Puchar Gdyni - Cisowa
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Depczyński Adam Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 2009 darmowy udział
2 Kołodziej Julia Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole nr 46 2014 darmowy udział
3 Kołodziej Klaudia Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole nr 46 2012 darmowy udział
4 Rosołowska Malwina Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole 43 Jantarek 2014 darmowy udział
5 Rosołowska Amelia Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat SP 43 Gdynia 2006 darmowy udział
6 Kuberka Wojciech Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Sp 18 Gdynia 2006 darmowy udział
7 Kuberka Franciszek Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Sp 18 Gdynia 2008 darmowy udział
8 Toczek Tymon GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole nr 56 2014 darmowy udział
9 Brzóska Roksana Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Sp6 Gdynia 2007 darmowy udział
10 Brzóska Daria Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Sp6 Gdynia 2009 darmowy udział
11 Cierpisz Paweł CHŁAPOWO Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Sportowa Jedyneczka 2013 darmowy udział
12 Prena Wojciech Gościcino Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Prency na Trasie 2013 darmowy udział
13 KOMKOWSKI WIKTOR POGORZE Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP Pogórze 2010 darmowy udział
14 Stefan-Birkowski Fabian gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 2013 darmowy udział
15 Stefan-Birkowski Borys gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP 28 Gdynia 2009 darmowy udział
16 Stefan NADIA gdynia Bieg MATA – 6 lat 2012 darmowy udział
17 Kontna Karolina Pogórze Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP Pogórze 2007 darmowy udział
18 Jankowska Malwina Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 2015 darmowy udział
19 Nawrock Łucja Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP. 18 2009 darmowy udział
20 Nawrocki Łukasz Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat LKS Zorza Gdynia 2004 darmowy udział
21 Radzewicz Lidka Gdynia Bieg MATA – 6 lat 2012 darmowy udział
22 Radzewicz Antek Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 2010 darmowy udział
23 Krauze Krzysztof Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkola Podstawowa Nr 43 2008 darmowy udział
24 Frączek Maria Sopot Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole Nr 54 Gdynia 2013 darmowy udział
25 Kwiatkowska Laura Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkoła podstawowa nr 21 2009 darmowy udział
26 ŻARYN AMELIA GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP 43 Gdynia 2009 darmowy udział
27 ŻARYN JULIA GDYNIA Bieg KOMANDORA – 12-13 lat SP 43 Gdynia 2005 darmowy udział
28 Banaszak Julia Pogórze Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa w Pogórzu 2008 darmowy udział
29 Derkowska Milena Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 2015 darmowy udział
30 Krawczyk Aniela Kłosowo Bieg MARYNARZA – do 4 lat OSP KŁOSOWO 2014 darmowy udział
31 Krawczyk Ignacy Kłosowo Bieg BOSMANA – 7 lat OSP KŁOSOWO 2011 darmowy udział
32 Jadczak Adrian Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat LKS ZORZA GDYNIA 2004 darmowy udział
33 Pouch Martyna REda Bieg KAPITANA – 10-11 lat UKS Ciechocino 2008 darmowy udział
34 Jachimska Aurelia Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 2017 darmowy udział
35 Antkowiak Tosia Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Akademia Młodych Sportowców Gdynia 2014 darmowy udział
36 Dąbrowski Dominik Gdynia Bieg MATA – 6 lat Runeda 2012 darmowy udział
37 Łagoda Maja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 2010 darmowy udział
38 Łagoda Jakub Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 2009 darmowy udział
39 Świat Anna Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 43 2008 darmowy udział
40 Wiśniewski Mateusz Gdynia Bieg MATA – 6 lat 2012 darmowy udział
41 TWAROWSKA MILENA SUCHY DWÓR Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Szkoła Podstawowa w Pogórzu 2006 darmowy udział
42 Tobjasz Tymon Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat Gimnazjum nr 20 2004 darmowy udział
43 Gołębiowska Zoja Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole nr 53 2012 darmowy udział
44 Bakić Julia Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 18 Gdynia 2007 darmowy udział
45 Bakić Aleksandra Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat gimnazjum nr 11 2003 darmowy udział
46 Konkel Wiktor Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole nr 30 2012 darmowy udział
47 Zieliński Krzysztof Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat LKS Zorza Gdynia 2005 darmowy udział
48 Droszkowska Zuzanna Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat LKS Zorza Gdynia 2002 darmowy udział
49 Lewandowska Lena Sopot Bieg MARYNARZA – do 4 lat 2015 darmowy udział
50 Lewandowski Miłosz Sopot Bieg BOSMANA – 7 lat Przedszkole nr 5 Sopot 2011 darmowy udział
51 Śpiewak Faustynka Rumia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 2017 darmowy udział
52 Sobocińska Zuzanna Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat 2011 darmowy udział
53 Gustke Laura Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP nr 31 2010 darmowy udział
54 Gustke Pola Gdynia Bieg MATA – 6 lat SP nr 31 2012 darmowy udział
55 Sobolewska wiktoria Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat SP 16 Gdynia 2005 darmowy udział
56 Sobolewska weronika Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat 2008 darmowy udział
57 Dzięcielski Bartosz Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkoła Podstawowa nr 6 2010 darmowy udział
58 Połom Marta Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat 2014 darmowy udział
59 Połom Dariusz Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 16 Gdynia 2010 darmowy udział
60 Kuchta Antoni Sopot Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Sp 8 Sopot 2009 darmowy udział
61 Usydus Szymon Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole Ptasie Radio 2013 darmowy udział
62 Krefta Roksana Kłosowo Bieg KAPITANA – 10-11 lat OSP KŁOSOWO 2008 darmowy udział
63 Fabiańska Zuzanna Malbork Bieg KAPITANA – 10-11 lat Godlewski Runners 2007 darmowy udział
64 Pisarek Łucja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Complexsports 2010 darmowy udział
65 Rembiszewska Weronika Gdynia Bieg MATA – 6 lat 2012 darmowy udział
66 Prasek Lea Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole nr 54 2014 darmowy udział
67 Wiśniewski Dawid Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Arka Gdynia 2010 darmowy udział
68 Wiśniewska Lena Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Pszedszkole 29 2013 darmowy udział
69 Maszota Basia Wejherowo Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole nr 12 Sopot 2013 darmowy udział
70 Łucka Kinga Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat LKS Zorza Gdynia/GIM 11 2002 darmowy udział
71 Littwin Albert Kłosowo Bieg MARYNARZA – do 4 lat OSP KŁOSOWO 2014 darmowy udział
72 Littwin Robert Kłosowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat OSP KŁOSOWO 2010 darmowy udział
73 Peretko Andrzej Gdańsk Bieg BOSMANA – 7 lat 2011 darmowy udział
74 Peretko Natalia Gdańsk Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 2015 darmowy udział
75 Rogocka Nicole Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Gdyńska Akademia Siatkówki 2005 darmowy udział
76 Piotrowski Łukasz Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat AG SZKÓŁKI PIŁKARSKIE 2009 darmowy udział
77 Piotrowski Tomasz Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 2013 darmowy udział
78 Piotrowski Paweł Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Sztorm Mosty 2006 darmowy udział
79 Mejer Błażej Rumia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 2009 darmowy udział
80 Ślusałek Weronika Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat LKS Zorza Gdynia 2006 darmowy udział
81 Ścibiorska Maja Borokowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GTS Borkowo 2010 darmowy udział
82 Zakrzewska Paulina gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 2013 darmowy udział
83 Zakrzewski Piotr Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat 2011 darmowy udział
84 Muszyńska Matylda Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat 2014 darmowy udział
85 Stark Jakub Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 43 Gdynia 2008 darmowy udział
86 ENGLERT Szymon Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole nr 29 2012 darmowy udział
87 Ploc Nikola Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat 2014 darmowy udział
88 Leo piotr Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat LKS ZORZA Gdynia/GIM 23 2003 darmowy udział
89 Herba Norbert Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat ZSP nr3 w Gdyni 2010 darmowy udział
90 Herba Lena Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat ZSP nr3 w Gdyni 2013 darmowy udział
91 Protasiuk Adam Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole nr 56 2014 darmowy udział
92 Precz Paulina Gdynia Bieg MATA – 6 lat Ptasie Radio 2012 darmowy udział
93 Precz Antoni Gdynia Bieg MATA – 6 lat Ptasie Radio 2012 darmowy udział
94 Protasiuk Kamil Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Szkoła Podstawowa 31 2005 darmowy udział
95 Skoczeń Weronika Reda Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 2010 darmowy udział
96 Łukaszewski Filip Gdynia Bieg MATA – 6 lat 2012 darmowy udział
97 Olender Lena gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 12 Gdynia 2008 darmowy udział
98 Nikodemczyk Julia Gdynia Bieg MATA – 6 lat LKS Zorza Gdynia 2012 darmowy udział
99 Nikodemczyk Szymon Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat LKS Zorza Gdynia 2010 darmowy udział
100 Jezierski Bartłomiej gdańsk Bieg MARYNARZA – do 4 lat 2014 darmowy udział


Wyświetleń: 996

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ