Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/5 - Wrzeszcz Dolny - dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bieszk Ernest Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) przedszkole Gwarny Dworek
2 Dzikowska Adriana Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
3 Berk Emilia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) przedszkole 59 Promyczek
4 Woźniak Szymon Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) T-MOBILE RUNNING TEAM
5 Osadowski Leonard Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
6 Bork Stanisław Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
7 Antkowiak Tosia Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014) Akademia Młodych Sportowców Gdynia
8 Kaszubowska Kinga Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
9 Bachnik Maria Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
10 Fijoł Aleksandra Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole
11 Czerwińska Izabela Juszkowo Bieg Brzdąca (2018-2014)
12 Krzemiński Mikołaj Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014)
13 Barańczuk Maks Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
14 Weprzędz Adam Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Pozytywne Przedszkole nr 1
15 Rogiecka Adrianna Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole nr 86
16 Klimkiewicz Zuza Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
17 Konop Milena Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
18 Patelczyk Wojciech Żukowo Bieg Brzdąca (2018-2014)
19 Wysokińska Natalia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
20 Juchniewicz Lena Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Lepszy Gdańsk
21 Kotulak Paweł Borkowo Bieg Brzdąca (2018-2014) SP Borkowo
22 Wnuk Jędrzej Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
23 Kamiński Kacper Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
24 Czerniawski Filip Gdansk Bieg Brzdąca (2018-2014)
25 Grudzińska Maria Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
26 Grudzińska Zofia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
27 Komasara Natan Malbork Bieg Brzdąca (2018-2014)
28 Sukniewicz Julia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
29 Sukniewicz Wiktoria Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
30 Kosińska Celina Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
31 Sierzputowska Marta Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole nr 5 w gdańsku
32 Wisiorek Zuzanna Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Wisiorki
33 Figel Krzyś Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole nr 9 Pod Bukami Gdańsk
34 Orzechowski Zuzanna Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
35 Grabarczyk Gustaw Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
36 Sojka Barbara Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
37 Milewska Julia Mosty Bieg Brzdąca (2018-2014)
38 Rumkowska Nikola gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014)
39 Okoński Dominik Borkowo Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole Tik Tak Straszyn
40 Laas Victor Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
41 Modzelewski Jerzy Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
42 Zajączkowska Laura Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
43 Falba Borys Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
44 Pazurkiewicz Mikołaj Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
45 Mikielska Natalia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
46 Miękina Iga Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole nr 66
47 Miękina Kinga Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
48 Federowicz Mikołaj Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
49 Fede Oliwia Gdansk Bieg Brzdąca (2018-2014) mama w trojmiescie
50 Boniewska Amelia Żukowo Bieg Brzdąca (2018-2014)
51 Sikorska Zuzanna Gdansk Bieg Brzdąca (2018-2014) mama w trojmiescie
52 Hennig Franciszek Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
53 Słowik Tymon Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014)
54 Szczerba Wojciech Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014)
55 Glowacki Mateusz Gdansk Bieg Brzdąca (2018-2014)
56 Czekaj Stanisław Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
57 Szczęsny Ignacy Gdansk Bieg Brzdąca (2018-2014)
58 Miotk Stanisław Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
59 Więch-Borowska Lena Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
60 Stachowiak Konstanty Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
61 MĄCZKOWSKA Natalia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) KS Portowiec Gdańsk
62 Niezabitowska Olga gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
63 Polak Jakub Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
64 Aleksiejuk Maja Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
65 olejarz Jan lodz Bieg Brzdąca (2018-2014)
66 Seklecka Matylda Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
67 Pępek Maksymilian Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
68 Pępek Aniela Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
69 Stęplowski Krzysztof Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
70 Wojda Maksymilian Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) MRKS Gdańsk
71 Korduła Iwona Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
72 Kuleczka Marcel Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
73 Kuleczka Tytus Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
74 Michalak Gracja Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Gracja&Alicja 3miasto
75 Michalik Lila GDANSK Bieg Brzdąca (2018-2014) 4plusMOPS
76 Michalik Tola GDANSK Bieg Brzdąca (2018-2014) 4plusMOPS
77 Wołoszyn Jakub Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
78 Korchut Jan Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
79 Okrój Zuzanna Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Olimpijczyk
80 Korycińska Małgorzata Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
81 Zdanko Miłosz Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
82 PeruckI Grzegorz Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
83 Dwurznik Wiktoria Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
84 Dwurznik Filip Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
85 Rohde Wojciech Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
86 Rewińska Lena Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
87 Kuźmiński Eugeniusz Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
88 Ośka Igor Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Fabryka Sylwetki
89 Ośka Kacper Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Fabryka Sylwetki
90 Skowronek Bartosz Borkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP Borkowo
91 Szutko Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
92 Walas Daniel Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
93 Lewandowska Sonia Lębork Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
94 Lendzion Alexander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkola Podstawowa nr 42
95 Machnik Nina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 49 Gdańsk
96 Dancewicz Milena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Sp 75
97 Kurkowski Błażej Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
98 Dzikowska Liliana Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
99 Morawska Jagoda Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 12
100 Żyła Ada Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)


Wyświetleń: 5644

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ