Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rentfleisz Karolina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
2 | Inglot Blanka | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
3 | Orzechowski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
4 | Kaczmarek Aleksandra | Gdańsk- Kiełpino Górne | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
5 | Ścisłowski Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła podstawowa nr 35 w Gdańsku | |
6 | Kuźniar Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | sp nr 46 | |
7 | Misiura Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | STO | |
8 | Trenkner Zosia | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
9 | Wróblewska Pola | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SKLA Sopot | |
10 | LABUDDA DAMIAN | GDYNIA | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Przedszkole nr 29 w Gdyni | |
11 | Łapińska Barbara | GDAŃSK, POLAND | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
12 | Wilczyńska Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 79 Gdańsk | |
13 | Koziara Aleks | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
14 | Kuchta Antoni | Sopot | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Sp 8 Sopot | |
15 | Szpek Piotr | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
16 | Jakubiak Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
17 | Krajewski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
18 | Wiktorzak Igor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
19 | Chmielewska Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
20 | Kamiński Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
21 | Korduła Edyta | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 80 Gdańsk | |
22 | Szybmorska Marika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Tri Freak | |
23 | Krupowicz Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
24 | Krysiak Antonina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Attention Team | |
25 | Maciejewicz Andrzej | gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
26 | Sikorska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
27 | Królik Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
28 | Klimkiewicz Krystian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Sp67 | |
29 | Krajewska Hanna | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
30 | glaza jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
31 | Radawiec Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa Nr 76 | |
32 | Tomaszewska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 70 Gdańsk | |
33 | Baryła Barbara | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
34 | Weprzędz Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
35 | Skwiercz Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
36 | Gawrysiak Aleksander | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
37 | Cyran Lilianna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | przedszkole nr 85 | |
38 | Oleszczuk Zosia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
39 | Kozioł Olivier | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | CrossFit Stocznia Kids | |
40 | Piechowski jakub | Sopot | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP9 SOPOT | |
41 | Wiśniewski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 75 Gdańsk | |
42 | Wójciga Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Jaguar Gdańsk | |
43 | Dominiak Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
44 | Ogłoziński Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
45 | Kocon Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 92 Gdańsk | |
46 | Kulik Maksymylian | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
47 | Kulik Antonina | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
48 | Rachfał Adrian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
49 | Czerwińska Maja | Juszkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
50 | Szczepański Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Belta Team Gdańsk | |
51 | Pyż Wiktoria | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
52 | Garbala Maks | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
53 | Kołodziejczyk Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | STO II Gdańsk | |
54 | Jankowski Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
55 | Żulewska Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | mks gdañsk | |
56 | Gor Ale | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa nr 85 Gdańsk Jasien | |
57 | Woronin Maksymilian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
58 | Stefan-Birkowski Borys | gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 28 Gdynia | |
59 | Piotrowski Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
60 | Sanecka Łucja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
61 | Antos Kornelia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 8 Gdańsk/ KLA Lechia | |
62 | Sikora Julia | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Sp 13 w Gdyni | |
63 | Bójko Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Przedszkole | |
64 | Kruk Antonina | Gdańk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
65 | Szymichowski Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Przedszkole nr 19 w Gdyni | |
66 | Wojda Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | MRKS Gdańsk | |
67 | Bachnik Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
68 | Szczypiorowska Kornelia | Puck | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Samorządowe Przedszkole w Pucku | |
69 | Tomaszkiewicz Agata | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
70 | Lemańczyk Witek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
71 | Drapella Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
72 | Drapella Wojtek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
73 | Torbicz Henryk | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
74 | Brokos Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa Nr 76 | |
75 | Ewertowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
76 | Sudoł Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | UKS Dwójka Morena Gdańsk | |
77 | Chudzik Maja | Banino | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 6 Banino | |
78 | Januszkiewicz Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
79 | Kowalczyk Rozalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Przedszkole nr 82 | |
80 | Wollschlaeger Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
81 | Motyka Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Przedszkole nr 34 | |
82 | maciesza Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
83 | Maciesza Damian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
84 | Białowąs Maciek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Lechia Gdańsk | |
85 | Droszcz Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | BigYellowFoot Adventure Team | |
86 | Kabata Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Nasza Szkoła | |
87 | Radkowiak Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 50 GDAŃSK | |
88 | Mączkowski Nikodem | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Ks Portowiec | |
89 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Przedszkole nr 5 | |
90 | Dańczyszyn Nikodem | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
91 | Blichiewicz Pola | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Wisiorki | |
92 | Mydlak Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Jaguar Gdańsk | |
93 | Czarkowski Maciej | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
94 | Czarkowska Marta | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
95 | Cieślińska Marlena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | MUKOwaleczni | |
96 | Cieślińska Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | MUKOwaleczni | |
97 | Lewińska Nina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
98 | Rombel Hubert | Braniewo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | MOS ZATOKA | |
99 | Grzesiuk Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa 79 | |
100 | Ladziński Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | L-Run Łostowice |
Wyświetleń: 13270