Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kuźma Anna | Świecie | Polska | START 10 km | The Runners Świecie | |
2 | Nawrocki Mariusz | Gdańsk | Polska | START 10 km | ||
3 | Kosiński Sebastian | Gniew | Polska | START 10 km | ||
4 | Parandyk Adam | Juszkowo | Polska | START 10 km | ||
5 | Guzowski Denis | Trzebielino | Polska | START 10 km | ULKS Talex - Borysław Borzytuchom | |
6 | Guzowski Dariusz | Trzebielino | Polska | START 10 km | ULKS Talex - Borysław Borzytuchom | |
7 | godlewski łukasz | malbork | Polska | START 10 km | Godlewski Runners | |
8 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | START 10 km | Active Malbork | |
9 | Paradowska Iza | Pelplin | Polska | START 10 km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | |
10 | Ołdziejewski Marcin | Nowy Staw | Polska | START 10 km | ||
11 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | START 10 km | ||
12 | JEDRAS krzysztof | Elblag | Polska | START 10 km | ||
13 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | START 10 km | Leasing Polski Team | |
14 | Winiarski Grzegorz | Świecie | Polska | START 10 km | The Runners Świecie | |
15 | Daniel Kacper | Karpiny | Polska | START 10 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
16 | Stolarski Jacek | Gdańsk | Polska | START 10 km | ||
17 | WABNIC JAN | GDAŃSK | Polska | START 10 km | ||
18 | Masys Agnieszka | Malbork | Polska | START 10 km | Grupa Malbork | |
19 | Kołtonowski Marcin | Gniew | Polska | START 10 km | ||
20 | Fojut Marcin | Bytonia | Polska | START 10 km | Morsy Zblewo | |
21 | Fajfer Jacek | Gruszczyn | Polska | START 10 km | ||
22 | Wirkus Łukasz | Lipnica | Polska | START 10 km | Lkb im. Braci Petk Lębork | |
23 | Wirkus Antonina | Szczecinek | Polska | START 10 km | Mkl Szczecinek | |
24 | Tusk Paweł | Gdynia | Polska | START 10 km | Akademia Marynarki Wojennej | |
25 | Zdanowicz Paweł | Elbląg | Polska | START 10 km | ||
26 | Nowak Paweł | Słupsk | Polska | START 10 km | Morpol Running Team | |
27 | Moritz Karol | Mokre / Grudziądz | Polska | START 10 km | Biegiem Dla Magdy | |
28 | Daszkiewicz Artur | Tczew | Polska | START 10 km | ||
29 | Bierowiec Magdalena | Toruń | Polska | START 10 km | Berki | |
30 | Dziwosz Paweł | Malbork | Polska | START 10 km | ||
31 | Nowak Andrzej | Mława | Polska | START 10 km | Tempo Mława | |
32 | Drożdż Mariusz | Olsztyn | Polska | START 10 km | WIW OLSZTYN | |
33 | Tomaszewska Kinga | Gdynia | Polska | START 10 km | Akademia Marynarki Wojennej | |
34 | Czapla Natalia | Malbork | Polska | START 10 km | ||
35 | Rojewska Angelika | Malbork | Polska | START 10 km | ||
36 | Sławecki Wojtek | Malbork | Polska | START 10 km | ||
37 | Masłowska Małgorzata | Gdynia | Polska | START 10 km | biegamyrazem.pl/VegeRunners | |
38 | Tomczak Dorota | Gdańsk | Polska | START 10 km | ||
39 | Kiliarska Valentyna | Nikolaev | Ukraina | START 10 km | Lkb Rudnik | |
40 | Kuśmierz Patryk | Malbork | Polska | START 10 km | ||
41 | Lenc Sebastian | Laskowice Pomorskie | Polska | START 10 km | Tkkf kolejarz Bydgoszcz | |
42 | Koliński Krzysztof | Gardeja | Polska | START 10 km | Gmina Gardeja Biega | |
43 | wielgórski piotr | gdańsk | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | limit osiągnięty | |
44 | Ćwikliński Stanisław | Rokitki | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | limit osiągnięty | |
45 | Piszkalski Piotr | Grudziądz | Polska | START 10 km pierwsze 50 osób | O.S.A. Bushcraft Grudziądz | limit osiągnięty |
Wyświetleń: 19663