IV Dycha nad Wisłą - V Pomorskie Święto Wisły

IV Dycha nad Wisłą - V Pomorskie Święto Wisły - 10km

MSC Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Debiut Miejscowość Klub Urzędnik Prac. Koleji Woj. Pomorskie Powiat Tczewski DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 2 GARDZIELEWSKI ARKADIUSZ M 1 M 30-39 TCZEW GARDZIELEWSKI RUNNING GROUP\KLUB KOCIEWIAK TCZEW 10km 0:30:45 19.51 [km/h]
2 59 DERDOWSKI MICHAŁ M 2 M 0-29 MIROTKI GRUPA FILIPPIDESA 10km 0:34:10 17.56 [km/h]
3 7 SOWIŃSKI PATRYK M 3 M 0-29 TCZEW PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:35:32 16.89 [km/h]
4 189 NOWAKOWSKA DOMINIKA K 1 K 30-39 KIEŁPINO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 0 10km 0:37:15 16.11 [km/h]
5 188 NOGA GRZEGORZ M 4 M 0-29 1 TAK SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY Woj. Pomorskie 0 10km 0:37:45 15.89 [km/h]
6 121 KŁOS KLAUDIUSZ M 5 M 30-39 1 TAK SKÓRCZ KLUB KOCIEWIAK TCZEW Woj. Pomorskie 0 10km 0:37:52 15.85 [km/h]
7 213 POTOCZEK ANDRZEJ M 6 M 30-39 2 LICHNOWY PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY Woj. Pomorskie 0 10km 0:37:56 15.82 [km/h]
8 204 PIELECKI BARTŁOMIEJ M 7 M 30-39 3 TAK BANINO TOYOTA CHWASZCZYNO Woj. Pomorskie 0 10km 0:38:03 15.77 [km/h]
9 13 PAPROCKA EWELINA K 2 K 30-39 OBLIWICE OBLIWICE 0 10km 0:38:03 15.77 [km/h]
10 10 ZIENKIEWICZ PIOTR M 8 M 40-49 1 TAK MŁYNARY UKS GIMPAS PASŁĘK 0 10km 0:38:03 15.77 [km/h]
11 84 GÓRSKI DAWID M 9 M 30-39 4 TAK GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:38:10 15.72 [km/h]
12 12 TUWALSKA MAŁGORZATA K 3 K 30-39 GDAŃSK KLUB KOCIEWIAK TCZEW Urzędnik 0 10km 0:38:36 15.54 [km/h]
13 35 BLOCH PRZEMYSŁAW M 10 M 30-39 5 CZERSK BIEGAJĄCE ŚLIWICE Urzędnik Woj. Pomorskie 0 10km 0:38:41 15.51 [km/h]
14 316 ŻABIŃSKI MICHAŁ M 11 M 0-29 2 TAK STAROGARD GDAŃSKI GRUPA FILIPPIDESA Woj. Pomorskie 0 10km 0:39:08 15.33 [km/h]
15 61 DOBROWOLSKI KAMIL M 12 M 30-39 6 TAK MALBORK 22.BLT Woj. Pomorskie 0 10km 0:39:09 15.33 [km/h]
16 80 GŁÓWCZEWSKI GRZEGORZ M 13 M 40-49 2 TCZEW AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:39:17 15.27 [km/h]
17 162 MACZYŃSKI GRZEGORZ M 14 M 50-59 1 TAK BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ Prac. KOLEI 0 10km 0:39:52 15.05 [km/h]
18 199 PEPLIŃSKI GRZEGORZ M 15 M 40-49 3 TAK GDAŃSK KLUB KOCIEWIAK TCZEW Woj. Pomorskie 0 10km 0:39:58 15.01 [km/h]
19 339 KRYMSKI RADOSŁAW M 16 M 0-29 3 TORUŃ ARCON 0 10km 0:40:01 14.99 [km/h]
20 315 ZINKA MACIEJ M 17 M 40-49 4 TAK ŁUBIANA Woj. Pomorskie 0 10km 0:40:09 14.94 [km/h]
21 303 WÓJCIK-WICKA WERONIKA K 4 K 30-39 1 TAK STAROGARD GDAŃSKI GRUPA FILIPPIDESA Woj. Pomorskie 0 10km 0:40:15 14.91 [km/h]
22 223 RADULSKI RADOSŁAW M 18 M 30-39 7 TAK GDAŃSK Woj. Pomorskie 0 10km 0:40:27 14.83 [km/h]
23 140 KURKOWSKI MAREK M 19 M 50-59 2 STAROGARD GDAŃSKI Woj. Pomorskie 0 10km 0:40:34 14.79 [km/h]
24 358 STRZESZYŃSKI WOJTEK M 20 M 0-29 4 0 TCZEW PAMIR TEAM Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:40:45 14.72 [km/h]
25 91 GRZONKA KAMILA K 5 K 30-39 2 TAK BYTONIA GRUPA FILIPPIDESA Woj. Pomorskie 0 10km 0:40:58 14.65 [km/h]
26 165 MAJKOWSKI TOMASZ M 21 M 0-29 5 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY Woj. Pomorskie 0 10km 0:41:03 14.62 [km/h]
27 276 TRAPP TOMASZ M 22 M 30-39 8 TAK STAROGARD GDAŃSKI BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI Woj. Pomorskie 0 10km 0:41:09 14.58 [km/h]
28 57 DEPKA ADAM M 23 M 30-39 9 TAK TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:41:10 14.57 [km/h]
29 51 CICHOŃ MACIEJ M 24 M 40-49 5 REDA 42.195 WEJHEROWO Urzędnik Woj. Pomorskie 0 10km 0:41:13 14.56 [km/h]
30 29 BALICKI ANDRZEJ M 25 M 60-69 1 TAK GDYNIA PARKRUN GDYNIA Woj. Pomorskie 0 10km 0:41:14 14.55 [km/h]
31 279 TRZCIŃSKI KRZYSZTOF M 26 M 30-39 10 TAK TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:41:24 14.49 [km/h]
32 145 LANG PAWEŁ M 27 M 0-29 6 TAK GDANSK LANG TEAM ŻABIANKA Woj. Pomorskie 0 10km 0:41:42 14.39 [km/h]
33 141 KUROPATWA ŁUKASZ M 28 M 30-39 11 RUMIA BAŻANT TEAM Prac. KOLEI Woj. Pomorskie 0 10km 0:41:56 14.31 [km/h]
34 365 SZAMOCKI DOMINIK M 29 M 30-39 12 0 ŚLIWICE - 0 10km 0:41:58 14.30 [km/h]
35 232 RUCHLEWICZ NATALIA K 6 K 0-29 1 TAK SZTUM Woj. Pomorskie 0 10km 0:42:02 14.27 [km/h]
36 52 CYRON BOGUMIŁ M 30 M 50-59 3 TAK ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE Prac. KOLEI 0 10km 0:42:04 14.26 [km/h]
37 317 ŻARDECKI DAWID M 31 M 0-29 7 TAK STAROGARD GDAŃSKI KLUB KOCIEWIAK TCZEW Woj. Pomorskie 0 10km 0:42:09 14.23 [km/h]
38 292 WIŚNIEWSKI KAMIL M 32 M 0-29 8 TAK KRĄG Woj. Pomorskie 0 10km 0:42:16 14.20 [km/h]
39 347 WNUK STANISŁAW M 33 M 50-59 4 0 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ Woj. Pomorskie 0 10km 0:42:24 14.15 [km/h]
40 148 LENKIEWICZ TOMASZ M 34 M 30-39 13 MĄTOWY WIELKIE Woj. Pomorskie 0 10km 0:42:55 13.98 [km/h]
41 256 STACHOWICZ KAROLINA K 7 K 30-39 3 SKÓRCZ GRUPA FILIPPIDESA Woj. Pomorskie 0 10km 0:43:19 13.85 [km/h]
42 14 TUWALSKA ELŻBIETA K 8 K 30-39 4 GDAŃSK TOYOTA CHWASZCZYNO Woj. Pomorskie 0 10km 0:43:22 13.84 [km/h]
43 236 RYBACKI DAWID M 35 M 30-39 14 BOŻEPOLE WIELKIE SKM TRÓJMIASTO Prac. KOLEI Woj. Pomorskie 0 10km 0:43:27 13.81 [km/h]
44 202 PETKA LUCYNA K 9 K 40-49 1 TAK STAROGARD GDAŃSKI GRUPA FILIPPIDESA Urzędnik Woj. Pomorskie 0 10km 0:43:29 13.80 [km/h]
45 135 KUGAUDO PIOTR M 36 M 40-49 6 TAK GDAŃSK BIEGOWYSWIAT.PL Woj. Pomorskie 0 10km 0:43:32 13.78 [km/h]
46 60 DERLAGA KAMIL M 37 M 0-29 9 SZYMANKOWO PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY Woj. Pomorskie 0 10km 0:43:37 13.76 [km/h]
47 275 TRACZ MICHAŁ M 38 M 40-49 7 GDAŃSK Woj. Pomorskie 0 10km 0:43:42 13.73 [km/h]
48 44 BROSZE DOMINIK M 39 M 30-39 15 PELPLIN Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:43:43 13.72 [km/h]
49 342 SZARKO MACIEJ M 40 M 40-49 8 TAK ELBLĄG - 0 10km 0:44:00 13.64 [km/h]
50 346 CIESIELSKI WITOLD M 41 M 40-49 9 0 GDAŃSK - Woj. Pomorskie 0 10km 0:44:12 13.57 [km/h]
51 257 SUCHOMSKI MARCIN M 42 M 30-39 16 TAK NOWY STAW Woj. Pomorskie 0 10km 0:44:17 13.55 [km/h]
52 128 KOZŁÓW WOJCIECH M 43 M 50-59 5 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM Woj. Pomorskie 0 10km 0:44:19 13.54 [km/h]
53 17 PIEKUT ANNA K 10 K 30-39 5 TCZEW CROSSELITE Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:44:28 13.49 [km/h]
54 286 WAŚNIEWSKI EDWARD M 44 M 60-69 2 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:44:32 13.47 [km/h]
55 270 SZWAT PIOTR M 45 M 30-39 17 TAK PRUSZCZ GDAŃSKI TOYOTA CHWASZCZYNO Woj. Pomorskie 0 10km 0:44:32 13.47 [km/h]
56 178 MITURA MACIEJ M 46 M 0-29 10 TAK GDAŃSK Woj. Pomorskie 0 10km 0:44:42 13.42 [km/h]
57 127 KOWALSKI PIOTR M 47 M 0-29 11 TAK WEJHEROWO LIDL RUN TEAM Woj. Pomorskie 0 10km 0:44:44 13.41 [km/h]
58 217 PROKOPIUK JAROSŁAW M 48 M 50-59 6 GDYNIA PROCAR GDYNIA Woj. Pomorskie 0 10km 0:44:50 13.38 [km/h]
59 74 FAŁKOWSKI JAROSŁAW M 49 M 30-39 18 TAK GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA Woj. Pomorskie 0 10km 0:44:51 13.38 [km/h]
60 206 PIÓRKOWSKA NATALIA K 11 K 30-39 6 TAK GDAŃSK TAKA RYBA Woj. Pomorskie 0 10km 0:44:52 13.37 [km/h]
61 129 KREJA ŁUKASZ M 50 M 30-39 19 TAK TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:44:57 13.35 [km/h]
62 205 PIEŃKOWSKI TOMASZ M 51 M 30-39 20 GDAŃSK RINGRAIDERS SAKO GDYNIA Woj. Pomorskie 0 10km 0:45:01 13.33 [km/h]
63 174 MĄKA MARCIN M 52 M 40-49 10 TAK GDYNIA Woj. Pomorskie 0 10km 0:45:06 13.30 [km/h]
64 245 SIKORA ANDRZEJ M 53 M 40-49 11 TAK NOWA WIEŚ MALBORSKA 22.BLT Woj. Pomorskie 0 10km 0:45:10 13.28 [km/h]
65 26 ALEKSANDROWICZ KRZYSZTOF M 54 M 60-69 3 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:45:10 13.28 [km/h]
66 54 CZARNOWSKI KRZYSZTOF M 55 M 30-39 21 TAK REDA FABRYKADOBREJZABAWY.PL Woj. Pomorskie 0 10km 0:45:17 13.25 [km/h]
67 39 BŁASZAK ROMAN M 56 M 40-49 12 MALBORK Prac. KOLEI Woj. Pomorskie 0 10km 0:45:18 13.25 [km/h]
68 16 WALENDZIAK ALICJA K 12 K 40-49 2 GOŚCISZEWO KLUB KOCIEWIAK TCZEW Woj. Pomorskie 0 10km 0:45:19 13.24 [km/h]
69 142 KWAŚNIEWSKI ROMAN M 57 M 50-59 7 STAROGARD GDAŃSKI KKB STAROGARD GDANSKI Woj. Pomorskie 0 10km 0:45:21 13.23 [km/h]
70 361 ĆWIKLIŃSKI STANISŁAW M 58 M 50-59 8 0 TCZEW - Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:45:24 13.22 [km/h]
71 418 MROCZKOWSKI TOMASZ M 59 M 30-39 22 TAK MALBORK - Woj. Pomorskie 0 10km 0:45:26 13.21 [km/h]
72 352 STOLARSKI JACEK M 60 M 40-49 13 0 GDAŃSK - Woj. Pomorskie 0 10km 0:45:35 13.16 [km/h]
73 345 BABIŃSKI MACIEJ M 61 M 30-39 23 0 STAROGARD GDAŃSKI - Woj. Pomorskie 0 10km 0:45:38 13.15 [km/h]
74 241 RZEPKA ANDRZEJ M 62 M 0-29 12 GDAŃSK Woj. Pomorskie 0 10km 0:45:43 13.12 [km/h]
75 305 ZAKRZEWSKI JAKUB M 63 M 30-39 24 TAK STAROGARD GDAŃSKI CROSSELITE Woj. Pomorskie 0 10km 0:45:44 13.12 [km/h]
76 134 KUCAL MACIEJ M 64 M 30-39 25 TAK GDAŃSK 3ATHLETE Woj. Pomorskie 0 10km 0:45:45 13.11 [km/h]
77 306 ZAWADZKI KAZIMIERZ M 65 M 50-59 9 TAK MIERZESZYN STRASZYN BIEGA Woj. Pomorskie 0 10km 0:45:48 13.10 [km/h]
78 73 EBERTOWSKI MICHAŁ M 66 M 0-29 13 TAK STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI Woj. Pomorskie 0 10km 0:45:50 13.09 [km/h]
79 1 CICHOŃCZUK ANTONI M 67 M 60-69 4 GDYNIA AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ Woj. Pomorskie 0 10km 0:45:56 13.06 [km/h]
80 105 KACZYŃSKI DANIEL M 68 M 30-39 26 TAK STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO Urzędnik Woj. Pomorskie 0 10km 0:45:58 13.05 [km/h]
81 92 GUZ ROBERT M 69 M 40-49 14 TAK TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:46:02 13.03 [km/h]
82 321 ŻYLICZ PAWEŁ M 70 M 0-29 14 SŁUPSK STOPA SŁUPSK / USB USTKA Woj. Pomorskie 0 10km 0:46:05 13.02 [km/h]
83 72 DZIEDZIŃSKI ŁUKASZ M 71 M 30-39 27 TAK PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:46:06 13.02 [km/h]
84 302 WOZBANOWICZ JACEK M 72 M 40-49 15 STRASZYN STRASZYN BIEGA Woj. Pomorskie 0 10km 0:46:07 13.01 [km/h]
85 168 MARKIEWICZ PAWEŁ M 73 M 30-39 28 TAK ELBLĄG Urzędnik 0 10km 0:46:08 13.01 [km/h]
86 50 CHOJNACKI ANDRZEJ M 74 M 40-49 16 TAK KRUSZE 0 10km 0:46:17 12.96 [km/h]
87 314 ZIMNY SEBASTIAN M 75 M 30-39 29 TAK TCZEWSKIE ŁĄKI REEBOK RUN CREW TCZEW / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:46:19 12.95 [km/h]
88 222 RADOMIŃSKI KAMIL M 76 M 0-29 15 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN Woj. Pomorskie 0 10km 0:46:23 12.94 [km/h]
89 289 WICZYŃSKI KRZYSZTOF M 77 M 50-59 10 TAK ANIOŁOWO 0 10km 0:46:23 12.94 [km/h]
90 42 BORYNA-ZŁOTA OLA K 13 K 0-29 2 TAK GDAŃSK CÓRKA Z OJCEM Woj. Pomorskie 0 10km 0:46:26 12.92 [km/h]
91 144 LANG MARCIN M 78 M 30-39 30 GDYNIA LANG TEAM ŻABIANKA Woj. Pomorskie 0 10km 0:46:33 12.89 [km/h]
92 104 JERZYK PAWEŁ M 79 M 30-39 31 TAK WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN Woj. Pomorskie 0 10km 0:46:51 12.81 [km/h]
93 177 MISZKE KAZIMIERZ M 80 M 60-69 5 TAK CZERSK FLORIAN CHOJNICE Woj. Pomorskie 0 10km 0:46:54 12.79 [km/h]
94 20 KAMIŃSKI KRYSTIAN M 81 M 30-39 32 NIESTĘPOWO TOYOTA CHWASZCZYNO Woj. Pomorskie 0 10km 0:46:57 12.78 [km/h]
95 67 DYDYNA KRZYSZTOF M 82 M 40-49 17 TAK KĄTY RYBACKIE Woj. Pomorskie 0 10km 0:46:57 12.78 [km/h]
96 196 PAŁKA STANISŁAW M 83 M 50-59 11 GDAŃSK Woj. Pomorskie 0 10km 0:46:59 12.77 [km/h]
97 197 PARTYKA ROBERT M 84 M 40-49 18 TAK MALBORK MUZEUM ZAMKOWE MALBORK Woj. Pomorskie 0 10km 0:47:10 12.72 [km/h]
98 102 JERZYK MICHAŁ M 85 M 30-39 33 TAK WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN Woj. Pomorskie 0 10km 0:47:12 12.71 [km/h]
99 271 ŚCISŁOWSKI ANDRZEJ M 86 M 60-69 6 TAK TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:47:14 12.70 [km/h]
100 258 SZABŁOWSKI KAMIL M 87 M 0-29 16 TAK GDAŃSK HOTEL ALMOND TEAM Woj. Pomorskie 0 10km 0:47:16 12.69 [km/h]
101 354 RYCHTER WIESŁAW M 88 M 60-69 7 0 ELBLĄG - 0 10km 0:47:20 12.68 [km/h]
102 99 JAKIMIUK ADAM M 89 M 40-49 19 TAK ŁOSICE PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE 0 10km 0:47:23 12.66 [km/h]
103 56 DEMBEK SŁAWOMIR M 90 M 30-39 34 TAK BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO Woj. Pomorskie 0 10km 0:47:23 12.66 [km/h]
104 191 OGONOWSKI RAFAŁ M 91 M 40-49 20 TAK TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:47:24 12.66 [km/h]
105 246 SIKORA SZYMON M 92 M 0-29 17 REDA RUNREDA Prac. KOLEI Woj. Pomorskie 0 10km 0:47:25 12.65 [km/h]
106 48 CHAMSKI MICHAŁ M 93 M 30-39 35 TAK GDAŃSK ZESPÓŁ SZYBKIEJ KOLKI Woj. Pomorskie 0 10km 0:47:35 12.61 [km/h]
107 170 MARKOWSKI TOMASZ M 94 M 40-49 21 TAK GRUDZIADZ 0 10km 0:47:35 12.61 [km/h]
108 308 ZAWŁOCKI DANIEL M 95 M 30-39 36 TAK TCZEW JASIO TEAM Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:47:35 12.61 [km/h]
109 319 ŻUCHOWSKI JAN M 96 M 60-69 8 TAK WOLA SZYDŁOWSKA 0 10km 0:47:50 12.54 [km/h]
110 47 CHAMIER CIEMINSKI SZYMON M 97 M 0-29 18 TAK TCZEW I LO TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:47:52 12.53 [km/h]
111 45 BRYŁA MACIEJ M 98 M 40-49 22 TAK PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA/49BLOT Woj. Pomorskie 0 10km 0:47:53 12.53 [km/h]
112 77 FRĄTCZAK ŁUKASZ M 99 M 0-29 19 TAK PELPLIN KLUB KOCIEWIAK TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:47:53 12.53 [km/h]
113 221 PUSTKOWSKI RAFAŁ M 100 M 30-39 37 TAK TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:47:53 12.53 [km/h]
114 290 WIELIŃSKI JACEK M 101 M 60-69 9 GDAŃSK GRUPA LOTOS Woj. Pomorskie 0 10km 0:48:00 12.50 [km/h]
115 3 LIBAN ZYGFRYD M 102 M 70+ 1 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:48:02 12.49 [km/h]
116 110 KARCZEWSKI GRZEGORZ M 103 M 50-59 12 TAK HEL LKS BŁĘKITNI ŻEGLCE Woj. Pomorskie 0 10km 0:48:04 12.48 [km/h]
117 111 KARCZEWSKI MACIEJ M 104 M 30-39 38 TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:48:08 12.47 [km/h]
118 71 DZIEDZIC RAFAŁ M 105 M 30-39 39 TAK KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN Woj. Pomorskie 0 10km 0:48:10 12.46 [km/h]
119 41 BORYNA JAREK M 106 M 50-59 13 TAK GDAŃSK CÓRKA Z OJCEM Woj. Pomorskie 0 10km 0:48:18 12.42 [km/h]
120 268 SZUBERT KATARZYNA K 14 K 30-39 7 SIWIAŁKA GRUPA FILIPPIDESA Woj. Pomorskie 0 10km 0:48:18 12.42 [km/h]
121 136 KUHN RAFAŁ M 107 M 30-39 40 TAK STAROGARD GDAŃSKI Urzędnik Woj. Pomorskie 0 10km 0:48:20 12.41 [km/h]
122 107 KARAŚ RADOSŁAW M 108 M 30-39 41 TAK SŁUPSK NIGHT RUNNERS SŁUPSK/ STR SZPRYCHA Woj. Pomorskie 0 10km 0:48:21 12.41 [km/h]
123 228 ROBACZEWSKI TOMASZ M 109 M 40-49 23 TAK PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA Urzędnik Woj. Pomorskie 0 10km 0:48:24 12.40 [km/h]
124 300 WOLSKI JAROSŁAW M 110 M 30-39 42 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:48:25 12.39 [km/h]
125 156 ŁUCZAK JUSTYNA K 15 K 30-39 8 TAK TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:48:27 12.38 [km/h]
126 94 HEROLD MACIEJ M 111 M 40-49 24 TAK BAŁDOWO Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:48:28 12.38 [km/h]
127 364 SZCZEŚNIAK ADAM M 112 M 60-69 10 0 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:48:33 12.36 [km/h]
128 254 SROKA JERZY M 113 M 50-59 14 BORZECHOWO TRI STAROGARD GDAŃSKI Woj. Pomorskie 0 10km 0:48:35 12.35 [km/h]
129 240 RYCHŁOWSKI ANDRZEJ M 114 M 50-59 15 TAK PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:48:37 12.34 [km/h]
130 43 BRESA KAMIL M 115 M 0-29 20 TAK PELPLIN Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:48:39 12.33 [km/h]
131 266 SZNYCER SEBASTIAN M 116 M 30-39 43 TAK GRONOWO ELBLĄSKIE 0 10km 0:48:45 12.31 [km/h]
132 187 NIESPODZIŃSKI LESŁAW M 117 M 50-59 16 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:48:45 12.31 [km/h]
133 161 MACIEJEWSKI MARTIN M 118 M 0-29 21 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:48:47 12.30 [km/h]
134 120 KLIN ANNA K 16 K 0-29 3 TAK SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY Woj. Pomorskie 0 10km 0:48:49 12.29 [km/h]
135 190 NOWAKOWSKI MARCIN M 119 M 40-49 25 TAK TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:48:54 12.27 [km/h]
136 75 FIEREK BOŻENA K 17 K 60+ 1 TAK CZERSK Woj. Pomorskie 0 10km 0:48:57 12.26 [km/h]
137 355 PASZTALENIEC WŁADYSŁAW M 120 M 40-49 26 0 TRĄBKI WIELKIE - Woj. Pomorskie 0 10km 0:48:59 12.25 [km/h]
138 207 PIÓRKOWSKI MARIUSZ M 121 M 30-39 44 TAK GDAŃSK TAKA RYBA Woj. Pomorskie 0 10km 0:48:59 12.25 [km/h]
139 108 KARCZEWSKA ALEKSANDRA K 18 K 40-49 3 TAK TCZEW Urzędnik Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:49:04 12.23 [km/h]
140 299 WODZIKOWSKI WOJCIECH M 122 M 30-39 45 TAK GDAŃSK Woj. Pomorskie 0 10km 0:49:14 12.19 [km/h]
141 369 MACIEJEWSKI MACIEJ M 123 M 30-39 46 0 TCZEW REEBOK RUN CREW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:49:22 12.15 [km/h]
142 343 WABNIC JAN M 124 M 50-59 17 0 GDAŃSK NIEZRZESZONY Woj. Pomorskie 0 10km 0:49:30 12.12 [km/h]
143 273 TOMCZYK PIOTR M 125 M 40-49 27 TAK TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:49:31 12.12 [km/h]
144 244 SCHUTZ TOMASZ M 126 M 40-49 28 TAK GDYNIA BROWAR GDYNIA Woj. Pomorskie 0 10km 0:49:33 12.11 [km/h]
145 65 DUBIEL PIOTR M 127 M 30-39 47 GNISZEWO Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:49:36 12.10 [km/h]
146 152 LUBIŃSKA IZABELA K 19 K 40-49 4 TAK KOŚCIERZYNA Woj. Pomorskie 0 10km 0:49:50 12.04 [km/h]
147 132 KRUSZYŃSKA BARBARA K 20 K 50-59 1 TAK TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:50:01 12.00 [km/h]
148 95 HERZBERG PRZEMYSŁAW M 128 M 30-39 48 TAK TORUŃ NEW BALANCE TEAM Woj. Pomorskie 0 10km 0:50:09 11.96 [km/h]
149 46 BUTOWSKA KATARZYNA K 21 K 30-39 9 TAK STAROGARD GDAŃSKI Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:50:11 11.96 [km/h]
150 171 MATLEWSKA MARZENA K 22 K 40-49 5 ELBLAG 0 10km 0:50:12 11.95 [km/h]
151 181 MROZEK MARCIN M 129 M 40-49 29 TAK TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:50:24 11.90 [km/h]
152 208 PISKORSKI PIOTR M 130 M 40-49 30 TAK GOLUB-DOBRZYŃ 0 10km 0:50:27 11.89 [km/h]
153 195 OSTROWSKI PIOTR M 131 M 40-49 31 TAK TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:50:38 11.85 [km/h]
154 62 DORSZEWSKI RAFAŁ M 132 M 40-49 32 TAK MALBORK RUN4FUN Woj. Pomorskie 0 10km 0:50:42 11.83 [km/h]
155 298 WODZIKOWSKI MARCIN M 133 M 30-39 49 TAK GDAŃSK Woj. Pomorskie 0 10km 0:50:45 11.82 [km/h]
156 285 WASILEWSKI MICHAŁ M 134 M 40-49 33 TAK GDAŃSK WATAHA Woj. Pomorskie 0 10km 0:50:46 11.82 [km/h]
157 89 GRUCZA GRZEGORZ M 135 M 40-49 34 NOWY STAW KLUB KOCIEWIAK TCZEW Woj. Pomorskie 0 10km 0:50:47 11.81 [km/h]
158 55 DELEWSKI PIOTR M 136 M 40-49 35 ROŻENTAL Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:50:47 11.81 [km/h]
159 211 POCZĄTEK MIKOŁAJ M 137 M 30-39 50 RUMIA Woj. Pomorskie 0 10km 0:50:50 11.80 [km/h]
160 5 TOCHA ZBIGNIEW M 138 M 60-69 11 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY Woj. Pomorskie 0 10km 0:50:55 11.78 [km/h]
161 116 KITOWSKI KRZYSZTOF M 139 M 30-39 51 TAK PRUSZCZ GDAŃSKI U-LONG TEAM Woj. Pomorskie 0 10km 0:51:00 11.76 [km/h]
162 193 ORLIKOWSKI TADEUSZ M 140 M 60-69 12 TAK GDYNIA KS GDYNIA Woj. Pomorskie 0 10km 0:51:02 11.76 [km/h]
163 159 MACHNIKOWSKA KAROLINA K 23 K 30-39 10 ZBLEWO AKTYWNI KOCIEWIACY/MORSY ZBLEWO Woj. Pomorskie 0 10km 0:51:04 11.75 [km/h]
164 253 SPREGA AURELIA K 24 K 40-49 6 TAK STAROGARD GDAŃSKI GRUPA FILIPPIDESA Woj. Pomorskie 0 10km 0:51:05 11.75 [km/h]
165 96 JABŁONKA KRZYSZTOF M 141 M 40-49 36 TAK GRĘBLIN RMDC Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:51:06 11.74 [km/h]
166 138 KULAS JAN M 142 M 60-69 13 TAK TCZEW Urzędnik Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:51:26 11.67 [km/h]
167 113 KESZ-KARCZEWSKA MAGDALENA K 25 K 40-49 7 TAK SZTUTOWO Woj. Pomorskie 0 10km 0:51:33 11.64 [km/h]
168 40 BOGUSZ MATEUSZ M 143 M 0-29 22 TAK KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN Woj. Pomorskie 0 10km 0:51:43 11.60 [km/h]
169 87 GROBELNY TOMASZ M 144 M 30-39 52 TAK STAROGARD GD. Woj. Pomorskie 0 10km 0:51:50 11.58 [km/h]
170 194 OSTROWSKI JÓZEF M 145 M 30-39 53 TCZEW PAZURTUPAKA / GEMALTO / BIEGAJĄCY TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:51:50 11.58 [km/h]
171 247 SIWCZAK MARIUSZ M 146 M 30-39 54 TAK SOBOWIDZ Woj. Pomorskie 0 10km 0:51:51 11.57 [km/h]
172 155 ŁUCZAK ADAM M 147 M 40-49 37 TAK TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:51:54 11.56 [km/h]
173 85 GÓRTOWSKI REMIGIUSZ M 148 M 0-29 23 TAK KRETKI MAŁE 0 10km 0:51:58 11.55 [km/h]
174 83 GÓRACZYŃSKI WOJCIECH M 149 M 40-49 38 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:51:59 11.54 [km/h]
175 143 KWIATKOWSKA ANNA K 26 K 30-39 11 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:52:07 11.51 [km/h]
176 185 MYKOWSKI TOMASZ M 150 M 30-39 55 TAK SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY Urzędnik Woj. Pomorskie 0 10km 0:52:18 11.47 [km/h]
177 309 ZIELIŃSKI MACIEJ M 151 M 40-49 39 TAK TCZEW SKUTECZNANATURA.PL Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:52:18 11.47 [km/h]
178 64 DUBIAK PRZEMYSŁAW M 152 M 40-49 40 TAK ULKOWY Woj. Pomorskie 0 10km 0:52:19 11.47 [km/h]
179 117 KLEJNA DAWID M 153 M 0-29 24 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO Woj. Pomorskie 0 10km 0:52:20 11.46 [km/h]
180 182 MUSIAŁ ŁUKASZ M 154 M 30-39 56 TAK TCZEW PAZURTUPAKA Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:52:24 11.45 [km/h]
181 249 SKRZYPSKI STANISŁAW M 155 M 70+ 2 TAK GDAŃSK WWW.REHAHOLISTIC.PL Woj. Pomorskie 0 10km 0:52:30 11.43 [km/h]
182 338 GARDZIELEWSKI KRZYSZTOF M 156 M 60-69 14 RZEŻĘCIN - Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:52:31 11.42 [km/h]
183 357 DE VIRION ALEKSANDRA K 27 K 40-49 8 0 GDAŃSK KOTY3! Woj. Pomorskie 0 10km 0:52:32 11.42 [km/h]
184 283 WALAS DAMIAN M 157 M 30-39 57 TAK TCZEW CROSSELITE Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:52:33 11.42 [km/h]
185 169 MARKOWSKI SZYMON M 158 M 40-49 41 TAK TCZEW GEMALTO Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:52:35 11.41 [km/h]
186 212 POLIKOWSKI PATRYK M 159 M 40-49 42 SOPOT ORP ISKRA Woj. Pomorskie 0 10km 0:52:43 11.38 [km/h]
187 147 LENKIEWICZ RYSZARD M 160 M 60-69 15 GDAŃSK MARATONYPOLSKIE.PL TEAM Woj. Pomorskie 0 10km 0:52:45 11.37 [km/h]
188 313 ZIMNA AGNIESZKA K 28 K 30-39 12 TAK TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:52:47 11.37 [km/h]
189 97 JAIME MARCO M 161 M 30-39 58 TAK CAYAMBE 0 10km 0:52:48 11.36 [km/h]
190 32 BIELIŃSKI DOMINIK M 162 M 0-29 25 GDYNIA NEW BALANCE TEAM Woj. Pomorskie 0 10km 0:52:52 11.35 [km/h]
191 82 GOŹDZIELEWSKI PRZEMEK M 163 M 30-39 59 KRĄG PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY Woj. Pomorskie 0 10km 0:52:59 11.32 [km/h]
192 180 MOTYLEWSKI RADOSŁAW M 164 M 40-49 43 TAK MALBORK 22.BLT Woj. Pomorskie 0 10km 0:53:04 11.31 [km/h]
193 235 RUMINSKI DANIEL M 165 M 0-29 26 TAK GROBELNO Woj. Pomorskie 0 10km 0:53:05 11.30 [km/h]
194 123 KOLODYNSKI TOMASZ M 166 M 40-49 44 GOŚCISZEWO Woj. Pomorskie 0 10km 0:53:11 11.28 [km/h]
195 176 MILER-OWSIK MONIKA K 29 K 40-49 9 TAK STAROGARD GDAŃSKI AKTYWNI KOCIEWIACY/MORSY ZBLEWO Urzędnik Woj. Pomorskie 0 10km 0:53:19 11.25 [km/h]
196 78 GERIGK NATALIA K 30 K 30-39 13 TAK PINCZYN MORSY ZBLEWO Woj. Pomorskie 0 10km 0:53:21 11.25 [km/h]
197 318 ŻEMETRO RYSZARD M 167 M 50-59 18 TAK WAPLEWO WIELKIE LKS ZANTYR SZTUM Woj. Pomorskie 0 10km 0:53:26 11.23 [km/h]
198 63 DUBIAK GRAŻYNA K 31 K 40-49 10 TAK ULKOWY Woj. Pomorskie 0 10km 0:53:30 11.21 [km/h]
199 272 ŚLĘZAK ADAM M 168 M 0-29 27 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 0 10km 0:53:36 11.19 [km/h]
200 350 KOŁTONOWSKI MARCIN M 169 M 30-39 60 0 GNIEW - 0 10km 0:53:38 11.19 [km/h]
201 192 OLEJARCZYK PIOTR M 170 M 50-59 19 TAK ELBLĄG 0 10km 0:53:48 11.15 [km/h]
202 24 SOSNOWSKI WITOLD M 171 M 50-59 20 TAK TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:53:49 11.15 [km/h]
203 157 ŁUKASZEWICZ BARBARA K 32 K 40-49 11 GDAŃSK MARATONYPOLSKIE.PL TEAM Woj. Pomorskie 0 10km 0:53:57 11.12 [km/h]
204 359 MAKOSA MARTYNA K 33 K 0-29 4 0 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:54:12 11.07 [km/h]
205 38 BŁADZIKOWSKI RAFAŁ M 172 M 40-49 45 TAK TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:54:14 11.06 [km/h]
206 131 KRUSZYŃSKA AGNIESZKA K 34 K 30-39 14 TAK MIŁOBĄDZ Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:54:17 11.05 [km/h]
207 248 SKALSKA ANNA K 35 K 30-39 15 TAK BYTONIA Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:54:23 11.03 [km/h]
208 312 ZIMNA ANNA K 36 K 30-39 16 TAK TCZEWSKIE ŁĄKI REEBOK RUN CREW TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:54:38 10.98 [km/h]
209 264 SZEWCZUN ANNA K 37 K 0-29 5 TAK DZIERZGOŃ Woj. Pomorskie 0 10km 0:54:40 10.98 [km/h]
210 149 LENZER DANIEL M 173 M 30-39 61 TAK ELBLĄG 0 10km 0:54:40 10.98 [km/h]
211 133 KRZAK JERZY M 174 M 50-59 21 GDAŃSK TKKF ROZSTAJE Prac. KOLEI Woj. Pomorskie 0 10km 0:54:40 10.98 [km/h]
212 293 WIŚNIEWSKI ZBIGNIEW M 175 M 60-69 16 TAK GDYNIA Woj. Pomorskie 0 10km 0:54:41 10.97 [km/h]
213 269 SZUPLEWSKA JULIA K 38 K 0-29 6 TAK ELBLĄG 0 10km 0:54:45 10.96 [km/h]
214 351 MYKOWSKI JERZY M 176 M 70+ 3 0 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY Woj. Pomorskie 0 10km 0:54:55 10.93 [km/h]
215 115 KISIELEWSKA AGATA K 39 K 0-29 7 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Woj. Pomorskie 0 10km 0:54:58 10.92 [km/h]
216 172 MATYSKIEL ANITA K 40 K 40-49 12 TAK GDAŃSK Woj. Pomorskie 0 10km 0:54:58 10.92 [km/h]
217 4 TORŁOP PRZEMYSŁAW M 177 M 50-59 22 GDAŃSK KLUB KOCIEWIAK TCZEW Woj. Pomorskie 0 10km 0:55:09 10.88 [km/h]
218 239 RYCHŁOWSKA WOJCIECH M 178 M 0-29 28 TAK PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:55:14 10.86 [km/h]
219 153 ŁEPEK MAŁGORZATA K 41 K 0-29 8 TAK STAROGARD GDAŃSKI Woj. Pomorskie 0 10km 0:55:15 10.86 [km/h]
220 88 GROSZKOWSKI MARCIN M 179 M 30-39 62 TAK MALBORK Woj. Pomorskie 0 10km 0:55:27 10.82 [km/h]
221 31 BARTUSZ ŁUKASZ M 180 M 30-39 63 TAK TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:55:31 10.81 [km/h]
222 251 SMOLINSKI MACIEJ M 181 M 30-39 64 TAK TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:55:40 10.78 [km/h]
223 93 GWIZDALSKA MARTYNA K 42 K 0-29 9 TAK TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:55:59 10.72 [km/h]
224 25 ADAMKOWSKI JERZY M 182 M 60-69 17 STAROGARD GDAŃSKI MALINOWA MAMBA Woj. Pomorskie 0 10km 0:56:11 10.68 [km/h]
225 76 FRANKIEWICZ ANDRZEJ M 183 M 40-49 46 TAK TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:56:24 10.64 [km/h]
226 81 GNYP DANIEL M 184 M 40-49 47 TAK RÓŻYNY Woj. Pomorskie 0 10km 0:56:27 10.63 [km/h]
227 179 MOJEK RADOSŁAW M 185 M 40-49 48 TAK GRUPA ŻOŁNIERZE 0 10km 0:56:29 10.62 [km/h]
228 112 KAŚKIEWICZ GRZEGORZ M 186 M 30-39 65 TAK ELBLĄG 0 10km 0:56:35 10.60 [km/h]
229 146 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 187 M 60-69 18 TAK BĄDKI Woj. Pomorskie 0 10km 0:56:47 10.57 [km/h]
230 320 ŻUKOWSKA DIANA K 43 K 30-39 17 TAK MALBORK LEIER POLSKA S.A Woj. Pomorskie 0 10km 0:56:51 10.55 [km/h]
231 106 KAMIŃSKA JOANNA K 44 K 40-49 13 TAK ANIOŁOWO 0 10km 0:56:55 10.54 [km/h]
232 296 WŁADYMIRUK DARIUSZ M 188 M 30-39 66 TAK PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA Urzędnik Woj. Pomorskie 0 10km 0:57:10 10.50 [km/h]
233 150 LICHS JAROSŁAW M 189 M 40-49 49 GDAŃSK Woj. Pomorskie 0 10km 0:57:11 10.49 [km/h]
234 27 AMBROZIAK ADAM M 190 M 30-39 67 TAK KOWALE TAKA RYBA Urzędnik Woj. Pomorskie 0 10km 0:57:15 10.48 [km/h]
235 287 WESOŁOWSKA MARTYNA K 45 K 0-29 10 TAK OWIDZ Urzędnik Woj. Pomorskie 0 10km 0:57:22 10.46 [km/h]
236 265 SZEWCZUN MAŁGORZATA K 46 K 40-49 14 TAK DZIERZGOŃ Woj. Pomorskie 0 10km 0:57:31 10.43 [km/h]
237 119 KLESZCZEWSKI RYSZARD M 191 M 30-39 68 TAK SŁOBITY - STACJA 0 10km 0:57:36 10.42 [km/h]
238 301 WORON ALEKSANDRA K 47 K 50-59 2 TAK MALBORK Urzędnik Woj. Pomorskie 0 10km 0:57:36 10.42 [km/h]
239 90 GRZEGORCZYK DOROTA K 48 K 40-49 15 TAK KOWALE Woj. Pomorskie 0 10km 0:57:38 10.41 [km/h]
240 242 SADKOWSKA KRYSTYNA K 49 K 60+ 2 STAROGARD GDAŃSKI GRUPA FILIPPIDESA Urzędnik Woj. Pomorskie 0 10km 0:57:40 10.40 [km/h]
241 226 REJMANOWSKI RYSZARD M 192 M 60-69 19 GNIEW SG SQUAD Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:57:49 10.38 [km/h]
242 363 GDANIEC ANNA K 50 K 40-49 16 0 STAROGARD GDAŃSKI - Woj. Pomorskie 0 10km 0:57:53 10.37 [km/h]
243 9 MAJKOWSKI IRENEUSZ M 193 M 50-59 23 TAK SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY Woj. Pomorskie 0 10km 0:58:05 10.33 [km/h]
244 267 SZPYRA EDWARD M 194 M 70+ 4 GDYNIA Woj. Pomorskie 0 10km 0:58:07 10.32 [km/h]
245 160 MACIEJEWSKI ŁUKASZ M 195 M 30-39 69 TAK TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:58:08 10.32 [km/h]
246 198 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF M 196 M 30-39 70 TAK ELBLĄG 0 10km 0:58:14 10.30 [km/h]
247 278 TRYGALSKA PAULINA K 51 K 0-29 11 PINCZYN KLUB KOCIEWIAK TCZEW Woj. Pomorskie 0 10km 0:58:20 10.29 [km/h]
248 109 KARCZEWSKI ANDRZEJ M 197 M 40-49 50 TAK SZTUTOWO Woj. Pomorskie 0 10km 0:58:25 10.27 [km/h]
249 124 KOŁTONOWSKA AGNIESZKA K 52 K 30-39 18 TAK GNIEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:58:29 10.26 [km/h]
250 263 SZEFER MATEUSZ M 198 M 0-29 29 TAK OCYPEL Woj. Pomorskie 0 10km 0:58:29 10.26 [km/h]
251 227 REKOWSKI KAZIMIERZ M 199 M 60-69 20 TCZEW EATON RUNNING TEAM/BIEGAJACY TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:58:35 10.24 [km/h]
252 125 KOŚCIELNIAK JACEK M 200 M 50-59 24 TAK DĄBROWA GÓRNICZA Urzędnik Woj. Pomorskie 0 10km 0:58:35 10.24 [km/h]
253 255 SROKA MARIETTA K 53 K 50-59 3 BORZECHOWO Woj. Pomorskie 0 10km 0:58:48 10.20 [km/h]
254 130 KRÓL ROMUALD M 201 M 40-49 51 TAK TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:58:50 10.20 [km/h]
255 348 GAŁ JAROSŁAW M 202 M 0-29 30 0 ZAKOPANE - 0 10km 0:58:55 10.18 [km/h]
256 219 PUCZYŃSKA ANNA K 54 K 0-29 12 TAK RAJKOWY Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:58:55 10.18 [km/h]
257 175 MICHAŁOWSKI KRZYSZTOF M 203 M 40-49 52 TAK GRUDZIĄDZA 0 10km 0:58:56 10.18 [km/h]
258 139 KULIŃSKA AGNIESZKA K 55 K 30-39 19 TAK WŁOCŁAWEK 0 10km 0:58:57 10.18 [km/h]
259 216 PROKOP MARIUSZ M 204 M 40-49 53 ELBLĄG PROKOPKI 0 10km 0:59:02 10.16 [km/h]
260 58 DEPTULSKA AGNIESZKA K 56 K 40-49 17 TAK TCZEW I LO/ TCZEW/TCZEWSKIE STOWARZYSZENIE RADIOORIENRACJI SPORTOWEJ Urzędnik Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:59:11 10.14 [km/h]
261 360 GRADOŃ PIOTR M 205 M 40-49 54 0 CZĘSTOCHOWA BBL/ZABIEGANI 0 10km 0:59:28 10.09 [km/h]
262 118 KLEJNA WIESŁAWA K 57 K 50-59 4 TAK ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO Woj. Pomorskie 0 10km 0:59:29 10.09 [km/h]
263 281 UBOWSKA MONIKA K 58 K 40-49 18 TAK TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:59:46 10.04 [km/h]
264 68 DYMSKA IWONA K 59 K 40-49 19 TAK MALBORK DYMSZCZAKI Woj. Pomorskie 0 10km 0:59:47 10.04 [km/h]
265 237 RYCHLICKI PAWEŁ M 206 M 30-39 71 TAK GDAŃSK RYCHLICCY TEAM Woj. Pomorskie 0 10km 0:59:54 10.02 [km/h]
266 137 KUJAWSKA MAŁGORZATA K 60 K 40-49 20 TAK GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 0:59:57 10.01 [km/h]
267 340 SIEMIŃSKI JERZY M 207 M 50-59 25 GDAŃSK ARCON Woj. Pomorskie 0 10km 1:00:07 9.98 [km/h]
268 209 PLUTA KAROLINA K 61 K 30-39 20 GDYNIA Woj. Pomorskie 0 10km 1:00:16 9.96 [km/h]
269 210 PLUTA TOM M 208 M 40-49 55 GDYNIA Woj. Pomorskie 0 10km 1:00:17 9.95 [km/h]
1 262 SZCZYPKOWSKA DANUTA K 62 K 60+ 3 TAK BORZECHOWO MORSY ZBLEWO Woj. Pomorskie 0 10km 1:00:30 9.92 [km/h]
271 166 MALISZEWSKA MARIANNA K 63 K 50-59 5 TAK ELBLĄG 0 10km 1:00:40 9.89 [km/h]
272 284 WASILEWSKI MARCIN M 209 M 40-49 56 TAK GDYNIA APTEKA GEMINI TEAM Woj. Pomorskie 0 10km 1:00:58 9.84 [km/h]
273 103 JERZYK PAULINA K 64 K 30-39 21 TAK WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN Woj. Pomorskie 0 10km 1:01:04 9.83 [km/h]
274 220 PURZYCKI SŁAWEK M 210 M 50-59 26 TAK GDAŃSK Woj. Pomorskie 0 10km 1:01:18 9.79 [km/h]
275 69 DYMSKI KRZYSZTOF M 211 M 50-59 27 TAK MALBORK DYMSZCZAKI Woj. Pomorskie 0 10km 1:01:26 9.77 [km/h]
276 79 GIBAS LUCYNA K 65 K 30-39 22 TAK TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 1:01:49 9.71 [km/h]
277 344 MOŻUCH KAROLINA K 66 K 30-39 23 0 GRĘBLIN REEBOK RUN CREW Woj. Pomorskie 0 10km 1:02:52 9.54 [km/h]
278 70 DYWELSKI MIROSŁAW M 212 M 60-69 21 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 1:03:07 9.51 [km/h]
279 261 SZCZĘSNY TADEUSZ M 213 M 60-69 22 GDAŃSK Woj. Pomorskie 0 10km 1:03:09 9.50 [km/h]
280 233 RUCHLEWICZ URSZULA K 67 K 40-49 21 TAK SZTUM Woj. Pomorskie 0 10km 1:03:19 9.48 [km/h]
281 33 BIESZK BARTOSZ M 214 M 30-39 72 TAK REDA WAKANDA RUNERS Woj. Pomorskie 0 10km 1:03:45 9.41 [km/h]
282 98 JAKIMIAK-RYCHLICKA BEATA K 68 K 30-39 24 TAK GDAŃSK RYCHLICCY TEAM Woj. Pomorskie 0 10km 1:03:59 9.38 [km/h]
283 252 SOMMER-SMOLIŃSKA ANNA K 69 K 40-49 22 TAK TCZEW I LO TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 1:04:07 9.36 [km/h]
284 34 BIESZK KAROLINA K 70 K 30-39 25 TAK REDA Woj. Pomorskie 0 10km 1:04:10 9.35 [km/h]
285 295 WITTKAMP KAROLINA K 71 K 0-29 13 STAROGARD GDAŃSKI Woj. Pomorskie 0 10km 1:04:18 9.33 [km/h]
286 297 WODZIKOWSKA ANNA K 72 K 30-39 26 GDAŃSK Woj. Pomorskie 0 10km 1:04:47 9.26 [km/h]
287 260 SZARMACH SYLWIA K 73 K 30-39 27 TAK OCYPEL SZARMACH TEAM Woj. Pomorskie 0 10km 1:05:00 9.23 [km/h]
288 259 SZARMACH GRZEGORZ M 215 M 30-39 73 TAK OCYPEL Woj. Pomorskie 0 10km 1:05:00 9.23 [km/h]
289 154 ŁUBKOWSKA GRAŻYNA K 74 K 60+ 4 GDAŃSK BIEGAJ Z GŁOWĄ Woj. Pomorskie 0 10km 1:05:29 9.16 [km/h]
290 203 PĘKALSKA MONIKA K 75 K 30-39 28 ELBLĄG SILVER ELBLĄG 0 10km 1:05:36 9.15 [km/h]
291 341 MARSZAŁEK MARIAN M 216 M 50-59 28 0 STAROGARD GDAŃSKI - Woj. Pomorskie 0 10km 1:05:42 9.13 [km/h]
292 238 RYCHŁOWSKA BERNADETA K 76 K 0-29 14 TAK PELPLIN I LO TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 1:05:48 9.12 [km/h]
293 49 CHOJNACKA KATARZYNA K 77 K 40-49 23 TAK KRUSZE 35A 0 10km 1:06:21 9.04 [km/h]
294 183 MUSOLF JAROSŁAW M 217 M 30-39 74 TAK STAROGARD GDAŃSKI AKTYWNI KOCIEWIACY Urzędnik Woj. Pomorskie 0 10km 1:06:59 8.96 [km/h]
295 126 KOWALSKA ANNA K 78 K 40-49 24 TAK KWIDZYN KWIDZYN BIEGA Woj. Pomorskie 0 10km 1:09:04 8.69 [km/h]
296 224 REDLIN MONIKA K 79 K 0-29 15 TAK MALBORK Urzędnik Woj. Pomorskie 0 10km 1:09:50 8.59 [km/h]
297 225 REDLIN MATEUSZ M 218 M 30-39 75 TAK MALBORK MALBORK BIEGA Woj. Pomorskie 0 10km 1:09:50 8.59 [km/h]
298 100 JANKOWSKA MAŁGORZATA K 80 K 50-59 6 TAK KWIDZYN Woj. Pomorskie 0 10km 1:09:56 8.58 [km/h]
299 201 PERLEJEWSKI ROBERT M 219 M 40-49 57 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 1:10:10 8.55 [km/h]
300 200 PERLEJEWSKA AGNIESZKA K 81 K 30-39 29 TAK TCZEW Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 1:10:10 8.55 [km/h]
301 366 MIŁKOWSKI MARIUSZ M 220 M 50-59 29 0 GDYNIA - Woj. Pomorskie 0 10km 1:10:49 8.47 [km/h]
302 114 KIELIK MONIKA K 82 K 0-29 16 TAK BOBROWNIKI 0 10km 1:11:12 8.43 [km/h]
303 250 SKWARLIŃSKA WERONIKA K 83 K 0-29 17 TAK GDAŃSK I LO TCZEW Woj. Pomorskie 0 10km 1:11:18 8.42 [km/h]
304 184 MUSZARSKI ŁUKASZ M 221 M 30-39 76 TAK KOKOSZKOWY Woj. Pomorskie 0 10km 1:11:29 8.39 [km/h]
305 214 PROKOP ALEKSANDRA K 84 K 0-29 18 TAK ELBLĄG PROKOPKI 0 10km 1:14:10 8.09 [km/h]
306 164 MAJEWSKA AGNIESZKA K 85 K 30-39 30 ELBLĄG 0 10km 1:14:10 8.09 [km/h]
307 215 PROKOP ANNA K 86 K 40-49 25 ELBLĄG PROKOPKI 0 10km 1:14:14 8.08 [km/h]
308 311 ZIEŃCZUK PIOTR M 222 M 40-49 58 TAK GDAŃSK NIE MARNUJ TLENU GAIT Woj. Pomorskie 0 10km 1:16:09 7.88 [km/h]
309 167 MAŁEK ANDRZEJ M 223 M 60-69 23 TAK KĄPINO Woj. Pomorskie 0 10km 1:16:23 7.86 [km/h]
310 274 TORŁOP MAŁGORZATA K 87 K 50-59 7 TAK GDAŃSK GRUPA TRÓJMIASTO Woj. Pomorskie 0 10km 1:16:25 7.85 [km/h]
311 30 BAŁDYGA RADOSŁAW M 224 M 40-49 59 TAK ELBLĄG JBB 0 10km 1:17:09 7.78 [km/h]
312 349 LASKOWSKI RADOSŁAW M 225 M 0-29 31 0 TCZEW - Woj. Pomorskie Powiat Tczewski 10km 1:19:20 7.56 [km/h]

POCZTOWY MARSZ NAD WISŁA - Nordic Walking - 5km NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 415 GWIZDAŁA ZBIGNIEW M 1 M 31-55 GOŁĄBEK 5km NW 0:32:40 9.18 [km/h]
2 440 TOPOREK RAFAŁ M 2 M 31-55 PRZODKOWO NWPL/ LUKI TEAM SIELDCE 5km NW 0:33:03 9.08 [km/h]
3 417 KŁOS MACIEJ M 3 M 31-55 GDAŃSK 5km NW 0:33:21 9.00 [km/h]
4 410 GAJEWSKI EUGENIUSZ M 4 M 56+ GORZÓW WIELKOPOLSKI 5km NW 0:33:24 8.98 [km/h]
5 414 GWIZDAŁA BARTOSZ M 5 M 0-30 GOŁĄBEK 5km NW 0:34:28 8.70 [km/h]
6 433 REIMUS AGNIESZKA K 1 K 31-55 SKÓRCZ 5km NW 0:34:54 8.60 [km/h]
7 432 PRZERWA ADRIAN M 6 M 0-30 LUBLIN LUBELSKIE MORSY 5km NW 0:35:00 8.57 [km/h]
8 435 SANIUK EDWARD M 7 M 56+ GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 5km NW 0:35:01 8.57 [km/h]
9 419 KOWALCZUK ROBERT M 8 M 31-55 GDAŃSK ELITE TEAM 5km NW 0:35:44 8.40 [km/h]
10 404 BRYGAŁA AGATA K 2 K 0-30 GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 5km NW 0:38:31 7.79 [km/h]
11 439 TOPOREK ALEKSANDRA K 3 K 31-55 PRZODKOWO NWPL/ LUKI TEAM SIELDCE 5km NW 0:38:34 7.78 [km/h]
12 447 WÓJCIK PIOTR M 9 M 56+ GDYNIA MORSIK WETERAN GDYNIA 5km NW 0:39:03 7.68 [km/h]
13 409 FRYDEL WOJCIECH M 10 M 31-55 GORZÓW WIELKOPOLSKI 5km NW 0:39:04 7.68 [km/h]
14 430 PANEK ANETA K 4 K 31-55 GDYNIA 5km NW 0:39:07 7.67 [km/h]
15 367 TOPOREK PAULINA K 5 K 0-30 PRZODKOWO - 5km NW 0:39:24 7.61 [km/h]
16 443 WAWRZYNIAK ANNA K 6 K 31-55 GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM 5km NW 0:39:35 7.58 [km/h]
17 423 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 11 M 56+ GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 5km NW 0:39:44 7.55 [km/h]
18 426 MAZURKIEWICZ ANTONI M 12 M 56+ RYJEWO 5km NW 0:40:15 7.45 [km/h]
19 444 WAWRZYNIAK IGOR M 13 M 0-30 GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM 5km NW 0:40:23 7.43 [km/h]
20 408 FARON MONIKA K 7 K 31-55 GDYNIA 5km NW 0:40:27 7.42 [km/h]
21 441 TOWARNICKA IZABELA K 8 K 31-55 GDYNIA TEAM DEAF 5km NW 0:41:17 7.27 [km/h]
22 424 LITEWSKA JOANNA K 9 K 31-55 JUSZKOWO TEAM DEAF 5km NW 0:41:41 7.20 [km/h]
23 434 ROKOSZ ROBERT M 14 M 31-55 GDYNIA 5km NW 0:42:17 7.09 [km/h]
24 431 POLIS MARZENA K 10 K 31-55 GDAŃSK 5km NW 0:43:05 6.96 [km/h]
25 412 GÓRA BEATA K 11 K 31-55 GDAŃSK 5km NW 0:43:05 6.96 [km/h]
26 442 TUSIEŃ SŁAWOMIR M 15 M 31-55 GDAŃSK 5km NW 0:43:06 6.96 [km/h]
27 428 NOWAK BEATA K 12 K 31-55 GDAŃSK 5km NW 0:43:10 6.95 [km/h]
28 406 ĆWIKLIŃSKA IWONA K 13 K 31-55 GDYNIA 5km NW 0:43:34 6.89 [km/h]
29 425 MALISZEWSKI MAREK M 16 M 56+ ELBLĄG 5km NW 0:43:47 6.85 [km/h]
30 427 MIZURA-STENCEL ANETTA K 14 K 31-55 STAROGARD GDAŃSKI 5km NW 0:43:50 6.84 [km/h]
31 402 BARSKA-MOJEK BEATA K 15 K 31-55 GRUPA ŻOŁNIERZE 5km NW 0:43:51 6.84 [km/h]
32 356 CHRZANOWSKA ALEKSANDRA K 16 K 56+ TCZEW - 5km NW 0:43:56 6.83 [km/h]
33 413 GÓRSKA KATARZYNA K 17 K 31-55 ELBLĄG 5km NW 0:43:57 6.83 [km/h]
34 401 ADAMKOWSKA ANNA K 18 K 31-55 STAROGARD GDAŃSKI MALINOWA MAMBA 5km NW 0:43:58 6.82 [km/h]
35 405 CYRA GRAŻYNA K 19 K 56+ SKOSZEWO NW ZIELONY DWÓR 5km NW 0:44:15 6.78 [km/h]
36 450 ZIĘBAKOWSKA ELŻBIETA K 20 K 56+ TCZEW 5km NW 0:44:25 6.75 [km/h]
37 411 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 21 K 31-55 GDYNIA 5km NW 0:44:25 6.75 [km/h]
38 421 KUMOR AGNIESZKA K 22 K 31-55 TCZEWSKIE ŁĄKI 5km NW 0:44:39 6.72 [km/h]
39 429 OSSOWSKA MARZENA OSSOWSKA K 23 K 31-55 BORZECHOWO MORSY ZBLEWO 5km NW 0:44:40 6.72 [km/h]
40 448 ZANDER ELŻBIETA K 24 K 56+ TCZEW 5km NW 0:45:30 6.59 [km/h]
41 416 JAKIMIUK ELŻBIETA K 25 K 31-55 ŁOSICE PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE 5km NW 0:46:09 6.50 [km/h]
42 420 KULCZYCKI JAN M 17 M 56+ GDAŃSK 5km NW 0:46:15 6.49 [km/h]
43 403 BORZYSZKOWSKA JOLANTA K 26 K 56+ PUCK 5km NW 0:46:25 6.46 [km/h]
44 446 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF M 18 M 56+ BORZECHOWO MORSY ZBLEWO 5km NW 0:46:32 6.45 [km/h]
45 449 CYRA ZBIGNIEW M 19 M 56+ SKOSZEWO NW ZIELONY DWÓR 5km NW 0:46:57 6.39 [km/h]
46 445 WIADERSKA GRAŻYNA K 27 K 56+ ELBLĄG 5km NW 0:47:17 6.34 [km/h]
47 422 KUSIAK MARIA K 28 K 56+ GDAŃSK 5km NW 0:47:20 6.34 [km/h]
48 438 ŚLIWIŃSKA EDYTA K 29 K 31-55 KOSAKOWO TEAM DEAF 5km NW 0:48:26 6.19 [km/h]
49 353 BRZOZOWSKA AGATA K 30 K 31-55 GDAŃSK TEAM REAF 5km NW 0:48:44 6.16 [km/h]
50 370 POTOCZEK GENOWEFA K 31 K 56+ LICHNOWY 5km NW 0:48:58 6.13 [km/h]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ