3 Ultramaraton Kaszubska Poniewierka
100km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Grau Joanna Kwidzyn Polska 100km Kwidzyn Biega opłacono on-line
2 Konopko Artur Kleosin Polska 100km BiegoStok
3 Pazda pozorska Gosia Pazda-Pozorska Słupsk Polska 100km
4 Czarnecki Piotr Warszawa Polska 100km opłacono on-line
5 Jaśkowski Paweł Warszawa Polska 100km Ale po co to...? opłacono on-line
6 Sikora Sebastan Gdynia Polska 100km Acel Osteo-Sport Gdynia
7 Stężycki Maciej Śrem Polska 100km opłacono on-line
8 Figura Marcin Kwidzyn Polska 100km Kwidzyn Run opłacono
9 Zamojski Paweł Rumia Polska 100km MajaTeam opłacono
10 Siwa Kinga Gdańsk Polska 100km opłacono on-line
11 Lipowski Karol Tuchom Polska 100km Zoeller Tech
12 Murawski Maciej Gdańsk Polska 100km Miki Team opłacono on-line
13 Grochowski Michał Gdańsk Polska 100km LPP TEAM
14 Kołodziejska Lucyna Gdańsk Polska 100km Accelerating Poland opłacono
15 Laskowski Daniel Bydgoszcz Polska 100km Run Pasja
16 Karolak Asia Słupsk Polska 100km opłacono
17 Pieniądz Bartłomiej Kraków Polska 100km Misiu z buszu opłacono on-line
18 Karolak Ania Słupsk Polska 100km MUAY RUNNING TEAM opłacono
19 Uber Marcin Pruszcz Gdański Polska 100km Decathlon Przymorze Team opłacono on-line
20 Białas Arkadiusz Słupsk Polska 100km STOPA Słupsk opłacono on-line
21 Sobociński Karol Bruk Polska 100km Piękni i Bestie opłacono
22 Sierszulska Ewa Poznań Polska 100km natural born runners opłacono
23 Kiełbasa Michał Gdynia Polska 100km Żychlin opłacono on-line
24 Warnke Mirko Galway, Ireland Polska 100km opłacono on-line
25 Szczupakowska Izabela Gdańsk Polska 100km Biegowy Świat opłacono on-line
26 Paschke Roman Gdynia Polska 100km ShipCup opłacono on-line
27 Harbutiak Monika Cisowo Polska 100km opłacono on-line
28 Mikołajczyk Dariusz Zielona Góra Polska 100km opłacono on-line
29 Galla Agnieszka Gdynia Polska 100km opłacono on-line
30 urbanska agnieszka gdynia Polska 100km opłacono on-line
31 Maulerova Vendula Frýdek-Místek Czechy 100km opłacono on-line
32 Mieloch Tamara Podkowa Leśna Polska 100km
33 Chudyba Michał Gdańsk Polska 100km opłacono on-line
34 Strzelecki Jacek Gdańsk Polska 100km bez klubu opłacono on-line
35 Hinc Janusz Gdynia Polska 100km Apteka Gemini Team opłacono on-line
36 Jurgielewicz Jacek Kostkowo Polska 100km opłacono on-line
37 Prątnicki Mariusz Gdynia Polska 100km JAMA opłacono on-line
38 Szewczyk Jarosław Nowy Dwór Gdański Polska 100km opłacono on-line
39 Pallach Piotr Wejherowo Polska 100km Nocny Turysta opłacono on-line
40 Grzeszczuk Łukasz Gdańsk Polska 100km Sztafeta Nadziei opłacono on-line
41 Kłakulak Robert Chojnice Polska 100km Dziki żeglarz opłacono
42 Szrull Zenon Grążawy Polska 100km opłacono on-line
43 Bolek Daniel Pruszcz Gdański Polska 100km SUT, Pruszcz Biega, Straszyn Biega opłacono on-line
44 Dargiewicz Robert Gdańsk Polska 100km opłacono on-line
45 Zdybel Jacek Gdynia Polska 100km JAMA opłacono on-line
46 Konkol Kazimierz Somonino Polska 100km opłacono on-line
47 Kujawska Anna Rzy Polska 100km
48 Karpowicz Bartosz Gdynia Polska 100km Leśne Dukty Gdynia opłacono on-line
49 Jan Jarosław Pruszcz Gdański Polska 100km SUT Straszyn Ultra Team opłacono on-line
50 Hryniewicka Monika Rumia Polska 100km opłacono on-line
51 Chrząszcz Bartłomiej Pruszcz Gdański Polska 100km Pruszcz Biega opłacono on-line
52 Borkowski Adam Gdańsk Polska 100km opłacono on-line
53 Przybył Wojciech Szczecin Polska 100km opłacono on-line
54 Sprenger Mirosław Nakło nad Notecią Polska 100km Luks Start Nakło opłacono on-line
55 Puchniarz Mateusz Gdańsk Polska 100km Grupa ASE opłacono on-line
56 Nuż Jacek Pruszcz Gdański Polska 100km SUT Straszyn Ultra Team opłacono on-line
57 Kowalski Piotr Gorzów Wlkp Polska 100km opłacono on-line
58 Kwieciński Feliks Wolin Polska 100km Wegas Wolin opłacono on-line
59 Walczyńska Karolina Bielsko-Biała Polska 100km RUNHOGS Tychy opłacono on-line
60 Grudziński Krzysztof Olsztyn Polska 100km opłacono on-line
61 Bernatowicz Ziemowit Koleczkowo Polska 100km opłacono on-line
62 CZAJA ŁUKASZ BYTONIA Polska 100km opłacono
63 Dagiel Dominik Gdańsk Polska 100km TriCity Ultra opłacono on-line
64 Trybalski Krzysztof Trybalski Gdynia Polska 100km opłacono on-line
65 godzisz tomasz Gdynia Polska 100km complexsports
66 Miedziejewski Andrzej Pruszków Polska 100km WPRunning
67 Stankiewicz Michał Gdynia Polska 100km J.S. HAMILTON opłacono on-line
68 Muzolf Dorota Pruszcz Gdański Polska 100km SUT, Pruszcz Biega, Straszyn Biega opłacono on-line
69 Zakrzewski Maciej Rumia Polska 100km opłacono on-line
70 Suchcicki Krzysztof Wysoka Polska 100km SuchyTeam opłacono on-line
71 Lic Janusz Zabrze Polska 100km opłacono on-line
72 Tymul Jakub szczecin Polska 100km Wieczorne bieganie w Szczecinie / hawajskie rekiny
73 Adamiak Łukasz Śrem Polska 100km opłacono on-line
74 Głód Michał Elbląg Polska 100km Pozor Vlak! opłacono
75 Araucz Adrian Gdańsk Polska 100km LOTOS Running Team opłacono on-line
76 GUTKOWSKI WOJCIECH Szczecinek Polska 100km opłacono on-line
77 Borysewicz Wiktor Wyrzeka Polska 100km opłacono on-line
78 Dębek Piotrek Świdnica Polska 100km Świdnicka Grupa Biegowa
79 Błochowiak MAGDALENA Miejska Górka Polska 100km
80 Stankiewicz Michał Irlandia Polska 100km opłacono on-line
81 Kierenko Paweł Otwock Polska 100km SONSIEDZI opłacono on-line
82 Rogoża Piotr Gdańsk Polska 100km Lufthansa Systems Poland Active opłacono on-line
83 Suchcicki Krzysztof Wysoka Polska 100km SuchyTeam
84 Weremjewicz Marcin Wiktor Gdynia Polska 100km RUNSOFUN opłacono on-line
85 Bezak Magdalena Ostrowiec Świętokrzyski Polska 100km opłacono
86 Rewers Dariusz Gdynia Polska 100km Ultra Way opłacono
87 Kosieradzki Tomasz Warsaw Polska 100km A&RT opłacono on-line
88 Piekarz Radoslaw Warszawa Polska 100km opłacono on-line
89 KLEBBA BARTOSZ SWARZEWO Polska 100km klub biegacza Prawo do życia opłacono on-line
90 RYSZCZYK ADAM Wrocław Polska 100km opłacono on-line
91 Weis Michał Weis Śrem Polska 100km LOFT Team EXTREME opłacono on-line
92 Barczak Anna Mogilno Polska 100km Husaria Race Team
93 Żak Tomasz Śrem Polska 100km opłacono on-line
94 Kubera Paweł Gdańsk Polska 100km opłacono on-line
95 Słoniewski Rafał Gdynia Polska 100km Husaria Race Team opłacono on-line
96 Lihs Tadeusz Łódź Polska 100km MISJONARZE KLARETYNI C.M.F. opłacono on-line
97 Kaszkur Tomasz Gdańsk Polska 100km opłacono
98 Borówka Ryszard Gdynia Polska 100km opłacono on-line
99 kaszluga katarzyna warszawa Polska 100km
100 Brzóska Tomasz Olsztyn Polska 100km opłacono on-line


Wyświetleń: 29728

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ