Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Kategoria Gmina Kunice | Kategoria Leśników | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leśniak Łukasz | Złotoryja | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | RUNATTACK | opłacono on-line | ||
2 | Wrzesiński Tomasz | Złotoryja | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
3 | Adam Adam Kustosz | Zgorzelec | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
4 | Wendland Michal | Wrocław | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
5 | Szulc Anna | Wrocław | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | NIE | NIE | ||
6 | Bartnik Wojciech | Wrocław | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | Go Go | NIE | NIE | opłacono on-line |
7 | Waloszczyk Dominik | Świętoszów | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Waloszczyk | NIE | NIE | opłacono on-line |
8 | Waloszczyk Bartłomiej | Świętoszów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Waloszczyk | NIE | NIE | opłacono on-line |
9 | Latała Szymon | Środa Śląska | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
10 | Czerniec Barbara | Ścinawa | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
11 | Michalak Marcin | Smolec | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | Michalaky | NIE | NIE | opłacono on-line |
12 | Michalak Hanna | Smolec | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Michalaky | NIE | NIE | opłacono on-line |
13 | Michalak Franciszek | Smolec | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Michalaky | NIE | NIE | opłacono on-line |
14 | Miazga Radosław | Rzeszotary | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Jezus Team | NIE | NIE | opłacono on-line |
15 | Ciesielska Agata | Rzeszotary | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
16 | Światłoń-Szydełko Małgorzata | Rokitki | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | Czarni Rokitki | NIE | NIE | opłacono on-line |
17 | Wiązek Karolina | Radwanice | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
18 | Ziarkiewicz Tomasz | Radwanice | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
19 | Kowalska Beata | Radwanice | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
20 | Kowalczyk Marta | Przemków | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | TAK | opłacono on-line | |
21 | Herbut Malwina | Przejeslaw | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Izerska Grupa Biegowa | NIE | NIE | opłacono on-line |
22 | Skórzybót Ewelina | Prochowice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KB Krokus Kwiatkowice | NIE | NIE | |
23 | KALICKI Patryk | PROCHOWICE | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
24 | Mazur Agnieszka | Polkowice | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | Głogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom - Amicus | NIE | NIE | opłacono on-line |
25 | Stępień Joanna | Polkowice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
26 | dobras tomasz | pogwizdów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | LZS Lipa | NIE | NIE | opłacono on-line |
27 | Kalinowski Aleksander | Pątnów Legnicki | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | TAK | NIE | opłacono on-line | |
28 | Kalinowski Aleksander | Pątnów Legnicki | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | TAK | NIE | opłacono on-line | |
29 | Kołodziej Adam | Ostrów Wielkopolski | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | Wataha Północny | NIE | NIE | opłacono on-line |
30 | Piotrowski Tomasz | Oleśnica | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | Wataha Oleśnica | TAK | TAK | opłacono on-line |
31 | Kazimieruk Przemysław | Nowa Wieś Legnicka | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Fitness Piekary Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
32 | Kazimieruk Maja | Nowa Wieś Legnicka | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
33 | SZCZERBA JAKUB | MIERZOWICE | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | - | NIE | NIE | opłacono on-line |
34 | Marciniak Anna | Michałów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
35 | Marciniak Marek | Michałów | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | Nadlesnictwo Legnica | NIE | TAK | opłacono |
36 | Marciniak Jakub | Michałów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Technikum Leśne Milicz | NIE | TAK | opłacono on-line |
37 | Marciniak Igor | Michałów | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | SP nr 9 Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
38 | Bajda Justyna | Mała Kamienica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Izerska Grupa Biegowa | NIE | NIE | opłacono on-line |
39 | Dymerska Nikola | Mała Kamienica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
40 | MARCHEWKA JUSTYNA | MALCZYCE | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
41 | Zielinski Krzysztof | Lutynia | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
42 | Jaśkiewicz Krzysztof | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | CrossFit Lubin | |||
43 | KWAŚNIK DARIUSZ | LUBIN | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM | NIE | NIE | opłacono on-line |
44 | KRASZCZYŃSKI PAWEŁ | LUBIN | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KB Lew Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
45 | Czaja Adrian | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | NIE | NIE | opłacono on-line |
46 | Grolewski Karol | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Iskra Księginice | NIE | NIE | opłacono on-line |
47 | Rosik Joanna | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
48 | Cieśla Kamil | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
49 | Mesjasz Marek | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | NIE | NIE | opłacono on-line |
50 | Klepaczek Dawid | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Daleko jeszcze...?!? | NIE | NIE | opłacono on-line |
51 | Kwaśnicki Tomasz | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | DALEKO JESZCZE ?!? TEAM | NIE | NIE | opłacono on-line |
52 | Hucał Tomasz | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
53 | Dobryniewski Stanisław | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | AUTOREKIN S.C. | NIE | NIE | |
54 | Natkaniec Grażyna | Lipa | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
55 | Murzyn Zyta | Lipa | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | LZS Lipa | NIE | NIE | opłacono on-line |
56 | Grzegorzewski Robert | Legnicka | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ZG RUN/Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | NIE | NIE | opłacono on-line |
57 | Cecot Łukasz | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Byle do mety | opłacono on-line | ||
58 | Dańczak Dariusz | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |||
59 | Wiśniewski Kacper | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
60 | Teteruk Magdalena | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
61 | Archuticz Joanna | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
62 | Bendkowski Andrzej | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KB LEW LEGNICA | NIE | NIE | opłacono on-line |
63 | RAPACKI WŁODZIMIERZ | LEGNICA | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KB LEW LEGNICA | NIE | NIE | opłacono on-line |
64 | Pąchalska Joanna | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Fitness Piekary Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
65 | Żurakowska Anna | LEGNICA | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Fitness Piekary Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
66 | Orzeł Sebastian | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | BENTOMANIA.PL | NIE | NIE | opłacono on-line |
67 | Adamczyk Dawid | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | FENIKS Legnica | NIE | NIE | opłacono |
68 | Grońska Magda | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | FENIKS Legnica | NIE | NIE | opłacono |
69 | Seledec Jakub | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Sparta Legnica /SP10 | TAK | TAK | opłacono on-line |
70 | Seledec Urszula | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | N.P.Kredka | TAK | TAK | opłacono on-line |
71 | Ankus Agata | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Fitness Piekary Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
72 | Morawski Jarosław | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Łączka Team Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
73 | Pasisz Anna | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
74 | Baranowski Bartosz | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | UKS Dziewiątka Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
75 | Baranowski Mateusz | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | SP9 Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
76 | Kaczorowski Marcin | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
77 | Hazy Nikola | Legnica | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | NIE | NIE | ||
78 | Składanek Marek | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Feniks Legnica | NIE | NIE | opłacono |
79 | Dębicki Adrian | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Feniks Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
80 | Plebańczyk Julia | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | SP9 Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
81 | Plebańczyk Jerzy | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
82 | Hałdrzyński Rafał | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Fitness Piekary Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
83 | Serenda Robert | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
84 | Serenda Aleksandra | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
85 | Świerczek Michał | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
86 | Malec Paweł | legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
87 | Tokarski Marcin | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Feniks Legnica | NIE | NIE | opłacono |
88 | Jakubowczak Robert | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
89 | Achtelik Joanna | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
90 | Machowski Maciej | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Feniks Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
91 | Tokarski Marcin | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | ||
92 | Rząsa Monika | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono | |
93 | Achtelik Jędrzej | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
94 | Skowron Maciej | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
95 | Szczepańska Zuzanna | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | ZUZIA TEAM | NIE | NIE | opłacono on-line |
96 | Czuba Matylda | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | SP19 Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
97 | STRZAŁKOWSKA RENATA | LEGNICA | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
98 | Lewandowska Małgorzata | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
99 | Solarski Krzysztof | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | ||
100 | Jacewicz Kamil | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Fitness Piekary Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
Wyświetleń: 7737