Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antos Kornelia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 8 Gdańsk/ KLA Lechia | |
2 | Bachnik Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
3 | Baryła Barbara | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
4 | Białowąs Maciek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Lechia Gdańsk | |
5 | Blichiewicz Pola | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Wisiorki | |
6 | Bójko Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Przedszkole | |
7 | Brokos Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa Nr 76 | |
8 | Chmielewska Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
9 | Chudzik Maja | Banino | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 6 Banino | |
10 | Cieślińska Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | MUKOwaleczni | |
11 | Cieślińska Marlena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | MUKOwaleczni | |
12 | Cyran Lilianna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | przedszkole nr 85 | |
13 | Czarkowska Marta | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
14 | Czarkowski Maciej | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
15 | Czerwińska Maja | Juszkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
16 | Dagil Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
17 | Dańczyszyn Nikodem | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
18 | Dominiak Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
19 | Drapella Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
20 | Drapella Wojtek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
21 | Droszcz Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | BigYellowFoot Adventure Team | |
22 | Dzikowska Liliana | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
23 | Ewertowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
24 | Garbala Maks | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
25 | Gawrysiak Aleksander | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
26 | glaza jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
27 | Gor Ale | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa nr 85 Gdańsk Jasien | |
28 | Grzesiuk Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa 79 | |
29 | Inglot Blanka | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
30 | Jakubiak Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
31 | Jankowski Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
32 | Januszkiewicz Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
33 | Kabata Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Nasza Szkoła | |
34 | Kaczmarek Aleksandra | Gdańsk- Kiełpino Górne | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
35 | Kamiński Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
36 | Klimkiewicz Krystian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Sp67 | |
37 | Kocon Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 92 Gdańsk | |
38 | Korduła Edyta | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 80 Gdańsk | |
39 | Kowalczyk Rozalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Przedszkole nr 82 | |
40 | Koziara Aleks | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
41 | Kozioł Olivier | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | CrossFit Stocznia Kids | |
42 | Kołodziejczyk Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | STO II Gdańsk | |
43 | Krajewska Hanna | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
44 | Krajewski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
45 | Królik Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
46 | Kruk Antonina | Gdańk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
47 | Krupowicz Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
48 | Krysiak Antonina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Attention Team | |
49 | Ksawery Dzik | Elblag | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Sp6 Elbląg | |
50 | Kucharska Tosia | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
51 | Kuchta Antoni | Sopot | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Sp 8 Sopot | |
52 | Kulik Antonina | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
53 | Kulik Maksymylian | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
54 | Kurkowski Błażej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
55 | Kuźniar Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | sp nr 46 | |
56 | LABUDDA DAMIAN | GDYNIA | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Przedszkole nr 29 w Gdyni | |
57 | Ladziński Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | L-Run Łostowice | |
58 | Lemańczyk Witek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
59 | Lendzion Alexander | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkola Podstawowa nr 42 | |
60 | Lewandowska Sonia | Lębork | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
61 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Przedszkole nr 5 | |
62 | Lewińska Nina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
63 | Machnik Nina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 49 Gdańsk | |
64 | Maciejewicz Andrzej | gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
65 | Maciesza Damian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
66 | maciesza Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
67 | Mączkowski Nikodem | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Ks Portowiec | |
68 | MIĄCZYŃSKI TYMON | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
69 | Misiura Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | STO | |
70 | Morawska Jagoda | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 12 | |
71 | Motyka Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Przedszkole nr 34 | |
72 | Mydlak Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Jaguar Gdańsk | |
73 | Ogłoziński Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
74 | Oleszczuk Zosia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
75 | Orzechowski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
76 | Piechowski jakub | Sopot | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP9 SOPOT | |
77 | Piotrowski Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
78 | Prostak Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
79 | Pyż Wiktoria | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
80 | Rachfał Adrian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
81 | Radawiec Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa Nr 76 | |
82 | Radkowiak Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 50 GDAŃSK | |
83 | Rentfleisz Karolina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
84 | Rombel Hubert | Braniewo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | MOS ZATOKA | |
85 | Sanecka Łucja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
86 | Ścisłowski Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła podstawowa nr 35 w Gdańsku | |
87 | Sikora Julia | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Sp 13 w Gdyni | |
88 | Sikorska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
89 | Skowronek Bartosz | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP Borkowo | |
90 | Skwiercz Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
91 | Sprengel Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
92 | Stefan-Birkowski Borys | gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 28 Gdynia | |
93 | Sudoł Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | UKS Dwójka Morena Gdańsk | |
94 | Szczepański Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Belta Team Gdańsk | |
95 | Szczypiorowska Kornelia | Puck | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Samorządowe Przedszkole w Pucku | |
96 | Szpek Piotr | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
97 | Szutko Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
98 | Szybmorska Marika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Tri Freak | |
99 | Szymichowski Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Przedszkole nr 19 w Gdyni | |
100 | Szymon Dzik | Krupin | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Sp Rychliki |
Wyświetleń: 13257