Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pietruszkiewicz Krzysztof | Celbowo | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
2 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Polska | START Bieg Główny | ||
3 | Boguszewski Krzysztof | Dzierzgoń | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
4 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | START Bieg Główny | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
5 | Sciepuro Karolina | Gdańsk | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
6 | Orłowski Piotr | Gdańsk | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
7 | Kanigowski Marcin | Gorowychy | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | ||
8 | Dziedzic Andrzej | Grabówko | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
9 | Adamek Łukasz | Iława | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
10 | Skuzjus Michał | Iława | Polska | START Bieg Główny | 8ranobasen EMP | |
11 | Guzowski Piotr | Iława | Polska | START Bieg Główny | BIEGACZE GORSZEGO SORTU | |
12 | Kołecki Michał | Iława | Polska | START Bieg Główny | TRI NEGU / ROZBIEGANY SUSZ / Tri MiSiEk Team | |
13 | JERZYK ROBERT | KANICZKI | Polska | START Bieg Główny | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono on-line |
14 | Luśnia Andrzej | Kętrzyn | Polska | START Bieg Główny | Centrum Szkolenia Straży Granicznej Kętrzyn | |
15 | Gawin Rafał | kościerzyna | Polska | START Bieg Główny | ||
16 | Moskal Paweł | Kurzętnik | Polska | START Bieg Główny | Kurzętnik Biega | |
17 | SŁAWSKA GABRIELA | KWIDZYN | Polska | START Bieg Główny | ZIARNPOL Team | opłacono on-line |
18 | Kowalska Anna | Kwidzyn | Polska | START Bieg Główny | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
19 | Otlewski Marcin | Kwidzyn | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
20 | Szymańska Beata | Kwidzyn | Polska | START Bieg Główny | Kwidzyn Biega | |
21 | Małkowski Mateusz | Kwidzyn | Polska | START Bieg Główny | For Fun | opłacono on-line |
22 | Bielicki Wojciech | Kwidzyn | Polska | START Bieg Główny | ||
23 | Panieczko Krzysztof | Kwidzyn | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
24 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | START Bieg Główny | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
25 | Szalkowski Jacek | Kwidzyn | Polska | START Bieg Główny | Solenis | |
26 | Łoś Tadeusz | Kwidzyn | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
27 | Wilencewicz Tomasz | Kwidzyn | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
28 | Wyszyński Marcin | Kwidzyn | Polska | START Bieg Główny | ||
29 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | START Bieg Główny | drużyna szpiku | |
30 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | START Bieg Główny | Kwidzyn Biega | |
31 | Dąbrowski Stanisław | Laskowice | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | Husaria Race Team | |
32 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
33 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | START Bieg Główny | Traktor team gmina Kwidzyn | |
34 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | START Bieg Główny | Active Malbork | |
35 | Grzywiński Wojciech | Mikołajki Pomorskie | Polska | START Bieg Główny | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
36 | Liberacka Agnieszka | Okragła Łąka | Polska | START Bieg Główny | Amatorka | opłacono on-line |
37 | Piórkowska Wioletta | Okrągła Łąka | Polska | START Bieg Główny | Amatorka | opłacono on-line |
38 | Wilk Cezary | Pasłęk | Polska | START Bieg Główny | ||
39 | Wilk Zuzanna | Pasłęk | Polska | START Bieg Główny | Team Mustang Pasłęk | |
40 | Herkt Lucyna | Pelplin | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
41 | Potuczko Marcin | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
42 | Sadowska Agnieszka | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | opłacono on-line | |
43 | Ponikowska Magdalena | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | opłacono on-line | |
44 | Żołnowski Marcin | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | opłacono on-line | |
45 | Jaworska Joanna | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | ||
46 | Furman Piotr | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | Forrest Team Prabuty | opłacono on-line |
47 | Wawrzyniak Zbigniew | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | opłacono on-line | |
48 | Wawrzyniak Krzysztofa | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | opłacono on-line | |
49 | Żołnowska Marta | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | opłacono on-line | |
50 | Nowakowski Andrzej | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
51 | Cendrowski Krzysztof Cendrowski | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | Bodex Team | opłacono on-line |
52 | Grabowski matis0732@gmail.com | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | opłacono on-line | |
53 | Pypeć Mariusz | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
54 | Wysocki Mariusz | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | PIES ICH GANIAŁ | opłacono on-line |
55 | Wysocka Alicja | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | PIES ICH GANIAŁ | opłacono on-line |
56 | Jasiewicz Paweł Jasiewicz | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | ||
57 | Jarosińska Katarzyna | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
58 | Papis Daniel | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | opłacono on-line | |
59 | Trzciński GRZEGORZ | PRABUTY | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
60 | Szymaniak Jacek | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | opłacono on-line | |
61 | Gawęda Witold | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | ||
62 | Liszewski Paweł | Prabuty | Polska | START Bieg Główny (mieszkańcy gminy i miasta Prabuty) | Prabuty not LA | opłacono on-line |
63 | Kośka Tomasz | Sopot | Polska | START Bieg Główny | Kolonia Prabuty | opłacono on-line |
64 | Zalewski Daniel | Susz | Polska | START Bieg Główny | TRI NEGU | opłacono on-line |
65 | Lemańska Bogumiła | Susz | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
66 | Suliński Darek Suliński | Susz | Polska | START Bieg Główny | Susz | |
67 | Gąsior Piotr Gąsior | Susz | Polska | START Bieg Główny | Rozbiegany Susz | |
68 | Kowalczyk Wojciech | Susz | Polska | START Bieg Główny | UKS TRS SUSZ / Epidemia Cyklozy MTB SUSZ | |
69 | Chyżyński Dariusz | Szczepkowo | Polska | START Bieg Główny | ||
70 | Chyżyńska Marzena | Szczepkowo | Polska | START Bieg Główny | ||
71 | Klonowski Marcin | Sztum | Polska | START Bieg Główny | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
72 | SOSIŃSKI DARIUSZ | SZTUM | Polska | START Bieg Główny | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
73 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
74 | Żemetro Ryszard | Waplewo Wielkie | Polska | START Bieg Główny | LKS Zantyr Sztum | |
75 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | START Bieg Główny | Traktor team gmina kwidzyn | opłacono on-line |
76 | Jerzyk Paulina | Wiśliny | Polska | START Bieg Główny | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
Wyświetleń: 5351