Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #1
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Klasa Paweł Kartuzy Duathlon SELA BIKE KASZUBY opłacono on-line
2 KREFFT MARIA PARCHOWO Duathlon BASZTA BYTÓW opłacono on-line
3 Maćkowiak Piotr Bytów MTB Mega Bytów opłacono on-line
4 Bruski Szymon Dziemiany MTB Mini KSR Kościerzyna opłacono on-line
5 KUCHNOWSKI HENRYK MINKOWICE MTB Mini LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono on-line
6 Bruderek Daniel Gdynia MTB Mini opłacono on-line
7 Sadowski Paweł Słupsk Duathlon STOPA Słupsk opłacono
8 Kuczorska Katarzyna Rumia MTB Mega TA KO Team opłacono on-line
9 Śmigielski Norbert Konstantynów Łódzki MTB Mini opłacono on-line
10 Miłosz Krzysztof Sławno MTB Mini MK Racing Team Gdańsk opłacono on-line
11 Niedziela Mateusz Gdynia MTB Mega opłacono on-line
12 Fusowski Sebastian Wejherowo MTB Mini TA KO Team opłacono on-line
13 Adamski Dariusz Kostrzyn MTB Mini Walka Kostrzyn opłacono on-line
14 Mańczak Filip Kicin Duathlon Czerwonak Biega opłacono on-line
15 Jokiel Radosław Gdańsk MTB Mini Team Verge Polska opłacono on-line
16 Jurga Maciej Slupsk MTB Mini opłacono on-line
17 Kaleta Tomasz Goszczyno Duathlon Krokowa biega
18 Czerniak Gracjan Koszalin Duathlon opłacono on-line
19 Andryskowski Marek Lębork Duathlon Stowarzyszenie 42.2 Lębork opłacono on-line
20 Zalewski Wiesław Mrągowo Duathlon opłacono on-line
21 Jończyk Krzysztof Wrześnica MTB Mini opłacono on-line
22 Jałkiewicz Alek Jałkiewicz pogórze Duathlon MAMY TO opłacono on-line
23 Szafrański Marek Bydgoszcz MTB Mini opłacono on-line
24 Wiśniewski Arkadiusz Otwock Duathlon
25 maciejewski michał Poznań Duathlon Consdata supersportowy TEAM opłacono on-line
26 Pietek Katarzyna Bolechowo MTB Mini Consdata supersportowy TEAM opłacono on-line
27 Wenta Wiesława Sierakowice Duathlon opłacono on-line
28 Wenta Waldemar Wygoda Sierakowska 209 Duathlon opłacono on-line
29 Strojk Bartosz Gdynia MTB Mini opłacono on-line
30 Zygaj-Strojk Anna Gdynia MTB Mini do mety! opłacono on-line
31 Rogowski Jacek Kościerzyna MTB Mega KSR Kościerzyna opłacono on-line
32 Duda Grzegorz Duda Słupsk Duathlon METALCORP TEAM opłacono on-line
33 Wenta Gabriel ŁEBUNIA MTB Mini Łebunia opłacono on-line
34 Bogdański Daniel Piła MTB Mini opłacono on-line
35 Bogdańska Weronika Piła MTB Mini opłacono on-line
36 Kubiak Maciej Reda Duathlon Endure / Zoeller Tech opłacono on-line
37 Kozub Tomasz Jezierzyce MTB Mini ŁOSOŚ T.E.A.M. opłacono on-line
38 Grzywacz Maciej Gdynia MTB Mega Sekcja Kolarstwa Górskiego PG opłacono on-line
39 Kaliszewski Jakub Gdańsk MTB Mini TA KO TEAM opłacono on-line
40 Robiński Janusz Słupsk MTB Mini Fajna Szkoła Jazdy kat.B opłacono on-line
41 Kulas Jerzy Pruszcz Gdański MTB Mini opłacono on-line
42 Woźniak Mateusz Rybno Duathlon Norda Activ Team
43 Vasylenko Dmytro Ostroh MTB Mini opłacono on-line
44 Furmanek Slawomir Tczew MTB Mini Mtb Start Trec Kartuzy opłacono on-line
45 Grubba Marek Koronowo MTB Mega mrozbike.pl opłacono on-line
46 Szoch Tomasz Bydgoszcz MTB Mega mrozbike.pl opłacono on-line
47 Bautembach Łukasz Lipno MTB Mini
48 Strzelecki Paweł Lębork Duathlon KLUB KOLARSKI LEW LEBORK opłacono on-line
49 Sadziński Karol Słupsk Duathlon opłacono on-line
50 Bohn Zbigniew Suchy Dwór Duathlon opłacono on-line
51 breszka tomek Darłowo Duathlon Darłowskie Charty opłacono on-line
52 PARADOWSKI GRZEGORZ ELBLĄG MTB Mega opłacono on-line
53 Wilczyński Michał Lębork MTB Mini No pain No game opłacono on-line
54 SEWASTIANOW JACEK SŁAWNO MTB Mini opłacono on-line
55 Kozłowski Marcin Rumia MTB Mini opłacono on-line
56 Świstun Piotr Lębork Duathlon
57 Żywicki Bartosz Starkowo Duathlon Dziki Koszalin opłacono on-line
58 Kamrowski Robert Tczew MTB Mini opłacono on-line
59 Superson Maciej Gdynia Duathlon opłacono on-line
60 Juszczak Krzysztof Koszalin Duathlon opłacono on-line
61 Meyer Łukasz Luzino MTB Mini LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono on-line
62 Błach Piotr Sławoborze Duathlon opłacono on-line
63 Czerwionka Kazimierz Charbrowski Bór MTB Mini PÓJ NA KOŁO opłacono on-line
64 Krzaczkowski Paweł Stężyca Duathlon LYNXNET Stężyca opłacono on-line
65 Staniuk Bartosz Słupsk MTB Mega Toyota Slupsk opłacono on-line
66 Gabrychowicz Maciej Bożepole Wielkie Duathlon TA KO Team opłacono on-line
67 Tasior Paweł Bożepole Wielkie MTB Mega TA KO Team opłacono on-line
68 Latański Radoslaw kusice MTB Mega opłacono on-line
69 Szreder Krzysztof szreder Wejherowo Duathlon opłacono on-line
70 Wasiewicz Paweł Sopot Duathlon OMIDA CYCLO TEAM opłacono
71 Lelukiewicz Rafał Słupsk MTB Mini Stopa Słupsk opłacono on-line
72 Skrzypczak Kinga Puck Duathlon Klif MTB Team Chłapowo opłacono on-line
73 Skorupski Robert Słupsk Duathlon STOPA Słupsk opłacono
74 Kaminski Radosław Kaminski Bytów MTB Mini opłacono on-line
75 Wiśniewski Paweł Pruszcz Gdański MTB Mega opłacono on-line
76 Gortat Bogumił Dobrzęcino MTB Mini Olite Zerorh+ Racing Team opłacono on-line
77 Bluj Roman Gdynia MTB Mega VO2max MTB Team opłacono on-line
78 WĄSICKI JACEK SŁUPSK Duathlon Stopa Słupsk opłacono on-line
79 WIELICKI TOMASZ GDAŃSK MTB Mini opłacono on-line
80 WŁODARCZYK MARTA SŁUPSK Duathlon STOPA SŁUPSK opłacono on-line
81 RODZIŃSKI DAMIAN SŁUPSK Duathlon STOPA Słupsk opłacono on-line
82 Prądziński Adam Gdynia MTB Mini opłacono on-line
83 Sobieralski Piotr tczew MTB Mini Tczewski Klub Rowerowy opłacono on-line
84 PĄCZEK Andrzej Gdańsk Duathlon Cookies opłacono on-line
85 Grundman Dariusz Tczew MTB Mini opłacono on-line
86 Furman Tomasz Słupsk Duathlon
87 Lipkowski Wojciech Świecie MTB Mini KRS FORMOZA opłacono on-line
88 Fabiszewski Krzysztof Bytów MTB Mini Bytów opłacono on-line
89 Wanta Łukasz Wanta Bytów MTB Mini opłacono on-line
90 Rzeźnik Piotr Gdańsk MTB Mini ZKPiG Kolbudy opłacono on-line
91 Walczak Krzysztof Gdynia Duathlon Chodzezkijami.pl Elite Team
92 Zasada Grzegorz Puck Duathlon
93 Romanowska Agnieszka Rumia Duathlon FTI RACING TEAM
94 Adamczyk Dawid Sopot MTB Mega
95 Majewski Dawid Słupsk MTB Mini Morpol Racing Team opłacono on-line
96 Biernacik Mariusz Kolbudy Duathlon ZKPIG Kolbudy opłacono on-line
97 Kukawka Agnieszka Gdynia Duathlon Norda Active Team
98 Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Gdański Duathlon Pruszcz Biega
99 Szymaniuk Małgorzata Sopot Duathlon opłacono on-line
100 Tomaszewski Tomasz Słupsk MTB Mega Squadaki Słupsk opłacono on-line


Wyświetleń: 4956

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ