Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 1/5 - Przymorze Wielkie - dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rentfleisz Karolina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
2 Orzechowski Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
3 Kaczmarek Aleksandra Gdańsk- Kiełpino Górne Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
4 Kuźniar Filip Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) sp nr 46
5 Misiura Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) STO
6 Trenkner Zosia GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
7 Wróblewska Pola Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SKLA Sopot
8 Łapińska Barbara GDAŃSK, POLAND Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
9 Wilczyńska Julia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 79 Gdańsk
10 Koziara Aleks Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
11 Kuchta Antoni Sopot Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Sp 8 Sopot
12 Jakubiak Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
13 Krajewski Michał Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
14 Wiktorzak Igor Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
15 Chmielewska Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
16 Kamiński Maja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
17 Korduła Edyta Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 80 Gdańsk
18 Krysiak Antonina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Attention Team
19 Królik Krzysztof Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
20 Klimkiewicz Krystian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Sp67
21 Krajewska Hanna Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
22 glaza jakub Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
23 Radawiec Bartosz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa Nr 76
24 Skwiercz Jan Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
25 Gawrysiak Aleksander Borkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
26 Cyran Lilianna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) przedszkole nr 85
27 Kozioł Olivier Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) CrossFit Stocznia Kids
28 Piechowski jakub Sopot Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP9 SOPOT
29 Wiśniewski Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 75 Gdańsk
30 Wójciga Kinga Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Jaguar Gdańsk
31 Dominiak Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
32 Ogłoziński Franciszek Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
33 Kocon Grzegorz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 92 Gdańsk
34 Kulik Maksymylian Borkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
35 Kulik Antonina Borkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
36 Rachfał Adrian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
37 Czerwińska Maja Juszkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
38 Szczepański Filip Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Belta Team Gdańsk
39 Pyż Wiktoria Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
40 Garbala Maks Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
41 Jankowski Aleksander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
42 Żulewska Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) mks gdañsk
43 Gor Ale Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa nr 85 Gdańsk Jasien
44 Woronin Maksymilian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
45 Stefan-Birkowski Borys gdynia Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 28 Gdynia
46 Piotrowski Łukasz Gdynia Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
47 Antos Kornelia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 8 Gdańsk/ KLA Lechia
48 Kruk Antonina Gdańk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
49 Szymichowski Łukasz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 19 w Gdyni
50 Wojda Szymon Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) MRKS Gdańsk
51 Szczypiorowska Kornelia Puck Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Samorządowe Przedszkole w Pucku
52 Tomaszkiewicz Agata Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
53 Lemańczyk Witek Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
54 Torbicz Henryk Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
55 Ewertowska Aleksandra Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
56 Sudoł Zofia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) UKS Dwójka Morena Gdańsk
57 Chudzik Maja Banino Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 6 Banino
58 Januszkiewicz Kinga Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
59 Kowalczyk Rozalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 82
60 Wollschlaeger Weronika Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
61 Motyka Weronika Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 34
62 maciesza Hanna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
63 Maciesza Damian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
64 Droszcz Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) BigYellowFoot Adventure Team
65 Kabata Jan Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Nasza Szkoła
66 Radkowiak Kamil Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 50 GDAŃSK
67 Mączkowski Nikodem Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Ks Portowiec
68 Lewandowski Miłosz Sopot Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 5
69 Dańczyszyn Nikodem Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
70 Blichiewicz Pola Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Wisiorki
71 Mydlak Paweł Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Jaguar Gdańsk
72 Cieślińska Marlena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) MUKOwaleczni
73 Cieślińska Magdalena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) MUKOwaleczni
74 Lewińska Nina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
75 Rombel Hubert Braniewo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) MOS ZATOKA
76 Grzesiuk Bartłomiej Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa 79
77 Ladziński Adam Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) L-Run Łostowice
78 Dzikowska Liliana Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
79 Kurkowski Błażej Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
80 Sprengel Aleksander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
81 MIĄCZYŃSKI TYMON GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
82 Lendzion Alexander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkola Podstawowa nr 42
83 Kucharska Tosia Gdynia Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
84 Lewandowska Sonia Lębork Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
85 Prostak Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
86 Szutko Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
87 Szymon Dzik Krupin Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Sp Rychliki
88 Ksawery Dzik Elblag Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Sp6 Elbląg
89 Skowronek Bartosz Borkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP Borkowo


Wyświetleń: 5042

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ