START osoby dorosłe
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jankowski Grzegorz BYTÓW START osoby dorosłe Świat płytek u Kryspina
2 Pietruszkiewicz Krzysztof Celbowo START osoby dorosłe
3 Pietruszkiewicz Jakub Celbowo START osoby dorosłe KORNA BIEGA
4 Roraf Magdalena Celbowo START osoby dorosłe Team Kreft
5 Budzisz Rafał Chałupy START osoby dorosłe opłacono on-line
6 Dorobczyński Marek Chałupy START osoby dorosłe KORNA BIEGA opłacono on-line
7 Budzisz Radosław Chałupy START osoby dorosłe opłacono on-line
8 Czerski Krzysztof Chłapowo START osoby dorosłe Greif Team Władysławowo opłacono on-line
9 Szomborg Mariusz Chłapowo START osoby dorosłe REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
10 Patalas Angelika Chłapowo START osoby dorosłe Greif Team Władysławowo opłacono on-line
11 Okrój Mariusz Domatówko START osoby dorosłe Klub Biegaczy Jysk opłacono on-line
12 Willner Waldemar Domatówko START osoby dorosłe LZS Domatówko opłacono on-line
13 Tołodziecka Julia Gdańsk START osoby dorosłe opłacono on-line
14 Kulczycki Jan GDAŃSK START osoby dorosłe opłacono on-line
15 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK START osoby dorosłe ATLAS RUNNING TEAM opłacono on-line
16 Kopicka Eliza Gdańsk START osoby dorosłe kopiki opłacono on-line
17 Boza Beata Gdynia START osoby dorosłe Greif Team Władysławowo opłacono on-line
18 Dettlaff Dawid Gnieżdżewo START osoby dorosłe opłacono on-line
19 STEMPNIAK Zbigniew HEL START osoby dorosłe REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
20 STEMPNIAK Michał HEL START osoby dorosłe REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
21 STEMPNIAK Katarzyna HEL START osoby dorosłe REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
22 Mirończuk Włodzimierz Hel START osoby dorosłe opłacono on-line
23 Mirończuk Elżbieta Hel START osoby dorosłe opłacono on-line
24 Kohnke Joanna Jastarnia START osoby dorosłe Aktywna Jastarnia opłacono on-line
25 Konieczna Monika Jastarnia START osoby dorosłe Aktywna Jastarnia opłacono on-line
26 Kohnke Piotr Jastarnia START osoby dorosłe opłacono on-line
27 Szczerba Dominika Jastarnia START osoby dorosłe Aktywna Jastarnia
28 Oreszke Jan karwia START osoby dorosłe KP PSP WEJHEROWO/BIEGAM Z SYNEM opłacono on-line
29 ORESZKE RADOSŁAW KARWIA START osoby dorosłe BIEGAM Z TATĄ opłacono on-line
30 Owczarek Katarzyna Kosakowo START osoby dorosłe opłacono on-line
31 Owczarek Jacek Kosakowo START osoby dorosłe opłacono on-line
32 Klukowski Marcin Lębork START osoby dorosłe UNIA Racing Team opłacono on-line
33 Chojnacka Natalia Lisewo START osoby dorosłe KROKOWA BIEGA opłacono on-line
34 Kubawska Agnieszka Łebcz START osoby dorosłe Wymiatacze opłacono on-line
35 Lemke Mateusz Łebcz START osoby dorosłe opłacono on-line
36 Kuchnowski Henryk Minkowice START osoby dorosłe LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono on-line
37 KUCHNOWSKI OSKAR MINKOWICE START osoby dorosłe opłacono on-line
38 Zelewska Krystyna Połczyno START osoby dorosłe REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
39 Schmidt Janusz Połczyno START osoby dorosłe Biegam z żoną :) opłacono on-line
40 Kotlińska Anita Poznań START osoby dorosłe opłacono on-line
41 Schmidt Agnieszka Puck START osoby dorosłe opłacono on-line
42 Lesner Dariusz Puck START osoby dorosłe opłacono on-line
43 Miotk Luiza Puck START osoby dorosłe opłacono on-line
44 Kreft Maciej Puck START osoby dorosłe Tri Sea Władysławowo opłacono on-line
45 Pawlina Przemysław Puck START osoby dorosłe opłacono on-line
46 Pawlina Julia Puck START osoby dorosłe LKS Ziemi Puckiej opłacono on-line
47 Hewelt Mateusz Puck START osoby dorosłe REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
48 Maj Adam Puck START osoby dorosłe Majsports opłacono on-line
49 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz START osoby dorosłe LZS Łebcz opłacono on-line
50 Stankiewicz Iwona Rekowo Górne START osoby dorosłe Motywatornia Team opłacono on-line
51 Stankiewicz Estera Rekowo Górne START osoby dorosłe Motywatornia Team opłacono on-line
52 Floryszczyk Krzysztof Rotmanka START osoby dorosłe opłacono on-line
53 Werra Maciej Rumia START osoby dorosłe opłacono on-line
54 Bielecki Tadeusz Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
55 Nowicka-Bielecka Kornelia Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
56 Bielecka Aleksandra Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
57 Bielecka Alicja Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
58 Bielecki Michał Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
59 Melzer Anna Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
60 Kuropatwa Łukasz Rumia START osoby dorosłe Bażant Team
61 Melzer Hanna Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
62 Pilarczyk-Pupiec Agnieszka Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
63 Pupiec Mariusz Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
64 Melzer Arkadiusz Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
65 Weiland Adrian Slupsk START osoby dorosłe opłacono on-line
66 Weiland Agnieszka Slupsk START osoby dorosłe opłacono on-line
67 Weiland Cyprian Slupsk START osoby dorosłe opłacono on-line
68 Pulczyńska Anna Starzyno START osoby dorosłe opłacono on-line
69 Pulczyński Robert Starzyno START osoby dorosłe opłacono on-line
70 Stromidło Jan Swarzewo START osoby dorosłe opłacono on-line
71 Labudda Monika Swarzewo START osoby dorosłe opłacono on-line
72 Waruszewski Karol Tczew START osoby dorosłe Biegający Tczew opłacono on-line
73 Waruszewska Lucyna Tczew START osoby dorosłe Biegający Tczew opłacono on-line
74 Matejuk Robert Warszawa START osoby dorosłe opłacono on-line
75 Skoczek Izabela Warszawa START osoby dorosłe opłacono on-line
76 Skoczek Malgorzata Warszawa START osoby dorosłe opłacono on-line
77 Śliwińska Michalina Werblinia START osoby dorosłe opłacono on-line
78 Śliwiński Sławomir Werblinia START osoby dorosłe opłacono on-line
79 Kuchnowski Karol Werblinia START osoby dorosłe 4 FUN TEAM opłacono on-line
80 Kroll Rafal Wladyslawowo START osoby dorosłe KORNA BIEGA opłacono on-line
81 Kortas Marcin Wladysławowo START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
82 Chudzik Beata Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
83 Konkel Andrzej Władysławowo START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
84 Konkel Edyta Władysławowo START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
85 Mach Izabela Władysławowo START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
86 Lewińska Dominika Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
87 Gojke Dawid Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
88 Buczkowski Damian Władysławowo START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
89 Wicher Marlena Władysławowo START osoby dorosłe
90 Zegarlińska Magdalena Władysławowo START osoby dorosłe
91 BUCZKOWSKA AGNIESZKA WŁADYSŁAWOWO START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
92 Sikorra Beata Władysławowo START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
93 Dettlaff Wlodek Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
94 Dettlaff Krstyna Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
95 Dettlaff Wiktoria Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
96 Dettlaff Arek Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
97 Albecka Olimpia Władysławowo START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
98 Dettlaff Monika Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
99 Dettlaff Natalia Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
100 Koralewska Balbina Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line


Wyświetleń: 4980

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ