Finał Pucharu Bałtyku w Duathlonie i Maraton MTB
MTB Mini
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Winnicki Krzysztof Bądki MTB Mini Kwidzyn Bike Racing Team
2 Formela Arkadiusz Bolszewo MTB Mini 4Meister Team opłacono on-line
3 Formela Bartosz Bolszewo MTB Mini 4Meister Team opłacono on-line
4 Pituch Sławomir Bytów MTB Mini Euro Bike Kaczmarek Elektric Team opłacono on-line
5 Kawiak Janusz Cedry Wielkie MTB Mini opłacono on-line
6 Czerwionka Kazimierz Charbrowski Bór MTB Mini PÓJ NA KOŁO opłacono on-line
7 Czerwionka Jakub Charbrowski Bór MTB Mini PÓJ NA KOŁO opłacono on-line
8 Gorazdowski Marcin Chłapowo MTB Mini KLIF MTB TEAM opłacono
9 Kortas Paweł Chłapowo MTB Mini KLIF MTB TEAM opłacono
10 Marzejon Mikołaj Chłapowo MTB Mini KLIF MTB TEAM opłacono
11 Marzejon Dariusz Chłapowo MTB Mini KLIF MTB TEAM opłacono
12 Jaffke Gracjan Chłapowo MTB Mini KLIF MTB TEAM opłacono
13 Krukowski Jan Chłapowo MTB Mini KLIF MTB TEAM opłacono
14 Mudlaff Patrycja Chłapowo MTB Mini KLIF MTB TEAM opłacono
15 Zarzycki Arkadiusz Gdańsk MTB Mini Apteka Gemini opłacono on-line
16 Rzeźnik Piotr Gdańsk MTB Mini opłacono on-line
17 Kaczmarek Krzysztof Gdańsk MTB Mini opłacono on-line
18 Chyliński Andrzej Gdańsk MTB Mini opłacono on-line
19 Markowski Dariusz Gdańsk MTB Mini RACK TEAM MTB opłacono on-line
20 Ostachowski Łukasz Gdańsk MTB Mini Mustang Team
21 Petk Grzegorz Gdańsk MTB Mini
22 Lange Tomasz Gdańsk MTB Mini RACK TEAM MTB opłacono on-line
23 Dajek Janusz Gdańsk MTB Mini Flash Team opłacono on-line
24 Buczyński Arkadiusz Gdańsk MTB Mini VO2max MTB Team opłacono on-line
25 Niemiec Dariusz Gdynia MTB Mini opłacono on-line
26 Słowik Michał Gdynia MTB Mini Yellow Cargo Express
27 Waleńczak Tomasz Gdynia MTB Mini opłacono on-line
28 Zelewska Leszek Gdynia MTB Mini TAG opłacono on-line
29 kramp daniel kartuzy MTB Mini MTB START KARTUZY opłacono on-line
30 Krzeszowski Sebastian Kartuzy MTB Mini Good Ride opłacono on-line
31 Gizela Michał Kartuzy MTB Mini opłacono on-line
32 Skierkowski Tomasz Kwidzyn MTB Mini Cyklo Kwidzyn opłacono on-line
33 Paczuła Ireneusz Lębork MTB Mini LEW Lębork 'stowarzyszenie' opłacono on-line
34 Wenta Piotr ŁEBUNIA MTB Mini LTS LĘBORK opłacono
35 Wenta Adrian Łebunia MTB Mini OL-TRANS opłacono on-line
36 Górny Bartłomiej Malbork MTB Mini opłacono on-line
37 Sternicki Tomasz Mrągowo MTB Mini XC Poręby Team
38 Sternicki Cezary Mrągowo MTB Mini XC Poręby Team
39 Cyranik Tomasz Murowana Goslina MTB Mini Supersportowy team opłacono on-line
40 Orlikowski Adam Reda MTB Mini GOOD TIME opłacono
41 Dybicz Mariusz Reda MTB Mini
42 Skałecki Tomasz Reda MTB Mini Norda Active Team opłacono on-line
43 Wojewoda Adam Rumia MTB Mini opłacono on-line
44 Wiszniewski Mateusz Rumia MTB Mini opłacono on-line
45 Ciba Damian Rumia MTB Mini Norda Active Team opłacono on-line
46 Romanowska Agnieszka Rumia MTB Mini Norda Active Team
47 TOKMINA Aleksander sopot MTB Mini
48 Sień Dawid Sulnowo MTB Mini opłacono on-line
49 Pliszka Kamil Sztum MTB Mini opłacono on-line
50 Gajda Wiktor Świecie MTB Mini MTB ELDAR Świecie opłacono on-line
51 RATKOWSKI MARCIN ŚWIECIE MTB Mini MTB HAS TEAM opłacono on-line
52 RATKOWSKI SŁAWOMIR Świecie MTB Mini MTB HAS TEAM opłacono on-line
53 Lipkowski Wojciech Świecie MTB Mini Gimnazjum nr 2 , Świecie opłacono on-line
54 Lipkowski Zygmunt Świecie MTB Mini opłacono on-line
55 Ignaszak Robert Świecie MTB Mini KKWŚ/BLACKRAM TEAM opłacono on-line
56 PIOTROWSKI DARIUSZ ŚWIECIE MTB Mini MTB ELDAR ŚWIECIE opłacono on-line
57 Reinholz Dariusz Terespol Pomorski / Świecue MTB Mini MTB ELDAR ŚWIECIE opłacono on-line
58 Skomorowski Michał Ustka MTB Mini Morpol Racing Team opłacono on-line
59 Dobosz Romuald Ustka MTB Mini KB "Tupot" Ustka opłacono on-line
60 Marcinkiewicz Grzegorz Warszawa Wesoła MTB Mini Świat Rowerów Racing Team opłacono on-line
61 Ruc Rafał Wejherowo MTB Mini LIQUI MOLY CYCLING TEAM opłacono on-line


Wyświetleń: 19614

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ