Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kabak Tymek | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
2 | Helińska Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
3 | Sprengel Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 27 GDAŃSK | |
4 | Sprengel Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
5 | Skwiot Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | TUMBOteam / #GPnS | |
6 | Wróblewski Kacper | Juszkowo | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | Zespół szkół w Rotmance | |
7 | Wróblewski Maksymilian | Juszkowo | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | Zespół szkół w Rotmance | ||
8 | Kamma Kira | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 27 GDAŃSK | |
9 | Goraj Aleksandra | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa nr 85 Gdańsk Jasien | |
10 | Kuleczka Tytus | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
11 | Kuleczka Marcel | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
12 | Wójciga Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | Jaguar Gdańsk | |
13 | Wójciga Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | Jaguar Gdańsk | |
14 | Wójciga Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Jaguar Gdańsk | |
15 | Lewińska Nina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
16 | Karwowska Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Karwowski team | |
17 | Schulz Maks | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
18 | Schulz Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
19 | Kucharski Tadeusz | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | ||
20 | Wojda Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | MRKS Gdańsk | |
21 | Antończuk Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
22 | Wojda Maksymilian | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | MRKS Gdańsk | |
23 | Szczerba Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Bajeczne Przedszkole | |
24 | Szczerba Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Bajeczne Przedszkole | |
25 | Kamiński Kacper | gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
26 | Kamińska Maja | gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
27 | Klucznik Ania | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
28 | Klucznik Asia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
29 | Gumkowska Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | MMKS Gdańsk | |
30 | ROLAK AGATA | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP Morska Gdańsk | |
31 | Szymczak Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
32 | Ignatiuk Dominic | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
33 | Januszewski Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | ||
34 | Januszewska Helena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
35 | Błaszczyk Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 15 Gdańsk | |
36 | DZIERGOWSKi Oskar | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | ||
37 | Rokita Maja | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | LKS Zorza Gdynia | |
38 | Szczęsny Ignacy | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
39 | Walentynowicz Lena | Pruszcz gdański | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Pruszcz biega | |
40 | Korchut Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
41 | Korchut Wanda | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
42 | Sękowski Marcel | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
43 | Kamiński Julian | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
44 | Janicki Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
45 | Janicki Maciej | Gdansk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
46 | Dominiak Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 27 GDAŃSK | |
47 | Dominiak Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
48 | Uberman Paulinka | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Olimpijczyk | |
49 | Antoniewicz-Bartczak Dominik | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Sp 47 Gdańsk | |
50 | Antoniewicz-Bartczak Wiktor | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Sp 47 Gdańsk | |
51 | Flis Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 27 GDAŃSK | |
52 | Witek Kornel | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
53 | Czerniawska Zuzanna | Gdansk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
54 | Czerniawski Filip | Gdansk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
55 | Bielecka Kalina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 19 Gdańsk | |
56 | Krosnowska Ania | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Szkoła Podstawowa nr 24 | |
57 | Walesiak Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | Przedszkole nr 71 Diamencik | |
58 | Walesiak Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Przedszkole nr 71 Diamencik | |
59 | Walesiak Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Przedszkole nr 71 Diamencik | |
60 | Reichel Iga | Kościerzyna | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | Kościerzyna | |
61 | Reichel Lena | Kościerzyna | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Kościerzyna | |
62 | Siwa Albin | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | ||
63 | Siwa Nikola | Gdansk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
64 | Gabała Laura | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
65 | Gabała Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
66 | Gabała Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
67 | Kruszyńska Izabela | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
68 | Bednarek Helena | Gdansk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | Przedszkole nr 4 Gwarny Dworek | |
69 | Sowiński Antoni | Kartuzy | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
70 | Tomaszkiewicz Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 27 GDAŃSK | |
71 | Tomaszkiewicz Agata | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
72 | Majewski Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
73 | Majewski Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
74 | Majewska Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
75 | Nadkański Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
76 | Barczak Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
77 | Barczak Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | Przedszkole 39 | |
78 | Próchniewicz Nicole | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Sp19 | |
79 | Próchniewicz Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Sp19 | |
80 | Wiktorzak Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | LekkoatleciNamedal | |
81 | Wiktorzak Igor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | LekkoatleciNamedal | |
82 | Grzegorzek Gabriel | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
83 | Grzegorzek Szymon | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
84 | Kocon Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 92 Gdańsk | |
85 | Olszewska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | ||
86 | Piątek Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
87 | Strojna Karolina | Gdansk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Przedszkole Fantazja 54 | |
88 | Okoński Grzegorz | Borkowo | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
89 | Skierka Oliwier | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
90 | Pazurkiewicz Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
91 | Szałaj Maria | Straszyn | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
92 | Kowalewski Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | Szkoła Morska | |
93 | Kowalewski Dominik | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Leonardo | |
94 | Stachowiak Konstanty | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
95 | Rohde Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
96 | Bójko Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa 79 | |
97 | Bójko Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | Szkoła Podstawowa 79 | |
98 | Kordek Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Przedszkole nr 7 | |
99 | Kordek Robert | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | Przedszkole nr 7 | |
100 | Gałęziowska Laura | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) |
Wyświetleń: 12555