VIII Aquathlon Rumia 2018 / Finał 4Mobility Grand Prix w Aquathlonie Pościgowym
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Fajks Adam Pogórze START Amatorzy, Weterani Rada Gminy Kosakowo 1973 opłacono
2 Przymusiński Filip Poznań START Amatorzy, Weterani UAM TRIATHLON POZNAŃ 1983 opłacono
3 Cieślik Mateusz Strzelce Krajeńskie START Wyścig Główny UAM TRIATHLON POZNAŃ 1998 opłacono
4 Bernat Oskar Suchy Las START Młodzicy (14-15 lat) UAM TRIATHLON POZNAŃ 2004 opłacono
5 Glapa Filip Luboń START Młodzicy (14-15 lat) UAM TRIATHLON POZNAŃ 2004 opłacono
6 Kramer Katarzyna Oborniki START Juniorzy młodsi (16-17 lat) Extreme Team Oborniki 2001 opłacono
7 Jackiewicz Ewa Oborniki START Młodzicy (14-15 lat) Extreme Team Oborniki 2004 opłacono
8 Juskowiak Jakub Poznań START Juniorzy młodsi (16-17 lat) UAM TRIATHLON POZNAŃ 2001 opłacono
9 Kowalczyk Ignacy Karwia START Dzieci I (8-9 lat) TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO 2009 opłacono
10 Kowalczyk Igor Karwia START Dzieci III (12-13 lat) TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO 2005 opłacono
11 LISAKOWSKI OSKAR Władysławowo START Dzieci II (10-11 lat) TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO 2008 opłacono
12 WŁODARCZYK WERONIKA ROZEWIE START Młodzicy (14-15 lat) TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO 2003 opłacono
13 MARKIEWICZ KAROL Władysławowo START Dzieci II (10-11 lat) TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO 2007 opłacono
14 MARKIEWICZ JAREK WŁADYSŁAWOWO START Dzieci III (12-13 lat) TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO 2005 opłacono
15 Glapa Martyna Luboń START Dzieci I (8-9 lat) 2009 opłacono
16 TYNDZIK MARIA WARSZAWA START Młodzicy (14-15 lat) UKS G-8 Bielany 2003 opłacono
17 TYNDZIK ELEONORA WARSZAWA START Młodzicy (14-15 lat) UKS G-8 Bielany 2003 opłacono
18 Łyziński Michał Iława START Juniorzy młodsi (16-17 lat) SSP ORKA IŁAWA 2002
19 Wolski Tomasz Rumia START Dzieci I (8-9 lat) UKS Tri-Team Rumia 2010
20 Dumanska Anna Polchowo START Amatorzy, Weterani 1982
21 Lulińska Kamila Susz START Amatorzy, Weterani UKS TRS SUSZ 1995
22 Reks Aleksandra Wieliszew START Wyścig Główny - Juniorzy UKS G-8 Bielany 2000 opłacono
23 Wróbel Marcin Mińsk Mazowiecki START Amatorzy, Weterani KS Barakuda Mińsk Mazowiecki 1972
24 Wróbel Marcel Mińsk Mazowiecki START Dzieci III (12-13 lat) KS Barakuda Mińsk Mazowiecki 2006 opłacono
25 Wróbel Wiktoria Mińsk Mazowiecki START Młodzicy (14-15 lat) KS Barakuda Mińsk Mazowiecki 2004 opłacono
26 Marczak Radosław Grzebowilk START Juniorzy młodsi (16-17 lat) KS Barakuda Mińsk Mazowiecki 2002 opłacono
27 Radomiński Maciej Mińsk Mazowiecki START Dzieci III (12-13 lat) KS Barakuda Mińsk Mazowiecki 2006 opłacono
28 Radomiński Tomasz Mińsk Mazowiecki START Amatorzy, Weterani KS Barakuda Mińsk Mazowiecki 1974 opłacono
29 Bużycka Maja Mława START Wyścig Główny - Juniorzy SSP ORKA IŁAWA/TWISTER 2000
30 Dzida Agata Rumia START Dzieci III (12-13 lat) TRI TEAM RUMIA 2006 opłacono
31 Dzida Jan Rumia START Dzieci II (10-11 lat) TRI TEAM RUMIA 2008 opłacono
32 Dumanska Antonina Polchowo START Dzieci III (12-13 lat) UKS Tri-Team Rumia 2006 opłacono
33 Iwankowski Aleksander Polchowo START Dzieci I (8-9 lat) UKS Tri-Team Rumia 2009 opłacono
34 Skolasiński Radosław Susz START Wyścig Główny - Juniorzy UKS TRS SUSZ 2000 opłacono
35 Drzewoszewski Kamil Susz START Wyścig Główny - Juniorzy 2000 opłacono
36 Hapak Magda Lublin START Dzieci III (12-13 lat) UKS 51 2006 opłacono
37 Niezgoda Aleksandra Lublin START Dzieci II (10-11 lat) UKS 51 Lublin 2007 opłacono
38 Wałach Emilia Lublin START Młodzicy (14-15 lat) UKS 51 Lublin 2004 opłacono
39 Polski Mateusz Lublin START Młodzicy (14-15 lat) UKS 51 Lublin 2004 opłacono
40 Bugała Martyna Lublin START Juniorzy młodsi (16-17 lat) UKS 51 Lublin 2002 opłacono
41 Gurdziołek Alicja Niepruszewo START Dzieci I (8-9 lat) UKS Lusowo 2009 opłacono
42 Zych Natalia Lublin START Juniorzy młodsi (16-17 lat) UKS 51 Lublin 2001 opłacono
43 Paliński Michał Susz START Dzieci II (10-11 lat) SSP ORKA IŁAWA 2007
44 Dzik Szymon Iława START Wyścig Główny - Juniorzy SSP ORKA IŁAWA 2000
45 Sudak Magdalena Milanówek START Wyścig Główny - Juniorzy UKS G-8 Bielany 2000 opłacono
46 Paliński Maciej Susz START Wyścig Główny - Juniorzy UKS TRS SUSZ 2000
47 Dąbrowska Justyna Malbork START Dzieci I (8-9 lat) MKS Delfin Malbork 2009
48 Ziniewicz Leon Malbork START Młodzicy (14-15 lat) MKS Delfin Malbork 2004
49 Vogelsinger Zofia Malbork START Dzieci I (8-9 lat) MKS Delfin Malbork 2009
50 Wiśniewski Florian Malbork START Dzieci III (12-13 lat) MKS Delfin Malbork 2006
51 Turbak Marek Malbork START Dzieci III (12-13 lat) MKS Delfin Malbork 2006
52 Szczepańska Wiktoria Malbork START Dzieci I (8-9 lat) MKS Delfin Malbork 2009
53 Szczepańska Nadia Malbork START Dzieci I (8-9 lat) MKS Delfin Malbork 2010
54 Słomiński Sebastian Świebodzice START Wyścig Główny - Juniorzy LKKS Górnik Wałbrzych 2000 opłacono
55 Rawiński Szymon Malbork START Dzieci III (12-13 lat) MKS Delfin Malbork 2005
56 Kwas Anastazja Malbork START Dzieci II (10-11 lat) MKS Delfin Malbork 2008
57 Babciak Roman Malbork START Amatorzy, Weterani MKS Delfin Malbork 1977
58 Babciak Jakub Malbork START Amatorzy, Weterani MKS Delfin Malbork 2002
59 Zalewska Michalina Malbork START Dzieci III (12-13 lat) MKS Delfin Malbork 2006
60 Waniewska Karolina Malbork START Dzieci III (12-13 lat) MKS Delfin Malbork 2006
61 Waniewski Łukasz Malbork START Dzieci II (10-11 lat) MKS Delfin Malbork 2007
62 Kwiatkowski Aleksander Malbork START Dzieci I (8-9 lat) MKS Delfin Malbork 2009
63 Dylert Filip Malbork START Dzieci I (8-9 lat) MKS Delfin Malbork 2010
64 Zakrzewski Piotr Malbork START Młodzicy (14-15 lat) MKS Delfin Malbork 2004
65 Rażewski Jan Malbork START Dzieci III (12-13 lat) MKS Delfin Malbork 2005
66 Bojczewska Wiktoria Malbork START Dzieci I (8-9 lat) MKS Delfin Malbork 2009
67 Wolanin Klaudia Malbork START Dzieci III (12-13 lat) MKS Delfin Malbork 2005
68 Krauze Alicja Malbork START Juniorzy młodsi (16-17 lat) Strefa Ruchu Multisport Malbork 2001
69 Rażewski Maciej Malbork START Amatorzy, Weterani MKS Delfin Malbork 1999
70 Tofil Emilia Gdynia START Dzieci III (12-13 lat) Delfin Gdynia/SP 40 2005 opłacono
71 Derewnicki Łukasz Reda START Amatorzy, Weterani UKS Tri-Team Rumia 1986 opłacono
72 Petters Klaudia Bolesławiec START Wyścig Główny - Juniorzy 1999
73 Laskowski Maciej Zabierzów START Dzieci III (12-13 lat) Iron Dragon Triathlon 2006 opłacono
74 Horsten Bastian Gdansk START Młodzicy (14-15 lat) Tri Talent Team 2003 opłacono
75 Horsten Dorian Gdańsk START Juniorzy młodsi (16-17 lat) Tri Talent Team 2001 opłacono
76 Skraburski Bartosz Gniezno START Dzieci III (12-13 lat) 2005
77 Skraburska Julia Gniezno START Juniorzy młodsi (16-17 lat) 2002
78 Wamka Maksymilain Bydgoszcz START Dzieci III (12-13 lat) MUKS Piętnastka Bydgoszcz 2005 opłacono
79 Wasiek Mirosław Gdynia START Amatorzy, Weterani 1967 opłacono
80 Wilk Adrian Police START Wyścig Główny KS IRONMAN CS POLSKA 1998
81 Biedrawa Piotr RUMIA START Dzieci II (10-11 lat) UKS Tri-Team Rumia 2008 opłacono
82 Biedrawa Michał Rumia START Amatorzy, Weterani 1975 opłacono
83 Ratajczak Magdalena Mogilno START Wyścig Główny - Juniorzy UAM TRIATHLON POZNAŃ 1999 opłacono
84 Hibner Zofia Tarnowo Podgórne START Dzieci II (10-11 lat) UKS Lusowo 2008 opłacono
85 Kalbarczyk Kamil Susz START Juniorzy młodsi (16-17 lat) UKS TRS SUSZ 2001 opłacono
86 Kopiczko Maksymilian Gizycko START Juniorzy młodsi (16-17 lat) SSP ORKA IŁAWA 2002
87 Kowalczyk Gabriela Rumia START Dzieci I (8-9 lat) UKS Tri-Team Rumia 2009 opłacono
88 Szulc Jan Rumia START Amatorzy, Weterani UKS Tri-Team Rumia 2002
89 Goryński Dawid Susz START Wyścig Główny - Juniorzy UKS TRS SUSZ 2000
90 Markowski Patryk Susz START Młodzicy (14-15 lat) UKS TRS SUSZ 2003 opłacono
91 Szymczak Adam Chyby START Dzieci III (12-13 lat) UKS Lusowo 2005 opłacono
92 Markowska Malwina Gdańsk START Dzieci III (12-13 lat) UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK 2006
93 Markowski Marcin Gdańsk START Amatorzy, Weterani Luz Grupa Mrągowo 1975
94 Bogusiewicz Jakub Iława START Juniorzy młodsi (16-17 lat) SSP ORKA IŁAWA 2002
95 Pieper Marek Puck START Amatorzy, Weterani UKS Mewa Władysławowo 1979
96 Dąbrowska Marietta Władysławowo START Dzieci III (12-13 lat) UKS Mewa Władysławowo 2005
97 Necel Rozalia Kuźnica START Dzieci II (10-11 lat) UKS Mewa Władysławowo 2007
98 Marcin Dąbrowski Władysławowo START Dzieci II (10-11 lat) UKS Mewa Władysławowo 2007
99 Tartanus Nina Władysławowo START Dzieci II (10-11 lat) UKS Mewa Władysławowo 2007
100 Ceklarz Michał Gdynia START Wyścig Główny UKS Tri-Team Rumia 1998 opłacono


Wyświetleń: 5303

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ