Leśne Wandry V - Biegaj w Ocyplu

Wyniki NW - 10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Tempo min/km x
1 198 REIMUS AGNIESZKA K 1 SKÓRCZ 10km NW 1:17:06 7:43 [min/km]
2 196 MAZURKIEWICZ ANTONI M 1 RYJEWO 10km NW 1:22:22 8:14 [min/km]
3 199 RUMIANTSEV MARIA K 2 SKÓRCZ 10km NW 1:23:51 8:23 [min/km]
4 201 SZUTOWICZ SYLWIA K 3 GDAŃSK 10km NW 1:24:18 8:26 [min/km]
5 200 STANISZEWSKA EDYTA K 4 SKÓRCZ 10km NW 1:25:19 8:32 [min/km]
6 192 GOŁĄB KRZYSZTOF M 2 GDAŃSK 10km NW 1:27:15 8:43 [min/km]
7 185 DANILUK NATALIA K 5 GDYNIA 10km NW 1:29:08 8:55 [min/km]
8 184 CHABOWSKA WIOLETA K 6 OCYPEL 10km NW 1:29:39 8:58 [min/km]
9 195 KULLA KATARZYNA K 7 PINCZYN 10km NW 1:33:51 9:23 [min/km]
10 197 PIŁAT ZBIGNIEW M 3 WYGONIN 10km NW 1:35:17 9:32 [min/km]
11 190 DUSZYŃSKI KONRAD M 4 GDAŃSK 10km NW 1:35:46 9:35 [min/km]
12 203 PODRAJDCZYK DARIUSZ M 5 GDAŃSK 10km NW 1:36:46 9:41 [min/km]
13 189 DUSZYŃSKI SŁAWOMIR M 6 GDAŃSK 10km NW 1:37:51 9:47 [min/km]
14 202 WLAZŁO ANNA K 8 GDAŃSK 10km NW 1:40:11 10:01 [min/km]
15 204 SOSIK ELŻBIETA M 7 GDAŃSK 10km NW 1:40:11 10:01 [min/km]
16 166 WITKOWSKA ANNA K 9 TCZEW 10km NW 1:44:48 10:29 [min/km]
17 193 KORDYS JAN M 8 OCYPEL 10km NW 1:50:58 11:06 [min/km]
18 211 MYSZEWSKA EMILIA K 10 OCYPEL 10km NW 1:58:49 11:53 [min/km]
19 188 DOMAROS ALEKSANDRA K 11 OCYPEL 10km NW 1:58:49 11:53 [min/km]
20 187 DITTMER KAZIMIERZ M 9 OCYPEL 10km NW 2:02:19 12:14 [min/km]
21 186 DITTMER BARBARA K 12 OCYPEL 10km NW 2:17:09 13:43 [min/km]
22 194 KORDYS KRYSTYNA K 13 OCYPEL 10km NW 2:17:09 13:43 [min/km]

Wyniki Bieg - 10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub GMINA DYSTANS Wynik Tempo min/km x
1 171 WNUK DAMIAN M 1 M 20-29 WIELKI KLINCZ 10km 0:37:29 3:45 [min/km]
2 39 GÓRSKI KAMIL M 2 M 30-39 GNIEW DOMRUSTYKALNY.PL 10km 0:38:00 3:48 [min/km]
3 106 NOGA GRZEGORZ M 3 M 20-29 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY SKÓRCZ 10km 0:39:02 3:54 [min/km]
4 22 DEMBICKI PIOTR DEMBICKI M 4 M 30-39 1 GDYNIA 10km 0:39:07 3:55 [min/km]
5 65 KŁOS KLAUDIUSZ M 5 M 30-39 2 SKÓRCZ WILK KOCIEWSKI 10km 0:39:08 3:55 [min/km]
6 47 HARTUNA ZENON M 6 M 50+ 1 PIECE FLORIAN CHOJNICE PKP CARGO GDYNIA 10km 0:39:35 3:58 [min/km]
7 38 GŁÓWCZEWSKI GRZEGORZ M 7 M 40-49 1 TCZEW AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 10km 0:39:44 3:58 [min/km]
8 146 SZCZEPAŃSKI NORMAN M 8 M 20-29 1 GDANSK AS-PL 10km 0:40:23 4:02 [min/km]
9 120 PIJANOWSKI WOJCIECH M 9 M 20-29 2 TCZEW KLUB KOCIEWIAK TCZEW 10km 0:40:33 4:03 [min/km]
10 17 CZAJA LESZEK M 10 M 40-49 2 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:40:33 4:03 [min/km]
11 96 MIKUŚ MARCIN M 11 M 30-39 3 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 0:41:11 4:07 [min/km]
12 95 MĄCZKOWSKI MACIEJ M 12 M 30-39 4 GRUDZIĄDZ 10km 0:41:14 4:07 [min/km]
13 23 DEPKA ADAM M 13 M 30-39 5 TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW 10km 0:41:32 4:09 [min/km]
14 89 MAJKOWSKI TOMASZ M 14 M 20-29 3 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 10km 0:41:38 4:10 [min/km]
15 161 TUWALSKA MAŁGORZATA K 1 K 30-39 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:41:44 4:10 [min/km]
16 6 BARCIKOWSKI KRZYSZTOF M 15 M 50+ 2 MALBORK GRUPA MALBORK 10km 0:41:44 4:10 [min/km]
17 107 NOWACKI MIROSŁAW M 16 M 50+ 3 STAROGARD GD. 10km 0:41:49 4:11 [min/km]
18 76 KURKOWSKI MAREK M 17 M 50+ 4 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:41:52 4:11 [min/km]
19 108 OLEŚ ZENON M 18 M 30-39 6 GRUDZIĄDZ 10km 0:42:21 4:14 [min/km]
20 115 PARDO SEBASTIAN M 19 M 30-39 7 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:42:32 4:15 [min/km]
21 112 OSTROWSKI ZBIGNIEW M 20 M 30-39 8 BIETOWO Gmina Lubichowo 10km 0:42:38 4:16 [min/km]
22 157 TRAPP TOMASZ M 21 M 30-39 9 STAROGARD GDAŃSKI BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:42:53 4:17 [min/km]
23 67 KOMOROWSKI KAMIL M 22 M 30-39 10 ROKOCIN Gmina Lubichowo 10km 0:42:55 4:17 [min/km]
24 80 LABON MAGDALENA K 2 K 20-29 KOŚCIELNA JANIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:43:04 4:18 [min/km]
25 181 ŻARDECKI DAWID M 23 M 20-29 4 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:43:07 4:19 [min/km]
26 176 WÓJCIK-WICKA WERONIKA K 3 K 30-39 STAROGARD GDAŃSKI KKB STAROGARD GD 10km 0:43:15 4:20 [min/km]
27 8 BENDIG MICHAŁ M 24 M 20-29 5 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:43:52 4:23 [min/km]
28 129 ROSIŃSKI PIOTR M 25 M 50+ 5 WEJHEROWO PRO-CARS 10km 0:44:01 4:24 [min/km]
29 34 FIERKA ADAM M 26 M 40-49 3 ZBLEWO SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:44:04 4:24 [min/km]
30 58 KALINOWSKI JULIUSZ M 27 M 30-39 11 LUBICHOWO TRI STAROGARD GDAŃSKI Gmina Lubichowo 10km 0:44:08 4:25 [min/km]
31 24 REIMUS LESZEK M 28 M 50+ 6 OCYPEL Gmina Lubichowo 10km 0:44:12 4:25 [min/km]
32 93 MASIEWICZ KRZYSZTOF M 29 M 40-49 4 OCYPEL Gmina Lubichowo 10km 0:44:18 4:26 [min/km]
33 25 DREWCZYŃSKA ADRIANNA K 4 K 30-39 1 ZELGOSZCZ Gmina Lubichowo 10km 0:44:21 4:26 [min/km]
34 154 TOBIAŃSKI TOMASZ M 30 M 40-49 5 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:44:26 4:27 [min/km]
35 44 GRZONKA KAMILA K 5 K 30-39 2 BYTONIA SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:44:50 4:29 [min/km]
36 170 WNUK BŁAŻEJ M 31 M 20-29 6 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 10km 0:45:00 4:30 [min/km]
37 119 PIEKARSKI PRZEMYSŁAW M 32 M 30-39 12 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:45:02 4:30 [min/km]
38 114 PAGÓRSKI ŁUKASZ M 33 M 20-29 7 MŁAWA 10km 0:45:04 4:30 [min/km]
39 49 JASNOCH ROBERT M 34 M 40-49 6 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:45:06 4:31 [min/km]
40 42 GRUCZA GRZEGORZ M 35 M 40-49 7 NOWY STAW KLUB KOCIEWIAK TCZEW 10km 0:45:20 4:32 [min/km]
41 156 TOKARSKI KRZYSZTOF M 36 M 50+ 7 GDAŃSK S...K...S 10km 0:45:28 4:33 [min/km]
42 206 TUWALSKI SŁAWOMIR M 37 M 30-39 13 GRABOWIEC 10km 0:45:40 4:34 [min/km]
43 167 WITKOWSKI KRZYSZTOF M 38 M 30-39 14 GRUDZIĄDZ 10km 0:45:53 4:35 [min/km]
44 116 PASZKOWSKI PAWEŁ M 39 M 30-39 15 GDAŃSK 10km 0:45:57 4:36 [min/km]
45 51 JAWORSKI TOMASZ M 40 M 30-39 16 ELBLĄG 10km 0:45:59 4:36 [min/km]
46 2 ALBRECHT PIOTR M 41 M 50+ 8 STAROGARD GDAŃSKI KEFAS JW RUNNER 10km 0:46:05 4:37 [min/km]
47 143 STOSIK ARTUR M 42 M 40-49 8 PĄCZEWO 10km 0:46:09 4:37 [min/km]
48 88 MACHNIKOWSKI JACEK M 43 M 40-49 9 ŻABNO 10km 0:46:15 4:38 [min/km]
49 137 SPADIK MATEUSZ M 44 M 20-29 8 RADOSTOWO KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 0:46:17 4:38 [min/km]
50 135 SIWAKOWSKI MICHAL M 45 M 30-39 17 ELBLĄG SIEMENS ELBLĄG RUNNING TEAM 10km 0:46:22 4:38 [min/km]
51 64 KLIN ANNA K 6 K 20-29 1 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 10km 0:46:37 4:40 [min/km]
52 33 EBERTOWSKI MICHAŁ M 46 M 20-29 9 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:46:38 4:40 [min/km]
53 124 PRABUCKI ROBERT M 47 M 30-39 18 OWIDZ TRI STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:46:38 4:40 [min/km]
54 29 DWORAKOWSKI MARCIN M 48 M 30-39 19 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEW 10km 0:47:25 4:45 [min/km]
55 30 DYRO RAFAŁ M 49 M 30-39 20 TYMAWA TRUNSFORMACJA GNIEW 10km 0:47:33 4:45 [min/km]
56 35 GABRYEL MACIEJ M 50 M 30-39 21 ŻABNO TRI STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:47:34 4:45 [min/km]
57 159 TRZASKOWSKI TOMASZ M 51 M 40-49 10 GRUDZIĄDZ 10km 0:47:53 4:47 [min/km]
58 141 STACHOWICZ KAROLINA K 7 K 30-39 3 SKÓRCZ SKL FILIPPIDES/BBL STAROGARD GD 10km 0:47:56 4:48 [min/km]
59 72 KREJA ŁUKASZ M 52 M 30-39 22 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:47:57 4:48 [min/km]
60 20 CZECHANOWSKI PIOTR M 53 M 30-39 23 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:48:03 4:48 [min/km]
61 179 ZAKRZEWSKI JAKUB M 54 M 30-39 24 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:48:10 4:49 [min/km]
62 21 DELEWSKI PIOTR M 55 M 40-49 11 ROŻENTAL 10km 0:48:23 4:50 [min/km]
63 163 WAŚNIEWSKI EDWARD M 56 M 50+ 9 PELPLIN 10km 0:48:28 4:51 [min/km]
64 46 GUZ ROBERT M 57 M 40-49 12 TCZEW 10km 0:48:31 4:51 [min/km]
65 84 LISEWSKI PIOTR M 58 M 50+ 10 BYDGOSZCZ 10km 0:48:34 4:51 [min/km]
66 16 CICHON JAKUB M 59 M 20-29 10 SKÓRCZ 10km 0:48:39 4:52 [min/km]
67 54 JURCZYK EWA K 8 K 40-49 1 GRUDZIĄDZ LA RIVE TEAM 10km 0:48:44 4:52 [min/km]
68 19 CZECHANOWSKA LUCYNA K 9 K 30-39 4 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:48:48 4:53 [min/km]
69 48 JASKOT PIOTR M 60 M 50+ 11 GOŚCISZEWO 10km 0:48:53 4:53 [min/km]
70 101 MYKOWSKI TOMASZ M 61 M 30-39 25 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 10km 0:49:22 4:56 [min/km]
71 149 SZMYT DAWID M 62 M 20-29 11 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:49:26 4:57 [min/km]
72 175 WOLSKI JAROSŁAW M 63 M 30-39 26 TCZEW DOVISTA ACTIVE TEAM/BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:49:28 4:57 [min/km]
73 103 MYSTKOWSKI GRZEGORZ M 64 M 40-49 13 LUBICHOWO PSIA KOŚĆ Gmina Lubichowo 10km 0:49:36 4:58 [min/km]
74 26 DREWCZYŃSKI WOJCIECH M 65 M 30-39 27 CHOJNICE 10km 0:49:38 4:58 [min/km]
75 113 PACKI ŁUKASZ M 66 M 20-29 12 WIELUŃ WIELUŃ BIEGA 10km 0:49:42 4:58 [min/km]
76 139 SROKA JERZY M 67 M 50+ 12 BORZECHOWO TRI STAROGARD 10km 0:50:00 5:00 [min/km]
77 125 PUCKOWSKA KATARZYNA K 10 K 30-39 5 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:50:11 5:01 [min/km]
78 56 KACZYŃSKI DANIEL M 68 M 30-39 28 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO 10km 0:50:20 5:02 [min/km]
79 57 KAJUT SYLWESTER M 69 M 30-39 29 WIELBRANDOWO AKTYWNI KOCIEWIACY 10km 0:50:27 5:03 [min/km]
80 178 ZAKRZEWSKI ANDRZEJ M 70 M 50+ 13 SUBKOWY BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:50:31 5:03 [min/km]
81 105 NIESPODZIŃSKI LESŁAW M 71 M 50+ 14 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:50:33 5:03 [min/km]
82 60 KARCZEWSKI MACIEJ M 72 M 30-39 30 TCZEW 10km 0:50:47 5:05 [min/km]
83 152 ŚCISŁOWSKI ANDRZEJ M 73 M 50+ 15 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:51:20 5:08 [min/km]
84 150 SZUBERT KATARZYNA K 11 K 30-39 6 SIWIAKA SKL FILIPPIDES/BBL STAROGARD GD 10km 0:51:26 5:09 [min/km]
85 134 SITARCZUK MARIUSZ M 74 M 30-39 31 GDAŃSK JEDZIEMY DO ODCIĘCIA
86 73 KRUCZYNSKI KAROL M 75 M 20-29 13 OPALENIE 10km 0:51:43 5:10 [min/km]
87 28 DUDZIŃSKI PIOTR M 76 M 20-29 14 KUKLIN 10km 0:51:44 5:10 [min/km]
88 43 WALENDZIAK ALICJA K 12 K 40-49 2 MALBORK RUNNERSI S7 BANINO 10km 0:51:58 5:12 [min/km]
89 121 PLISZKA KRZYSZTOF M 77 M 40-49 14 GDAŃSK 10km 0:52:12 5:13 [min/km]
90 110 ORNOWSKI ZBIGNIEW M 78 M 50+ 16 GRUDZIĄDZ SLOW RUNNER 10km 0:52:18 5:14 [min/km]
91 59 KARCZEWSKA ALEKSANDRA K 13 K 40-49 3 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:52:44 5:16 [min/km]
92 45 GURBOWICZ JAROSŁAW M 79 M 40-49 15 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:52:45 5:17 [min/km]
93 68 KORDECKI ROBERT M 80 M 20-29 15 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 10km 0:52:52 5:17 [min/km]
94 69 KORDECKI WIESŁAW M 81 M 50+ 17 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 10km 0:53:03 5:18 [min/km]
95 70 KOŚCIELNY DARIUSZ M 82 M 30-39 32 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:53:07 5:19 [min/km]
96 27 DUBIEL PIOTR M 83 M 30-39 33 GNISZEWO 10km 0:53:16 5:20 [min/km]
97 183 ŻYGOWSKI FILIP M 84 M 30-39 34 GDYNIA 10km 0:53:16 5:20 [min/km]
98 155 TOCHA ZBIGNIEW M 85 M 50+ 18 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 10km 0:53:36 5:22 [min/km]
99 165 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF M 86 M 30-39 35 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 10km 0:53:36 5:22 [min/km]
100 122 KOLINSKI MATEUSZ M 87 M 30-39 36 KALISKA KKB STAROGARD GD 10km 0:53:38 5:22 [min/km]
101 40 BARTWICKI DAWID M 88 M 30-39 37 LUBICHOWO Gmina Lubichowo 10km 0:53:59 5:24 [min/km]
102 130 ROŻEK PAULINA K 14 K 20-29 2 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:54:00 5:24 [min/km]
103 75 KUHN RAFAŁ M 89 M 30-39 38 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:54:03 5:24 [min/km]
104 36 RULEWSKI DARIUSZ M 90 M 20-29 16 SKARSZEWY 10km 0:54:21 5:26 [min/km]
105 164 WESOŁOWSKA MARTYNA K 15 K 20-29 3 OWIDZ 10km 0:54:57 5:30 [min/km]
106 138 SPREGA AURELIA K 16 K 40-49 4 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES 10km 0:54:59 5:30 [min/km]
107 9 BOBKOWSKI MICHAŁ M 91 M 0-19 1 OCYPEL Gmina Lubichowo 10km 0:55:01 5:30 [min/km]
108 52 WALENDZIAK RYSZARD M 92 M 40-49 16 MALBORK VALDANO 10km 0:55:08 5:31 [min/km]
109 104 NEUFELD SYLWIA K 17 K 40-49 5 STAROGARD GDANSKI 10km 0:55:11 5:31 [min/km]
110 151 SZUTOWICZ MAREK M 93 M 40-49 17 GDAŃSK 10km 0:55:51 5:35 [min/km]
111 62 KLEJNA DAWID M 94 M 20-29 17 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:56:02 5:36 [min/km]
112 53 MACHNIKOWSKA KAROLINA K 18 K 30-39 7 ZBLEWO MORSY ZBLEWO/AKTYWNI KOCIEWIACY 10km 0:56:05 5:37 [min/km]
113 77 KUSOWSKA PAULINA K 19 K 30-39 8 POZNAŃ 10km 0:56:08 5:37 [min/km]
114 78 KUSOWSKI ARKADIUSZ M 95 M 30-39 39 POZNAŃ 10km 0:56:19 5:38 [min/km]
115 3 BACH MACIEJ M 96 M 30-39 40 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:56:20 5:38 [min/km]
116 74 KRUSZYŃSKA BARBARA K 20 K 50+ 1 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:56:28 5:39 [min/km]
117 71 KREFT MACIEJ M 97 M 40-49 18 PUCK TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO 10km 0:56:29 5:39 [min/km]
118 79 KWIATKOWSKA ANNA K 21 K 30-39 9 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:56:31 5:39 [min/km]
119 127 PUSTKOWSKI RAFAŁ M 98 M 30-39 41 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:56:32 5:39 [min/km]
120 99 MROZEK MARCIN M 99 M 40-49 19 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:56:33 5:39 [min/km]
121 41 GROBELNY TOMASZ M 100 M 30-39 42 STAROGARD GD. 10km 0:56:50 5:41 [min/km]
122 66 MECHELIŃSKI MATEUSZ M 101 M 40-49 20 STAROGARD GD. 10km 0:57:02 5:42 [min/km]
123 148 SZEWCZYK KAROL M 102 M 40-49 21 GRUDZIĄDZ SP SZTYNWAG 10km 0:57:11 5:43 [min/km]
124 1 ADAMKOWSKI JERZY M 103 M 50+ 19 STAROGARD GDAŃSKI MALINOWA MAMBA 10km 0:57:17 5:44 [min/km]
125 7 BĄKOWSKI TADEUSZ M 104 M 50+ 20 ROKOCIN 10km 0:57:19 5:44 [min/km]
126 5 BARCA EMILIA K 22 K 30-39 10 ZBLEWO 10km 0:57:23 5:44 [min/km]
127 97 MILER-OWSIK MONIKA K 23 K 40-49 6 STAROGARD GDAŃSKI AKTYWNI KOCIEWIACY/MORSY ZBLEWO 10km 0:57:28 5:45 [min/km]
128 173 WOJTCZAK JANUSZ M 105 M 50+ 21 GDAŃSK KAIZEN 10km 0:57:41 5:46 [min/km]
129 126 PUCKOWSKI GRZEGORZ M 106 M 30-39 43 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:58:09 5:49 [min/km]
130 102 MYKOWSKI JERZY M 107 M 50+ 22 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 10km 0:58:14 5:49 [min/km]
131 90 MAJKOWSKI IRENEUSZ M 108 M 50+ 23 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 10km 0:58:34 5:51 [min/km]
132 37 GERIGK NATALIA K 24 K 30-39 11 PINCZYN MORSY ZBLEWO 10km 0:58:39 5:52 [min/km]
133 18 CZAPIEWSKA STEFAN M 109 M 50+ 24 PELPLIN 10km 0:58:55 5:54 [min/km]
134 61 KISIELEWSKA AGATA K 25 K 20-29 4 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:58:59 5:54 [min/km]
135 83 LASKOWSKA DARIA K 26 K 20-29 5 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:59:41 5:58 [min/km]
136 142 STAŃCZYK WOJCIECH M 110 M 50+ 25 TCZEW BIEGAJACY TCZEW 10km 0:59:48 5:59 [min/km]
137 133 SERAFIN DOROTA K 27 K 40-49 7 ROKITKI BIEGAJĄCY TCZEW 10km 1:00:03 6:00 [min/km]
138 180 ŻABIŃSKA DOMINIKA K 28 K 20-29 6 OCYPEL Gmina Lubichowo 10km 1:00:27 6:03 [min/km]
139 85 ŁEPEK MAŁGORZATA K 29 K 20-29 7 STAROGARD GDAŃSKI 10km 1:00:40 6:04 [min/km]
140 131 RUMOCKI JÓZEK M 111 M 50+ 26 GRUDZIĄDZ RUNNERS KUNTERSZTYN 10km 1:00:55 6:06 [min/km]
141 140 SROKA MARIETTA K 30 K 50+ 2 BORZECHOWO 10km 1:01:19 6:08 [min/km]
142 158 TRYGALSKA PAULINA K 31 K 20-29 8 PINCZYN MORSY ZBLEWO 10km 1:01:24 6:08 [min/km]
143 98 MOGIELNICKA BEATA K 32 K 30-39 12 LUBICHOWO Gmina Lubichowo 10km 1:01:27 6:09 [min/km]
144 87 SZARMACH GRZEGORZ M 112 M 30-39 44 OCYPEL Gmina Lubichowo 10km 1:01:32 6:09 [min/km]
145 136 SOBOLEWSKI ANTONI M 113 M 50+ 27 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 1:01:34 6:09 [min/km]
146 94 MAZUROWSKI BARTOSZ M 114 M 40-49 22 BOBOWO 10km 1:02:53 6:17 [min/km]
147 144 SADKOWSKA KRYSTYNA K 33 K 50+ 3 STAROGARD GD. 10km 1:03:32 6:21 [min/km]
148 147 SZCZYPKOWSKA DANUTA K 34 K 50+ 4 BORZECHOWO MORSY ZBLEWO 10km 1:04:20 6:26 [min/km]
149 55 JUREK MICHAŁ M 115 M 20-29 18 STAROGARD GDAŃSKI 10km 1:04:30 6:27 [min/km]
150 111 OSOWICKI IRENEUSZ M 116 M 50+ 28 STAROGARD GDAŃSKI 10km 1:04:36 6:28 [min/km]
151 4 BALDA MARCIN M 117 M 40-49 23 TCZEW BIEGAM DLA ZDROWIA 10km 1:04:42 6:28 [min/km]
152 13 CHYLIŃSKA DAGMARA K 35 K 40-49 8 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 1:04:59 6:30 [min/km]
153 15 CHYLIŃSKI DARIUSZ M 118 M 40-49 24 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 1:04:59 6:30 [min/km]
154 177 ZAKRZEWSKA ANETA K 36 K 20-29 9 STAROGARD GDAŃSKI 10km 1:05:31 6:33 [min/km]
155 172 WOJTCZAK MACIEJ M 119 M 30-39 45 GDAŃSK 10km 1:05:44 6:34 [min/km]
156 14 CHYLIŃSKI MICHAŁ M 120 M 30-39 46 TCZEW 10km 1:05:55 6:35 [min/km]
157 162 WARMBIER PATRYK M 121 M 30-39 47 GDAŃSK 10km 1:06:45 6:41 [min/km]
158 91 MAJNA KAZIMIERZ M 122 M 50+ 29 GDYNIA 10km 1:06:45 6:41 [min/km]
159 153 TOBIAŃSKA HANNA K 37 K 40-49 9 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 1:07:17 6:44 [min/km]
160 169 WITTKAMP KAROLINA K 38 K 20-29 10 STAROGARD GDAŃSKI 10km 1:07:46 6:47 [min/km]
161 50 JAWORSKA MAŁGORZATA K 39 K 40-49 10 ELBLĄG 10km 1:07:50 6:47 [min/km]
162 63 KLEJNA WIESŁAWA K 40 K 50+ 5 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 1:07:53 6:47 [min/km]
163 128 REKOWSKI KAZIMIERZ M 123 M 50+ 30 TCZEW EATON RUNNING TEAM/BIEGAJACY TCZEW 10km 1:08:16 6:50 [min/km]
164 100 MUSOLF JAROSŁAW M 124 M 30-39 48 STAROGARD GDAŃSKI AKTYWNI KOCIEWIACY SKÓRCZ 10km 1:09:34 6:57 [min/km]
165 174 WOJTCZAK ALDONA K 41 K 50+ 6 GDAŃSK KAIZEN 10km 1:10:15 7:01 [min/km]
166 31 DYWELSKI MIROSŁAW M 125 M 50+ 31 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 1:10:35 7:03 [min/km]
167 10 BYSTRAM ALEKSANDRA K 42 K 50+ 7 PUCK TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO 10km 1:10:56 7:06 [min/km]
168 81 LAMKOWSKA KAMILLA K 43 K 30-39 13 GRUDZIĄDZ 10km 1:11:25 7:09 [min/km]
169 82 LAMKOWSKI ARIEL M 126 M 40-49 25 GRUDZIĄDZ 10km 1:11:25 7:09 [min/km]
170 182 ŻOŁNOWSKI EDWARD M 127 M 50+ 32 GRUDZIĄDZ 10km 1:12:08 7:13 [min/km]
171 92 MAJNA GRZEGORZ M 128 M 40-49 26 GDYNIA 10km 1:14:14 7:25 [min/km]
172 118 PERLEJEWSKI ROBERT M 129 M 40-49 27 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 1:15:42 7:34 [min/km]
173 117 PERLEJEWSKA AGNIESZKA K 44 K 30-39 14 TCZEW 10km 1:15:42 7:34 [min/km]
174 86 ŁUKASIAK ILONA K 45 K 20-29 11 MŁAWA 10km 1:17:41 7:46 [min/km]
175 109 OLZACKA MONIKA K 46 K 20-29 12 BONISŁAW 10km 1:17:41 7:46 [min/km]
176 210 JOB MARCIN M 130 M 30-39 49 TCZEW 10km 1:17:42 7:46 [min/km]
177 12 CHOJNACKA JOANNA K 47 K 50+ 8 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 1:18:24 7:50 [min/km]
178 168 WITKOWSKI PIOTR M 131 M 50+ 33 TCZEW 10km 1:36:43 9:40 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ