Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jankowski Grzegorz BYTÓW START osoby dorosłe Świat płytek u Kryspina
2 Pietruszkiewicz Krzysztof Celbowo START osoby dorosłe
3 Pietruszkiewicz Jakub Celbowo START osoby dorosłe KORNA BIEGA
4 Pietruszkiewicz Antoni Celbowo START dzieci do 10 lat KORNA BIEGA
5 Roraf Magdalena Celbowo START osoby dorosłe Team Kreft
6 Budzisz Rafał Chałupy START osoby dorosłe opłacono on-line
7 Dorobczyński Marek Chałupy START osoby dorosłe KORNA BIEGA opłacono on-line
8 Dorobczyńska Maja Chałupy START dzieci do 10 lat opłacono on-line
9 Budzisz Radosław Chałupy START osoby dorosłe opłacono on-line
10 Budzisz Amelia Chałupy START dzieci do 10 lat Chałupy opłacono on-line
11 Czerski Krzysztof Chłapowo START osoby dorosłe Greif Team Władysławowo opłacono on-line
12 Szomborg Mariusz Chłapowo START osoby dorosłe REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
13 Patalas Angelika Chłapowo START osoby dorosłe Greif Team Władysławowo opłacono on-line
14 Okrój Mariusz Domatówko START osoby dorosłe Klub Biegaczy Jysk opłacono on-line
15 Willner Waldemar Domatówko START osoby dorosłe LZS Domatówko opłacono on-line
16 Tołodziecka Julia Gdańsk START osoby dorosłe opłacono on-line
17 Kulczycki Jan GDAŃSK START osoby dorosłe opłacono on-line
18 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK START osoby dorosłe ATLAS RUNNING TEAM opłacono on-line
19 Kopicka Eliza Gdańsk START osoby dorosłe kopiki opłacono on-line
20 Boza Beata Gdynia START osoby dorosłe Greif Team Władysławowo opłacono on-line
21 Dettlaff Dawid Gnieżdżewo START osoby dorosłe opłacono on-line
22 STEMPNIAK Danuta HEL START dzieci do 10 lat REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
23 STEMPNIAK Zbigniew HEL START osoby dorosłe REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
24 STEMPNIAK Michał HEL START osoby dorosłe REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
25 STEMPNIAK Katarzyna HEL START osoby dorosłe REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
26 Mirończuk Włodzimierz Hel START osoby dorosłe opłacono on-line
27 Mirończuk Elżbieta Hel START osoby dorosłe opłacono on-line
28 Kohnke Joanna Jastarnia START osoby dorosłe Aktywna Jastarnia opłacono on-line
29 Konieczna Monika Jastarnia START osoby dorosłe Aktywna Jastarnia opłacono on-line
30 Kohnke Piotr Jastarnia START osoby dorosłe opłacono on-line
31 Szczerba Dominika Jastarnia START osoby dorosłe Aktywna Jastarnia
32 Oreszke Jan karwia START osoby dorosłe KP PSP WEJHEROWO/BIEGAM Z SYNEM opłacono on-line
33 ORESZKE RADOSŁAW KARWIA START osoby dorosłe BIEGAM Z TATĄ opłacono on-line
34 Owczarek Katarzyna Kosakowo START osoby dorosłe opłacono on-line
35 Owczarek Jacek Kosakowo START osoby dorosłe opłacono on-line
36 Klukowski Marcin Lębork START osoby dorosłe UNIA Racing Team opłacono on-line
37 Klukowska Martyna Lębork START dzieci do 10 lat UNIA Racing Team opłacono on-line
38 Klukowska Magda Lębork START dzieci do 10 lat UNIA Racing Team opłacono on-line
39 Chojnacka Natalia Lisewo START osoby dorosłe KROKOWA BIEGA opłacono on-line
40 Chojnacki Maciej Lisewo START dzieci do 10 lat opłacono on-line
41 Kubawska Agnieszka Łebcz START osoby dorosłe Wymiatacze opłacono on-line
42 Lemke Mateusz Łebcz START osoby dorosłe opłacono on-line
43 Kuchnowski Henryk Minkowice START osoby dorosłe LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono on-line
44 KUCHNOWSKI OSKAR MINKOWICE START osoby dorosłe opłacono on-line
45 Zelewska Krystyna Połczyno START osoby dorosłe REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
46 Schmidt Janusz Połczyno START osoby dorosłe Biegam z żoną :) opłacono on-line
47 Kotlińska Anita Poznań START osoby dorosłe opłacono on-line
48 Schmidt Agnieszka Puck START osoby dorosłe opłacono on-line
49 Lesner Dariusz Puck START osoby dorosłe opłacono on-line
50 Miotk Luiza Puck START osoby dorosłe opłacono on-line
51 Kreft Maciej Puck START osoby dorosłe Tri Sea Władysławowo opłacono on-line
52 Pawlina Przemysław Puck START osoby dorosłe opłacono on-line
53 Pawlina Julia Puck START osoby dorosłe LKS Ziemi Puckiej opłacono on-line
54 Hewelt Mateusz Puck START osoby dorosłe REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
55 Maj Adam Puck START osoby dorosłe Majsports opłacono on-line
56 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz START osoby dorosłe LZS Łebcz opłacono on-line
57 Stankiewicz Iwona Rekowo Górne START osoby dorosłe Motywatornia Team opłacono on-line
58 Stankiewicz Estera Rekowo Górne START osoby dorosłe Motywatornia Team opłacono on-line
59 Floryszczyk Krzysztof Rotmanka START osoby dorosłe opłacono on-line
60 Werra Maciej Rumia START osoby dorosłe opłacono on-line
61 Bielecki Tadeusz Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
62 Werra Ziemowit Rumia START dzieci do 10 lat opłacono on-line
63 Nowicka-Bielecka Kornelia Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
64 Bielecka Aleksandra Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
65 Bielecka Alicja Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
66 Bielecki Michał Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
67 Bielecka Marta Rumia START dzieci do 10 lat UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
68 Melzer Anna Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
69 Kuropatwa Łukasz Rumia START osoby dorosłe Bażant Team
70 Melzer Hanna Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
71 Pilarczyk-Pupiec Agnieszka Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
72 Pupiec Mariusz Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
73 Melzer Arkadiusz Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
74 Weiland Adrian Slupsk START osoby dorosłe opłacono on-line
75 Weiland Agnieszka Slupsk START osoby dorosłe opłacono on-line
76 Weiland Cyprian Slupsk START osoby dorosłe opłacono on-line
77 Pulczyńska Anna Starzyno START osoby dorosłe opłacono on-line
78 Pulczyński Robert Starzyno START osoby dorosłe opłacono on-line
79 Stromidło Jan Swarzewo START osoby dorosłe opłacono on-line
80 Labudda Monika Swarzewo START osoby dorosłe opłacono on-line
81 Waruszewski Karol Tczew START osoby dorosłe Biegający Tczew opłacono on-line
82 Waruszewska Lucyna Tczew START osoby dorosłe Biegający Tczew opłacono on-line
83 Matejuk Robert Warszawa START osoby dorosłe opłacono on-line
84 Skoczek Izabela Warszawa START osoby dorosłe opłacono on-line
85 Skoczek Malgorzata Warszawa START osoby dorosłe opłacono on-line
86 Śliwińska Michalina Werblinia START osoby dorosłe opłacono on-line
87 Śliwiński Sławomir Werblinia START osoby dorosłe opłacono on-line
88 Kuchnowski Karol Werblinia START osoby dorosłe 4 FUN TEAM opłacono on-line
89 KUCHNOWSKI DOMINIK WERBLINIA START dzieci do 10 lat 4 FUN TEAM opłacono on-line
90 Kroll Wiktor WLADYSLAWOWO START dzieci do 10 lat KORNA BIEGA opłacono on-line
91 Kroll Rafal Wladyslawowo START osoby dorosłe KORNA BIEGA opłacono on-line
92 Kortas Marcin Wladysławowo START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
93 Chudzik Beata Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
94 Konkel Andrzej Władysławowo START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
95 Konkel Edyta Władysławowo START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
96 Mach Izabela Władysławowo START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
97 Lewińska Dominika Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
98 Gojke Dawid Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
99 Gojke Aleks Władysławowo START dzieci do 10 lat opłacono on-line
100 Buczkowski Damian Władysławowo START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line


Wyświetleń: 4934

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ