Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap zima
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Kategoria Gmina Kunice Kategoria Leśników Do zapłaty
1 Opaczewska Klaudia Miłkowice 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
2 Górski Jakub Lubin 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
3 Owczarek Jakub Kunice 500m (Bieg Dzieci) TAK NIE opłacono on-line
4 Owczarek Julia Kunice 500m (Bieg Dzieci) TAK NIE opłacono on-line
5 Pizoń Daniel Gryfów Śląski 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
6 Waćkowska Lena Wrocław 4km (Bieg z Psem) NIE NIE opłacono on-line
7 Kozak Marcin Karczowiska 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
8 Taraszkiewicz Piotr Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
9 Wendland Paweł Wrocław 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
10 MARCHEWKA JUSTYNA MALCZYCE 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
11 Wajer Maria Bogatynia 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
12 Siedy Jadwiga Kromolin 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE
13 Kawa Marta Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
14 Kalinowski Aleksander Pątnów Legnicki 10 km (Bieg OPEN) TAK NIE opłacono on-line
15 Barański Paweł Wiechlice 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
16 Soszka Piotr Gryfów Śląski 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE
17 Oleksy Zdzisław Kamienna Góra 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
18 Piotrowski Tomasz Oleśnica 4km (Bieg z Psem) NIE NIE opłacono on-line
19 JANCZAK ANGELIKA LEGNICA 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
20 Biniecka Anita Bolesławiec 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE
21 Jureczka Dawid Wrocław 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
22 URBAŃCZAK PATRYCJA RADWANICE 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
23 Nalepka Marcin Tarczyn 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
24 Pomietlarz Lucjan Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
25 Jones Bartosz Księginice 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
26 Erkiert Krzysztof Miłkowice 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
27 Latała Szymon Środa Śląska 4km (Bieg z Psem) NIE NIE opłacono
28 Kuratewicz Jakub Miłkowice 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
29 Gutowska Sylwia Wrocław 4km (Bieg z Psem) NIE NIE opłacono on-line
30 Świątek Natalka Kromolin 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE
31 Teteruk Magdalena Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
32 Kuratewicz Kacper Miłkowice 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
33 Stabrowski Huzar Marek LIPCE 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
34 Mostkowski Oskar Polkowice 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
35 Wrzesiński Tomasz Złotoryja 4km (Bieg z Psem) NIE NIE opłacono on-line
36 Stabrowska Huzar Teresa Lipce 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
37 Wawroniak Renata Konradówka 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
38 Olbrych Katarzyna Chojnów 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
39 Kalinowski Aleksander Legnica 500m (Bieg Dzieci) TAK NIE opłacono on-line
40 Spyrka Igor Grzybiany 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
41 Dziadyk Sabina Legnica 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
42 Spyrka Stanisław Grzybiany 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
43 Baszak Magdalena Wrocław 4km (Bieg z Psem) NIE NIE opłacono on-line
44 MĄCZKA GABRIELA ŚWIĘTOSZÓW 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
45 Słowiński Grzegorz Pątnów legnicki 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE
46 Antys Rafał Ruda Śląska 10 km (Bieg OPEN) TAK NIE opłacono on-line
47 MĄCZKA BARTŁOMIEJ ŚWIĘTOSZÓW 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
48 MĄCZKA MAŁGORZATA ŚWIĘTOSZÓW 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
49 Wróblewski Mateusz Opole 4km (Bieg z Psem) NIE NIE opłacono on-line
50 Mączka Bolesław Świętoszów 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
51 Idczak Mikołaj Legnica 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
52 Plebańczyk Jerzy Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
53 Szewczenko Agnieszka Bolesławiec 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
54 Solarski Krzysztof Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE
55 Juźwin Monika WROCŁAW 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
56 Marciniak Anna Michałów 53 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
57 Archuticz Joanna Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
58 Jakimczyk Tomasz Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
59 Piotrowski Krzysztof Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
60 Trościnska Karolina Legnica 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
61 Grabowy Krzysztof Grabowy Bolesławiec 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
62 Hucał Tomasz Lubin 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
63 Trościnska Nikola Legnica 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
64 Sembrat Daria Sembrat Legnica 10 km (Bieg OPEN) TAK NIE opłacono on-line
65 Szlufcik Zbigniew Boguszów-Gorce 4km (Bieg z Psem) NIE NIE opłacono on-line
66 Skop Agata Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE
67 Wiśniewski Kacper Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
68 Szewczyk Szymon Goślinów 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
69 Narkun Ewa Iłowa 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE
70 Felich Erwin Felich Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE
71 Domaradzki Piotr JAWOR 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
72 Hazy Nikola Legnica 4km (Bieg z Psem) NIE NIE
73 Hazy Anna Legnica 4km (Bieg z Psem) NIE NIE
74 Waloszczyk Bartłomiej Świętoszów 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
75 Hazy Bogdan Legnica 4km (Bieg z Psem) NIE NIE
76 Ciesielska Agata Rzeszotary 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
77 POPIACKI WIESŁAW SICHÓW 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
78 Madej Anna Lubin 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
79 Nowak Marcin Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
80 Sobota Mikołaj Kunice 500m (Bieg Dzieci) TAK NIE opłacono on-line
81 Kępińska Julia Stare Bogaczowice 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
82 Kępiński Marcel Stare Bogaczowice 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
83 Waloszczyk Dominik Świętoszów 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
84 Madej Piotr Lubin 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
85 Adamczuk Piotr Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
86 Rząsa Monika Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono
87 Dańczak Dariusz Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
88 Jankowski Tomasza Chełmiec 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
89 Nowicki Grzegorz Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
90 Goryś Marcin Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
91 Różański Tomir Rzeszotary 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
92 Frydrycki Dariusz Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
93 Zagórski Radek Zagórski Zlotoryja 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
94 Wendland Hubert Wrocław 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
95 Hudon Jacek Hudon Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE
96 Wendland Bartosz Wrocław 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
97 Piaskowska Anna Lubin 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
98 Skowron Maciej Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
99 Jakubowczak Robert Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
100 Sobota Maciej Kunice 500m (Bieg Dzieci) TAK NIE opłacono on-line


Wyświetleń: 6418

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ