Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Piaskowski Jakub SUMIN START Dzieci 8-11 lat PSP SUMIN
2 Piaskowski Paweł Sumin START Dzieci 8-11 lat PSP SUMIN
3 Czapiewski Kacper Malary START Dzieci 8-11 lat
4 Czapiewski Jakub Malary START Dzieci do 7 lat
5 Gruchała Karolina Swarożyn START Dzieci 8-11 lat
6 Żardecka Ewa Starogard Gdański START Dzieci do 7 lat
7 Rysiewska Klaudia Starogard Gdański START Dzieci 8-11 lat
8 Rysiewski Oskar Starogard Gdański START Dzieci 8-11 lat
9 Szarmach Olivier Ocypel START Dzieci do 7 lat
10 Ossowski Józef Starogard Gdański START Dzieci do 7 lat
11 Machalski Kuba Malbork START Dzieci do 7 lat
12 Nierzwicki Franciszek Skarszewy START Dzieci do 7 lat biegam z mamą
13 Nierzwicka Wiktoria Więckowy START Dzieci 8-11 lat biegam z mamą
14 Nierzwicki Miłosz Skarszewy START Dzieci do 7 lat
15 Zdanowicz Agata Starogard Gdański START Dzieci do 7 lat
16 Misztal Martyna Starogard Gd. START Dzieci 8-11 lat
17 Wilczewska Pola Okole START Dzieci do 7 lat
18 Wilczewska Maja Okole START Dzieci 8-11 lat
19 Leik Wiktor Straszyn START Dzieci do 7 lat
20 Gutowska Urszula starogard gdański START Dzieci do 7 lat
21 Gabryel Stanisław Żabno START Dzieci do 7 lat TRI Starogard Gdański
22 Leik Małgorzata Gdańsk START Dzieci do 7 lat
23 Leik Marta Gdańsk START Dzieci do 7 lat
24 Kluk Kinga Skarszewy START Dzieci do 7 lat
25 SZUBERT PIOTR SIWIAŁKA START Dzieci do 7 lat
26 SZUBERT Aleksander SIWIAŁKA START Dzieci 8-11 lat
27 Grzonka Dominik Bytonia START Dzieci do 7 lat SP w Bytoni
28 Zbroch Julek Starogard Gdański START Dzieci do 7 lat
29 Godlewska Małgorzata Malbork START Dzieci do 7 lat Godlewski Runners
30 Grobelny Maksymilian Starogard Gd. START Dzieci 8-11 lat KP Starogard rocznik 09
31 Grobelna Wiktoria Starogard Gd. START Dzieci do 7 lat Bajeczka nr.8
32 Kalinowska Nikola Kiełpino START Dzieci 8-11 lat
33 Nierzwicki Mikołaj Starogard Gdański START Dzieci do 7 lat
34 Zaręba Samuel Kaliska START Dzieci 8-11 lat ZSP Kaliska
35 Karwatowska Liliana Brzeźno Wielkie START Dzieci 8-11 lat BBL Starogard Gd/Filippides/GK STG
36 Piotrowski Tomek Gdańsk START Dzieci do 7 lat UKS Aquastacja
37 Fierka Paweł Zblewo START Dzieci 8-11 lat Filippides Starogard GD
38 Sharma Anisa Sopot START Dzieci do 7 lat
39 Nalborski Samuel Pelplin START Dzieci do 7 lat
40 Kuc Igor Owidz START Dzieci do 7 lat BLOCZEK TEAM PELPLIN/ ZSP JABŁOWO
41 Kuc Jakub Owidz START Dzieci do 7 lat BLOCZEK TEAM PELPLIN/ ZSP JABŁOWO
42 Kuc Inga Owidz START Dzieci 8-11 lat BLOCZEK TEAM PELPLIN/ ZSP JABŁOWO
43 Teska Martyna Gdynia START Dzieci do 7 lat SGA Gdynia
44 Teska Patrycja Gdynia START Dzieci 8-11 lat SGA Gdynia
45 Maras Szymon Siemirowice START Dzieci 8-11 lat
46 Maras Wiktoria Siemirowice START Dzieci do 7 lat
47 Sharma Ishan Sopot START Dzieci 8-11 lat SP 8 w Sopocie
48 Sharma Ayan Sopot START Dzieci do 7 lat
49 Petka Szymon Starogard Gdański START Dzieci do 7 lat


Wyświetleń: 1275

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ