Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #3

PUCHARU BAŁTYKU W DUATHLONIE I MTB 2018 - 24km MINI

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 417 SZCZYGIELSKI PAWEL M 1 M 30-39 GDANSK THE BARBERS GDANSK 24km MTB 0:52:58
2 380 MARCINKIEWICZ GRZEGORZ M 2 M 30-39 WARSZAWA NASZ BIKE TEAM 24km MTB 0:53:00
3 433 WILCZYŃSKI MICHAŁ M 3 M 30-39 LĘBORK 24km MTB 0:53:08
4 416 SZCZĘSNY TOMASZ M 4 M 30-39 1 GDAŃSK MHAUTOMATYKA 24km MTB 0:54:36
5 322 DOROSZKIEWICZ ANDRZEJ M 5 M 30-39 2 POGÓRZE TCZEWSKI KLUB ROWEROWY 24km MTB 0:54:37
6 347 JOKIEL RADOSŁAW M 6 M 30-39 3 GDAŃSK TEAM VERGE POLSKA 24km MTB 0:55:04
7 432 WIELICKI TOMASZ M 7 M 40-49 1 GDAŃSK 24km MTB 0:55:04
8 383 MARZEJON MIKOŁAJ M 8 M 0-29 1 CHŁAPOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 24km MTB 0:56:30
9 318 BUJA KRYSTIAN M 9 M 0-29 2 CHŁAPOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 24km MTB 0:56:30
10 391 OŻGA MICHAŁ M 10 M 30-39 4 GDAŃSK 24km MTB 0:57:48
11 371 LELUKIEWICZ RAFAŁ M 11 M 30-39 5 SŁUPSK 24km MTB 0:57:49
12 344 JANISZEWSKI MAREK M 12 M 30-39 6 BYTÓW DRUTEX 24km MTB 0:57:50
13 328 FIRA ADAM M 13 M 30-39 7 GDAŃSK SCHNEIDER ELECTRIC MTB 24km MTB 0:57:53
14 305 BAGIŃSKI OLGIERD M 14 M 40-49 2 GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM 24km MTB 0:58:31
15 450 LESZCZYŃSKI ADAM M 15 M 30-39 8 GDYNIA 24km MTB 0:58:32
16 412 STYCZEŃ ROMAN M 16 M 40-49 3 ELBLĄG HYDROPRESS KM BIKE MTB TEAM 24km MTB 0:58:43
17 246 CZARNOTA WALDEMAR M 17 M 40-49 4 KWIDZYN CYKLO KWIDZYN 24km MTB 0:58:44
18 377 ŁOJEK BARTŁOMIEJ M 18 M 40-49 5 GDAŃSK ABIKON SOPOT 24km MTB 0:58:44
19 340 GORTAT BOGUMIŁ M 19 M 30-39 9 DOBRZĘCINO OLITE ZERORH+ RACING TEAM 24km MTB 0:59:07
20 451 SOBIERALSKI PIOTR M 20 M 40-49 6 TCZEW TCZEWSKI KLUB ROWEROWY 24km MTB 0:59:37
21 358 KORALEWSKI MARIUSZ M 21 M 40-49 7 WŁADYSŁAWOWO 24km MTB 0:59:39
22 446 WOLNIEWICZ MICHAŁ M 22 M 0-29 3 MUROWANA GOŚLINA SUPER SPORTOWY 24km MTB 1:00:38
23 361 KOWAL ZBIGNIEW M 23 M 40-49 8 SŁUPSK MORPOL RACING TEAM 24km MTB 1:00:38
24 364 BRAK DANYCH M 24 M 30-39 10 24km MTB 1:00:40
25 363 KRAMP DANIEL M 25 M 40-49 9 KARTUZY MTB START TREC KARTUZY 24km MTB 1:00:40
26 375 LUDWINIAK KONRAD M 26 M 30-39 11 GDAŃSK MHAUTOMATYKA 24km MTB 1:00:40
27 423 TUREK KAROL M 27 M 30-39 12 LEŚNIEWO KLIF MTB TEAM 24km MTB 1:00:40
28 411 STREK MAREK M 28 M 40-49 10 LIPNO 24km MTB 1:00:49
29 428 WENDERLICH PAWEŁ M 29 M 30-39 13 LIPNO BRAK 24km MTB 1:01:02
30 349 KACZMARCZYK SEBASTIAN M 30 M 40-49 11 OWIŃSKA KOSOX BIKE TEAM 24km MTB 1:03:09
31 352 KAMINSKI RADOSŁAW M 31 M 0-29 4 BYTÓW BYTÓW 24km MTB 1:03:09
32 314 BRZESKI ADAM M 32 M 40-49 12 WEJHEROWO SCHNEIDER ELECTRIC 24km MTB 1:03:12
33 421 TASIOR PAWEŁ M 33 M 40-49 13 BOŻEPOLE WIELKIE TA KO TEAM 24km MTB 1:03:20
34 373 LEWANDOWSKI PATRYK M 34 M 0-29 5 WEJHEROWO 24km MTB 1:03:36
35 406 RZEŹNIK PIOTR M 35 M 40-49 14 GDAŃSK GDAŃSK POŁUDNIE NA START 24km MTB 1:03:39
36 323 DROSIŃSKI GRZEGORZ M 36 M 30-39 14 KWIDZYN CYKLO KWIDZYN 24km MTB 1:04:00
37 399 POMIECZYŃSKI PATRYK M 37 M 30-39 15 WEJHEROWO NORDA ACTIVE TEAM 24km MTB 1:04:00
38 407 SKAŁECKI TOMASZ M 38 M 40-49 15 REDA NORDA ACTIVE TEAM 24km MTB 1:04:06
39 331 FURMANEK SLAWOMIR M 39 M 40-49 16 TCZEW MTB START TREC KARTUZY 24km MTB 1:04:12
40 392 PACZUŁA IRENEUSZ M 40 M 30-39 16 LĘBORK PACZUŁA TEAM 24km MTB 1:04:46
41 402 PRĄDZIŃSKI ADAM M 41 M 0-29 6 GDYNIA 24km MTB 1:05:20
42 310 BŁASZCZAK DARIUSZ M 42 M 40-49 17 GDYNIA BIKE FUN LEGIONOWO 24km MTB 1:05:43
43 444 ADAMEK KRZYSZTOF M 43 M 30-39 17 BYTÓW BYTÓW 24km MTB 1:05:43
44 376 ŁABĘDZKI RADOSŁAW M 44 M 0-29 7 GDYNIA DECATHLON RUMIA 24km MTB 1:06:40
45 342 HENIG WOJCIECH M 45 M 30-39 18 REDA NORDA ACTIVE TEAM 24km MTB 1:06:41
46 449 MAJEWSKI MAREK M 46 M 50+ 1 PRABUTY EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 24km MTB 1:06:54
47 452 KASZTELAN JACEK M 47 M 30-39 19 NOWY STAW 24km MTB 1:06:55
48 410 STAKUĆ MAGDALENA K 1 K 30+ GDAŃSK ROWERSI 24km MTB 1:06:57
49 425 WANTA ŁUKASZ M 48 M 0-29 8 BYTÓW 24km MTB 1:07:57
50 309 BLUJ ROMAN M 49 M 50+ 2 GDYNIA VO2MAX MTB TEAM 24km MTB 1:08:05
51 437 ZAGDAN ARKADIUSZ M 50 M 30-39 20 BYTÓW 24km MTB 1:08:33
52 413 STYCZEWSKI TOMASZ M 51 M 30-39 21 WŁADYSŁAWOWO 4FUNTEAM 24km MTB 1:08:52
53 393 PAWLISZYN WOJCIECH M 52 M 0-29 9 RUMIA 24km MTB 1:09:01
54 422 TEOFILAK JACEK M 53 M 30-39 22 RUMIA 24km MTB 1:09:32
55 327 FELSKI PAWEL M 54 M 0-29 10 STAROGARD GDAŃSKI 24km MTB 1:09:34
56 408 SKIERKOWSKI TOMASZ M 55 M 30-39 23 KWIDZYN CYKLO KWIDZYN 24km MTB 1:09:49
57 440 ZIEMANN KRZYSZTOF M 56 M 40-49 18 WEJHEROWO PORTA ACTIVE TEAM 24km MTB 1:09:49
58 316 BRZEŹNICKI TOMASZ M 57 M 40-49 19 LĘBORK 24km MTB 1:09:49
59 332 GAFKA WALDEMAR M 58 M 40-49 20 WEJHEROWO "GAFKA" 24km MTB 1:10:35
60 337 GOŁĄB PATRYK M 59 M 30-39 24 GDYNIA 24km MTB 1:10:36
61 436 ZACZEK FILIP M 60 M 0-29 11 WŁADYSŁAWOWO KLIF TEAM 24km MTB 1:10:39
62 326 FABISZEWSKI KRZYSZTOF M 61 M 40-49 21 BYTÓW BYTÓW 24km MTB 1:10:40
63 439 ZIELONKA TADEUSZ M 62 M 50+ 3 PARCHOWO 24km MTB 1:10:41
64 384 MĄKOLA HENRYK M 63 M 40-49 22 WŁADYSŁAWOWO 24km MTB 1:11:34
65 351 KALKOWSKI KRZYSZTOF M 64 M 30-39 25 ROKOCIN 24km MTB 1:11:35
66 302 ADAMSKI DARIUSZ M 65 M 50+ 4 KOSTRZYN WALKA KOSTRZYN 24km MTB 1:11:49
67 368 KULAS JERZY M 66 M 50+ 5 PRUSZCZ GDAŃSKI MTB MAJS 24km MTB 1:11:51
68 353 KAMROWSKI ROBERT M 67 M 40-49 23 TCZEW 24km MTB 1:11:55
69 438 ZIELIŃSKI RADOSŁAW M 68 M 30-39 26 BYDGOSZCZ 24km MTB 1:13:19
70 356 KONKOL TOMASZ M 69 M 40-49 24 KARTUZY ROWEROWE KASZUBY 24km MTB 1:13:28
71 370 LASKOWSKI GRZEGORZ M 70 M 40-49 25 KARTUZY ROWEROWE KASZUBY 24km MTB 1:13:30
72 301 ADAMCZYK PAWEŁ M 71 M 30-39 27 GDAŃSK 24km MTB 1:14:39
73 427 WENDERLICH MAGDALENA K 2 K 30+ LIPNO 24km MTB 1:14:44
74 389 NAGEL ANNA K 3 K 30+ BOJANO 24km MTB 1:14:59
75 366 KUJAWA KAMIL M 72 M 30-39 28 WOJNOWO N-BIKEACADEMY 24km MTB 1:15:12
76 308 BLADOWSKI TOMASZ M 73 M 30-39 29 POZNAŃ KOPCUP.PL 24km MTB 1:15:24
77 307 BIERNACZYK ROBERT M 74 M 40-49 26 USTKA 24km MTB 1:15:40
78 404 RESZKA MIŁOSZ M 75 M 30-39 30 STAROGARD GDAŃSKI 24km MTB 1:15:47
79 435 WYKA ANDRZEJ M 76 M 50+ 6 GDYNIA 24km MTB 1:16:02
80 333 GAJEWSKI BARTOSZ M 77 M 30-39 31 WIERZENICA KOSOX BIKE TEAM 24km MTB 1:16:03
81 330 FORMELLA FILIP M 78 M 40-49 27 KARTUZY MTB START TREK KRTUZY 24km MTB 1:16:14
82 348 JOŃCZYK KRZYSZTOF M 79 M 40-49 28 WRZEŚNICA 24km MTB 1:16:33
83 365 KUCHNOWSKI HENRYK M 80 M 40-49 29 MINKOWICE LUK-CONNECT RACING TEAM 24km MTB 1:16:33
84 355 KAWIAK JANUSZ M 81 M 50+ 7 CEDRY WIELKIE 24km MTB 1:16:45
85 335 GIZELA MICHAŁ M 82 M 30-39 32 KARTUZY 24km MTB 1:17:04
86 443 SZLACHETKA PIOTR M 83 M 40-49 30 BYTÓW 24km MTB 1:17:09
87 396 PIECHNA JAROSŁAW M 84 M 30-39 33 ŚWIECIE 24km MTB 1:17:15
88 320 CZERWIONKA KAZIMIERZ M 85 M 50+ 8 CHARBROWSKI BÓR PÓJ NA KOŁO 24km MTB 1:19:02
89 354 KASZUBOWSKA-TEOFILAK JUSTYNA K 4 K 30+ 1 RUMIA 24km MTB 1:19:28
90 312 BOŻEK ŁUKASZ M 86 M 30-39 34 USTKA MORPOL RACING TEAM 24km MTB 1:19:29
91 415 SUŁKOWSKI DOMINIK M 87 M 30-39 35 GDYNIA 24km MTB 1:19:37
92 409 SKOMOROWSKI MICHAŁ M 88 M 30-39 36 USTKA MORPOL RACING TEAM 24km MTB 1:20:21
93 434 WOJEWODA BARTŁOMIEJ M 89 M 30-39 37 POZNAŃ KOSOX BIKE TEAM 24km MTB 1:20:36
94 382 MARZEJON DARIUSZ M 90 M 50+ 9 CHŁAPOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 24km MTB 1:20:50
95 445 POKŁADOWSKI DAMIAN M 91 M 30-39 38 BYTÓW 24km MTB 1:20:51
96 442 ZIÓŁKOWSKI KRZYSZTOF M 92 M 40-49 31 GDYNIA 24km MTB 1:21:47
97 418 SZYMAŃSKA MONIKA K 5 K 30+ 2 GDAŃSK 24km MTB 1:22:01
98 395 PESZEK KRZYSZTOF M 93 M 30-39 39 GDAŃSK 24km MTB 1:22:30
99 398 PIETEK KATARZYNA K 6 K 30+ 3 BOLECHOWO CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM 24km MTB 1:22:43
100 401 PRAGIER PAULINA K 7 K 30+ 4 GDYNIA 24km MTB 1:22:43
101 313 BRUDEREK TOMASZ M 94 M 40-49 32 GDAŃSK 24km MTB 1:23:45
102 321 DOBOSZ ROMUALD M 95 M 50+ 10 USTKA KB "TUPOT" USTKA 24km MTB 1:23:46
103 315 BRZESKI KAMIL M 96 M 30-39 40 WŁADYSŁAWOWO 24km MTB 1:23:59
104 317 BUCZYNSKA JOANNA K 8 K 30+ 5 GDAŃSK VO2MAX MTB TEAM 24km MTB 1:25:22
105 336 GOŁĄB MARTA K 9 K 30+ 6 GDYNIA VO2MAX MTB TEAM 24km MTB 1:25:28
106 419 SZYMKUN DARIUSZ M 97 M 50+ 11 GDYNIA 24km MTB 1:25:51
107 453 KRUK DONAT M 98 M 50+ 12 ŻUKOWO 24km MTB 1:26:10
108 350 KACZMAREK BARTOSZ M 99 M 0-29 12 REDA 24km MTB 1:26:51
109 306 BEYER-WRÓBLEWSKA MONIKA K 10 K 30+ 7 GDYNIA MEWA GDYNIA 24km MTB 1:26:58
110 319 CZECHOWSKI MARCIN M 100 M 30-39 41 GDAŃSK 24km MTB 1:29:12
111 341 GRUNDMAN DARIUSZ M 101 M 0-29 13 TCZEW 24km MTB 1:30:53
112 420 ŚWIĘTOŃ PRZEMYSŁAW M 102 M 30-39 42 GDYNIA 24km MTB 1:32:47
113 441 ZIEMANN MARTA K 11 K 30+ 8 WEJHEROWO PORTA ACTIVE TEAM 24km MTB 1:32:53
114 426 WEBER SYLWIA K 12 K 30+ 9 GDYNIA 24km MTB 1:33:12
115 304 ANTOCHOWSKI JAN M 103 M 50+ 13 OSTRÓDA 24km MTB 1:36:00
116 403 PUŁKOTYCKA ALICJA K 13 K 30+ 10 SOPOT 24km MTB 1:36:01
117 372 LEOCHO ZBIGNIEW M 104 M 50+ 14 SIEMYŚL MEC KOŁOBRZEG 24km MTB 1:36:09
118 345 JANOWSKI KRZYSZTOF M 105 M 50+ 15 GDAŃSK 24km MTB 1:53:39
119 431 WENTA MIECZYSŁAW M 106 M 50+ 16 ŁEBUNIA PÓJ NA KOŁO ŁEBUNIA 24km MTB 1:55:41
120 430 WENTA GABRIEL M 107 M 50+ 17 ŁEBUNIA ŁEBUNIA 24km MTB 2:01:25
121 447 KARCZEWSKA LILIANA K 14 K 0-29 1 GDAŃSK 24km MTB 2:12:21
122 448 KARCZEWSKI TOMASZ M 108 M 40-49 33 GDAŃSK 24km MTB 2:12:23
123 386 MEJSNER ULA K 15 K 0-29 2 GDAŃSK SP27 GDAŃSK 24km MTB 3:29:23
124 385 MEJSNER BARBARA K 16 K 30+ 11 GDAŃSK SEKUNDĘ SZYBCIEJ 24km MTB 3:29:24
125 247 WNUK JAREK M 109 M 40-49 34 KWIDZYN CYKLO KWIDZYN 24km MTB dnf
- 303 ADAMSKI DARIUSZ M - M 50+ - KOSTRZYN WALKA KOSTRZYN 24km MTB 0:00:00
- 311 BORKOWICZ BARTEK M - M 30-39 - LIPNO LIPA MTB 24km MTB 0:00:00
- 324 DROZDOWSKI ADAM M - M 40-49 - RUMIA 24km MTB 0:00:00
- 325 DYBICZ MARIUSZ M - M 40-49 - REDA 24km MTB 0:00:00
- 329 FLORCZUK MAREK M - M 30-39 - SUCHY DWÓR 24km MTB 0:00:00
- 334 GAJEWSKI RADOSŁAW M - M 0-29 - PRUSZCZ GDAŃSKI 24km MTB 0:00:00
- 338 GORAZDOWSKA KATARZYNA K - K 30+ - KŁANINO KLIF MTB TEAM 24km MTB 0:00:00
- 339 GORAZDOWSKI MARCIN M - M 40-49 - KŁANINO KLIF MTB TEAM 24km MTB 0:00:00
- 343 HERMASZEWSKI RADOSŁAW M - M 40-49 - GDAŃSK BANACH SPORT TEAM - BST 24km MTB 0:00:00
- 346 JAWORSKI TOMASZ M - M 30-39 - SULNOWO JAWORY 24km MTB 0:00:00
- 357 KORALEWSKI MARIUSZ M - M 30-39 - KWIDZYN CYKLO KWIDZYN 24km MTB 0:00:00
- 359 KOSTACK PIOTR M - M 0-29 - GDAŃSK DRUŻYNA LESZCZYNA 24km MTB 0:00:00
- 360 KOSTYSZYN MARCIN M - M 40-49 - GDYNIA BIAŁE CZASZKI 24km MTB 0:00:00
- 362 KOWALSKI SEBASTIAN M - M 30-39 - GDAŃSK DRUŻYNA LESZCZYNA 24km MTB 0:00:00
- 369 KWIATEK MICHAŁ M - M 30-39 - GDAŃSK 24km MTB 0:00:00
- 374 LEWANDOWSKI ROBERT M - M 40-49 - KARTUZY ROWEROWE KASZUBY 24km MTB 0:00:00
- 379 MARCINKIEWICZ ALICJA K - K 30+ - WARSZAWA NASZ BIKE TEAM 24km MTB 0:00:00
- 381 MARCINKIEWICZ ALICJA K - K 30+ - WARSZAWA NASZ BIKE TEAM 24km MTB 0:00:00
- 387 MIŁOSZ KRZYSZTOF M - M 0-29 - GDAŃSK MK GIANT RACING TEAM GDAŃSK 24km MTB 0:00:00
- 388 MOENERT REMIGIUSZ M - M 40-49 - GDAŃSK 24km MTB 0:00:00
- 390 NIEMIEC DARIUSZ M - M 40-49 - GDYNIA 24km MTB 0:00:00
- 397 PIEPKA MATEUSZ M - M 0-29 - STARZYNO KLIF TEAM 24km MTB 0:00:00
- 400 POTRYKUS FILIP M - M 0-29 - CHŁAPOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 24km MTB 0:00:00
- 424 WALENKIEWICZ RYSZARD M - M 40-49 - GDAŃSK 24km MTB 0:00:00
- 429 WENTA ADRIAN M - M 30-39 - ŁEBUNIA PÓJ NA KOŁO ŁEBUNIA 24km MTB 0:00:00
- 429 WENTA ADRIAN M - M 30-39 - ŁEBUNIA PÓJ NA KOŁO ŁEBUNIA 24km MTB 0:00:00

PUCHARU BAŁTYKU W DUATHLONIE I MTB 2018 - 48km MEGA

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik 1 OKR.
1 203 BOGDZIEWICZ MICHAŁ M 1 M 40-49 GDAŃSK APTEKA GEMINI 48km MTB 1:45:05 0:52:19
2 249 RADNK DARIUSZ M 2 M 40-49 GOWINO 48km MTB 1:45:45 0:00:00
3 22 EBERTOWSKI PRZEMYSLAW M 3 M 30-39 GDYNIA ASE TREK GDYNIA 48km MTB 1:47:21 0:53:45
4 238 ZARZYCKI ARKADIUSZ M 4 M 30-39 1 GDAŃSK APTEKA GEMINI 48km MTB 1:52:11 0:55:34
5 227 PIEPKA SŁAWOMIR M 5 M 40-49 1 LEŚNIEWO KLIF TEAM 48km MTB 1:58:32 0:59:02
6 216 KOMSTA MARCIN M 6 M 40-49 2 PUCK BAUMAR BROTHERS 48km MTB 1:59:03 0:59:02
7 221 LIPSKI MARCIN M 7 M 40-49 3 JASTRZĘBIA GÓRA MTB KLIF CHŁAPOWO 48km MTB 1:59:46 0:59:02
8 233 SZERLA TOMASZ M 8 M 40-49 4 GOŚCICINO 48km MTB 1:59:47 0:59:31
9 378 MAĆKOWIAK PIOTR M 9 M 40-49 5 BYTÓW BYTÓW 48km MTB 2:01:14 0:59:37
10 207 BUCZYŃSKI ARKADIUSZ M 10 M 40-49 6 GDAŃSK VO2MAX MTB TEAM 48km MTB 2:01:14 0:59:37
11 228 PIETROSIUK MICHAŁ M 11 M 30-39 2 GDAŃSK SKŻ ERGO HESTIA SOPOT 48km MTB 2:01:56 1:00:19
12 248 REDO TOMASZ M 12 M 30-39 3 BYTÓW 48km MTB 2:02:58 1:00:19
13 219 LATAŃSKI RADOSLAW M 13 M 30-39 4 KUSICE 48km MTB 2:05:20 0:59:42
14 414 SULIMA GRZEGORZ M 14 M 0-29 1 OLECKO VELOGD 48km MTB 2:05:20 1:00:57
15 394 PAWŁOWSKI JAN M 15 M 0-29 2 GDAŃSK VELOGD 48km MTB 2:05:25 1:01:17
16 230 RODZIEWICZ PRZEMYSŁAW M 16 M 30-39 5 GDYNIA BIAŁE CZASZKI 48km MTB 2:09:39 1:03:03
17 214 KACZMARCZYK TOMASZ M 17 M 30-39 6 OWIŃSKA KOSOX BIKE TEAM 48km MTB 2:09:44 1:05:21
18 232 STYN MATEUSZ M 18 M 0-29 3 KARWIEŃSKIE BŁOTO LUK-CONNECT RACING TEAM 48km MTB 2:09:46 1:01:30
19 201 BANACH RYSZARD M 19 M 50+ 1 GDANSK BANACH SPORT TEAM - BST 48km MTB 2:11:56 1:05:51
20 243 ZIMNY ADRIAN M 20 M 0-29 4 STOBNO 48km MTB 2:12:00 1:05:22
21 250 WOLNIEWICZ MATEUSZ M 21 M 30-39 7 MUROWANA GOŚLINA CONSDATA SUPER SPORTOWY 48km MTB 2:13:12 1:00:19
22 218 KULLING MONIKA K 1 K 30+ GNIEŻDŻEWO KLIF TEAM 48km MTB 2:14:01 1:06:04
23 217 KOSMOWSKI MATEUSZ M 22 M 0-29 5 BOLECHÓWKO KOSOX BIKE TEAM 48km MTB 2:17:39 1:05:21
24 244 ZWOLAK LESZEK M 23 M 40-49 7 GDAŃSK 48km MTB 2:18:01 1:09:05
25 204 BOŃKOWSKI JAROSŁAW M 24 M 50+ 2 GDAŃSK MH AUTOMATYKA 48km MTB 2:18:24 1:08:03
26 209 DAJEK JANUSZ M 25 M 50+ 3 GDAŃSK FLASH TEAM 48km MTB 2:18:29 0:00:00
27 226 OXLEY ANDREW M 26 M 40-49 8 GDYNIA KARWINY BIALE CZASZKI 48km MTB 2:23:47 1:10:17
28 205 BROMKA PIOTR M 27 M 30-39 8 POZNAŃ KOSOX BIKE TEAM 48km MTB 2:24:41 1:10:26
29 211 GRZYB GRZEGORZ M 28 M 40-49 9 RUMIA NORDA ACTIVE TEAM 48km MTB 2:25:13 1:10:07
30 38 GRUCHALA PIOTR M 29 M 40-49 10 GDYNIA POINT 48km MTB 2:27:21 1:09:05
31 405 ROLBIECKA ALICJA K 2 K 30+ REDA LUK CONNECT RACING TEAM 48km MTB 2:29:15 1:11:03
32 225 OJDOWSKI KRZYSZTOF M 30 M 30-39 9 KRUSZYN 48km MTB 2:30:10 1:10:44
33 234 SZYMANSKI BARTŁOMIEJ M 31 M 30-39 10 BIAŁYSTOK 48km MTB 2:31:05 1:13:43
34 220 LEWANDOWSKA NATALIA K 3 K 30+ KARTUZY ROWEROWE KASZUBY 48km MTB 2:32:52 1:15:09
35 245 ŻUKOWSKI ARTUR M 32 M 40-49 11 SŁUPSK DOLINA NOTECI RACING TEAM 48km MTB 2:37:11 1:16:16
36 224 MICHAŁOWSKI DOMINIK M 33 M 30-39 11 MUROWANA GOŚLINA CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM 48km MTB 2:42:08 1:14:21
37 213 JUSZCZAK KRZYSZTOF M 34 M 50+ 4 KOSZALIN 48km MTB 2:44:44 1:17:28
38 229 PODLEŚNY MIESZKO M 35 M 30-39 12 WYTOWNO 48km MTB 2:49:02 1:20:24
39 240 ZAWIEROWSKI MICHAŁ M 36 M 0-29 6 USTKA ZDECHŁE KUNY 48km MTB 2:49:02 1:20:24
40 206 BRZESKI ADAM M 37 M 30-39 13 CHAŁUPY 48km MTB 2:52:14 1:21:01
41 241 ZELEWSKI LESZEK M 38 M 40-49 12 GDYNIA MEWA GDYNIA 48km MTB 3:18:48 1:29:35
- 367 KUKAWKA AGNIESZKA K - K 30+ - GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM 48km MTB DNF 1:19:32

PUCHARU BAŁTYKU W DUATHLONIE I MTB 2018 - 34.4km Duathlon

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik 1 OKR. 2 OKR.
1 58 KRZEMIŃSKI JAKUB M 1 M 0-29 GDAŃSK BIKE U UP - EUROPELL 34,4km Duathlon 1:37:36 - 1:10:26
2 69 MARZEC TOMASZ M 2 M 0-29 SŁUPSK 34,4km Duathlon 1:41:31 0:14:14 1:10:29
3 68 MAŃCZAK FILIP M 3 M 30-39 KICIN CZERWONAK BIEGA 34,4km Duathlon 1:41:33 0:30:22 1:12:30
4 41 HERING MATEUSZ M 4 M 0-29 1 BYTÓW HERING_TRIATHLON 34,4km Duathlon 1:41:40 0:27:59 1:14:52
5 101 SYKUŁA JAKUB M 5 M 0-29 2 GDYNIA BST 34,4km Duathlon 1:41:48 0:14:26 1:13:40
6 73 MORAWSKI PIOTR M 6 M 40-49 1 GDYNIA BANACH SPORT TEAM 34,4km Duathlon 1:43:46 0:14:16 1:13:40
7 93 SAJENKO ADAM M 7 M 0-29 3 GDAŃSK INVICTA POWER TEAM 34,4km Duathlon 1:44:14 0:14:02 1:14:04
8 76 NIEBIELSKI BARTOSZ M 8 M 0-29 4 WARSZAWA NASZ BIKE TEAM 34,4km Duathlon 1:44:54 0:17:17 1:14:49
9 96 SKIERKA WIESŁAW M 9 M 40-49 2 KARTUZY SELA BIKE KASZUBY 34,4km Duathlon 1:46:31 0:14:00 1:17:27
10 82 ORKWISZEWSKI KRZYSZTOF M 10 M 30-39 1 GDYNIA SAILORS 34,4km Duathlon 1:46:38 0:14:06 1:16:24
11 98 SOLARSKI JAKUB M 11 M 30-39 2 GDAŃSK BST - BANACH SPORT TEAM 34,4km Duathlon 1:46:44 0:29:25 1:14:16
12 7 BLUJ MIKOŁAJ M 12 M 0-29 5 GDYNIA 34,4km Duathlon 1:47:53 0:30:42 1:14:51
13 117 ZUREL MICHAŁ M 13 M 30-39 3 RYPIN CYKLIŚCI RYPIN 34,4km Duathlon 1:48:38 0:16:59 1:17:57
14 49 KLASA PAWEŁ M 14 M 30-39 4 KARTUZY 34,4km Duathlon 1:48:47 0:13:59 1:17:26
15 56 KRYGIELSKI KRZYSZTOF M 15 M 40-49 3 WÓJTOWO CRYOSPACE OLSZTYN 34,4km Duathlon 1:48:56 0:14:26 1:20:07
16 59 KSIĄŻEK GRZEGORZ M 16 M 0-29 6 RUMIA ZOELLER TECH 34,4km Duathlon 1:49:21 0:14:17 1:20:48
17 19 DAMSKI ŁUKASZ M 17 M 30-39 5 TRYSZCZYN GARDENFLORA MTB TEAM 34,4km Duathlon 1:49:42 0:17:37 1:16:22
18 104 ŚLIPY ADAM M 18 M 40-49 4 GDYNIA BST - BANACH SPORT TEAM 34,4km Duathlon 1:49:55 0:16:57 1:17:57
19 114 ZINIEWICZ ŁUKASZ M 19 M 30-39 6 MALBORK 34,4km Duathlon 1:49:57 0:14:14 1:20:51
20 44 JARZĄBEK BARTŁOMIEJ M 20 M 30-39 7 KARSIN GARDENFLORA MTB TEAM 34,4km Duathlon 1:50:05 0:30:52 1:18:18
21 102 SYKUŁA MARCIN M 21 M 40-49 5 GDYNIA BST 34,4km Duathlon 1:51:01 0:18:46 1:18:17
22 65 LESNIAK MACIEJ M 22 M 0-29 7 GDYNIA JUMPCITY TROJMIASTO 34,4km Duathlon 1:51:34 0:18:49 1:16:58
23 110 WRÓBLEWSKI WIKTOR M 23 M 30-39 8 GDYNIA MEWA GDYNIA 34,4km Duathlon 1:52:09 0:14:06 1:22:03
24 111 ZALEWSKI WIESŁAW M 24 M 50+ 1 MRĄGOWO 34,4km Duathlon 1:53:17 0:17:39 1:20:24
25 108 WAWRZYNIAK MAREK M 25 M 40-49 6 GDYNIA 34,4km Duathlon 1:53:20 0:17:07 1:20:24
26 5 BIELOWICZ MAREK M 26 M 30-39 9 GDYNIA BST-BANACH SPOT TEAM 34,4km Duathlon 1:54:00 0:18:57 1:20:05
27 88 PTASZEK TOMASZ M 27 M 30-39 10 GDYNIA SAILORS 34,4km Duathlon 1:54:11 0:17:49 1:20:50
28 46 JUCHNIEWICZ TOMASZ M 28 M 0-29 8 TORUŃ ORGANIZATOR 34,4km Duathlon 1:54:22 0:19:45 1:18:18
29 31 GBYL JACEK M 29 M 40-49 7 GDYNIA 34,4km Duathlon 1:54:51 0:28:21 0:39:33
30 25 FOGT MACIEJ M 30 M 30-39 11 KRUSZYN CB 163 34,4km Duathlon 1:55:40 0:27:27 1:22:01
31 116 ZŁOTY WOJCIECH M 31 M 0-29 9 KOSZALIN CIRCLE LINE PL 34,4km Duathlon 1:55:54 0:17:02 1:22:41
32 40 HABAJ PIOTR M 32 M 30-39 12 GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM 34,4km Duathlon 1:56:32 0:40:19 1:23:43
33 21 DUNAJEWSKI MARCIN M 33 M 40-49 8 ŁOCHOWO EURO-NOVA 34,4km Duathlon 1:56:54 0:18:52 1:20:58
34 95 SKAWIŃSKI TOMASZ M 34 M 40-49 9 GDYNIA NEXUS TEAM 34,4km Duathlon 1:56:58 0:18:37 1:24:44
35 106 WALCZAK JĘDRZEJ M 35 M 30-39 13 GDAŃSK 34,4km Duathlon 1:57:55 0:17:09 1:23:52
36 115 ZIÓŁKOWSKI MIROSŁAW M 36 M 40-49 10 GDAŃSK BST - BANACH SPORT TEAM 34,4km Duathlon 1:58:10 0:19:09 1:23:12
37 20 DEBERT JAREK M 37 M 30-39 14 WARSZAWA TRINERGY TEAM 34,4km Duathlon 1:58:18 0:27:32 1:25:49
38 36 GRAJDA ARKADIUSZ M 38 M 40-49 11 GDYNIA TEAM WRACAM DO ZDROWIA 34,4km Duathlon 1:58:33 0:30:18 1:25:39
39 12 CHMIELEWSKI ANDRZEJ M 39 M 30-39 15 GDAŃSK ZDROWY NAPÓJ OD PORANKA MLEKO KEFIR JOGURT I MAŚLANKA 34,4km Duathlon 1:59:01 0:28:03 1:24:38
40 94 SEWERYN WALDEMAR M 40 M 40-49 12 KARSIN GARDENFLORA MTB TEAM 34,4km Duathlon 1:59:45 0:27:32 1:24:03
41 85 PEEK MARCIN (PEKU) M 41 M 30-39 16 KOŚCIERZYNA SZKOŁA PŁYWANIA AQUATIC 34,4km Duathlon 2:00:19 0:39:24 1:29:27
42 29 GALIŃSKI PATRYK M 42 M 40-49 13 GDAŃSK BST - BANACH SPORT TEAM 34,4km Duathlon 2:00:25 0:19:07 1:20:48
43 35 GOTÓWKO TOMASZ M 43 M 40-49 14 REDA TO MI KOLARZ 34,4km Duathlon 2:00:37 0:18:30 1:25:38
44 57 KRZACZKOWSKI PAWEŁ M 44 M 40-49 15 STĘŻYCA LYNXNET STĘŻYCA 34,4km Duathlon 2:01:51 0:28:32 1:24:41
45 103 SZREDER KRZYSZTOF M 45 M 40-49 16 WEJHEROWO 34,4km Duathlon 2:02:28 0:18:34 1:26:40
46 13 CIEŚNIK KRZYSZTOF M 46 M 30-39 17 GRUDZIĄDZ MH AUTOMATYKA 34,4km Duathlon 2:02:46 0:13:57 1:30:48
47 42 HOŚCIŁO TOMASZ M 47 M 0-29 10 GDYNIA 34,4km Duathlon 2:02:46 0:20:26 1:19:53
48 18 DALECKI KAROL M 48 M 30-39 18 REDA NORDA ACTIVE TEAM 34,4km Duathlon 2:03:08 0:27:21 1:25:38
49 67 ŁOSIŃSKI GRZEGORZ M 49 M 30-39 19 BYTÓW PRACOWNIA PROJEKTOWA GRZEGORZ ŁOSIŃSKI 34,4km Duathlon 2:04:23 0:18:58 1:28:39
50 99 STODULNY RAFAŁ M 50 M 30-39 20 ZGIERZ SNG WILD DUCKS 34,4km Duathlon 2:04:24 0:28:07 1:24:03
51 4 BIERNACIK MARIUSZ M 51 M 50+ 2 GDAŃSK SP KOLBUDY 34,4km Duathlon 2:04:50 0:19:30 1:28:40
52 61 KUKLIŃSKA NURKOWSKA LUCYNA K 1 K 30+ USTKA USB USTKA 34,4km Duathlon 2:05:40 0:27:06 0:39:11
53 81 OŁDZIEJEWSKI MARCIN M 52 M 40-49 17 NOWY STAW 34,4km Duathlon 2:06:19 0:30:46 1:28:52
54 23 FELKNER RYSZARD M 53 M 50+ 3 CHŁAPOWO KLIF TEAM 34,4km Duathlon 2:06:25 0:20:43 2:06:40
55 10 BRESZKA TOMEK M 54 M 30-39 21 DARŁOWO DARŁOWSKIE CHARTY 34,4km Duathlon 2:06:58 0:27:43 1:33:55
56 122 PANEK PIOTR M 55 M 30-39 22 GDAŃSK GAMK 34,4km Duathlon 2:07:00 0:18:19 1:24:20
57 78 NOWICKI MATEUSZ M 56 M 40-49 18 BOJANO TEAM WRACAM DO ZDROWIA 34,4km Duathlon 2:07:24 0:30:19 1:28:42
58 47 JUCKIEWICZ IGOR M 57 M 0-29 11 GDAŃSK U IGORA - SERWIS ROWEROWY 34,4km Duathlon 2:08:03 0:27:55 1:32:26
59 77 NOWICKI MARIUSZ M 58 M 40-49 19 KOZIEGŁOWY FOTOMTB.PL 34,4km Duathlon 2:08:19 0:20:35 1:32:29
60 54 KREFFT MARIA K 2 K 0-29 PARCHOWO MLKS BASZTA BYTÓW 34,4km Duathlon 2:08:37 0:27:53 1:30:13
61 66 LEŚNIOWSKI MARIUSZ M 59 M 40-49 20 GDAŃSK HARPAGAN 34,4km Duathlon 2:09:02 0:20:15 1:32:29
62 8 BŁACH PIOTR M 60 M 30-39 23 SŁAWOBORZE 34,4km Duathlon 2:09:13 0:19:14 1:32:20
63 89 RODZIŃSKI DAMIAN M 61 M 40-49 21 SŁUPSK STOPA SŁUPSK 34,4km Duathlon 2:09:14 0:19:15 1:30:47
64 90 ROMANOWSKA AGNIESZKA K 3 K 30+ RUMIA FTI RACING TEAM 34,4km Duathlon 2:10:12 0:20:19 1:30:45
65 119 KLIMASZYK SZYMON M 62 M 50+ 4 BARANOWO 34,4km Duathlon 2:11:02 0:19:31 1:33:27
66 53 KRAWISZ MACIEJ M 63 M 40-49 22 BYDGOSZCZ LP500 34,4km Duathlon 2:12:13 0:27:30 1:36:07
67 1 ADAMCZYK MATEUSZ M 64 M 0-29 12 SZCZECIN 34,4km Duathlon 2:12:35 0:27:44 1:59:00
68 43 JANOWSKI KRZYSZTOF M 65 M 0-29 13 KRUSZYN CB 163 34,4km Duathlon 2:12:46 0:28:09 1:34:48
69 62 KWAŚNIAK ZDZISŁAW M 66 M 50+ 5 SŁUPSK STOPA SŁUPSK/DECATHLON 34,4km Duathlon 2:13:11 0:19:50 1:33:56
70 92 SADZIŃSKI KAROL M 67 M 30-39 24 SŁUPSK 34,4km Duathlon 2:14:34 0:18:18 1:30:55
71 55 KRUBA BEATA K 4 K 30+ 1 DOBRE MIASTO CRYOSPACE OLSZTYN 34,4km Duathlon 2:14:51 0:20:58 1:37:29
72 97 SKOCZYŃSKA RENATA K 5 K 30+ 2 USTKA USB USTKA 34,4km Duathlon 2:15:06 0:18:15 1:41:07
73 51 KORYTOWSKI MACIEJ M 68 M 30-39 25 LIPNO ROWEROWE LIPNO 34,4km Duathlon 2:17:16 0:19:28 1:32:30
74 11 CHASS PRZEMYSŁAW M 69 M 0-29 14 LIPNO LIPNO 34,4km Duathlon 2:17:17 0:19:25 1:32:30
75 123 SZOTOWSKI JACEK M 70 M 40-49 23 GDAŃSK 34,4km Duathlon 2:17:30 0:20:03 1:32:01
76 75 NADRATOWSKI MACIEJ M 71 M 40-49 24 BYDGOSZCZ KABEL TEAM BYDGOSZCZ 34,4km Duathlon 2:19:09 0:19:42 1:41:21
77 28 GALIŃSKI MATEUSZ M 72 M 0-29 15 GDANSK BST - BANACH SPORT TEAM 34,4km Duathlon 2:19:11 0:19:46 1:35:38
78 74 MUSZYŃSKI ANDRZEJ M 73 M 30-39 26 GDYNIA 34,4km Duathlon 2:19:40 0:22:14 1:37:53
79 34 GORCZYCA JAROSŁAW M 74 M 30-39 27 GDAŃSK GWS 34,4km Duathlon 2:20:06 0:20:55 1:38:55
80 39 GRUCHAŁA AGNIESZKA K 6 K 30+ 3 GDYNIA MEWA GDYNIA 34,4km Duathlon 2:20:38 0:19:23 1:43:47
81 113 ZELEWSKA MARTA K 7 K 30+ 4 GDYNIA MEWA GDYNIA 34,4km Duathlon 2:20:39 0:20:21 1:43:48
82 105 TUBAJA ALBERT M 75 M 40-49 25 BYDGOSZCZ KABEL TEAM BYDGOSZCZ 34,4km Duathlon 2:21:03 0:29:55 1:37:58
83 79 OKRÓJ MAKSYMILIAN M 76 M 0-29 16 KOŚCIERZYNA 34,4km Duathlon 2:21:17 0:18:35 1:40:46
84 2 ATRASZKIEWICZ OLGA K 8 K 30+ 5 GDAŃSK 34,4km Duathlon 2:21:27 0:22:31 1:39:49
85 3 BARCZAK BARTŁOMIEJ M 77 M 0-29 17 GNIEWKOWO TEAM WRACAM DO ZDROWIA 34,4km Duathlon 2:22:04 0:30:20 1:45:19
86 70 MEYER ŁUKASZ M 78 M 30-39 28 LUZINO LUK-CONNECT RACING TEAM 34,4km Duathlon 2:22:54 0:22:29 1:37:04
87 45 JUCHNIEWICZ PAULA K 9 K 0-29 1 TORUŃ 34,4km Duathlon 2:23:58 0:21:39 1:41:45
88 86 PELCZAR FILIP M 79 M 0-29 18 POZNAŃ CITYZEN POZNAŃ 34,4km Duathlon 2:24:45 0:19:00 1:44:24
89 9 BOHN ZBIGNIEW M 80 M 50+ 6 SUCHY DWÓR 34,4km Duathlon 2:24:54 0:19:08 1:45:30
90 37 GRAJEK WOJCIECH M 81 M 0-29 19 GDYNIA SAILORS 34,4km Duathlon 2:26:02 0:21:40 1:40:46
91 120 PELA HANNA K 10 K 30+ 6 WODNICA USB USTKA 34,4km Duathlon 2:26:19 0:27:47 1:44:29
92 121 MACIEJEWSKI MICHAŁ M 82 M 40-49 26 POZNAŃ CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM 34,4km Duathlon 2:26:42 0:27:25 1:37:15
93 72 MONDRE PIOTR M 83 M 50+ 7 LĘBORK LTS "ORZEL BIALY" 34,4km Duathlon 2:27:09 0:18:54 1:30:56
94 50 KOPCZYŃSKI MACIEJ M 84 M 30-39 29 GDYNIA 34,4km Duathlon 2:27:36 0:21:52 1:44:53
95 30 GAZARKIEWICZ ANTONI M 85 M 50+ 8 GDAŃSK BHMW_GDYNIA 34,4km Duathlon 2:31:19 0:28:19 1:49:25
96 63 LEOCHO AGNIESZKA K 11 K 0-29 2 KOSZALIN CIRCLE LINE PL 34,4km Duathlon 2:32:18 0:28:30 1:50:26
97 33 GNIAŹ ALEKSANDRA K 12 K 30+ 7 GDAŃSK DRUŻYNA LESZCZYNA 34,4km Duathlon 2:34:50 0:20:24 1:52:34
98 109 WOŹNIAK MATEUSZ M 86 M 0-29 20 RYBNO NORDA ACTIVE TEAM 34,4km Duathlon 2:35:35 0:27:23 2:00:38
99 100 SYKUŁA DAWID M 87 M 0-29 21 GDYNIA BST 34,4km Duathlon 2:35:35 0:18:55 1:52:11
100 124 LOPATIN SASZA M 88 M 0-29 22 POZNAŃ CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM 34,4km Duathlon 2:38:58 0:19:35 1:52:55
101 26 GACKA KATARZYNA K 13 K 30+ 8 GDYNIA MEWA GDYNIA 34,4km Duathlon 2:39:54 0:19:49 1:55:55
102 64 LEOCHO-GRAJEK KINGA K 14 K 0-29 3 GDYNIA SAILORS 34,4km Duathlon 2:43:08 0:28:27 1:56:13
103 112 ZARĘBSKI MACIEJ M 89 M 40-49 27 USTKA APTEKA CENTRUM LEKÓW 34,4km Duathlon 2:44:52 0:20:35 2:23:22
104 87 PELCZAR JĘDRZEJ M 90 M 40-49 28 POZNAŃ CITYZEN POZNAŃ 34,4km Duathlon 2:52:12 0:27:43 1:53:54
105 32 GLESKE WITOLD M 91 M 50+ 9 LĘBORK LTS "ORZEL BIALY" 34,4km Duathlon 2:54:39 0:21:44 2:00:51
106 84 PĄCZEK ANDRZEJ M 92 M 40-49 29 GDAŃSK COOKIES 34,4km Duathlon 3:07:43 0:28:15 2:13:10
107 118 ŻUKOWSKA AGNIESZKA K 15 K 30+ 9 SŁUPSK DOLINA NOTECI RACING TEAM 34,4km Duathlon 3:12:09 0:22:43 2:30:27

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ