Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 1/5 - Przymorze Wielkie - dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rentfleisz Karolina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
2 Inglot Blanka Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
3 Orzechowski Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
4 Kaczmarek Aleksandra Gdańsk- Kiełpino Górne Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
5 Kuźniar Filip Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) sp nr 46
6 Misiura Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) STO
7 Trenkner Zosia GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
8 Wróblewska Pola Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SKLA Sopot
9 Łapińska Barbara GDAŃSK, POLAND Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
10 Wilczyńska Julia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 79 Gdańsk
11 Koziara Aleks Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
12 Kuchta Antoni Sopot Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Sp 8 Sopot
13 Jakubiak Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
14 Krajewski Michał Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
15 Wiktorzak Igor Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
16 Chmielewska Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
17 Kamiński Maja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
18 Korduła Edyta Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 80 Gdańsk
19 Szybmorska Marika Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Tri Freak
20 Krysiak Antonina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Attention Team
21 Królik Krzysztof Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
22 Klimkiewicz Krystian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Sp67
23 Krajewska Hanna Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
24 glaza jakub Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
25 Radawiec Bartosz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa Nr 76
26 Tomaszewska Aleksandra Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 70 Gdańsk
27 Weprzędz Hanna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
28 Skwiercz Jan Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
29 Gawrysiak Aleksander Borkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
30 Cyran Lilianna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) przedszkole nr 85
31 Oleszczuk Zosia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
32 Kozioł Olivier Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) CrossFit Stocznia Kids
33 Piechowski jakub Sopot Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP9 SOPOT
34 Wiśniewski Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 75 Gdańsk
35 Wójciga Kinga Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Jaguar Gdańsk
36 Dominiak Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
37 Ogłoziński Franciszek Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
38 Kocon Grzegorz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 92 Gdańsk
39 Kulik Maksymylian Borkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
40 Kulik Antonina Borkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
41 Rachfał Adrian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
42 Czerwińska Maja Juszkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
43 Szczepański Filip Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Belta Team Gdańsk
44 Pyż Wiktoria Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
45 Garbala Maks Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
46 Kołodziejczyk Filip Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) STO II Gdańsk
47 Jankowski Aleksander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
48 Żulewska Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) mks gdañsk
49 Gor Ale Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa nr 85 Gdańsk Jasien
50 Woronin Maksymilian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
51 Stefan-Birkowski Borys gdynia Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 28 Gdynia
52 Piotrowski Łukasz Gdynia Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
53 Antos Kornelia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 8 Gdańsk/ KLA Lechia
54 Bójko Martyna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole
55 Kruk Antonina Gdańk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
56 Szymichowski Łukasz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 19 w Gdyni
57 Wojda Szymon Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) MRKS Gdańsk
58 Szczypiorowska Kornelia Puck Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Samorządowe Przedszkole w Pucku
59 Tomaszkiewicz Agata Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
60 Lemańczyk Witek Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
61 Drapella Piotr Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
62 Drapella Wojtek Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
63 Torbicz Henryk Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
64 Brokos Wiktor Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa Nr 76
65 Ewertowska Aleksandra Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
66 Sudoł Zofia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) UKS Dwójka Morena Gdańsk
67 Chudzik Maja Banino Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 6 Banino
68 Januszkiewicz Kinga Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
69 Kowalczyk Rozalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 82
70 Wollschlaeger Weronika Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
71 Motyka Weronika Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 34
72 maciesza Hanna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
73 Maciesza Damian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
74 Droszcz Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) BigYellowFoot Adventure Team
75 Kabata Jan Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Nasza Szkoła
76 Radkowiak Kamil Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 50 GDAŃSK
77 Mączkowski Nikodem Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Ks Portowiec
78 Lewandowski Miłosz Sopot Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 5
79 Dańczyszyn Nikodem Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
80 Blichiewicz Pola Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Wisiorki
81 Mydlak Paweł Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Jaguar Gdańsk
82 Czarkowski Maciej Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
83 Czarkowska Marta Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
84 Cieślińska Marlena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) MUKOwaleczni
85 Cieślińska Magdalena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) MUKOwaleczni
86 Lewińska Nina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
87 Rombel Hubert Braniewo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) MOS ZATOKA
88 Grzesiuk Bartłomiej Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa 79
89 Ladziński Adam Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) L-Run Łostowice
90 Dzikowska Liliana Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
91 Kurkowski Błażej Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
92 Żyła Ada Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
93 Sprengel Aleksander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
94 MIĄCZYŃSKI TYMON GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
95 Lendzion Alexander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkola Podstawowa nr 42
96 Kucharska Tosia Gdynia Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
97 Lewandowska Sonia Lębork Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
98 Prostak Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
99 Szutko Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
100 Szymon Dzik Krupin Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Sp Rychliki


Wyświetleń: 5545

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ