Puchar Gdyni - Cisowa
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Brzeski Kacper Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP NR 44 GDYNIA
2 Wesołowska Nicole Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
3 Cychylik Jakub Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
4 Iwen Helena Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
5 Popielski Maksymilian Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 43 Gdynia
6 Skwierawski Krzysztof Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
7 Lemke Maria Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 40
8 Liszewski Szymon Chwaszczyno Bieg KAPITANA – 10-11 lat LKS Zorza Gdynia
9 Urban Paulina Bojano Bieg KAPITANA – 10-11 lat SKLA Sopot
10 Dagil Agata Gdańsk Bieg KAPITANA – 10-11 lat
11 SALEWSKA HANIA Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat LKS Zorza Gdynia
12 Witiuk Kamil Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Sp 17 Honey Stinger Runners
13 KANDZORA TOMASZ gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
14 Gołąb Laura Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
15 Złoch Konrad Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat KL Gdynia/ sp 16
16 Rynkiewicz Róża Bojano Bieg KAPITANA – 10-11 lat Boulasińscy
17 Tomaszewska Amelia Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Sp 40 Gdynia
18 Kunikowski Mateusz Bojano Bieg KAPITANA – 10-11 lat
19 Bukowski Janek Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat LKS ZORZA, SP nr 37 w Gdyni
20 Winiarska Amelia Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat szkoła
21 Rohde Antoni Rumia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
22 Rohde Andrzej Rumia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
23 Sioma Nicole GDYNIA Bieg KAPITANA – 10-11 lat podstawowa 35 Gdynia
24 Podjaska Klaudia Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa 31 UKS CISOWA.
25 Larysz Bartosz Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 40 Gdynia
26 Jończyk Patryk Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
27 Falk Maciej Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk
28 Słomion Julia Borkowo Bieg KAPITANA – 10-11 lat Belta Team Gdańsk
29 Węgrzyńska Natalia Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
30 Rutkowski Szymon Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 12 Gdynia
31 Dokrzewski Michał Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
32 Brzóska Roksana Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Sp6 Gdynia
33 Kontna Karolina Pogórze Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP Pogórze
34 Banaszak Julia Pogórze Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa w Pogórzu
35 Pouch Martyna REda Bieg KAPITANA – 10-11 lat UKS Ciechocino
36 Świat Anna Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 43
37 Bakić Julia Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 18 Gdynia
38 Sobolewska weronika Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
39 Krefta Roksana Kłosowo Bieg KAPITANA – 10-11 lat OSP KŁOSOWO
40 Fabiańska Zuzanna Malbork Bieg KAPITANA – 10-11 lat Godlewski Runners
41 Stark Jakub Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 43 Gdynia
42 Dłużniewska Wiktoria Malbork Bieg KAPITANA – 10-11 lat Godlewski Runners
43 Fetta Dominika Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Turbo ślimaki
44 BUCHERT ADAM GDYNIA Bieg KAPITANA – 10-11 lat Groszek i Rysiek
45 Sikora Dawid Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP31 Gdynia
46 Krompiewska Krystyna Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP16 Gdynia
47 Sobiczewski Paweł Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 46 w Gdyni
48 Redłowski Mateusz Gdańsk Bieg KAPITANA – 10-11 lat MARED TEAM
49 Kolińska Aleksandra Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat LKS Zorza Gdynia
50 Popek Artur Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 43 Gdynia
51 Marszałek Gustaw Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
52 Dombrowski Igor Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
53 Teska Patrycja Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SGA Gdynia
54 Sikorski Iwo Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
55 Wojewódka Jagoda Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Sp 18 Gdynia
56 Ćwikliński Miłosz Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat


Wyświetleń: 9181

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ