IV Rozłaziński Bieg i Marsz z Kijkami "Bieg po radość z życia"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
101 Zinka Maciej Łubiana Bieg Główny 10 km L opłacono on-line
102 LUBIŃSKA IZABELA KOŚCIERZYNA Bieg na dobry początek 5 km M opłacono on-line
103 Paczuła Urszula Cewice Bieg Główny 10 km S opłacono on-line
104 Paczuła Stanisław Cewice Bieg Główny 10 km L opłacono on-line
105 Kankowska Dominika Luzino Bieg na dobry początek 5 km GKS KASZUBI LUZINO S opłacono on-line
106 Kankowski Paweł Luzino Bieg na dobry początek 5 km GKS KASZUBI LUZINO L opłacono on-line
107 Kankowska Justyna Luzino Bieg na dobry początek 5 km GKS KASZUBI LUZINO M opłacono on-line
108 Czerwionka Jakub Charbrowski Bór Bieg Główny 10 km L opłacono on-line
109 Czerwionka Kazimierz Charbrowski Bór Bieg na dobry początek 5 km PÓJ NA KOŁO XL opłacono on-line
110 Urzędowski Przemysław Siemirowice Bieg na dobry początek 5 km Pomorski Team Biegowy M opłacono on-line
111 Jakubek Patryk Bytow Bieg na dobry początek 5 km Świat Płytek u Kryspina S opłacono on-line
112 Krefta Agnieszka Bytow Marsz z kijkami 5 km Świat Płytek u Kryspina M opłacono on-line
113 Jankowski Grzegorz BYTÓW Bieg na dobry początek 5 km Świat Płytek u Kryspina M opłacono on-line
114 Myszk Natalia Sierakowice Bieg Główny 10 km M opłacono on-line
115 Wetta Daniel Lębork Bieg Główny 10 km PT ALFA Lębork M opłacono on-line
116 Kunt Ireneusz Lębork Bieg Główny 10 km PT ALFA Lębork M opłacono on-line
117 Obrzud Katarzyna Bożepole Wielkie Bieg Główny 10 km S opłacono on-line
118 Obrzud Krzysztof Bożepole Wielkie Bieg Główny 10 km M opłacono on-line
119 Szpilman Katarzyna Gdynia Marsz z kijkami 5 km M opłacono on-line
120 Cichosz-Mielewczyk Monika Rzepnica Marsz z kijkami 5 km Świat Płytek u Kryspina L opłacono on-line
121 Cichosz-Mielewczyk Mateusz Rzepnica Bieg Główny 10 km Świat Płytek u Kryspina L opłacono on-line
122 Gawęda Bożena Gościcino Bieg Główny 10 km M
123 Borsuk Barbara Bukowina Bieg na dobry początek 5 km Perum S
124 Gawron Piotr Bytów Bieg Główny 10 km KB GOCH Bytów L opłacono on-line
125 Szymański Adam Lębork Bieg Główny 10 km Lębork biegacze L
126 Lilla Anetta Gdynia Bieg na dobry początek 5 km Kontener Formy L
127 Szulc Mateusz Jeżewo Bieg Główny 10 km S opłacono on-line
128 Cierocka Dorota Nawcz Bieg Główny 10 km S opłacono on-line
129 rybarz artur Brzeszcze Bieg Główny 10 km Zadyszka Oswięcim M opłacono on-line
130 Sieklucki Robert Lębork Bieg Główny 10 km KreativSport Lębork L opłacono on-line
131 Skurtys Dagmara Reda Bieg na dobry początek 5 km M opłacono on-line
132 Skurtys Cezary REDA Bieg Główny 10 km XL opłacono on-line
133 Sieklucka Anna Lębork Marsz z kijkami 5 km KreativSport Lębork M opłacono on-line
134 Polis Marzena Gdańsk Marsz z kijkami 5 km M opłacono on-line
135 Pitroch Pitroch Gdańsk Bieg Główny 10 km M opłacono on-line
136 Szymanowski Eugeniusz Lębork Marsz z kijkami 5 km Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE L opłacono on-line
137 Szymanowska Anna Lębork Marsz z kijkami 5 km Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE M opłacono on-line
138 Nowak Beata Gdańsk Marsz z kijkami 5 km L opłacono on-line
139 Hatłas Adam Gdynia Bieg Główny 10 km S opłacono on-line
140 Hatłas Anita Gdynia Marsz z kijkami 5 km M opłacono on-line
141 Syldatk Karol Mściszewice Bieg Główny 10 km Metrożercy XL opłacono on-line
142 Syldatk Wioleta Mściszewice Bieg na dobry początek 5 km Metrożercy M opłacono on-line
143 Przychoda-Bonemberg Dorota Lębork Marsz z kijkami 5 km KreativSport Lębork M opłacono on-line
144 Rudnik Krzysztof Krępa Słupska Bieg Główny 10 km L opłacono on-line
145 Rudnik Janina Ewa Krępa Słupska Marsz z kijkami 5 km XS opłacono on-line
146 Towarnicka Izabela Gdynia Marsz z kijkami 5 km Team Deaf S opłacono on-line
147 Wiaderska Grażyna Elbląg Marsz z kijkami 5 km XL opłacono on-line
148 Czaja Andrzej Łęczyce Bieg Główny 10 km M opłacono on-line
149 Góra Beata Gdańsk Marsz z kijkami 5 km XL opłacono on-line
150 Krauza Grażyna Bolszewo Bieg Główny 10 km Run Babys L opłacono on-line
151 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Bieg Główny 10 km M opłacono on-line
152 Zwierz Andrzej Gdynia Marsz z kijkami 5 km L opłacono on-line
153 Michalska-Ćwiek Joanna Ruda Śląska Bieg na dobry początek 5 km Ekipa Na Kijach S opłacono on-line
154 Maszota Izabela Rozłazino Bieg Główny 10 km XS opłacono on-line
155 Maszota Przemysław Rozłazino Bieg Główny 10 km XS opłacono on-line
156 Maszota Brygida Rozłazino Bieg Główny 10 km S opłacono on-line
157 Troniarz Stanisław Raszyn Marsz z kijkami 5 km L
158 Wroński Mateusz Nowa Wieś Lęborska Bieg Główny 10 km TPL L opłacono on-line
159 Halman Mirosława Luzino Bieg na dobry początek 5 km S
160 Kazyaka Józef Gdynia Marsz z kijkami 5 km L opłacono on-line
161 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Marsz z kijkami 5 km XXL opłacono on-line
162 DUBLINOWSKI MARCIN REKOWO Bieg na dobry początek 5 km REKOWO BIEGA L opłacono on-line
163 JÓSKOWSKA BEATA REKOWO Bieg Główny 10 km REKOWO BIEGA S opłacono on-line
164 JÓSKOWSKI BOGDAN REKOWO Bieg Główny 10 km REKOWO BIEGA M opłacono on-line
165 Pankiewicz Anna Gowino Marsz z kijkami 5 km XXL
166 Pankiewicz Bartosz Gowino Marsz z kijkami 5 km XL
167 Pankiewicz-Dmowska Cecylia Gowino Marsz z kijkami 5 km XXL opłacono on-line
168 Zawadzki Kazimierz Błotnia Bieg na dobry początek 5 km Straszyn biega Pruszcz biega M
169 Sałabon Grzegorz Lębork Marsz z kijkami 5 km Nordicus Lębork M opłacono on-line
170 Smarszcz Grażyna Lębork Marsz z kijkami 5 km Run-Nordic Team - Nordicus Lębork S
171 Smarszcz Wiesław Lębork Marsz z kijkami 5 km Run-Nordic Team - Nordicus Lębork L
172 Paczuła Wioleta Lębork Bieg na dobry początek 5 km Paczuła TEEM M opłacono on-line
173 Paczuła Ireneusz Lębork Bieg na dobry początek 5 km Paczuła TEEM L opłacono on-line
174 Piasecka Monika Pierwoszyno Marsz z kijkami 5 km pracowniamebli-robert L
175 Marciniak Łukasz Łódź Bieg Główny 10 km L opłacono on-line
176 Andryskowski Marek Lębork Bieg na dobry początek 5 km Stowarzyszenie 42.2 Lębork M opłacono on-line
177 Stefański Łukasz Redystowo Bieg na dobry początek 5 km XL opłacono on-line
178 Sikora Piotr Lębork Bieg Główny 10 km L opłacono on-line
179 Elendt Mariusz Strzebielino Morskie Bieg Główny 10 km M opłacono on-line
180 Pierzchała Marek Luzino Marsz z kijkami 5 km M opłacono on-line
181 Bogusz Lucyna Warszawa Marsz z kijkami 5 km L
182 Kutzmer Marcin Godętowo Bieg na dobry początek 5 km LTS LĘBORK L
183 Dycha Tomasz Nowa Wieś Lęborska Bieg Główny 10 km JW 5718 M opłacono on-line
184 Wroński Jarosław Nowa Wieś Lęborska Bieg Główny 10 km L opłacono on-line
185 Kupski Michał Ustka Bieg Główny 10 km L
186 Grzenkowicz Mateusz Rozłazino Bieg na dobry początek 5 km S opłacono on-line
187 Wenta Olga Łebunia Marsz z kijkami 5 km Pój na Kóło M opłacono on-line
188 Wenta Adrian Łebunia Bieg Główny 10 km Pój na Kóło XL opłacono on-line
189 Stolzenburg Honorata Lębork Bieg na dobry początek 5 km M opłacono on-line
190 Miłkowska Jolanta Gdynia Marsz z kijkami 5 km Team Deaf L opłacono on-line
191 Rudek Małgorzata Rumia Bieg na dobry początek 5 km Team Deaf M
192 Toporek Rafał Przodkowo Marsz z kijkami 5 km NWPL/ Luki Team Sieldce L opłacono on-line
193 Toporek Aleksandra Przodkowo Marsz z kijkami 5 km NWPL/ Luki Team Sieldce XS opłacono on-line
194 Kowalski Waldemar Borkowo Bieg Główny 10 km Leasing Polski Team M
195 Penk Sabima Rozłazino-Karczemki Bieg na dobry początek 5 km KS Rozłazino S opłacono on-line
196 Pirycki Tadeusz Rozłazino-Karczemki Bieg na dobry początek 5 km KS Rozłazino XL opłacono on-line
197 Licau Krzysztof Rozłazino Bieg Główny 10 km KS Rozłazino opłacono on-line
198 Licau Anatta Rozłazino Bieg Główny 10 km KS Rozłazino opłacono on-line
199 Góra Artur Rozłazino Bieg na dobry początek 5 km L opłacono on-line
200 Trela Małgorzata Żuromino Marsz z kijkami 5 km Metrożercy opłacono on-line


Wyświetleń: 7377

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ