IV Rozłaziński Bieg i Marsz z Kijkami "Bieg po radość z życia"

5 km NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 226 BRZOZOWSKI PIOTR M 1 M 30-39 SŁAWNO 5kmNW 0:32:31
2 141 TOPOREK RAFAŁ M 2 M 40-49 PRZODKOWO NWPL/ LUKI TEAM SIELDCE 5kmNW 0:33:07
3 47 KŁOS MACIEJ M 3 M 30-39 GDAŃSK 5kmNW 0:33:27
4 186 NACZK LEONARD M 4 M 40-49 1 LĘBORK KREATIV SPORT DYNAMIC LĘBORK 5kmNW 0:33:32
5 67 KUŹMICZ ADAM M 5 M 30-39 1 MASZEWKO NWPL/NORDIC WALKING PASŁEK 5kmNW 0:34:33
6 200 RĘBOWSKI TOMASZ M 6 M 30-39 2 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5kmNW 0:35:20
7 119 SAŁABON GRZEGORZ M 7 M 50-59 1 LĘBORK NORDICUS LĘBORK 5kmNW 0:35:29
8 188 NACZK WIKTORIA K 1 K 0-19 LĘBORK KREATIV SPORT DYNAMIC LĘBORK 5kmNW 0:36:55
9 213 KOWALCZUK ROBERT M 8 M 50-59 2 GDAŃSK 5kmNW 0:36:55
10 132 SZPILMAN KATARZYNA K 2 K 50-59 GDYNIA 5kmNW 0:37:05
11 190 OSTROCHALSKA ALEKSANDRA K 3 K 30-39 KREPA KASZUBSKA 5kmNW 0:37:24
12 144 TRELA ZENEK M 9 M 40-49 2 ŻUROMINO METROŻERCY 5kmNW 0:37:50
13 135 SZYMANOWSKA ANNA K 4 K 50-59 1 LĘBORK CHODZEZKIJAMI. LĘBORK - TEAM LĘBORSKIE KIJE 5kmNW 0:37:55
14 210 BANASIAK DAMIAN M 10 M 30-39 3 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK 5kmNW 0:38:20
15 136 SZYMANOWSKI EUGENIUSZ M 11 M 60-69 1 LĘBORK CHODZEZKIJAMI. LĘBORK - TEAM LĘBORSKIE KIJE 5kmNW 0:38:42
16 223 PIĄTEK DARIUSZ M 12 M 40-49 3 GNIEWINO 5kmNW 0:38:57
17 115 RUDNIK JANINA EWA K 5 K 40-49 1 KRĘPA SŁUPSKA 5kmNW 0:39:16
18 51 KONKOL ANDRZEJ M 13 M 60-69 2 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK 5kmNW 0:39:50
19 158 ZWIERZ ANDRZEJ M 14 M 60-69 3 GDYNIA 5kmNW 0:40:08
20 140 TOPOREK ALEKSANDRA K 6 K 40-49 2 PRZODKOWO NWPL/ LUKI TEAM SIELDCE 5kmNW 0:40:11
21 28 GÓRSKA IWONA K 7 K 40-49 3 LĘBORK FARM FRITES POLAND 5kmNW 0:40:33
22 65 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 15 M 60-69 4 GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 5kmNW 0:40:34
23 155 ZIENTKIEWICZ WITOLD M 16 M 40-49 4 BANINO DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA 5kmNW 0:40:34
24 107 PIERZCHAŁA MAREK M 17 M 60-69 5 LUZINO 5kmNW 0:40:41
25 216 WITKOWSKA MONIKA K 8 K 40-49 4 WEJHEROWO 5kmNW 0:40:43
26 120 SIEKLUCKA ANNA K 9 K 40-49 5 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK 5kmNW 0:40:51
27 11 CZERWIONKA KALINA K 10 K 20-29 1 CHARBROWSKI BÓR 5kmNW 0:41:05
28 227 SZYCKO RADOSŁAW M 18 M 40-49 5 SŁUPSK 5kmNW 0:41:17
29 45 KAZYAKA JÓZEF M 19 M 60-69 6 GDYNIA 5kmNW 0:41:25
30 176 LOKŚ GRAŻYNA K 11 K 40-49 6 JANOWO 5kmNW 0:41:31
31 15 DEPCZYŃSKI RAFAŁ M 20 M 40-49 6 GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5kmNW 0:41:42
32 142 TOWARNICKA IZABELA K 12 K 40-49 7 GDYNIA TEAM DEAF 5kmNW 0:41:56
33 164 BURY LILIANA K 13 K 30-39 1 REDA ZMOTYWOWANI 5kmNW 0:42:04
34 182 MIELEWCZYK JUSTYNA K 14 K 30-39 2 REDA ZMOTYWOWANI 5kmNW 0:42:10
35 192 PANEK ANETA K 15 K 40-49 8 GDYNIA 5kmNW 0:42:20
36 179 LOKŚ PIOTR M 21 M 0-19 1 JANOWO PSP JABŁOWO. 5kmNW 0:42:24
37 55 KOZŁOWSKA BARBARA K 16 K 40-49 9 LĘBORK FARM FRITES POLAND 5kmNW 0:42:45
38 112 PRZYCHODA-BONEMBERG DOROTA K 17 K 50-59 2 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK 5kmNW 0:42:45
39 110 POLIS MARZENA K 18 K 40-49 10 GDAŃSK 5kmNW 0:43:27
40 173 HARENDARCZYK ZDZISŁAW M 22 M 60-69 7 LĘBORK 5kmNW 0:43:33
41 199 RĘBOWSKI MATEUSZ M 23 M 0-19 2 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5kmNW 0:43:39
42 71 LEWAŃCZYK SYLWIA K 19 K 30-39 3 STĘŻYCA METROŻERCY 5kmNW 0:43:46
43 221 WOJCIECHOWSKA BARBARA K 20 K 30-39 4 ROZŁAZINO 5kmNW 0:43:55
44 198 RĘBOWSKI GRZEGORZ M 24 M 0-19 3 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5kmNW 0:44:43
45 33 HATŁAS ANITA K 21 K 40-49 11 GDYNIA 5kmNW 0:44:45
46 86 MIŁKOWSKA JOLANTA K 22 K 40-49 12 GDYNIA TEAM DEAF 5kmNW 0:44:51
47 90 NOWAK BEATA K 23 K 40-49 13 GDAŃSK 5kmNW 0:44:56
48 27 GÓRA BEATA K 24 K 40-49 14 GDAŃSK 5kmNW 0:44:57
49 52 KONKOL KRYSTYNA K 25 K 50-59 3 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK 5kmNW 0:45:01
50 53 KOSTENCKA AGA K 26 K 40-49 15 BANINO DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA 5kmNW 0:45:15
51 197 RĘBOWSKA AGNIESZKA K 27 K 30-39 5 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5kmNW 0:45:19
52 6 BURLIŃSKA ANNA K 28 K 30-39 6 GDAŃSK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5kmNW 0:45:20
53 149 WENTA OLGA K 29 K 20-29 2 ŁEBUNIA PÓJ NA KÓŁO 5kmNW 0:46:03
54 231 WENTA BRYGIDA K 30 K 30-39 7 ŁEBUWNIA 5kmNW 0:46:04
55 61 KULCZYCKI JAN M 25 M 60-69 8 GDAŃSK 5kmNW 0:46:37
56 25 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 31 K 40-49 16 GDYNIA 5kmNW 0:47:09
57 208 WALKOWICZ KAROLINA K 32 K 30-39 8 GDYNIA 5kmNW 0:48:01
58 170 GÓRA JOANNA K 33 K 40-49 17 ROZŁAZINO-REDYSTOWO KS ROZŁAZINO 5kmNW 0:48:01
59 174 KONKOL KAMILA K 34 K 30-39 9 JEŻEWO KS ROZŁAZINO 5kmNW 0:48:02
60 225 KOSTUCH ANDRZEJ M 26 M 60-69 9 BOŻEPOLE MAŁE 5kmNW 0:48:02
61 103 PANKIEWICZ-DMOWSKA CECYLIA K 35 K 70+ 1 GOWINO 5kmNW 0:48:27
62 151 WIADERSKA GRAŻYNA K 36 K 60-69 1 ELBLĄG 5kmNW 0:48:46
63 171 GUMOWSKA JUSTYNA K 37 K 30-39 10 BANINO GUMISIE 5kmNW 0:48:58
64 204 ŚLIWIŃSKA EDYTA K 38 K 40-49 18 KOSAKOWO TEAM DEAF 5kmNW 0:49:02
65 177 LOKŚ PAULINA K 39 K 0-19 1 JANOWO PSP JABŁOWO. 5kmNW 0:49:29
66 64 KUSIAK MARIA K 40 K 60-69 2 GDAŃSK 5kmNW 0:50:18
67 211 KWIDZYŃSKA ANNA K 41 K 20-29 3 ROZŁAZIONO 5kmNW 0:50:42
68 125 SŁOMINSKA GRAŻYNA K 42 K 60-69 3 KOŚCIERZYNA 5kmNW 0:51:01
69 8 CICHOSZ-MIELEWCZYK MONIKA K 43 K 20-29 4 RZEPNICA ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5kmNW 0:51:05
70 167 DYLEWSKA EWA K 44 K 40-49 19 GDYNIA 5kmNW 0:51:10
71 160 BANASIAK HONORATA K 45 K 30-39 11 LĘBORK 5kmNW 0:51:11
72 143 TRELA MAŁGORZATA K 46 K 30-39 12 ŻUROMINO METROŻERCY 5kmNW 0:57:24
73 23 GNYBA EWELINA K 47 K 30-39 13 STĘŻYCA METROŻERCY 5kmNW 0:57:25

5 km bieg

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 194 PAPROCKI KRZYSZTOF M 1 M 30-39 OBLIWICE OBLIWICE 5km 0:19:32
2 146 URZĘDOWSKI PRZEMYSŁAW M 2 M 30-39 SIEMIROWICE POMORSKI TEAM BIEGOWY 5km 0:19:46
3 35 JAKUBEK PATRYK M 3 M 20-29 BYTOW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:20:30
4 234 GARSKI KRYSPIN M 4 M 40-49 1 BYTÓW 5km 0:20:51
5 201 STENCEL MACIEJ M 5 M 30-39 1 CZARNA DĄBRÓWKA GTS CZARNA DĄBRÓWKA 5km 0:21:13
6 87 MOSKA DAWID M 6 M 30-39 2 WEJHEROWO 5km 0:21:29
7 50 KONIECZKI DARIUSZ M 7 M 40-49 2 WEJHEROWO 5km 0:21:34
8 38 JANKOWSKI SEBASTIAN M 8 M 30-39 3 LUZINO WIKĘD LUZINO 5km 0:21:47
9 68 LABUDA MAREK M 9 M 50-59 1 LĘBORK 5km 0:21:53
10 205 TOFIL ADRIAN M 10 M 40-49 3 GDYNIA 5km 0:22:13
11 224 BAZÓZKA KLAUDIA K 1 K 20-29 LĘBORK 5km 0:22:26
12 69 LEŚNIEWSKI TOMASZ M 11 M 50-59 2 POZNAŃ 5km 0:22:31
13 70 LEWAŃCZYK MARCIN M 12 M 30-39 4 SKORZEWO METROŻERCY 5km 0:22:41
14 49 KONECKO IZABELA K 2 K 50-59 SOPOT SGS POLAND TEAM 5km 0:23:57
15 44 KANKOWSKI PAWEŁ M 13 M 30-39 5 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5km 0:23:58
16 36 JANKOWSKI GRZEGORZ M 14 M 40-49 4 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:24:06
17 19 FIERKA TOMASZ M 15 M 30-39 6 LĘBORK KLUB 42,2 LĘBORK 5km 0:24:10
18 202 STRZELECKI PAWEŁ M 16 M 20-29 1 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 5km 0:24:20
19 41 KALIŃSKI PRZEMYSŁAW M 17 M 30-39 7 LĘBORK FARM FRITES POLAND 5km 0:24:29
20 237 PROŃ PATTRYK M 18 M 20-29 2 ROZŁAZINO 5km 0:24:43
21 26 GÓRA ARTUR M 19 M 0-19 1 ROZŁAZINO 5km 0:24:53
22 1 ANDRYSKOWSKI MAREK M 20 M 50-59 3 LĘBORK STOWARZYSZENIE 42.2 LĘBORK 5km 0:25:11
23 178 LOKŚ PAWEŁ M 21 M 0-19 2 JANOWO 5km 0:25:19
24 78 MACIEJEWSKI RAFAŁ M 22 M 40-49 5 STRZEPCZ WIKĘD LUZINO 5km 0:25:20
25 75 LUBIŃSKA IZABELA K 3 K 40-49 KOŚCIERZYNA 5km 0:25:32
26 207 TRUSIUK TOMASZ M 23 M 40-49 6 LĘBORK 5km 0:25:34
27 46 KĘSIK AGNIESZKA K 4 K 30-39 1 SŁUPSK ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:25:46
28 189 NOWAK ŁUKASZ M 24 M 30-39 8 WARSZAWA KINDER+SPORT RUNNING TEAM 5km 0:26:21
29 128 STEFAŃSKI ŁUKASZ M 25 M 30-39 9 REDYSTOWO 5km 0:26:23
30 220 WOJCIECHOWSKI KAROL M 26 M 30-39 10 ROZŁAZINO 5km 0:26:23
31 161 BARTOSIAK ADAM M 27 M 40-49 7 LĘBORK FARM FRITES POLAND 5km 0:26:24
32 85 MICHALSKA-ĆWIEK JOANNA K 5 K 40-49 1 RUDA ŚLĄSKA EKIPA NA KIJACH 5km 0:26:30
33 187 NACZK WIKTORIA K 6 K 0-19 1 LĘBORK KREATIV SPORT DYNAMIC LĘBORK 5km 0:26:44
34 242 BECKER WIOLETTA K 7 K 40-49 2 LĘBORK 5km 0:26:51
35 206 TOFIL ADRIANA K 8 K 40-49 3 GDYNIA 5km 0:26:57
36 97 PACZUŁA IRENEUSZ M 28 M 30-39 11 LĘBORK PACZUŁA TEEM 5km 0:27:08
37 196 PAZIEWSKI ANDRZEJ M 29 M 40-49 8 WARSZAWA 5km 0:27:19
38 139 TOMYS RYSZARD M 30 M 70+ 1 PRZETOCZYNO 5km 0:27:26
39 42 KANKOWSKA DOMINIKA K 9 K 0-19 2 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5km 0:27:40
40 180 LOKŚ SŁAWOMIR M 31 M 40-49 9 JANOWO 5km 0:28:04
41 113 RECK ZUZANNA K 10 K 0-19 3 GNIEWINO 5km 0:28:05
42 96 PACAN MIRA K 11 K 30-39 2 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:28:33
43 228 SZYMEROWSKA JOANNA K 12 K 30-39 3 REKOWO GÓRNE 5km 0:29:03
44 191 PADYKUŁA KATARZYNA K 13 K 30-39 4 ŁĘCZYCE 5km 0:29:11
45 169 FRANKIEWICZ MICHAŁ M 32 M 20-29 3 LĘBORK 5km 0:29:25
46 181 MAJEWSKI PAWEŁ M 33 M 30-39 12 LĘBORK 5km 0:29:29
47 108 PIRYCKI TADEUSZ M 34 M 50-59 4 ROZŁAZINO-KARCZEMKI KS ROZŁAZINO 5km 0:29:33
48 218 SIKORA AGNIESZKA K 14 K 30-39 5 LĘBORK 5km 0:29:33
49 219 SIKORA JAROSŁAW M 35 M 30-39 13 LĘBORK 5km 0:29:33
50 131 SYLDATK WIOLETA K 15 K 30-39 6 MŚCISZEWICE METROŻERCY 5km 0:29:38
51 43 KANKOWSKA JUSTYNA K 16 K 30-39 7 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5km 0:29:39
52 16 DUBLINOWSKI MARCIN M 36 M 0-19 3 REKOWO REKOWO BIEGA 5km 0:29:56
53 80 MALEK ANDRZEJ M 37 M 60-69 1 KOSCIERZYNA POZYTYWNA ENDORFINA 5km 0:30:02
54 30 GRZENKOWICZ MATEUSZ M 38 M 20-29 4 ROZŁAZINO 5km 0:30:20
55 24 GNYBA MARIUSZ M 39 M 30-39 14 STĘŻYCA METROŻERCY 5km 0:30:33
56 195 PARULSKI BOGDAN M 40 M 50-59 5 LĘBORK 5km 0:30:44
57 5 BORSUK BARBARA K 17 K 30-39 8 BUKOWINA PERUM 5km 0:30:52
58 76 LULI ZBIGNIEW M 41 M 50-59 6 GDAŃSK 5km 0:31:06
59 12 CZERWIONKA KAZIMIERZ M 42 M 50-59 7 CHARBROWSKI BÓR PÓJ NA KOŁO 5km 0:31:19
60 129 STOLZENBURG HONORATA K 18 K 40-49 4 LĘBORK 5km 0:31:21
61 133 SZPYRA EDWARD M 43 M 70+ 2 GDYNIA PARKRUN GDYNIA 5km 0:31:37
62 31 HALMAN MIROSŁAWA K 19 K 0-19 4 LUZINO 5km 0:31:49
63 240 POPŁAWSKA MARTYNA K 20 K 30-39 9 OSIEK 5km 0:32:18
64 239 SZARMACH SYLWIA K 21 K 30-39 10 OCYPEL 5km 0:32:19
65 172 GUMOWSKI MARIUSZ M 44 M 30-39 15 BANINO GUMISIE 5km 0:32:45
66 203 SZPONARSKI LESZEK M 45 M 60-69 2 LĘBORK LĘBORSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE "ORZEŁ BIAŁY" 5km 0:33:02
67 105 PENK SABIMA K 22 K 40-49 5 ROZŁAZINO-KARCZEMKI KS ROZŁAZINO 5km 0:33:19
68 48 KOMOROWSKA ŻANETA K 23 K 20-29 1 SŁUPSK 5km 0:33:47
69 241 HALMAN ADAM M 46 M 40-49 10 LUZINO 5km 0:35:17
70 88 MOSKA MONIKA K 24 K 20-29 2 WEJHEROWO 5km 0:35:37
71 124 SKURTYS DAGMARA K 25 K 30-39 11 REDA 5km 0:35:40
72 212 POBŁOCKA KLAUDIA K 26 K 20-29 3 LĘBORK 5km 0:38:13
73 214 KONKOL JOANNA K 27 K 30-39 12 KĄPINO 5km 0:39:29
74 215 MIOTK-GORSKA ALICJA K 28 K 30-39 13 KĄPINO 5km 0:39:29
75 157 ZIÓŁKOWSKA MARZENA K 29 K 30-39 14 GDYNIA 5km 0:39:40
76 235 SOLAK HALINA K 30 K 60-69 1 BYTÓW 5km 0:45:41

10 km bieg

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 116 RUDNIK KRZYSZTOF M 1 M 30-39 KRĘPA SŁUPSKA 10km 0:37:48
2 91 NOWICKI ARTUR M 2 M 30-39 MALCZYCE POMORSKI TEAM BIEGOWY 10km 0:37:54
3 193 PAPROCKA EWELINA K 1 K 30-39 OBLIWICE OBLIWICE 10km 0:40:27
4 245 GARSKI KRYSPIN M 3 M 40-49 BYTÓW 10km 0:42:12
5 156 ZINKA MACIEJ M 4 M 40-49 1 ŁUBIANA 10km 0:42:35
6 32 HATŁAS ADAM M 5 M 40-49 2 GDYNIA 10km 0:42:48
7 59 KRZEBIETKE PIOTR M 6 M 30-39 1 MIECHUCINO DZH MW 10km 0:43:20
8 13 CZERWIONKA JAKUB M 7 M 20-29 1 CHARBROWSKI BÓR 10km 0:44:17
9 232 STROMSKI GRZEGORZ M 8 M 40-49 3 SIEMIANOWICE 10km 0:44:27
10 7 CICHOSZ-MIELEWCZYK MATEUSZ M 9 M 30-39 2 RZEPNICA ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 10km 0:44:40
11 2 ANDRYSKOWSKI ZDZISLAW M 10 M 40-49 4 LĘBORK KOLARZ-POL 10km 0:45:01
12 121 SIEKLUCKI ROBERT M 11 M 40-49 5 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK 10km 0:45:10
13 162 BOLIN JÓZEF M 12 M 50-59 1 WŁADYSŁAWOWO 10km 0:45:18
14 209 WNUK STANISŁAW M 13 M 50-59 2 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 10km 0:45:42
15 93 OBRZUD KRZYSZTOF M 14 M 40-49 6 BOŻEPOLE WIELKIE 10km 0:45:51
16 38 JANKOWSKI SEBASTIAN M 15 M 30-39 3 LUZINO WIKĘD LUZINO 10km 0:46:21
17 104 PAWŁOWSKI MARIUSZ M 16 M 30-39 4 STĘŻYCA METROŻERCY 10km 0:46:32
18 165 CIROCKI MATEUSZ M 17 M 20-29 2 KRĘPA KASZUBSKA KREATIVSPORT LĘBORK 10km 0:46:35
19 98 PACZUŁA STANISŁAW M 18 M 40-49 7 CEWICE 10km 0:46:38
20 183 MILEWCZYK RAFAŁ M 19 M 30-39 5 WEJHEROWO 10km 0:47:35
21 21 GAWRON PIOTR M 20 M 40-49 8 BYTÓW KB GOCH BYTÓW 10km 0:47:46
22 217 WITKOWSKI MAREK M 21 M 40-49 9 WEJHEROWO 10km 0:47:55
23 10 CZAJA ANDRZEJ M 22 M 50-59 3 ŁĘCZYCE 10km 0:47:56
24 18 ELENDT MARIUSZ M 23 M 30-39 6 STRZEBIELINO MORSKIE 10km 0:48:04
25 56 KOŻYCZKOWSKI MARCIN M 24 M 30-39 7 MOSTY STOWARZYSZENIE 42.2 LĘBORK 10km 0:48:06
26 153 WROŃSKI MATEUSZ M 25 M 20-29 3 NOWA WIEŚ LĘBORSKA TPL 10km 0:48:26
27 229 CZAPKO EMIL M 26 M 0-19 1 ROZŁAZINO 10km 0:48:50
28 147 WENTA ADRIAN M 27 M 30-39 8 ŁEBUNIA PÓJ NA KÓŁO 10km 0:49:03
29 62 KUNT IRENEUSZ M 28 M 60-69 1 LĘBORK PT ALFA LĘBORK 10km 0:49:44
30 117 RYBARZ ARTUR M 29 M 50-59 4 BRZESZCZE ZADYSZKA OSWIĘCIM 10km 0:50:00
31 118 SAK BARTOSZ M 30 M 30-39 9 KRAKÓW 10km 0:50:17
32 150 WETTA DANIEL M 31 M 40-49 10 LĘBORK PT ALFA LĘBORK 10km 0:51:17
33 233 LAWRENC ADAM M 32 M 40-49 11 NOWA WIEŚ LĘBORSKA 10km 0:51:28
34 92 OBRZUD KATARZYNA K 2 K 40-49 BOŻEPOLE WIELKIE 10km 0:51:33
35 134 SZULC MATEUSZ M 33 M 20-29 4 JEŻEWO 10km 0:52:19
36 130 SYLDATK KAROL M 34 M 30-39 10 MŚCISZEWICE METROŻERCY 10km 0:52:20
37 84 MASZOTA PRZEMYSŁAW M 35 M 0-19 2 ROZŁAZINO 10km 0:52:27
38 244 BARGANSKA JUSTYNA K 3 K 30-39 BYTÓW 10km 0:52:30
39 185 MURAKOWSKI ROBERT M 36 M 40-49 12 ROZŁAZINO KS ROZŁAZINO 10km 0:52:34
40 9 CIEROCKA DOROTA K 4 K 30-39 1 NAWCZ 10km 0:52:41
41 14 DĄBROWSKA ALEKSANDRA K 5 K 40-49 1 BOLSZEWO 10km 0:53:12
42 99 PACZUŁA URSZULA K 6 K 40-49 2 CEWICE 10km 0:53:47
43 94 ORLIKOWSKI TADEUSZ M 37 M 60-69 2 GDYNIA KS GDYNIA 10km 0:53:49
44 95 PACAN BARTOSZ M 38 M 30-39 11 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 10km 0:54:21
45 37 JANKOWSKI GRZEGORZ PIOTR M 39 M 40-49 13 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 10km 0:54:22
46 152 WROŃSKI JAROSŁAW M 40 M 50-59 5 NOWA WIEŚ LĘBORSKA 10km 0:54:43
47 78 MACIEJEWSKI RAFAŁ M 41 M 40-49 14 STRZEPCZ WIKĘD LUZINO 10km 0:55:12
48 243 KĘSIK AGNIESZKA K 7 K 30-39 2 SŁUPSK 10km 0:55:13
49 184 MURAKOWSKA JOANNA K 8 K 40-49 3 ROZŁAZINO KS ROZŁAZINO 10km 0:55:15
50 159 BARSZCZEWSKI STANISŁAW M 42 M 40-49 15 ŚWINOUJŚCIE 10km 0:56:10
51 17 DYCHA TOMASZ M 43 M 30-39 12 NOWA WIEŚ LĘBORSKA JW 5718 10km 0:56:29
52 73 LICAU KRZYSZTOF M 44 M 40-49 16 ROZŁAZINO KS ROZŁAZINO 10km 0:56:32
53 137 SZYMAŃSKI ADAM M 45 M 40-49 17 LĘBORK LĘBORK BIEGACZE 10km 0:56:47
54 40 JÓSKOWSKI BOGDAN M 46 M 40-49 18 REKOWO REKOWO BIEGA 10km 0:56:57
55 123 SKURTYS CEZARY M 47 M 30-39 13 REDA 10km 0:57:30
56 230 WENTA PIOTR M 48 M 30-39 14 ŁEBUWNIA 10km 0:57:34
57 34 HILLA PAULINA K 9 K 20-29 1 BOŻEPOLE WIELKIE 10km 0:58:03
58 20 GAWĘDA BOŻENA K 10 K 40-49 4 GOŚCICINO 10km 0:59:45
59 29 GÓRSKI ANTONI M 49 M 70+ 1 LĘBORK 10km 1:01:02
60 238 SIKORA PIOTR M 50 M 20-29 5 LĘBORK 10km 1:01:11
61 60 KULAWSKA DOMINIKA K 11 K 20-29 2 SŁUPSK 10km 1:01:27
62 57 KRAUZA GRAŻYNA K 12 K 50-59 1 BOLSZEWO RUN BABYS 10km 1:02:17
63 39 JÓSKOWSKA BEATA K 13 K 30-39 3 REKOWO REKOWO BIEGA 10km 1:04:26
64 79 MAJNA KAZIMIERZ M 51 M 60-69 3 GDYNIA PARKRUN GDYNIA 10km 1:05:10
65 72 LICAU ANATTA K 14 K 40-49 5 ROZŁAZINO KS ROZŁAZINO 10km 1:07:16
66 83 MASZOTA IZABELA K 15 K 0-19 1 ROZŁAZINO 10km 1:07:41
67 82 MASZOTA BRYGIDA K 16 K 30-39 4 ROZŁAZINO 10km 1:07:41
68 77 LULIS ZBIGNIEW M 52 M 50-59 6 GDAŃSK 10km 1:08:17

5 KM BIEG

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 194 PAPROCKI KRZYSZTOF M 1 M 30-39 OBLIWICE OBLIWICE 5km 0:19:32
2 146 URZĘDOWSKI PRZEMYSŁAW M 2 M 30-39 SIEMIROWICE POMORSKI TEAM BIEGOWY 5km 0:19:46
3 35 JAKUBEK PATRYK M 3 M 20-29 BYTOW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:20:30
4 234 GARSKI KRYSPIN M 4 M 40-49 1 BYTÓW 5km 0:20:51
5 201 STENCEL MACIEJ M 5 M 30-39 1 CZARNA DĄBRÓWKA GTS CZARNA DĄBRÓWKA 5km 0:21:13
6 87 MOSKA DAWID M 6 M 30-39 2 WEJHEROWO 5km 0:21:29
7 50 KONIECZKI DARIUSZ M 7 M 40-49 2 WEJHEROWO 5km 0:21:34
8 38 JANKOWSKI SEBASTIAN M 8 M 30-39 3 LUZINO WIKĘD LUZINO 5km 0:21:47
9 68 LABUDA MAREK M 9 M 50-59 1 LĘBORK 5km 0:21:53
10 205 TOFIL ADRIAN M 10 M 40-49 3 GDYNIA 5km 0:22:13
11 224 BAZÓZKA KLAUDIA K 1 K 20-29 LĘBORK 5km 0:22:26
12 69 LEŚNIEWSKI TOMASZ M 11 M 50-59 2 POZNAŃ 5km 0:22:31
13 70 LEWAŃCZYK MARCIN M 12 M 30-39 4 SKORZEWO METROŻERCY 5km 0:22:41
14 49 KONECKO IZABELA K 2 K 50-59 SOPOT SGS POLAND TEAM 5km 0:23:57
15 44 KANKOWSKI PAWEŁ M 13 M 30-39 5 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5km 0:23:58
16 36 JANKOWSKI GRZEGORZ M 14 M 40-49 4 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:24:06
17 19 FIERKA TOMASZ M 15 M 30-39 6 LĘBORK KLUB 42,2 LĘBORK 5km 0:24:10
18 202 STRZELECKI PAWEŁ M 16 M 20-29 1 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 5km 0:24:20
19 41 KALIŃSKI PRZEMYSŁAW M 17 M 30-39 7 LĘBORK FARM FRITES POLAND 5km 0:24:29
20 237 PROŃ PATTRYK M 18 M 20-29 2 ROZŁAZINO 5km 0:24:43
21 3 BARGANSKA JUSTYNA K 3 K 30-39 BYTÓW 5km 0:24:50
22 26 GÓRA ARTUR M 19 M 0-19 1 ROZŁAZINO 5km 0:24:53
23 1 ANDRYSKOWSKI MAREK M 20 M 50-59 3 LĘBORK STOWARZYSZENIE 42.2 LĘBORK 5km 0:25:11
24 178 LOKŚ PAWEŁ M 21 M 0-19 2 JANOWO 5km 0:25:19
25 78 MACIEJEWSKI RAFAŁ M 22 M 40-49 5 STRZEPCZ WIKĘD LUZINO 5km 0:25:20
26 75 LUBIŃSKA IZABELA K 4 K 40-49 1 KOŚCIERZYNA 5km 0:25:32
27 207 TRUSIUK TOMASZ M 23 M 40-49 6 LĘBORK 5km 0:25:34
28 46 KĘSIK AGNIESZKA K 5 K 30-39 1 SŁUPSK ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:25:46
29 189 NOWAK ŁUKASZ M 24 M 30-39 8 WARSZAWA KINDER+SPORT RUNNING TEAM 5km 0:26:21
30 128 STEFAŃSKI ŁUKASZ M 25 M 30-39 9 REDYSTOWO 5km 0:26:23
31 220 WOJCIECHOWSKI KAROL M 26 M 30-39 10 ROZŁAZINO 5km 0:26:23
32 161 BARTOSIAK ADAM M 27 M 40-49 7 LĘBORK FARM FRITES POLAND 5km 0:26:24
33 85 MICHALSKA-ĆWIEK JOANNA K 6 K 40-49 2 RUDA ŚLĄSKA EKIPA NA KIJACH 5km 0:26:30
34 187 NACZK WIKTORIA K 7 K 0-19 1 LĘBORK KREATIV SPORT DYNAMIC LĘBORK 5km 0:26:44
35 242 BECKER WIOLETTA K 8 K 40-49 3 LĘBORK 5km 0:26:51
36 206 TOFIL ADRIANA K 9 K 40-49 4 GDYNIA 5km 0:26:57
37 97 PACZUŁA IRENEUSZ M 28 M 30-39 11 LĘBORK PACZUŁA TEEM 5km 0:27:08
38 196 PAZIEWSKI ANDRZEJ M 29 M 40-49 8 WARSZAWA 5km 0:27:19
39 139 TOMYS RYSZARD M 30 M 70+ 1 PRZETOCZYNO 5km 0:27:26
40 42 KANKOWSKA DOMINIKA K 10 K 0-19 2 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5km 0:27:40
41 180 LOKŚ SŁAWOMIR M 31 M 40-49 9 JANOWO 5km 0:28:04
42 113 RECK ZUZANNA K 11 K 0-19 3 GNIEWINO 5km 0:28:05
43 96 PACAN MIRA K 12 K 30-39 2 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:28:33
44 228 SZYMEROWSKA JOANNA K 13 K 30-39 3 REKOWO GÓRNE 5km 0:29:03
45 191 PADYKUŁA KATARZYNA K 14 K 30-39 4 ŁĘCZYCE 5km 0:29:11
46 169 FRANKIEWICZ MICHAŁ M 32 M 20-29 3 LĘBORK 5km 0:29:25
47 181 MAJEWSKI PAWEŁ M 33 M 30-39 12 LĘBORK 5km 0:29:29
48 108 PIRYCKI TADEUSZ M 34 M 50-59 4 ROZŁAZINO-KARCZEMKI KS ROZŁAZINO 5km 0:29:33
49 218 SIKORA AGNIESZKA K 15 K 30-39 5 LĘBORK 5km 0:29:33
50 219 SIKORA JAROSŁAW M 35 M 30-39 13 LĘBORK 5km 0:29:33
51 131 SYLDATK WIOLETA K 16 K 30-39 6 MŚCISZEWICE METROŻERCY 5km 0:29:38
52 43 KANKOWSKA JUSTYNA K 17 K 30-39 7 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5km 0:29:39
53 16 DUBLINOWSKI MARCIN M 36 M 0-19 3 REKOWO REKOWO BIEGA 5km 0:29:56
54 80 MALEK ANDRZEJ M 37 M 60-69 1 KOSCIERZYNA POZYTYWNA ENDORFINA 5km 0:30:02
55 30 GRZENKOWICZ MATEUSZ M 38 M 20-29 4 ROZŁAZINO 5km 0:30:20
56 24 GNYBA MARIUSZ M 39 M 30-39 14 STĘŻYCA METROŻERCY 5km 0:30:33
57 195 PARULSKI BOGDAN M 40 M 50-59 5 LĘBORK 5km 0:30:44
58 5 BORSUK BARBARA K 18 K 30-39 8 BUKOWINA PERUM 5km 0:30:52
59 76 LULI ZBIGNIEW M 41 M 50-59 6 GDAŃSK 5km 0:31:06
60 12 CZERWIONKA KAZIMIERZ M 42 M 50-59 7 CHARBROWSKI BÓR PÓJ NA KOŁO 5km 0:31:19
61 129 STOLZENBURG HONORATA K 19 K 40-49 5 LĘBORK 5km 0:31:21
62 133 SZPYRA EDWARD M 43 M 70+ 2 GDYNIA PARKRUN GDYNIA 5km 0:31:37
63 31 HALMAN MIROSŁAWA K 20 K 0-19 4 LUZINO 5km 0:31:49
64 240 POPŁAWSKA MARTYNA K 21 K 30-39 9 OSIEK 5km 0:32:18
65 239 SZARMACH SYLWIA K 22 K 30-39 10 OCYPEL 5km 0:32:19
66 172 GUMOWSKI MARIUSZ M 44 M 30-39 15 BANINO GUMISIE 5km 0:32:45
67 203 SZPONARSKI LESZEK M 45 M 60-69 2 LĘBORK LĘBORSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE "ORZEŁ BIAŁY" 5km 0:33:02
68 105 PENK SABIMA K 23 K 40-49 6 ROZŁAZINO-KARCZEMKI KS ROZŁAZINO 5km 0:33:19
69 48 KOMOROWSKA ŻANETA K 24 K 20-29 1 SŁUPSK 5km 0:33:47
70 241 HALMAN ADAM M 46 M 40-49 10 LUZINO 5km 0:35:17
71 88 MOSKA MONIKA K 25 K 20-29 2 WEJHEROWO 5km 0:35:37
72 124 SKURTYS DAGMARA K 26 K 30-39 11 REDA 5km 0:35:40
73 212 POBŁOCKA KLAUDIA K 27 K 20-29 3 LĘBORK 5km 0:38:13
74 214 KONKOL JOANNA K 28 K 30-39 12 KĄPINO 5km 0:39:29
75 215 MIOTK-GORSKA ALICJA K 29 K 30-39 13 KĄPINO 5km 0:39:29
76 157 ZIÓŁKOWSKA MARZENA K 30 K 30-39 14 GDYNIA 5km 0:39:40
77 235 SOLAK HALINA K 31 K 60-69 1 BYTÓW 5km 0:45:41

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ