Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 1/5 - Przymorze Wielkie - dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wysokińska Natalia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
2 Dejnakowski Daniel Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
3 Dejnakowski Kamil Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
4 Boberski Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 47 Gdańsk
5 Boberski Bartłomiej Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 47 Gdańsk
6 Boberski Tomasz Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole nr 16 w Gdańsku
7 Skrodzki Wiktor Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
8 Michalik Tola Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) 4plusMOPS
9 Michalik Lila Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) 4plusMOPS
10 Pazurkiewicz Mikołaj Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
11 Szarkowski Nataniel Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
12 Sobczyk Józefina Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
13 Jelnicki Jan Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) przedszkole
14 Jelnicki Franciszek Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 89
15 Seklecka Matylda Gdansk Bieg Brzdąca (2018-2014)
16 Kucharski Tadeusz Gdynia Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
17 Jasiński Artur Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Ks Portowiec
18 Milewski Adrian Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Gedania
19 Szczotka Milena Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Szkoła podstawowa nr 86
20 Szymański Stanisław Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
21 Świątkowska Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) ZSSIO SzP 75
22 Więch-Borowska Lena Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
23 Surdy Małgorzata Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
24 Surdy Joanna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Sp 43 Gdańsk
25 Rentfleisz Karolina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
26 Inglot Blanka Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
27 Orzechowski Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
28 Orzechowska Zuzanna Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
29 Kaczmarek Aleksandra Gdańsk- Kiełpino Górne Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
30 Kaczmarek Paweł Gdańsk- Kiełpino Górne Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
31 Kaczmarek Michał Gdańsk-Kiełpino Górne Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
32 Ścisłowski Tymon Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła podstawowa nr 35 w Gdańsku
33 Głowacki Szymon Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
34 Zyntek Igor Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Jaguar Gdańsk
35 Kuźniar Filip Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) sp nr 46
36 Misiura Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) STO
37 Olszewska Zuzanna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
38 Trenkner Zosia GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
39 Trenkner Mikołaj GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
40 Wróblewska Pola Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SKLA Sopot
41 Wróblewski Jan Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SKLA Sopot
42 Wąsat Julia Gdynia Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
43 Konofał Martyna Tczew Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
44 LABUDDA DAMIAN GDYNIA Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 29 w Gdyni
45 LABUDDA DOMINIKA GDYNIA Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole nr 29 w Gdyni
46 Strzała Dominika Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
47 Torłop Wojciech Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
48 Michalak Gracja Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Gracja&Alicja 3miasto
49 Michalak Alicja Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Gracja&Alicja 3miasto Przedszkole 54 Fantazja
50 Łapińska Barbara GDAŃSK, POLAND Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
51 Lapinska Jan GDAŃSK, POLAND Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole 66 ŹRÓDEŁKO
52 Wilczyńska Julia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 79 Gdańsk
53 Patelczyk Jakub Żukowo Bieg Malucha (2013-2012)
54 Patelczyk Wojciech Żukowo Bieg Brzdąca (2018-2014)
55 Hildebrand Lena Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
56 Kosińska Celina Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
57 Bizewski Jakub Żukowo Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole BOCIANOWO w Żukowie
58 Bizewski Kacper Żukowo Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole BOCIANOWO w Żukowie
59 Gałka Michał Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
60 Korchut Jan Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
61 Koziara Aleks Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
62 Smorczewski Bruno Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
63 Szpek Tomasz Gdansk Bieg Malucha (2013-2012)
64 Kuchta Antoni Sopot Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Sp 8 Sopot
65 Szpek Piotr Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
66 Krzyżanowska Anna Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole
67 Jakubiak Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
68 Krajewski Michał Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
69 Ajtel Jakub Gdansk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) UKS Dwójka Morena Gdańsk
70 Keczmer Sergiusz Pruszcz Gdański Bieg Malucha (2013-2012)
71 Wiktorzak Igor Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
72 Wiktorzak Kamil Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
73 Chmielewska Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
74 Chmielewska Nina Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole Fantazja 54
75 Kamiński Maja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
76 Kamiński Kacper Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
77 Korduła Iwona Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
78 Korduła Edyta Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 80 Gdańsk
79 Szybmorska Marika Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Tri Freak
80 Szybmorska Małgorzata Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) Tri Freak
81 Krupowicz Emilia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
82 Krupowicz Maciej Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
83 Dymalski Michał GDAŃSK Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) SP 92 Gdańsk
84 Dymalski Mikołaj GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 92 Gdańsk
85 Krysiak Michalina Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Attention Team
86 Krysiak Antonina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Attention Team
87 Uleńska Hanna Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole Dobry Port
88 Zagalski Antek Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
89 Maciejewicz Andrzej gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
90 Tracz Marianna Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
91 Tracz Michalina Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
92 Sikorska Zuzanna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
93 Królik Wojciech Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
94 Królik Krzysztof Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
95 Wensowska Nadia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
96 Dudaniec Igor Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
97 Klucznik Ania Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
98 Klucznik Asia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
99 Prejc Mikołaj Bojano Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) LKS Zorza Gdynia
100 Klimkiewicz Dawid Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)


Wyświetleń: 8458

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ