Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 1/5 - Przymorze Wielkie - dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dejnakowski Daniel Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
2 Dejnakowski Kamil Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
3 Boberski Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 47 Gdańsk
4 Boberski Bartłomiej Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 47 Gdańsk
5 Jelnicki Franciszek Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 89
6 Milewski Adrian Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Gedania
7 Szczotka Milena Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Szkoła podstawowa nr 86
8 Świątkowska Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) ZSSIO SzP 75
9 Surdy Joanna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Sp 43 Gdańsk
10 Kaczmarek Paweł Gdańsk- Kiełpino Górne Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
11 Głowacki Szymon Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
12 Zyntek Igor Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Jaguar Gdańsk
13 Olszewska Zuzanna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
14 Trenkner Mikołaj GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
15 Wróblewski Jan Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SKLA Sopot
16 Wąsat Julia Gdynia Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
17 Konofał Martyna Tczew Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
18 Torłop Wojciech Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
19 Gałka Michał Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
20 Tracz Michalina Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
21 Dudaniec Igor Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
22 Czajka Maja Rotmanka Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) TURBO Ptysie
23 Gołaszewski Jacek Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 48 Gdańsk
24 Hoffman Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE
25 Krajewski Adam Gdansk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
26 Szwed Dominik Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) GZSiSS / SP92
27 Zielińska Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 92 Gdańsk
28 Anolik Natasha Gdansk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
29 Owczarczyk Jerzy Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
30 Wójciga Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Jaguar Gdańsk
31 DOMINIAK PAWEŁ GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
32 Ogłozińska Aniela Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
33 Słupecka Magdalena Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 79 Gdańsk
34 Więch Alan Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) ZSSiO
35 Piotrowski Paweł Gdynia Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Sztorm Mosty
36 BACH MATEUSZ GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
37 Kamma Kira Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
38 Duda Bartosz swibno Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) sp nr 88
39 Duda Borys swibno Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) sp nr 88
40 Tomaszkiewicz Marta Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
41 Drapella Staś Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
42 Radwański Piotr Sopot Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
43 KARWOWSKA JAGODA GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
44 Sudoł Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) UKS Dwójka Morena Gdańsk
45 Szostak Gabriela Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
46 Motyka Martyna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
47 szczepanik krzys gdansk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
48 szczepanik michal gdansk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
49 Błaszczyk Łukasz Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 15 Gdańsk
50 MĄCZKOWSKI Igor Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Ks Portowiec
51 Heland Grzegorz Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Sp.24 Gdańsk
52 Winiecka Katarzyna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) AZS AWFiS Gdańsk, SP 76 Gdańsk
53 ŻÓŁKIEWICZ Patrycja Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 12
54 Żuk Konrad Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) ZSSIO SzP 75
55 Czarkowska Julia Gdansk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
56 Rombel Dagmara Braniewo Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) MOS ZATOKA
57 Kurkowski Dominik Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
58 Sprengel Lena Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
59 Mazurek Cezary Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
60 Dekowska Zuzanna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
61 Kucharska Jadzia Gdynia Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
62 Strzelecka Zuzanna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
63 Krzysiak Maja Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) GKS Stoczniowiec
64 KRÓL Julia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) biegamsobie.pl
65 Zwara Julia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) UKS ŻABIANKA
66 Stoltmann Amelia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
67 Teska Patrycja Gdynia Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SGA Gdynia


Wyświetleń: 5543

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ