Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Klasyfikacja dodatkowa Do zapłaty
1 Koberda Mateusz Gdańsk Bieg 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
2 Łaniec Mateusz Gdańsk Bieg Główny - 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
3 Ożarowski Mikołaj Gdańsk Bieg 5 km Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
4 Zając Karolina Gdańsk Bieg Główny - 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
5 Pacynko Magdalena Gdańsk Bieg 5 km Energia Running Team Poland Rodzina lekarska opłacono on-line
6 Bizewski Tadeusz Gdańsk Bieg Główny - 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
7 Grodecki Łukasz Gdańsk Bieg Główny - 10 km Cobra Team Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
8 Murawski Maciej Gdańsk Bieg Główny - 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
9 Murawska Joanna Gdańsk Bieg Główny - 10 km Lekarz i lekarz dentysta
10 Batkiewicz Sebastian Wejherowo Bieg Główny - 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
11 Kwiecień Alicja Białogard Bieg Główny - 10 km Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
12 Michalczuk Monika Michalczuk Olsztyn Bieg Główny - 10 km Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
13 Zagórski Łukasz Gdańsk Bieg Główny - 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
14 Rajski Paweł Gdańsk Bieg Główny - 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
15 Paprocki Adam GDAŃSK Bieg 5 km Najeżeni endorfiną Rodzina lekarska opłacono on-line
16 Sikora Monika Gdańsk Bieg Główny - 10 km Copernicus Team Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
17 Paprocka Anna GDAŃSK Bieg Główny - 10 km Najeżeni endorfiną Rodzina lekarska opłacono on-line
18 Paprocki Marcin GDAŃSK Bieg Główny - 10 km Najeżeni endorfiną Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
19 Kalisz Anna Gdańsk Bieg Główny - 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono
20 Szram Wiktoria Gdańsk Bieg 5 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
21 Szycik Waldemar Grajewo Bieg Główny - 10 km Maratonka Grajewo Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
22 Buśko Paweł Charbrowo Bieg 5 km 3Team Charbrowo Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
23 Aszyk Arkadiusz Gdańsk Bieg 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
24 Folwarska Małgorzata Gdańsk Bieg Główny - 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
25 Greczyło Adam Miszewko Bieg 5 km CS Gdynia Rodzina lekarska opłacono on-line
26 Greczyło Stanisław Miszewko Bieg 5 km CS / Mewa Gdynia Rodzina lekarska opłacono on-line
27 Nawrocki Matthias Gdańsk Bieg Główny - 10 km Rodzina lekarska
28 Książek Marta Gdańsk Bieg Główny - 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
29 Marjański Tomasz Gdynia Bieg Główny - 10 km KS PIDRINA GDYNIA Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
30 Szuster Wocjeich Gdańsk Bieg 5 km Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
31 Zając Maciej Gdańsk Bieg 5 km Dream Tri Team Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
32 Włodarczyk Adam Gdańsk Bieg Główny - 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
33 Hubert Jakub Pogórze Bieg 5 km Rodzina lekarska opłacono on-line
34 Godlewska Hanna Gdańsk Bieg 5 km Rodzina lekarska opłacono on-line
35 Chmielowski Wacław Gdańsk Bieg 5 km Parkrun Gdańsk Rodzina lekarska opłacono on-line
36 Łopacińska Julia Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska
37 Łopacińska Alicja Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska
38 Łopacińska Milena Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska
39 Łopaciński Tomasz Gdańsk Bieg Główny - 10 km SPORTEVO Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
40 Kabata Stanisław Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Edu Maluszek Rodzina lekarska
41 Kabata Jan Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Nasza Szkoła Rodzina lekarska
42 Piotrowska Helenka Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska
43 Kaliszan Michał Gdańsk Bieg Główny - 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
44 Kaczmarz Agata Gdańsk Bieg 5 km Lekarz i lekarz dentysta
45 Tarnawska Maria Gdańsk Bieg 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono
46 Krzywania Aleksandra Gdańsk Bieg Główny - 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
47 Lewicki Łukasz Gdańsk Bieg Główny - 10 km Rodzina lekarska opłacono on-line
48 Chomik Ewa Gdańsk Bieg Główny - 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono
49 Wiśniewska-Skorupa Karolina Gdańsk Bieg Główny - 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono
50 Gach Maciej Gdańsk Bieg 5 km Pomorze Biega i Pomaga Rodzina lekarska opłacono on-line
51 Ciesielski Maciej Toruń Bieg Główny - 10 km Parkrun Toruń Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
52 Grodź Marcin Szczytno Bieg Główny - 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
53 Błaszczyk Mateusz Gdańsk Bieg Główny - 10 km Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
54 Stefaniak Weronika Gdańsk Bieg 5 km Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
55 Zygmuntowicz Piotr Gdynia Bieg Główny - 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
56 Kąkol Kacper Gdynia Bieg 5 km Uniwersytet Medyczny w Łodzi Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
57 Folwarski Marcin Gdańsk Bieg Główny - 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
58 Łowiec Paweł Gdańsk Bieg 5 km GUMed Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
59 Benkowska Anna Gdynia Bieg 5 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
60 Namiotko-Łowiec Joanna Gdańsk Bieg 5 km GUMed Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
61 Lubocka Paulina Wejherowo Bieg Główny - 10 km Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
62 Stępień-Wyrobiec Olga Jaworzno Bieg 5 km JKLA Jawor Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
63 Wyrobiec Grzegorz Jaworzno Bieg 5 km JKLA Jawor Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
64 Nawrocka Barbara Gdańsk Bieg 5 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
65 Szaluś Krzysztof Gdańsk Bieg 5 km GUMed Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
66 Al-Jeabory Mahdi Jaworzno Bieg Główny - 10 km Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
67 Hrynek Magdalena Gdynia Bieg 5 km Fundacja Trzeba Marzyć Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
68 Kopeć Karolina Olsztyn Bieg 5 km Wyrewolwerowane Gazele Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
69 Wojciechowski Kamil Gdańsk Bieg Główny - 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
70 Kazimierczyk Marieta Gdańsk Bieg Główny - 10 km Copernicus Lekarz i lekarz dentysta opłacono on-line
71 Kramarz Agnieszka Gdańsk Bieg Główny - 10 km Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
72 Różycka Joanna Gdańsk Bieg 5 km Rodzina lekarska opłacono on-line
73 Fanslau Magdalena Starogard Gdański Bieg Główny - 10 km Niechce Misie Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
74 Walentynowicz Maciej Gdańsk Bieg Główny - 10 km Student wydziału lekarskiego opłacono on-line
75 Skorupa Natalia Gdańsk Bieg Malucha do 7. roku życia Rodzina lekarska
76 Dziewiatowska Joanna Tuchom Bieg 5 km dietetyka-24.pl Rodzina lekarska opłacono on-line
77 Puchowska Ewelina Gdańsk Bieg Główny - 10 km Energia Running Team Poland Rodzina lekarska


Wyświetleń: 4729

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ