Puchar Gdyni - Cisowa
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zagożdżon Marta Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat LKS Zorza Gdynia
2 brzeska Lena Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
3 Brzeski Kacper Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP NR 44 GDYNIA
4 Chełminiacki Marcel Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole cisowiaczki
5 magrian Emilia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkoła Podstawowa 31 w GDYNI
6 Buriński Xawery Bytów Bieg MARYNARZA – do 4 lat Active Family Pasłęk
7 Burlińska Katarzyna Bytów Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Active Family Pasłęk
8 Rębowski Grzegorz Pasłęk Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat active family Pasłęk
9 Wojciechowski Piotr Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Sp43 gdynia
10 rębowski Mateusz pasłęk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat active family Pasłęk
11 Wesołowska Nicole Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
12 Wolska Agata Mosty Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
13 Cychylik Jakub Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
14 Iwen Helena Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
15 Krygier Julian Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat SP 31 Gdynia
16 Jakubowski Filip Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat LKS Zorza Gdynia
17 Popielski Maksymilian Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 43 Gdynia
18 Górnowicz Karolina gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat SP 43 Gdynia
19 Popielska Natalia Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat SP 43 Gdynia
20 Kaczmarek Natalia Gdansk Bieg MATA – 6 lat LANG TEAM ŻABIANKA
21 Kisielewski Rafał Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole nr 56
22 Łukaszewski Tymon Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat
23 Białas Konrad GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat Zorza Gdynia
24 Góralski Paweł Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
25 Klimaszewski Marcin Reda Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Klimek Team
26 Klimaszewski Kuba Reda Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Klimek Team
27 Dutczyn Wiktor Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat
28 Śmiełowski Leszek Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat
29 Prątnicka Zuzanna Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
30 Prątnicki Miłosz Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat SP 47 Gdynia
31 Majer. Lena Gdansk Bieg MARYNARZA – do 4 lat
32 Hellich Kajetan Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat
33 Hellich Kacper Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat
34 Lemke Maria Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 40
35 Winnicka Amelia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
36 Musiał Jan Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat
37 Sikora Jan Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat SP 31 Gdynia
38 Śmiełowski Konrad Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat CCC
39 Bańkowska Nadzieja Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat LKS Zorza Gdynia
40 LANG Oliwia Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat LANG TEAM ŻABIANKA
41 Szablewski Ksawery Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat
42 Dunajewski Tomasz gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat szkola podstawowa nr 31 gdynia
43 Dunajewski Bartosz gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat szkola podstawowa nr 31 gdynia
44 Czarnowska Zuzanna Reda Bieg KOMANDORA – 12-13 lat FabrykaDobrejZabawy.pl
45 Majer Lena Gdansk Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
46 Kołodziejczak Kajetan Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
47 Liszewski Szymon Chwaszczyno Bieg KAPITANA – 10-11 lat LKS Zorza Gdynia
48 Frątczak Amanda Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat LKS Zorza Gdynia
49 Urban Maciej Bojano Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
50 Urban Paulina Bojano Bieg KAPITANA – 10-11 lat SKLA Sopot
51 Jakubowska Izabela Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
52 Stacharska Wiktoria Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat
53 Stacharska Weronika Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
54 Janik Zoja Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
55 Janik dima Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat przedszkole nr 25 w gdyni
56 Gurska Aleksandra Rumia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
57 Gurski Jakub Rumia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
58 Bocian Nikodem Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Puchatki
59 Kunda Wiktoria Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
60 Kunda Aleksander Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
61 SALEWSKA HANIA Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat LKS Zorza Gdynia
62 Szymichowski Łukasz Gdańsk Bieg BOSMANA – 7 lat Przedszkole nr 19 w Gdyni
63 Kubiak Piotr Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Przedszkole "Wyspa Odkrywców"
64 Kubiak Pola Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole nr 35 "Pod Żaglami"
65 Pragier Celina Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole 44, Motylki
66 Sowa Ewa Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Szkoła Podstawowa nr 18 Gdynia
67 Kreft Anna GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat SP31 Gdynia
68 Gitner Maksymilian Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Piękni i Bestie
69 Leik Natalia Straszyn Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
70 Leik Wiktor Straszyn Bieg BOSMANA – 7 lat
71 Lemańczyk Witek Gdańsk Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
72 Krzebietke Lilianna Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 42 Przedszkole pod modrzewia
73 Krzebietke Michał Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia
74 Brzuziewska Natasza Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat
75 Ożarowski Dawid Rumia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
76 Witiuk Kamil Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Sp 17 Honey Stinger Runners
77 KANDZORA TOMASZ gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
78 KANDZORA SEBASTIAN GDYNIA Bieg KOMANDORA – 12-13 lat
79 KANDZORA PATRYCJA gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat
80 Buźniak Natalia Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat
81 Gołąb Laura Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
82 Gołąb Leon Gdynia Bieg MATA – 6 lat
83 Walczewska Karolina Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Sp 40 Gdynia
84 Grabowski Jan Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Przedszkole nr 44
85 Janiszewska Michalina Banino Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
86 Janiszewska Kinga Banino Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
87 Tatarowski Tadeusz Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat
88 Tatarowska Zofia Gdynia Bieg MATA – 6 lat
89 Złoch Aleksander Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat KL Gdynia
90 Złoch Konrad Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat KL Gdynia/ sp 16
91 Dzielecki Jakub gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
92 Dzielecka Julia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat przedszkole nr 46 w Gdyni
93 MARKOWSKI TOMASZ GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SZKOŁA PODSTAWOWA NR.53
94 OLEKSAK MATEUSZ GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SZKOŁA PODSTAWOWA NR.53
95 Rynkiewicz Lena Bojano Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Boulasińscy
96 Rynkiewicz Róża Bojano Bieg KAPITANA – 10-11 lat Boulasińscy
97 Bargańska Alicja Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole nr 48 Morska Przygoda
98 Bargański Olgierd Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 44 Gdynia
99 Zeszutek Ziemowit Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
100 Warchol Frania Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat


Wyświetleń: 6697

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ