Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Kraszewski Mikołaj Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) 2008 darmowy udział
2 Kraszewski Makary Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) 2003 darmowy udział
3 Sudoł Zofia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa Nr.2 w Gdańsku 2009 darmowy udział
4 Stefan-Birkowski Fabian gdynia Bieg Malucha (2013-2012) 2013 darmowy udział
5 Stefan-Birkowski Borys gdynia Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 28 Gdynia 2009 darmowy udział
6 BACH MATEUSZ GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) 2008 darmowy udział
7 Gitner Wiktor Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) 2013 darmowy udział
8 Motyka Martyna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) 2006 darmowy udział
9 Motyka Weronika Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 76 2011 darmowy udział
10 Szmaglińska Lena Kwidzyn Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) 2009 darmowy udział
11 Szmagliński Maksymilian Kwidzyn Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) 2011 darmowy udział
12 Kruk Antonina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) 2010 darmowy udział
13 Zielińska Antonina Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole Dziesiątka 2013 darmowy udział
14 Fijoł Aleksandra Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole 2014 darmowy udział
15 Kowalski Jakub Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole nr 60 2014 darmowy udział
16 Szymichowski Łukasz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 19 w Gdyni 2011 darmowy udział
17 Lewandowski Mateusz Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) 2013 darmowy udział
18 Chilecki Jakub Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole nr 44 Kraina Radości 2013 darmowy udział
19 Bachnik Maria Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) 2015 darmowy udział
20 Bachnik Antoni Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) 2009 darmowy udział
21 Bachnik Stanisław Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) 2012 darmowy udział
22 Montewski Jan Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK 2010 darmowy udział
23 Kaszubowska Kinga Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) 2015 darmowy udział
24 Zasada Nadia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) 2013 darmowy udział
25 Przeździecka Julia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Fantazja 2013 darmowy udział
26 Kamysz Julia Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) 2004 darmowy udział
27 Grobelny Filip Juszkowo Bieg Malucha (2013-2012) 2013 darmowy udział
28 Szczerbińska Wiktoria Juszkowo Bieg Malucha (2013-2012) 2012 darmowy udział
29 Adamski Filip Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Żłobek nr 3 Złota Rybka 2015 darmowy udział
30 Adamski Kacper Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole MegaMocni Chełm 2013 darmowy udział
31 Kozłowska Zuzanna Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole Trzynastka 2013 darmowy udział
32 Antkowiak Tosia Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014) Akademia Młodych Sportowców Gdynia 2014 darmowy udział
33 Szymańska Weronika Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) 2012 darmowy udział
34 Drapella Łukasz Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) 2014 darmowy udział
35 Drapella Piotrek Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) 2011 darmowy udział
36 Drapella Wojtek Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) 2009 darmowy udział
37 Drapella Staś Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) 2007 darmowy udział
38 Brokos Wiktor Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa Nr 76 2011 darmowy udział
39 KARWOWSKI JAN GDAŃSK Bieg Malucha (2013-2012) 2012 darmowy udział
40 KARWOWSKA JAGODA GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) 2006 darmowy udział
41 Bork Stanisław Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) 2014 darmowy udział
42 Osadowski Leonard Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) 2015 darmowy udział
43 Chudzik Franciszek Banino Bieg Malucha (2013-2012) 2012 darmowy udział
44 Chudzik Maja Banino Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 6 Banino 2010 darmowy udział
45 Kowalczyk Rozalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 82 2011 darmowy udział
46 Kielak Kamil Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) przedszkole nr 48 2013 darmowy udział
47 Kielak Paweł Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) przedszkole nr 51 2012 darmowy udział
48 Sierzputowska Marta Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) 2014 darmowy udział
49 Sierzputowski Adam Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) 2012 darmowy udział
50 Czuryło Jan Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) 2011 darmowy udział
51 Czuryło Krzysztof Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) 2010 darmowy udział
52 Zimny Szymon Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) 2012 darmowy udział
53 Szostak Alicja Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) 2002 darmowy udział
54 Szostak Gabriela Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) 2006 darmowy udział
55 Szostak Mikołaj Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) 2012 darmowy udział
56 Uszacki Olek Gdansk Bieg Malucha (2013-2012) Ushatki 2012 darmowy udział
57 Uszacka Matylda Gdansk Bieg Brzdąca (2018-2014) Ushatki 2014 darmowy udział
58 Ptach Weronika Pruszcz Gdański Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP nr 4 Pruszcz Gdański 2009 darmowy udział
59 Białowąs Maciek Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Lechia Gdańsk 2009 darmowy udział
60 Rogocka Nicole Gdynia Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) Gdyńska Akademia Siatkówki/SP 39 Gdynia 2005 darmowy udział
61 Piotrowski Łukasz Gdynia Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) 2009 darmowy udział
62 Piotrowski Tomasz Gdynia Bieg Malucha (2013-2012) 2013 darmowy udział
63 Piotrowski Paweł Gdynia Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Sztorm Mosty 2006 darmowy udział
64 Świątek Tomasz Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) 2013 darmowy udział
65 Redłowski Mateusz Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) MARED TEAM 2008 darmowy udział
66 Tokarska Wiktoria Gdynia Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) 2004 darmowy udział
67 Tokarska Laura Gdynia Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) 2005 darmowy udział
68 Prusak Kacper Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) KS Portowiec Gdańsk 2003 darmowy udział
69 Heland Grzegorz Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Sp.24 Gdańsk 2006 darmowy udział
70 Winiecka Katarzyna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) AZS AWFiS Gdańsk, SP 76 Gdańsk 2008 darmowy udział
71 Witkowska Blanka Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole nr 84 "Bursztynowy Domek" 2012 darmowy udział
72 Wolak Mikołaj Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) 2012 darmowy udział
73 Woźniak Szymon Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) T-MOBILE RUNNING TEAM 2015 darmowy udział
74 Woźniak Filip Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) T-MOBILE RUNNING TEAM 2013 darmowy udział
75 Gliński Filip Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) 2016 darmowy udział
76 Gliński Jakub Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) 2012 darmowy udział
77 Sedlaczek Ewelina Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) 2013 darmowy udział
78 Piekart Adrian Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) 2014 darmowy udział
79 Cichocka Magdalena Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) 2006 darmowy udział
80 Cichocki Maciej Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 92 2007 darmowy udział
81 ŻÓŁKIEWICZ Sebastian GDAŃSK Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) SP 12 2004 darmowy udział
82 ŻÓŁKIEWICZ Patrycja GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 12 2006 darmowy udział
83 Dąbrowska Julia Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) FADO 2011 darmowy udział
84 Blichiewicz Pola Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Wisiorki 2011 darmowy udział
85 Mydlak Paweł Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Jaguar Gdańsk 2010 darmowy udział
86 Żuk Konrad Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) ZSSIO SzP 75 2008 darmowy udział
87 Runowska Milena Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) Lepszy Gdańsk 2002 darmowy udział
88 Federowicz Mikołaj Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) 2015 darmowy udział
89 Federowicz Lena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkola Podstawowa nr 92 2009 darmowy udział
90 Czarkowski Maciej Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK 2011 darmowy udział
91 Czarkowska Marta Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK 2011 darmowy udział
92 Czarkowska Julia Gdansk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK 2007 darmowy udział
93 Cieślińska Marlena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) MUKOwaleczni 2011 darmowy udział
94 Cieślińska Magdalena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) MUKOwaleczni 2009 darmowy udział
95 STAWSKI KAJETAN GDANSK Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SKITERSI.pl 2007 darmowy udział
96 Grzesiuk Zofia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole nr 57 Tęczowe 2012 darmowy udział
97 Grzesiuk Bartłomiej Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa 79 2010 darmowy udział
98 Ślusałek Weronika Gdynia Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) LKS Zorza Gdynia 2006 darmowy udział
99 Ladziński Tomasz Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) L-Run Łostowice 2012 darmowy udział
100 Ladziński Adam Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) L-Run Łostowice 2009 darmowy udział


Wyświetleń: 604

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ