Puchar Gdyni - Cisowa
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Chełminiacki Marcel Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole cisowiaczki
2 magrian Emilia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkoła Podstawowa 31 w GDYNI
3 Buriński Xawery Bytów Bieg MARYNARZA – do 4 lat Active Family Pasłęk
4 Burlińska Katarzyna Bytów Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Active Family Pasłęk
5 Rębowski Grzegorz Pasłęk Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat active family Pasłęk
6 Wojciechowski Piotr Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Sp43 gdynia
7 rębowski Mateusz pasłęk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat active family Pasłęk
8 Wesołowska Nicole Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
9 Wolska Agata Mosty Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
10 Cychylik Jakub Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
11 Iwen Helena Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
12 Górnowicz Karolina gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat SP 43 Gdynia
13 Kaczmarek Natalia Gdansk Bieg MATA – 6 lat LANG TEAM ŻABIANKA
14 Kisielewski Rafał Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole nr 56
15 Łukaszewski Tymon Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat
16 Białas Konrad GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat Zorza Gdynia
17 Góralski Paweł Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
18 Dutczyn Wiktor Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat
19 Prątnicka Zuzanna Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
20 Prątnicki Miłosz Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat SP 47 Gdynia
21 Lemke Maria Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 40
22 Winnicka Amelia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
23 Musiał Jan Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat
24 Bańkowska Nadzieja Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat LKS Zorza Gdynia
25 LANG Oliwia Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat LANG TEAM ŻABIANKA
26 Szablewski Ksawery Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat
27 Dunajewski Tomasz gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat szkola podstawowa nr 31 gdynia
28 Dunajewski Bartosz gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat szkola podstawowa nr 31 gdynia
29 Czarnowska Zuzanna Reda Bieg KOMANDORA – 12-13 lat FabrykaDobrejZabawy.pl
30 Kołodziejczak Kajetan Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
31 Liszewski Szymon Chwaszczyno Bieg KAPITANA – 10-11 lat LKS Zorza Gdynia
32 Frątczak Amanda Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat LKS Zorza Gdynia
33 Urban Maciej Bojano Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
34 Urban Paulina Bojano Bieg KAPITANA – 10-11 lat SKLA Sopot
35 Jakubowska Izabela Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
36 Stacharska Wiktoria Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat
37 Stacharska Weronika Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
38 Janik Zoja Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
39 Janik dima Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat przedszkole nr 25 w gdyni
40 Gurska Aleksandra Rumia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
41 Gurski Jakub Rumia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
42 Bocian Nikodem Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Puchatki
43 Kunda Wiktoria Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
44 Kunda Aleksander Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
45 SALEWSKA HANIA Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat LKS Zorza Gdynia
46 Szymichowski Łukasz Gdańsk Bieg BOSMANA – 7 lat Przedszkole nr 19 w Gdyni
47 Pragier Celina Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole 44, Motylki
48 Sowa Ewa Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Szkoła Podstawowa nr 18 Gdynia
49 Gitner Maksymilian Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Piękni i Bestie
50 Leik Natalia Straszyn Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
51 Leik Wiktor Straszyn Bieg BOSMANA – 7 lat
52 Lemańczyk Witek Gdańsk Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
53 Krzebietke Lilianna Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 42 Przedszkole pod modrzewia
54 Krzebietke Michał Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia
55 Brzuziewska Natasza Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat
56 Ożarowski Dawid Rumia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
57 KANDZORA TOMASZ gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
58 KANDZORA SEBASTIAN GDYNIA Bieg KOMANDORA – 12-13 lat
59 KANDZORA PATRYCJA gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat
60 Buźniak Natalia Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat
61 Walczewska Karolina Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Sp 40 Gdynia
62 Grabowski Jan Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Przedszkole nr 44
63 Janiszewska Michalina Banino Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
64 Janiszewska Kinga Banino Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
65 Tatarowski Tadeusz Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat
66 Tatarowska Zofia Gdynia Bieg MATA – 6 lat
67 Złoch Aleksander Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat KL Gdynia
68 Złoch Konrad Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat KL Gdynia/ sp 16
69 Dzielecki Jakub gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
70 Dzielecka Julia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat przedszkole nr 46 w Gdyni
71 MARKOWSKI TOMASZ GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SZKOŁA PODSTAWOWA NR.53
72 OLEKSAK MATEUSZ GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SZKOŁA PODSTAWOWA NR.53
73 Rynkiewicz Lena Bojano Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Boulasińscy
74 Rynkiewicz Róża Bojano Bieg KAPITANA – 10-11 lat Boulasińscy
75 Bargańska Alicja Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole nr 48 Morska Przygoda
76 Bargański Olgierd Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 44 Gdynia
77 Zeszutek Ziemowit Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
78 Warchol Frania Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
79 Grobelna Wiktoria Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat SP 40 Gdynia
80 Tomaszewska Katarzyna Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
81 Tomaszewska Amelia Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Sp 40 Gdynia
82 SIUDEK HANNA Gdynia Bieg MATA – 6 lat P 35 Gdynia
83 Misztal Oskar Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole nr 24 Gdynia
84 Szymański Marcin Gdynia Bieg MATA – 6 lat
85 Korybut-Daszkiewicz Dorota Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
86 Korybut-Daszkiewicz Michał Gdynia Bieg MATA – 6 lat
87 Dłużniewski Antoni Malbork Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
88 Dłużniewska Kinga Malbork Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
89 Kunikowski Mateusz Bojano Bieg KAPITANA – 10-11 lat
90 Brożyna Kornelia Gdynia Bieg MATA – 6 lat
91 Leik Małgorzata Gdańsk Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
92 Leik Marta Gdańsk Bieg BOSMANA – 7 lat
93 Bukowski Janek Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat LKS ZORZA, SP nr 37 w Gdyni
94 Bukowska Olga Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat LKS ZORZA, SP nr 37 w Gdyni
95 BUKOWSKI PAWEŁ GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat LKS ZORZA, ZSK w Gdyni
96 Płotka Aleks Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
97 Moskwa Laura Kolbudy Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat szkoła
98 Moskwa Filip Kolbudy Bieg KOMANDORA – 12-13 lat
99 Winiarska Amelia Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat szkoła
100 Sioma Nicole GDYNIA Bieg KAPITANA – 10-11 lat podstawowa 35 Gdynia


Wyświetleń: 4908

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ