCZEW MINI 26km 1:20:30 19.38 [km/h] 0:33:54
139 335 BUDZANOWSKI PAWEŁ M 128 M 19-30 21 STAROGARD GDAŃSKI - MINI 26km 1:20:52 19.29 [km/h] 0:32:36
140 250 MATUSZEWSKA JOANNA K 12 K 31-45 7 GRUDZIĄDZ MINI 26km 1:21:07 19.23 [km/h] 0:34:10
141 381 CIEŚLIŃSKI GRZEGORZ M 129 M 46+ 26 KALISKA - MINI 26km 1:21:16 19.20 [km/h] 0:39:43
142 265 RESZKA MIŁOSZ M 130 M 19-30 22 STAROGARD GDAŃSKI JANUSZE MTB MINI 26km 1:21:21 19.18 [km/h] 0:33:41
143 297 KONKOL RAFAŁ M 131 M 31-45 77 ROKOCIN - MINI 26km 1:21:24 19.16 [km/h] 0:34:07
144 345 PRABUCKI ŁUKASZ M 132 M 31-45 78 ZBLEWO MORSY ZBLEWO MINI 26km 1:21:38 19.11 [km/h] 0:34:33
145 359 PONIATOWSKI ANDRZEJ M 133 M 31-45 79 PASŁĘK MINI 26km 1:21:42 19.09 [km/h] 0:32:35
146 375 GOLDSCHMIDT JACEK M 134 M 46+ 27 TRĄBKI WIELKIE SZPRYCHY COM MINI 26km 1:21:44 19.09 [km/h] 0:33:40
147 262 PIECHNA JAROSŁAW M 135 M 31-45 80 ŚWIECIE MINI 26km 1:22:38 18.88 [km/h] 0:33:26
148 264 PLISZKA KAMIL M 136 M 31-45 81 SZTUM MINI 26km 1:23:19 18.72 [km/h] 0:33:12
149 272 SYPNIEWSKI MARIUSZ M 137 M 46+ 28 KOTEŻE GK STG MINI 26km 1:24:06 18.55 [km/h] 0:33:04
150 374 JASTRZĘBSKI MARCIN M 138 M 31-45 82 GDAŃSK QUICK STEP FLOORS MINI 26km 1:24:18 18.51 [km/h] 0:33:58
151 271 SPICA MICHAŁ M 139 M 0-18 7 STAROGARD GDAŃSKI MINI 26km 1:24:20 18.50 [km/h] 0:35:37
152 354 MŁODNICKI PIOTR M 140 M 19-30 23 STAROGARD GDAŃSKI - MINI 26km 1:24:27 18.47 [km/h] 0:35:31
153 255 NIKODEM ADAM M 141 M 31-45 83 GDAŃSK MINI 26km 1:26:07 18.11 [km/h] 0:34:05
154 360 BĄCŁAWEK AURELIA K 13 K 31-45 8 GRUDZIĄDZ - MINI 26km 1:27:00 17.93 [km/h] 0:35:28
155 225 GURZYŃSKI MATEUSZ M 142 M 31-45 84 GRUDZIĄDZ MINI 26km 1:27:20 17.86 [km/h] 0:35:44
156 294 MARKOWSKI JAKUB M 143 M 31-45 85 STAROGARD GDAŃSKI - MINI 26km 1:28:53 17.55 [km/h] 0:36:27
157 351 JONATOWSKI ZYGMUNT M 144 M 46+ 29 MALBORK GK MALBORK MINI 26km 1:28:58 17.53 [km/h] 0:36:04
158 274 SZAGAŁA STANISŁAW M 145 M 46+ 30 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ MINI 26km 1:29:32 17.42 [km/h] 0:36:16
159 273 SZAGAŁA PATRYCJA K 14 K 0-18 4 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ MINI 26km 1:29:34 17.42 [km/h] 0:36:17
160 366 JĄCZYK PAWEŁ M 146 M 31-45 86 GDAŃSK - MINI 26km 1:31:03 17.13 [km/h] 0:37:06
161 269 RUCHNIEWICZ ŻANETA K 15 K 31-45 9 KOŚCIERZYNA MINI 26km 1:31:48 16.99 [km/h] 0:38:18
162 343 GUDYKA PRZEMYSŁAW M 147 M 31-45 87 RĘBIELCZ - MINI 26km 1:31:48 16.99 [km/h] 0:37:54
163 444 SZWARC MARIUSZ M 148 M 46+ 31 KOKOSZKOWY - MINI 26km 1:35:52 16.27 [km/h] 0:38:13
164 242 KRAUSE KATARZYNA K 16 K 46+ 3 STAROGARD GDAŃSKI GK STG MINI 26km 1:36:25 16.18 [km/h] 0:40:22
165 382 KOSECKI ŁUKASZ M 149 M 31-45 88 STAROGARD GDAŃSKI - MINI 26km 1:42:29 15.22 [km/h] 0:41:16
166 367 GRZONKA BARTOSZ M 150 M 19-30 24 STAROGARD - MINI 26km 1:42:29 15.22 [km/h] 0:41:16
167 329 NIKLAS ZDZISŁAW M 151 M 46+ 32 STAROGARD GDAŃSKI - MINI 26km 1:47:59 14.45 [km/h] 0:42:50
168 300 PUŁKOTYCKA ALICJA K 17 K 31-45 10 SOPOT - MINI 26km 1:53:44 13.72 [km/h] 0:43:54
169 380 KŁOSOWSKI JACEK M 152 M 31-45 89 STAROGARD GDAŃSKI - MINI 26km 1:55:35 13.50 [km/h] 0:47:10
170 383 TRAWICKI KRZYSZTOF M 153 M 31-45 90 ZBLEWO - MINI 26km 1:57:08 13.32 [km/h] 0:43:21
171 336 WICKI JAKUB M 154 M 0-18 8 TCZEW TCZEWSKI KLUB MORSKI W TCZEWIE MINI 26km 2:01:30 12.84 [km/h] 0:48:37
172 280 TORZEWSKA MAŁGORZATA K 18 K 46+ 4 BYDGOSZCZ AMSPORTS BYDGOSZCZ MTB TEAM MINI 26km 2:23:09 10.90 [km/h] 0:34:12
173 307 KOLKA GABRIELA K 19 K 46+ 5 GRZYBNO TOP BRAMY HORMAN MINI 26km 2:28:08 10.53 [km/h] 0:53:58
- 324 OSNOWSKI KAROL M - M 19-30 - KOKOSZKOWY - MINI 26km DNF - [km/h] 0:33:38
- 211 DOROSZKIEWICZ ANDRZEJ M - M 31-45 - POGÓRZE TCZEWSKI KLUB ROWEROWY MINI 26km DNS - [km/h] 0:00:00
- 239 KOWALSKI ŁUKASZ M - M 31-45 - TRĄBKI WIELKIE MINI 26km DNS - [km/h] 0:00:00
- 241 KOZŁOWSKI MARCIN M - M 31-45 - RUMIA MINI 26km DNS - [km/h] 0:00:00
- 246 LATOSZEWSKI MACIEJ M - M 19-30 - SKARSZEWY MINI 26km DNS - [km/h] 0:00:00
- 268 ROZKOCHA MICHAŁ M - M 0-18 - STAROGARD GDAŃSKI GK STG MINI 26km DNS - [km/h] 0:00:00
- 275 SZCZEPANIAK PAWEŁ M - M 31-45 - STAROGARD GDAŃSKI GK STG MINI 26km DNS - [km/h] 0:00:00
- 277 SZCZYGIELSKI PAWEL M - M 31-45 - GDANSK THE BARBERS GDANSK MINI 26km DNS - [km/h] 0:00:00
- 284 WAREMBIER DOMINIK M - M 31-45 - STAROGARD GDAŃSKI GK STG MINI 26km DNS - [km/h] 0:00:00
- 296 MALINOWSKI MATEUSZ M - M 19-30 - GDYNIA - MINI 26km DNS - [km/h] 0:00:00

VI Maraton MTB Kociewie Szlakiem - MEGA

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x 12km
1 35 BOGDZIEWICZ MICHAŁ M 1 M 31-45 1 GDAŃSK APTEKA GEMINI MEGA 52km 1:48:05 28.87 [km/h] 0:22:39
2 28 RZESZUTEK PIOTR M 2 M 19-30 1 SIERAKOWICE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK MEGA 52km 1:48:05 28.87 [km/h] 0:22:39
3 38 MAJKOWSKI DANIEL M 3 M 31-45 2 REDA FTI RACING TEAM MEGA 52km 1:48:54 28.65 [km/h] 0:22:38
4 33 ZARZYCKI ARKADIUSZ M 4 M 31-45 3 GDAŃSK APTEKA GEMINI MEGA 52km 1:49:25 28.51 [km/h] 0:22:50
5 29 GRĘDZIŃSKI BARTOSZ M 5 M 19-30 2 MŁAWA KROSS STAFF TEAM MEGA 52km 1:49:26 28.51 [km/h] 0:23:07
6 13 ROGOWSKI JACEK M 6 M 46+ 1 KOŚCIERZYNA KSR KOŚCIERZYNA MEGA 52km 1:50:24 28.26 [km/h] 0:22:51
7 25 KOŁODZIK GRZEGORZ M 7 M 19-30 3 ŻARNOWIEC KLIF MTB TEAM CHŁAPOWO MEGA 52km 1:51:14 28.05 [km/h] 0:22:50
8 20 BELT KACPER M 8 M 19-30 4 ŚWIECIE MTB ELDAR ŚWIECIE MEGA 52km 1:51:42 27.93 [km/h] 0:23:16
9 12 KRYNICKI PRZEMYSŁAW M 9 M 31-45 4 ZIELONA SISU-OWB TEAM MEGA 52km 1:54:36 27.23 [km/h] 0:24:05
10 10 LENZ MICHAŁ M 10 M 31-45 5 STAROGARD GDAŃSKI GOOD RIDE MEGA 52km 1:54:50 27.17 [km/h] 0:24:26
11 21 GRENDA MICHAŁ M 11 M 31-45 6 GDYNIA MEGA 52km 1:56:29 26.78 [km/h] 0:24:27
12 304 GORAZDOWSKI FILIP M 12 M 19-30 5 KŁANINO KLIF TEAM MEGA 52km 1:58:39 26.30 [km/h] 0:24:27
13 302 PIEPKA SŁAWOMIR M 13 M 31-45 7 LESNIEWO KLIF TEAM MEGA 52km 1:58:39 26.30 [km/h] 0:24:35
14 14 RZANNY WOJCIECH M 14 M 31-45 8 GRUDZIĄDZ MEGA 52km 1:58:39 26.30 [km/h] 0:24:52
15 36 SMOLIŃSKI ARTUR M 15 M 31-45 9 BYDGOSZCZ N-BIKE ACADEMY MEGA 52km 1:58:40 26.29 [km/h] 0:24:35
16 24 JANISZEWSKI WOJCIECH M 16 M 46+ 2 LEŚNAJANIA TEAMMXSKÓRCZ MEGA 52km 1:59:27 26.12 [km/h] 0:24:51
17 16 WIŚNIEWSKI DARIUSZ M 17 M 46+ 3 GDYNIA MEGA 52km 2:00:35 25.87 [km/h] 1:24:38
18 9 LABON PIOTR M 18 M 19-30 6 KOTEŻE GK STG MEGA 52km 2:01:10 25.75 [km/h] 0:24:51
19 37 MIELEWCZYK ARTUR M 19 M 31-45 10 BYTÓW SANTIC POLSKA RACING TEAM MEGA 52km 2:01:39 25.65 [km/h] 0:24:53
20 1 BATOR JAROSŁAW M 20 M 31-45 11 KOTEŻE GK STG MEGA 52km 2:02:44 25.42 [km/h] 0:00:00
21 31 PAPIERNIK MICHAŁ M 21 M 31-45 12 TCZEW TCZEWSKI KLUB ROWEROWY MEGA 52km 2:02:45 25.42 [km/h] 0:24:51
22 6 KARWATOWSKI ROBERT M 22 M 31-45 13 BRZEŹNO WIELKIE GK STG MEGA 52km 2:08:57 24.20 [km/h] 0:27:25
23 5 JARZĄBEK BARTŁOMIEJ M 23 M 31-45 14 KARSIN GARDENFLORA MTB TEAM MEGA 52km 2:09:03 24.18 [km/h] 0:27:43
24 23 PEREKITKO KRZYSZTOF M 24 M 46+ 4 JAGATOWO NIEZRZESZONY MEGA 52km 2:09:28 24.10 [km/h] 0:26:20
25 22 TRZCIŃSKI WALDEMAR M 25 M 31-45 15 KARSIN GARENFLORA MTB TEAM MEGA 52km 2:10:30 23.91 [km/h] 0:27:45
26 11 MARIAŃSKI LESZEK M 26 M 46+ 5 ZAMOŚĆ SANIMAR BYDGOSZCZ MEGA 52km 2:10:30 23.91 [km/h] 0:27:37
27 18 MACZEWSKI ANDRZEJ M 27 M 46+ 6 GRUDZIĄDZ - MEGA 52km 2:15:49 22.97 [km/h] 0:28:00
28 26 KULLING MONIKA K 1 K 19-30 1 GNIEŻDŻEWO KLIF MTB TEAM CHŁAPOWO MEGA 52km 2:16:32 22.85 [km/h] 0:27:43
29 4 GRUBBA MAREK M 28 M 31-45 16 KORONOWO MROZBIKE.PL MEGA 52km 2:17:14 22.74 [km/h] 0:28:02
30 30 SZPONT RAFAŁ M 29 M 31-45 17 GRUDZIĄDZ - MEGA 52km 2:17:17 22.73 [km/h] 0:28:19
31 2 BOŃKOWSKI JAROSŁAW M 30 M 46+ 7 GDAŃSK MH AUTOMATYKA MEGA 52km 2:19:38 22.34 [km/h] 0:27:57
32 32 LUDWINOWSKI DARIUSZ M 31 M 46+ 8 GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ MEGA 52km 2:20:41 22.18 [km/h] 0:00:00
33 34 KORNACKI GRZEGORZ M 32 M 31-45 18 OSTRÓDA - MEGA 52km 2:25:22 21.46 [km/h] 0:28:41
34 15 ŚWIĄTEK BARTŁOMIEJ M 33 M 31-45 19 TCZEW MEGA 52km 2:29:41 20.84 [km/h] 0:29:57
35 7 KŁOBUKOWSKA ANNA K 2 K 31-45 1 PRUSZCZ GDAŃSKI BABSKIE KRĘCENIE MEGA 52km 2:35:44 20.03 [km/h] 0:32:51
36 3 CIACHOROWSKI PRZEMYSŁAW M 34 M 31-45 20 STAROGARD GDAŃSKI GK STG MEGA 52km 2:45:28 18.86 [km/h] 0:32:43
37 27 ZWOLAK LESZEK M 35 M 31-45 21 GDAŃSK MEGA 52km 2:55:13 17.81 [km/h] 0:28:04
- 17 WYBRANIAK DARIUSZ M - M 31-45 - TCZEW TCZEWSKI KLUB ROWEROWY MEGA 52km DNF - [km/h] 0:00:00
- 19 ROCŁAWSKI RADOSŁAW M - M 0-18 - CHOJNICE BASZTA BYTÓW MEGA 52km DNF - [km/h] 0:00:00
- 8 NIECKARZ WIESŁAW M - M 31-45 - GDAŃSK MEGA 52km DNS - [km/h] 0:00:00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ