Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bochniak Bartosz Bydgoszcz Juniorzy 2008-2009 SP20 Bydgoszcz
2 Bochniak Zuzanna Bydgoszcz Juniorzy 2006-2007 SP20 Bydgoszcz
3 Weddzel Nadia Bydgoszcz Juniorzy 2008-2009
4 Jarzembska Laura Bydgoszcz Juniorzy 2008-2009 SP 41 Bydgoszcz
5 Zawodzińska Lena Bydgoszcz Juniorzy 2010-2011 Rollerblading School opłacono
6 Nuckowska Stefania Grudziądz Juniorzy 2010-2011
7 Rzendkowska Antonina Koronowo Juniorzy do 2012 roku Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
8 Kaczmarek Yassmine Bydgoszcz Juniorzy 2008-2009 Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
9 Jaskulski Jakub Bydgoszcz Juniorzy 2010-2011 opłacono
10 Heinrich Milena Bydgoszcz Juniorzy do 2012 roku Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
11 Stańczak Kasia Gostynin Juniorzy 2010-2011 U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
12 Toruniewska Maja Gostynin Juniorzy 2010-2011 U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
13 Maćkowiak Wojciech Bydgoszcz Juniorzy 2008-2009 K.S. JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
14 Hypszer Amelia Bydgoszcz Juniorzy 2003-2005 opłacono
15 Hypszer Piotr Bydgoszcz Juniorzy 2008-2009 opłacono
16 Brucki Kacper Bydgoszcz Juniorzy 2010-2011 sp 15 opłacono
17 Brucka Julka Bydgoszcz Juniorzy 2006-2007 sp 60 opłacono
18 Miszewska Michalina Bydgoszcz Juniorzy 2008-2009 Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
19 Lewandowska Wanda Bydgoszcz Juniorzy 2010-2011 Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
20 Matczak Nikola Gostynin Juniorzy 2008-2009 U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
21 Suwała Wiktoria Gostynin Juniorzy 2003-2005 U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
22 Szczepański Filip Gostynin Juniorzy 2008-2009 U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
23 Pawłowski Michał Gostynin Juniorzy 2008-2009 U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
24 Grzelecka Zuzanna Gaśno Juniorzy 2008-2009 U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
25 Berlińska Amelia Gostynin Juniorzy 2008-2009 U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
26 Berliński Oskar Gostynin Juniorzy 2003-2005 U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
27 Tyszkiewicz Klaudia Jaworek Juniorzy 2006-2007 U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
28 Michalska Maja Białotarsk Juniorzy 2003-2005 U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
29 Kafarska Maja Górki Pierwsze Juniorzy 2006-2007 U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
30 Kafarska Adrianna Górki Pierwsze Juniorzy 2003-2005 U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
31 Kulińska Amelia Gostynin Juniorzy 2006-2007 U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
32 Frączak Filip Toruń Juniorzy 2008-2009 Tivoli opłacono
33 Kuś Magdalena Koronowo Juniorzy 2008-2009 Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
34 Janik Aleksandra Koronowo Juniorzy 2010-2011 Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
35 Kowalski Jakub Bydgoszcz Juniorzy 2008-2009 opłacono
36 Syguła Sandra Tomaszów Mazowiecki Juniorzy 2008-2009 UKS Zwoleń-Team/KS Pilica opłacono
37 Chaberska Jagoda Bydgoszcz Juniorzy 2003-2005 Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
38 Zielińska Julia Bydgoszcz Juniorzy 2008-2009 Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
39 Gackowska Zuza Bydgoszcz Juniorzy 2008-2009 Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
40 Krajnik Milena Bydgoszcz Juniorzy 2008-2009 Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
41 Ropela Aleksander Pruszcz gdanski Juniorzy 2010-2011


Wyświetleń: 5279

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ