II. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy

II. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy - 57km MEGA

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Punkt 1 Punkt 2
1 33 REPIŃSKI TOMASZ M 1 M 30-39 1 GDYNIA ASE TREK GDYNIA 57km MEGA 2:04:32 0:43:33 0:58:19
2 37 RZESZUTEK PIOTR M 2 M 0-29 1 SIERAKOWICE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 57km MEGA 2:04:33 0:43:31 0:58:20
3 30 PETKA AREK M 3 M 0-29 2 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 57km MEGA 2:04:33 0:43:32 0:58:17
4 63 MAJKOWSKI DANIEL M 4 M 30-39 2 GDYNIA FTI RACING TEAM 57km MEGA 2:04:39 0:43:36 0:58:14
5 8 DERHELD ŁUKASZ M 5 M 30-39 3 GDYNIA ASE TREK GDYNIA 57km MEGA 2:04:42 0:43:30 0:58:17
6 10 EBERTOWSKI PRZEMYSLAW M 6 M 30-39 4 GDYNIA ASE TREK GDYNIA 57km MEGA 2:05:38 0:43:32 0:58:22
7 60 ZARZYCKI ARKADIUSZ M 7 M 30-39 5 GDAŃSK APTEKA GEMINI 57km MEGA 2:07:16 0:44:02 0:58:23
8 16 JÓŹWIK ANDRZEJ M 8 M 0-29 3 GDYNIA ASE TREK GDYNIA 57km MEGA 2:09:01 0:43:50 1:00:28
9 3 BANACH ROBERT M 9 M 40-49 1 GDAŃSK APTEKA GEMINI 57km MEGA 2:09:39 0:43:55 0:59:42
10 18 KOŁODZIK GRZEGORZ M 10 M 0-29 4 ŻARNOWIEC KLIF TEAM 57km MEGA 2:12:46 0:45:00 1:02:55
11 49 WALKOWIAK STANISŁAW M 11 M 30-39 6 POZNAŃ UNIT MARTOMBIKE TEAM 57km MEGA 2:12:48 0:45:01 1:02:55
12 52 ZEMBROŃ ROBERT M 12 M 40-49 2 GDAŃSK OLD SCHOOL GDAŃSK 57km MEGA 2:14:21 0:45:02 1:02:54
13 59 ŁYSIAK NORBERT M 13 M 40-49 3 NIEMCZ N-BIKE ACADEMY 57km MEGA 2:16:53 0:46:09 1:04:21
14 26 MROWIEC KAMIL M 14 M 40-49 4 WARSZAWA GO SPORT AK-SPED TEAM 57km MEGA 2:18:26 0:46:10 1:05:23
15 32 RADNY DARIUSZ M 15 M 40-49 5 GOWINO LUK-CONNECT RACING TEAM 57km MEGA 2:18:28 0:46:11 1:05:22
16 25 MARZEJON MIKOŁAJ M 16 M 0-29 5 CHŁAPOWO KLIF TEAM 57km MEGA 2:20:34 0:47:12 1:06:05
17 12 GORAZDOWSKI FILIP M 17 M 0-29 6 KŁANINO KLIF TEAM 57km MEGA 2:20:35 0:47:14 1:06:03
18 58 KARPIŃSKI MARCIN M 18 M 30-39 7 BYTÓW MLKS BASZTA BYTÓW 57km MEGA 2:20:35 0:47:16 1:06:03
19 62 MIELEWCZYK ARTUR M 19 M 30-39 8 BYTÓW SANTIC POLSKA RACING TEAM 57km MEGA 2:20:36 0:47:18 1:06:01
20 41 STOLP WOJTEK M 20 M 40-49 6 CHOJNICE TEAM MTB CHOJNICE 57km MEGA 2:22:09 0:47:41 1:07:11
21 17 KASPRZAK RADOSŁAW M 21 M 40-49 7 GDYNIA 57km MEGA 2:22:09 0:47:24 1:07:26
22 14 JANCZARSKI MAKS M 22 M 40-49 8 GDAŃSK 57km MEGA 2:22:42 0:47:11 1:08:48
23 50 WIŚNIEWSKI DARIUSZ M 23 M 50+ 1 GDYNIA 57km MEGA 2:22:43 0:47:16 1:07:34
24 6 BUCZYŃSKI ARKADIUSZ M 24 M 40-49 9 GDAŃSK VO2MAX MTB TEAM 57km MEGA 2:22:59 0:47:52 1:07:15
25 57 CYWIŃSKI KRZYSZTOF M 25 M 30-39 9 RUMIA 57km MEGA 2:24:04 0:48:12 1:08:46
26 51 ZABROCKA ALEKSANDRA K 1 K 30-39 1 KOŚCIERZYNA MLKS BASZTA BYTÓW 57km MEGA 2:24:30 0:47:16 1:07:45
27 15 JARZĄBEK TOMASZ M 26 M 50+ 2 GÓRKI EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 57km MEGA 2:27:37 0:49:48 1:10:02
28 38 SAJENKO ADAM M 27 M 0-29 7 GDAŃSK INVICTA POWER TEAM 57km MEGA 2:27:46 0:49:45 1:10:03
29 2 BAGROWSKI TOMASZ M 28 M 30-39 10 GDAŃSK FLASH.BIKESTATS.PL 57km MEGA 2:30:24 0:51:36 1:10:42
30 5 BRZEZIŃSKI ARTUR M 29 M 30-39 11 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 57km MEGA 2:31:52 0:50:52 1:11:32
31 42 SUŁEK GRZEGORZ M 30 M 30-39 12 RZESZÓW SZNYCEL GÓRSKI 57km MEGA 2:31:54 0:51:52 1:11:40
32 1 BABIARZ PRZEMEK M 31 M 30-39 13 KĘBŁOWO LUK-CONNECT RACING TEAM 57km MEGA 2:33:04 0:52:23 1:11:16
33 13 JANCZARSKA MARZENA K 2 K 40+ 1 GDAŃSK 57km MEGA 2:33:22 0:52:24 1:11:29
34 31 PRZYBYSZ PIOTR JAN M 32 M 50+ 3 GDYNIA 57km MEGA 2:35:46 0:52:16 1:12:19
35 29 PATOKA AGNIESZKA K 3 K 0-29 1 GDYNIA ASE TREK GDYNIA 57km MEGA 2:40:01 0:52:22 1:16:16
36 20 KRZACZKOWSKI PAWEŁ M 33 M 40-49 10 STĘŻYCA KSR KOŚCIERZYNA 57km MEGA 2:40:02 0:52:27 1:16:15
37 54 ŻWIKIEWICZ KRZYSZTOF M 34 M 40-49 11 ZŁOTÓW ZŁOTÓW 57km MEGA 2:41:21 0:47:54 1:25:15
38 56 CYWIŃSKA EWELINA K 4 K 30-39 2 RUMIA 57km MEGA 2:41:57 0:54:26 1:16:47
39 53 ZWOLAK LESZEK M 35 M 40-49 12 GDAŃSK 57km MEGA 2:42:09 0:55:01 1:16:09
40 39 SIENIEK ŁUKASZ M 36 M 0-29 8 BRODNICA GÓRNA SEKCJA KOLARSTWA GÓRSKIEGO PG 57km MEGA 2:42:20 0:51:53 1:13:55
41 48 UGARENKO PAWEŁ M 37 M 0-29 9 WYCZECHY SEKCJA KOLARSTWA GÓRSKIEGO PG 57km MEGA 2:44:51 0:55:04 1:17:29
42 21 KULLING MONIKA K 5 K 30-39 3 GNIEŻDŻEWO KLIF TEAM 57km MEGA 2:45:40 0:53:44 1:20:40
43 23 MARIAŃSKI LESZEK M 38 M 40-49 13 ZAMOŚĆ SANIMAR BYDGOSZCZ 57km MEGA 2:46:30 0:53:54 1:19:56
44 24 MARKOWSKI JAROSŁAW M 39 M 50+ 4 ZŁOTÓW ZŁOTÓW 57km MEGA 2:48:09 0:55:17 1:21:12
45 9 DOBECKI SEBASTIAN M 40 M 40-49 14 BANINO 57km MEGA 2:48:09 0:55:31 1:21:14
46 55 KŁOBUKOWSKA ANNA K 6 K 30-39 4 PRUSZCZ GD. BABSKIE KRĘCENIE 57km MEGA 2:57:39 1:01:25 1:23:13
47 7 DAJEK JANUSZ M 41 M 50+ 5 GDAŃSK FLASH TEAM 57km MEGA 3:00:53 1:00:59 1:23:44
48 35 ROMPA KASIA K 7 K 30-39 5 KĘBŁOWO LUK-CONNECT RACING TEAM 57km MEGA 3:03:21 1:00:53 1:26:00
49 22 LESZCZYŃSKI MARIUSZ M 42 M 40-49 15 GDYNIA VO2MAX MTB TEAM 57km MEGA 3:04:05 0:59:26 1:28:58
50 36 ROSTANKOWSKI RADOSŁAW M 43 M 40-49 16 GDAŃSK 57km MEGA 3:09:57 0:59:34 1:31:11
51 40 SITTERLEE PIOTR M 44 M 40-49 17 ZGORZAŁE MORSY STĘŻYCA,METROŻERCY 57km MEGA 3:18:44 1:04:31 1:34:36
52 43 SYLDATK KAROL M 45 M 30-39 14 MŚCISZEWICE METROŻERCY 57km MEGA 3:28:38 1:05:03 22:54:57
53 28 OKRÓJ-SITTERLEE MARIOLA K 8 K 30-39 6 ZGORZAŁE MORSY STĘŻYCA, METROŻERCY 57km MEGA 3:29:05 1:04:30 1:38:37

II. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy - 31km MINI

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub Kategoria "Fit Challenge" DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Punkt 1
1 327 CIBA DAMIAN M 1 M 30-39 1 RUMIA TA KO TEAM 31km MINI 1:05:44 28.30 [km/h] 0:43:13
2 224 PITUCH SŁAWOMIR M 2 M 30-39 2 BYTÓW EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 31km MINI 1:06:17 28.06 [km/h] 0:43:15
3 228 POTRYKUS FILIP M 3 M 0-29 1 CHŁAPOWO KLIF TEAM 31km MINI 1:06:43 27.88 [km/h] 0:43:34
4 243 RZESZUTEK TOMASZ M 4 M 0-29 2 SIERAKOWICE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 31km MINI 1:07:14 27.66 [km/h] 0:43:29
5 238 ROGOWSKI JACEK M 5 M 40-49 1 KOŚCIERZYNA KSR KOŚCIERZYNA 31km MINI 1:07:14 27.66 [km/h] 0:43:36
6 317 RECZEK KONRAD M 6 M 30-39 3 SZEMUD 31km MINI 1:07:55 27.39 [km/h] 0:43:45
7 213 MRÓZ PATRYK M 7 M 0-29 3 TCZEW 31km MINI 1:07:57 27.37 [km/h] 0:44:05
8 129 FUSOWSKI SEBASTIAN M 8 M 0-29 4 WEJHEROWO TA KO TEAM 31km MINI 1:08:27 27.17 [km/h] 0:44:14
9 147 HOGE RAFAŁ M 9 M 30-39 4 PUCK PUCKA GRUPA ROWEROWA 31km MINI 1:08:36 27.11 [km/h] 0:44:12
10 109 BUJA KRYSTIAN M 10 M 0-29 5 CHŁAPOWO KLIF TEAM 31km MINI 1:08:54 27.00 [km/h] 0:45:03
11 234 RESZKA TOMASZ M 11 M 0-29 6 WILKOWO NOWOWIEJSKIE 31km MINI 1:08:57 26.98 [km/h] 0:45:04
12 115 CZERNIALIS RIMAS M 12 M 40-49 2 RUMIA NORDA ACTIVE TEAM 31km MINI 1:08:58 26.97 [km/h] 0:44:58
13 121 DOROSZKIEWICZ ANDRZEJ M 13 M 30-39 5 POGÓRZE TCZEWSKI KLUB ROWEROWY 31km MINI 1:09:18 26.84 [km/h] 0:45:01
14 303 HORBOWY ADAM M 14 M 40-49 3 BYTÓW MLKS BASZTA BYTÓW 31km MINI 1:09:59 26.58 [km/h] 0:45:05
15 120 DEYK ADAM M 15 M 0-29 7 KARTUZY SELA BIKE 31km MINI 1:10:09 26.51 [km/h] 0:45:30
16 257 SZCZYGIELSKI PAWEL M 16 M 30-39 6 GDANSK THE BARBERS GDANSK 31km MINI 1:10:37 26.34 [km/h] 0:46:00
17 128 FURMANEK SLAWOMIR M 17 M 40-49 4 TCZEW MTB START TREC KARTUZY 31km MINI 1:10:38 26.33 [km/h] 0:45:32
18 266 WICZLING PATRYK M 18 M 0-29 8 GDAŃSK TEAM VERGE POLSKA 31km MINI 1:10:40 26.32 [km/h] 0:45:42
19 11 GLAAS BARTŁOMIEJ M 19 M 40-49 5 GDAŃSK NEXUS TEAM 31km MINI 1:11:37 25.97 [km/h] 0:45:51
20 137 GÓRSKI MACIEJ M 20 M 30-39 7 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 31km MINI 1:11:44 25.93 [km/h] 0:46:09
21 150 JANISZEWSKI MAREK M 21 M 30-39 8 BYTÓW DRUTEX 31km MINI 1:12:14 25.75 [km/h] 0:46:11
22 304 SABISZ MARIAN M 22 M 50+ 1 BYTÓW MLKS BASZTA BYTÓW 31km MINI 1:12:15 25.74 [km/h] 0:46:12
23 186 LABUDA HUBERT M 23 M 0-29 9 ŁĘCZYCE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 31km MINI 1:12:37 25.61 [km/h] 0:47:13
24 305 MAĆKOWIAK PIOTR M 24 M 40-49 6 BYTÓW MLKS BASZTA BYTÓW 31km MINI 1:13:02 25.47 [km/h] 0:47:24
25 180 KURYLCZYK OLAF M 25 M 0-29 10 KOLBUDY 31km MINI 1:13:05 25.45 [km/h] 0:46:40
26 217 OŻGA MICHAŁ M 26 M 30-39 9 GDAŃSK 31km MINI 1:13:07 25.44 [km/h] 0:47:12
27 165 KLASA PAWEŁ M 27 M 30-39 10 KARTUZY SELA BIKE KASZUBY 31km MINI 1:13:23 25.35 [km/h] 0:47:33
28 197 LIPSKI JAKUB M 28 M 0-29 11 CHOJNICE BIKE TEAM CZŁUCHÓW 31km MINI 1:13:23 25.35 [km/h] 0:47:23
29 139 GRZYWACZ MACIEJ M 29 M 0-29 12 GDYNIA AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA 31km MINI 1:13:36 25.27 [km/h] 0:47:47
30 309 CZUCZEŁO MACIEJ M 30 M 30-39 11 GDAŃSK GOODRIDE 31km MINI 1:13:45 25.22 [km/h] 0:47:46
31 230 BIELOWICZ MAREK M 31 M 30-39 12 GDYNIA BST 31km MINI 1:13:53 25.17 [km/h] 0:47:54
32 252 SOBIERALSKI PIOTR M 32 M 40-49 7 TCZEW TCZEWSKI KLUB ROWEROWY 31km MINI 1:13:59 25.14 [km/h] 0:47:29
33 192 LESZCZYŃSKI ADAM M 33 M 30-39 13 GDYNIA 31km MINI 1:14:02 25.12 [km/h] 0:47:57
34 170 KOTARSKI JACEK M 34 M 50+ 2 GDAŃSK 31km MINI 1:14:03 25.12 [km/h] 0:48:00
35 179 KUPTZ JAKUB M 35 M 0-29 13 KARTUZY GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER 31km MINI 1:14:10 25.08 [km/h] 0:48:35
36 205 MARKOWSKI DARIUSZ M 36 M 30-39 14 GDAŃSK RACK TEAM MTB 31km MINI 1:14:11 25.07 [km/h] 0:47:43
37 106 BRYLOWSKI BARTEK M 37 M 0-29 14 KARTUZY MTB START TREC KARTUZY 31km MINI 1:14:21 25.02 [km/h] 0:48:21
38 247 SĘDECKI PIOTR M 38 M 30-39 15 GDYNIA BAUMAR BROTHERS 31km MINI 1:14:33 24.95 [km/h] 0:47:48
39 190 LATAŃSKI RADOSLAW M 39 M 30-39 16 KUSICE 31km MINI 1:14:41 24.91 [km/h] 0:48:22
40 151 JANISZEWSKI WOJCIECH M 40 M 50+ 3 SMĘTOWO GRANICZNE TEAM MX SKÓRCZ 31km MINI 1:14:54 24.83 [km/h] 0:48:03
41 272 WOLANIN JAKUB M 41 M 30-39 17 MALBORK STREFA RUCHU MULTISPORT 31km MINI 1:15:03 24.78 [km/h] 0:48:20
42 188 LANGE TOMASZ M 42 M 40-49 8 GDAŃSK RACK TEAM MTB 31km MINI 1:15:04 24.78 [km/h] 0:48:28
43 174 KRAWCZYK MARCIN M 43 M 0-29 15 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 31km MINI 1:15:22 24.68 [km/h] 0:48:34
44 145 HIRSZ MACIEJ M 44 M 0-29 16 GORĘCZYNO AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA 31km MINI 1:15:27 24.65 [km/h] 0:49:10
45 153 JAROSIEWICZ MICHAL M 45 M 40-49 9 GDANSK 31km MINI 1:15:33 24.62 [km/h] 0:48:37
46 268 WISZECKI ADAM M 46 M 40-49 10 SUCHY DWÓR 31km MINI 1:15:49 24.53 [km/h] 0:48:36
47 256 STYN MATEUSZ M 47 M 0-29 17 KARWIEŃSKIE BŁOTO PIERWSZE LUK-CONNECT RACING TEAM Kategoria "Fit Challenge" 31km MINI 1:15:54 24.51 [km/h] 0:49:04
48 143 HABAJ PIOTR M 48 M 30-39 18 GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM 31km MINI 1:15:54 24.51 [km/h] 0:48:38
49 254 STELMACH ŁUKASZ M 49 M 30-39 19 LUZINO LUK-CONNECT RACING TEAM 31km MINI 1:16:02 24.46 [km/h] 0:49:03
50 160 KALISZEWSKI MARIUSZ M 50 M 40-49 11 OSTRÓDA - SZAFRANKI 31km MINI 1:16:02 24.46 [km/h] 0:48:54
51 318 JEKA STASIU M 51 M 0-29 18 WŁADYSŁAWOWO KLIF TEAM 31km MINI 1:16:58 24.17 [km/h] 0:49:16
52 167 KONIARSKI MACIEJ M 52 M 30-39 20 GDYNIA BIALE CZASZKI 31km MINI 1:16:59 24.16 [km/h] 0:49:32
53 111 CEBULA KRZYSZTOF M 53 M 40-49 12 KARCZEMKI 31km MINI 1:17:13 24.09 [km/h] 0:50:20
54 218 PAWELAK PIOTR M 54 M 0-29 19 GDAŃSK 31km MINI 1:17:24 24.03 [km/h] 0:50:18
55 295 LESZCZYŃSKI ANDRZEJ M 55 M 40-49 13 WALE TEAM WIELKI PTAK 31km MINI 1:17:26 24.02 [km/h] 0:00:00
56 261 TASIOR PAWEŁ M 56 M 40-49 14 BOŻEPOLE WIELKIE TA KO TEAM 31km MINI 1:17:43 23.93 [km/h] 0:50:17
57 19 KRAMP DANIEL M 57 M 40-49 15 KARTUZY MTB START TREC KARTUZY 31km MINI 1:17:44 23.93 [km/h] 0:49:35
58 169 KORWEL ADAM M 58 M 30-39 21 KARTUZY HOMOVIATOR 31km MINI 1:17:47 23.91 [km/h] 0:49:56
59 219 PEREKITKO KRZYSZTOF M 59 M 50+ 4 JAGATOWO NIEZRZESZONY 31km MINI 1:17:51 23.89 [km/h] 0:49:55
60 127 FORMELA BARTOSZ M 60 M 0-29 20 BOLSZEWO 4MEISTER TEAM 31km MINI 1:18:01 23.84 [km/h] 0:50:27
61 287 OLECH JACEK M 61 M 40-49 16 ŚWIECIE MTB ELDAR ŚWIECIE 31km MINI 1:18:02 23.84 [km/h] 0:50:23
62 233 REPIŃSKI GRZEGORZ M 62 M 50+ 5 KOŚCIERZYNA KSR KOŚCIERZYNA 31km MINI 1:18:03 23.83 [km/h] 0:50:16
63 206 MAROWSKI MARIUSZ M 63 M 30-39 22 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM 31km MINI 1:18:04 23.83 [km/h] 0:50:32
64 321 TOMASZEWSKA KINGA K 1 K 40+ 1 GOWINO FTI RACING TEAM 31km MINI 1:18:06 23.82 [km/h] 0:49:36
65 69 WOJEWODA JAN M 64 M 0-29 21 RUMIA NORDA ACTIVE TEAM 31km MINI 1:18:06 23.82 [km/h] 0:50:24
66 172 KOWALSKI ADAM M 65 M 0-29 22 SOPOT VO2MAX MTB TEAM 31km MINI 1:18:40 23.64 [km/h] 0:51:04
67 184 KWAŚNIEWSKI KRZYSZTOF M 66 M 30-39 23 SKARSZEWO KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE 31km MINI 1:18:40 23.64 [km/h] 0:50:26
68 123 DZIENISZ JANUSZ M 67 M 30-39 24 GDYNIA ADVA OPTICAL NETWORKING 31km MINI 1:18:58 23.55 [km/h] 0:50:58
69 267 WIĘCKOWSKI MARCIN M 68 M 30-39 25 ROTMANKA PROMATHEMATICA 31km MINI 1:19:00 23.54 [km/h] 0:51:09
70 286 GBYL JACEK M 69 M 40-49 17 GDYNIA 31km MINI 1:19:08 23.50 [km/h] 0:50:57
71 162 KAMIŃSKI BARTŁOMIEJ M 70 M 30-39 26 DARZLUBIE PUCKA GRUPA ROWEROWA 31km MINI 1:19:22 23.44 [km/h] 0:51:18
72 199 LUDWIKOWSKI ARKADIUSZ M 71 M 40-49 18 GDAŃSK RACK TEAM MTB 31km MINI 1:19:29 23.40 [km/h] 0:51:37
73 104 BIBLIW MAREK M 72 M 30-39 27 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK Kategoria "Fit Challenge" 31km MINI 1:19:32 23.39 [km/h] 0:51:27
74 264 TRUSIAK MATEUSZ M 73 M 0-29 23 SŁUPSK LUK-CONNECT RACING TEAM 31km MINI 1:19:33 23.38 [km/h] 0:51:46
75 331 LASKOWSKI MACIEJ M 74 M 40-49 19 GDYNIA FTI RACING TEAM 31km MINI 1:19:35 23.37 [km/h] 0:52:26
76 182 KUŚPIET RAFAŁ M 75 M 30-39 28 GDAŃSK TEAM WIELKI PTAK 31km MINI 1:19:39 23.35 [km/h] 0:52:07
77 157 JURAK KACPER M 76 M 30-39 29 GDAŃSK DR RUST 31km MINI 1:19:59 23.25 [km/h] 0:51:11
78 307 DORSCH FILIP M 77 M 0-29 24 BYDGOSZCZ N-BIKE ACADEMY 31km MINI 1:20:00 23.25 [km/h] 0:51:40
79 124 ENGELBERG ŁUKASZ M 78 M 30-39 30 GDAŃSK INVICTA POWER TEAM 31km MINI 1:20:16 23.17 [km/h] 0:52:17
80 64 WOŹNIAK MATEUSZ M 79 M 0-29 25 RYBNO NORDA ACTIVE TEAM 31km MINI 1:20:16 23.17 [km/h] 0:52:29
81 290 TROJANOWSKI SŁAWOMIR M 80 M 30-39 31 ŚWIECIE MTB ELDAR ŚWIECIE 31km MINI 1:20:27 23.12 [km/h] 0:52:21
82 289 PIOTROWSKI DARIUSZ M 81 M 40-49 20 ŚWIECIE MTB ELDAR ŚWIECIE 31km MINI 1:20:27 23.12 [km/h] 0:52:19
83 292 REINHOLZ DARIUSZ M 82 M 0-29 26 TERESPOL POMORSKI / ŚWIECUE MTB ELDAR ŚWIECIE 31km MINI 1:20:27 23.12 [km/h] 0:52:22
84 164 KINOWSKI TOMASZ M 83 M 0-29 27 JANKOWO GDAŃSKIE 31km MINI 1:20:34 23.09 [km/h] 0:51:39
85 70 WOJEWODA ADAM M 84 M 40-49 21 RUMIA NORDA ACTIVE TEAM 31km MINI 1:20:45 23.03 [km/h] 0:52:33
86 214 NEUBAUER SZYMON M 85 M 30-39 32 BOROWO 31km MINI 1:20:48 23.02 [km/h] 0:52:09
87 302 SUPERSON MACIEJ M 86 M 50+ 6 GDYNIA 31km MINI 1:20:50 23.01 [km/h] 0:52:12
88 260 ŚLIWIŃSKI DARIUSZ M 87 M 40-49 22 GDAŃSK TEAM WIELKI PTAK 31km MINI 1:20:56 22.98 [km/h] 0:52:13
89 114 CYRA JAROSŁAW M 88 M 40-49 23 KOŚCIERZYNA MLKS BASZTA BYTÓW 31km MINI 1:21:05 22.94 [km/h] 0:52:05
90 209 MEYER ŁUKASZ M 89 M 30-39 33 LUZINO LUK-CONNECT RACING TEAM Kategoria "Fit Challenge" 31km MINI 1:21:17 22.88 [km/h] 0:52:27
91 65 MOSA KRZYSZTOF M 90 M 30-39 34 RUMIA NORDA ACTIVE TEAM 31km MINI 1:21:37 22.79 [km/h] 0:52:25
92 159 KALISZEWSKI JAKUB M 91 M 40-49 24 GDAŃSK TA KO TEAM 31km MINI 1:21:38 22.78 [km/h] 0:53:46
93 102 ANDREJCZUK ADAM M 92 M 40-49 25 CHOJNICE 31km MINI 1:21:39 22.78 [km/h] 0:53:15
94 208 MATUŁA BARTŁOMIEJ M 93 M 30-39 35 BANINO DCT 31km MINI 1:21:40 22.78 [km/h] 0:53:21
95 322 SKAŁECKI TOMASZ M 94 M 40-49 26 REDA NORDA ACTIVE TEAM 31km MINI 1:21:41 22.77 [km/h] 0:53:19
96 146 HOGE KRYSTIAN M 95 M 30-39 36 PUCK PUCKA GRUPA ROWEROWA 31km MINI 1:21:44 22.76 [km/h] 0:53:30
97 181 KURZYŃSKI PIOTR M 96 M 50+ 7 NOWY ŚWIAT FEDERAL-MOGUL RACE TEAM 31km MINI 1:22:33 22.53 [km/h] 0:53:38
98 141 GURSKI PIOTR M 97 M 30-39 37 RUMIA 31km MINI 1:23:11 22.36 [km/h] 0:54:41
99 191 LECIEJEWSKI MATEUSZ M 98 M 0-29 28 CZŁUCHÓW NDF TEAM CZŁUCHÓW 31km MINI 1:23:23 22.31 [km/h] 0:54:29
100 328 GROTH WOJCIECH M 99 M 0-29 29 KARTUZY MTB START TREC KARTUZY 31km MINI 1:23:33 22.26 [km/h] 0:53:28
101 68 FORMELA ARKADIUSZ M 100 M 30-39 38 BOLSZEWO NORDA ACTIVE TEAM 31km MINI 1:23:50 22.19 [km/h] 0:54:31
102 273 WÓJCIK PIOTR M 101 M 30-39 39 GDAŃSK 2 PIFFKA 31km MINI 1:23:51 22.18 [km/h] 0:54:17
103 215 NIEWIADOMY MICHAŁ M 102 M 30-39 40 BYDGOSZCZ CYKLO BYDGOSZCZ 31km MINI 1:23:53 22.17 [km/h] 0:54:20
104 313 KALISZ PAWEŁ M 103 M 30-39 41 GDAŃSK JANEKISMA.PL 31km MINI 1:23:54 22.17 [km/h] 0:54:30
105 210 MIELEWCZYK MICHAŁ M 104 M 40-49 27 KOŚCIERZYNA 31km MINI 1:24:02 22.13 [km/h] 0:55:09
106 130 GALINSKI MARCIN M 105 M 30-39 42 TUCHOLA TEDDY BEER 31km MINI 1:24:06 22.12 [km/h] 0:54:36
107 175 KREFFT MARIA K 2 K 0-29 1 PARCHOWO MLKS BASZTA BYTÓW 31km MINI 1:24:07 22.11 [km/h] 0:53:55
108 300 ŁYSIAK TYMON M 106 M 0-29 30 NIEMCZ N-BIKE ACADEMY 31km MINI 1:24:15 22.08 [km/h] 0:55:17
109 119 DEGÓRSKI MARCIN M 107 M 30-39 43 REDA 31km MINI 1:24:17 22.07 [km/h] 0:53:34
110 265 TUREK KAROL M 108 M 30-39 44 LEŚNIEWO KLIF TEAM 31km MINI 1:24:19 22.06 [km/h] 0:54:28
111 135 GORAZDOWSKI MARCIN M 109 M 40-49 28 KŁANINO KLIF TEAM 31km MINI 1:24:30 22.01 [km/h] 0:55:18
112 259 ŚLIWIŃSKA NATALIA K 3 K 0-29 2 GDAŃSK GKS CARTUSIA 31km MINI 1:24:30 22.01 [km/h] 0:55:37
113 275 WRÓBLEWSKI RAFAŁ M 110 M 40-49 29 GDAŃSK 31km MINI 1:24:31 22.01 [km/h] 0:54:45
114 229 POTRYKUS JAN M 111 M 50+ 8 CHŁAPOWO KLIF TEAM 31km MINI 1:24:31 22.01 [km/h] 0:54:28
115 310 PLUCIŃSKI SŁAWOMIR M 112 M 50+ 9 GOLINA KONIŃSKA GRUPA MTB 31km MINI 1:25:08 21.85 [km/h] 0:55:01
116 155 JAWORSKI BARTOSZ M 113 M 30-39 45 KWIDZYN EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 31km MINI 1:25:09 21.84 [km/h] 0:55:32
117 291 JAKUBOWSKA-OLECH EDYTA K 4 K 40+ 2 ŚWIECIE MTB ELDAR ŚWIECIE 31km MINI 1:25:13 21.83 [km/h] 0:55:15
118 284 ŻUCZEK ARKADIUSZ M 114 M 40-49 30 SUCHY DWÓR WORQ.PL WIĘCEJ NIŻ BIURO 31km MINI 1:25:21 21.79 [km/h] 0:54:33
119 110 CEBULA JUSTYNA K 5 K 0-29 3 KARCZEMKI 31km MINI 1:25:23 21.78 [km/h] 0:53:47
120 293 GAJDA WIKTOR M 115 M 0-29 31 ŚWIECIE MTB ELDAR ŚWIECIE 31km MINI 1:25:30 21.75 [km/h] 0:55:08
121 298 TYMIŃSKI TOMASZ M 116 M 40-49 31 KOWALE 31km MINI 1:25:35 21.73 [km/h] 0:55:16
122 71 ANDRUSZKIEWICZ ADAM M 117 M 40-49 32 GDAŃSK NORDA ACTIVE TEAM 31km MINI 1:25:37 21.72 [km/h] 0:54:43
123 324 KUPER MARCIN M 118 M 40-49 33 KARTUZY MTB START TREC KARTUZY Kategoria "Fit Challenge" 31km MINI 1:25:39 21.72 [km/h] 0:54:27
124 221 PETK GRZEGORZ M 119 M 40-49 34 GDAŃSK 31km MINI 1:25:39 21.72 [km/h] 0:55:15
125 113 CIEŚLAK ROBERT M 120 M 30-39 46 RUMIA 31km MINI 1:25:46 21.69 [km/h] 0:56:33
126 246 SEWASTIANOW JACEK M 121 M 40-49 35 SŁAWNO 31km MINI 1:25:46 21.69 [km/h] 0:55:19
127 308 MIKULSKA MAŁGORZATA K 6 K 0-29 4 NIEMCZ N-BIKE ACADEMY 31km MINI 1:25:49 21.67 [km/h] 0:55:30
128 237 RODZIŃSKI DAMIAN M 122 M 40-49 36 SŁUPSK STOPA SŁUPSK 31km MINI 1:26:38 21.47 [km/h] 0:54:14
129 201 MACHOWSKI DAWID M 123 M 30-39 47 GDANSK VO2MAX MTB TEAM 31km MINI 1:26:46 21.44 [km/h] 0:48:12
130 103 ARLUKIEWICZ DAMIAN M 124 M 0-29 32 WIĘCKOWY Kategoria "Fit Challenge" 31km MINI 1:26:47 21.43 [km/h] 0:56:24
131 185 KWAŚNIEWSKI ŁUKASZ M 125 M 0-29 33 OSIEK TEAM MX SKÓRCZ 31km MINI 1:27:06 21.35 [km/h] 1:00:03
132 202 PETKA TOMASZ M 126 M 50+ 10 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 31km MINI 1:27:21 21.29 [km/h] 0:57:18
133 239 ROLBIECKA ALICJA K 7 K 30-39 1 REDA LUK-CONNECT RACING TEAM 31km MINI 1:27:25 21.28 [km/h] 0:56:15
134 263 TROJANOWSKI ŁUKASZ M 127 M 0-29 34 ŚWIECIE CSW BIKE 31km MINI 1:27:26 21.27 [km/h] 0:56:13
135 105 BOŃKOWSKI JAROSŁAW M 128 M 50+ 11 GDAŃSK MH AUTOMATYKA 31km MINI 1:27:35 21.24 [km/h] 0:56:04
136 325 CZAPP MICHAŁ M 129 M 40-49 37 KARTUZY MTB START TREC KARTUZY 31km MINI 1:28:08 21.10 [km/h] 0:55:49
137 211 MODLIŃSKA BEATA K 8 K 40+ 3 RUMIA FTI RACING TEAM 31km MINI 1:28:31 21.01 [km/h] 0:57:17
138 323 KREFTA MARTYNA K 9 K 0-29 5 KAMIENICKI MŁYN MLKS BASZTA BYTÓW 31km MINI 1:28:39 20.98 [km/h] 0:56:18
139 118 DANIEL BARTOSZ M 130 M 30-39 48 GDYNIA 31km MINI 1:28:57 20.91 [km/h] 0:57:05
140 166 KOLKA ŁUKASZ M 131 M 30-39 49 KARTUZY 31km MINI 1:29:15 20.84 [km/h] 0:57:11
141 314 LICHACZEWSKI ZBIGNIEW M 132 M 40-49 38 BALOSZYCE EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ Kategoria "Fit Challenge" 31km MINI 1:29:20 20.82 [km/h] 0:57:16
142 227 POMIECZYŃSKI PATRYK M 133 M 30-39 50 WEJHEROWO 31km MINI 1:29:25 20.80 [km/h] 0:58:21
143 283 ZIEMBA DOMINIK M 134 M 30-39 51 SOMONINO ROWEROWE KASZUBY 31km MINI 1:29:40 20.74 [km/h] 0:59:07
144 258 SZEFLER PIOTR M 135 M 0-29 35 ŚWIECIE 31km MINI 1:30:13 20.62 [km/h] 0:57:54
145 134 GORAZDOWSKA KATARZYNA K 10 K 30-39 2 KŁANINO KLIF TEAM 31km MINI 1:30:23 20.58 [km/h] 0:58:03
146 329 FORMELLA FILIP M 136 M 40-49 39 KARTUZY MTB START TREC KARTUZY 31km MINI 1:30:58 20.45 [km/h] 0:56:57
147 161 KAMCZYK ROMAN M 137 M 50+ 12 GLIWICE KLIF TEAM 31km MINI 1:31:03 20.43 [km/h] 0:58:41
148 136 GÓRKA KAROL M 138 M 0-29 36 PRUSZCZ GDAŃSKI BURSZTYN PIZZA CYCLING TEAM 31km MINI 1:31:05 20.42 [km/h] 0:00:00
149 311 PLUCINSKI WIKTOR M 139 M 0-29 37 GOLINA KONIŃSKA GRUPA MTB 31km MINI 1:31:19 20.37 [km/h] 0:57:51
150 306 KARPIŃSKA KAROLINA K 11 K 0-29 6 BYTÓW MLKS BASZTA BYTÓW 31km MINI 1:32:04 20.20 [km/h] 0:58:45
151 27 MRZYGŁÓD TOMASZ M 140 M 40-49 40 GDYNIA 31km MINI 1:32:09 20.18 [km/h] 0:55:58
152 126 FLISIKOWSKI TOMASZ M 141 M 0-29 38 KARTUZY 31km MINI 1:32:11 20.18 [km/h] 0:49:40
153 203 MAGRIAN MACIEJ M 142 M 0-29 39 LĘBORK 0 31km MINI 1:32:15 20.16 [km/h] 0:59:26
154 262 TEOFILAK JACEK M 143 M 30-39 52 RUMIA 31km MINI 1:32:16 20.16 [km/h] 0:59:13
155 282 ZIELONKA TADEUSZ M 144 M 50+ 13 PARCHOWO 31km MINI 1:32:26 20.12 [km/h] 0:59:32
156 133 GOŁĄB PATRYK M 145 M 30-39 53 GDYNIA 31km MINI 1:32:40 20.07 [km/h] 0:58:45
157 183 KWAŚNIAK ZDZISŁAW M 146 M 50+ 14 SŁUPSK STOPA SŁUPSK/DECATHLON 31km MINI 1:32:45 20.05 [km/h] 0:57:09
158 34 RESZKA PIOTR M 147 M 30-39 54 TUCHOMIE 31km MINI 1:33:08 19.97 [km/h] 0:58:37
159 319 BOROWIECKI DARIUSZ M 148 M 40-49 41 SUCHY DWÓR 31km MINI 1:33:17 19.94 [km/h] 1:00:39
160 270 WŁODARCZYK WERONIKA K 12 K 0-29 7 ROZEWIE KLIF TEAM 31km MINI 1:33:31 19.89 [km/h] 0:59:02
161 279 ZAKRZEWSKI MARIUSZ M 149 M 50+ 15 STAROGARD GDAŃSKI DAMA 31km MINI 1:33:42 19.85 [km/h] 0:59:41
162 195 LEWANDOWSKI ROBERT M 150 M 40-49 42 KARTUZY ROWEROWE KASZUBY 31km MINI 1:33:51 19.82 [km/h] 1:00:27
163 178 KULAS JERZY M 151 M 50+ 16 PRUSZCZ GDAŃSKI MTB MAJS 31km MINI 1:34:00 19.79 [km/h] 1:00:05
164 66 CIOK KATARZYNA K 13 K 40+ 4 RUMIA NORDA ACTIVE TEAM 31km MINI 1:34:05 19.77 [km/h] 1:01:20
165 332 KOWALSKI ROBERT M 152 M 30-39 55 BANINO 31km MINI 1:34:17 19.73 [km/h] 1:01:19
166 225 PLINSKI KAJETAN M 153 M 0-29 40 CHŁAPOWO KLIF TEAM 31km MINI 1:34:19 19.72 [km/h] 1:01:14
167 288 PIOTROWSKA AGNIESZKA K 14 K 40+ 5 ŚWIECIE MTB ELDAR ŚWIECIE 31km MINI 1:34:42 19.64 [km/h] 1:00:23
168 112 CHYLIŃSKI ANDRZEJ M 154 M 40-49 43 GDAŃSK Kategoria "Fit Challenge" 31km MINI 1:34:51 19.61 [km/h] 1:01:12
169 253 SPYCHAŁA DAMIAN M 155 M 30-39 56 DACHOWA DAMI 31km MINI 1:35:24 19.50 [km/h] 1:01:56
170 278 ZAKRZEWSKI DAWID M 156 M 30-39 57 STAROGARD GDAŃSKI CUKSY.COM 31km MINI 1:35:25 19.49 [km/h] 1:01:07
171 294 JESIONOWSKI MARIUSZ M 157 M 40-49 44 ŚWIECIE MTB ELDAR ŚWIECIE 31km MINI 1:35:42 19.44 [km/h] 1:01:52
172 67 SKARŻYŃSKI KAMIL M 158 M 40-49 45 GDAŃSK NORDA ACTIVE TEAM 31km MINI 1:35:55 19.39 [km/h] 1:01:09
173 158 JUREWICZ TOMASZ M 159 M 30-39 58 GDYNIA 31km MINI 1:36:16 19.32 [km/h] 1:01:28
174 249 SIERLA PRZEMYSLAW M 160 M 40-49 46 MALBORK 31km MINI 1:36:38 19.25 [km/h] 1:01:31
175 244 SACZUK WOJCIECH M 161 M 50+ 17 GDAŃSK TWISTER TRÓJMIASTO 31km MINI 1:36:41 19.24 [km/h] 1:01:17
176 154 JATA SEBASTIAN M 162 M 0-29 41 GDAŃSK 31km MINI 1:36:48 19.21 [km/h] 1:03:16
177 144 HINZ ŁUKASZ M 163 M 30-39 59 STRASZYN 31km MINI 1:36:50 19.21 [km/h] 1:02:04
178 320 KUKAWKA AGNIESZKA K 15 K 40+ 6 GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM 31km MINI 1:36:51 19.20 [km/h] 1:01:23
179 242 RÓŻAŃSKI LECH M 164 M 30-39 60 NOWY TUCHOM 31km MINI 1:37:20 19.11 [km/h] 1:03:58
180 200 ŁEPEK MARCIN M 165 M 40-49 47 MALBORK Kategoria "Fit Challenge" 31km MINI 1:37:46 19.02 [km/h] 1:02:42
181 194 LEWANDOWSKA NATALIA K 16 K 40+ 7 KARTUZY ROWEROWE KASZUBY 31km MINI 1:38:16 18.93 [km/h] 1:02:27
182 189 LASKOWSKI GRZEGORZ M 166 M 40-49 48 KARTUZY ROWEROWE KASZUBY Kategoria "Fit Challenge" 31km MINI 1:38:18 18.92 [km/h] 1:02:39
183 297 KOLKA ZBIGNIEW M 167 M 50+ 18 GRZYBNO TOP BRAMY HORMANN 31km MINI 1:38:28 18.89 [km/h] 1:02:34
184 72 DREWEK PRZEMYSŁAW M 168 M 40-49 49 GDAŃSK NORDA ACTIVE TEAM 31km MINI 1:38:39 18.85 [km/h] 1:01:50
185 117 CZUBAJ MACIEJ M 169 M 30-39 61 GDAŃSK GRIMPADO 31km MINI 1:38:40 18.85 [km/h] 1:03:08
186 296 MAŃKOWSKI MAREK M 170 M 50+ 19 GRUDZIĄDZ 31km MINI 1:39:12 18.75 [km/h] 1:03:14
187 222 PIECHNA JAROSŁAW M 171 M 30-39 62 ŚWIECIE 31km MINI 1:39:35 18.68 [km/h] 1:03:46
188 330 KOWALCZEWSKA JOANNA K 17 K 40+ 8 ŚWIECIE MTB ELDAR ŚWIECIE 31km MINI 1:39:42 18.66 [km/h] 1:04:07
189 122 DUDANIEC-TARKOWSKA AGNIESZKA K 18 K 30-39 3 GDAŃSK AMT GDAŃSK/ F3TEAM 31km MINI 1:39:52 18.62 [km/h] 1:03:13
190 108 BUDZANOWSKI PAWEŁ M 172 M 0-29 42 STAROGARD GDAŃSKI CUKSY.COM TEAM 31km MINI 1:40:38 18.48 [km/h] 1:03:18
191 163 KASZUBOWSKA-TEOFILAK JUSTYNA K 19 K 30-39 4 RUMIA 31km MINI 1:40:48 18.45 [km/h] 1:05:06
192 269 WIŚNIEWSKI DAWID M 173 M 30-39 63 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ Kategoria "Fit Challenge" 31km MINI 1:40:49 18.45 [km/h] 1:04:03
193 125 FLISIKOWSKI RADOSŁAW M 174 M 40-49 50 NOWA WIEŚ KOŚCIERSKA FORREST GUMP KOŚCIERZYNA Kategoria "Fit Challenge" 31km MINI 1:41:13 18.38 [km/h] 1:05:56
194 248 SIEBERT KRZYSZTOF M 175 M 50+ 20 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 31km MINI 1:42:28 18.15 [km/h] 1:08:03
195 204 MARIAŃSKA EMILIA K 20 K 40+ 9 ZAMOSC 31km MINI 1:42:41 18.11 [km/h] 1:05:19
196 142 GUŹNICZAK WOJCIECH M 176 M 30-39 64 KRĘPA KASZUBSKA 31km MINI 1:43:30 17.97 [km/h] 1:05:22
197 315 ZIĘBIŃSKI WOJCIECH M 177 M 50+ 21 GOLUBIE 31km MINI 1:44:09 17.86 [km/h] 1:05:49
198 187 LAMECKI RAFAŁ M 178 M 0-29 43 BORKOWO 31km MINI 1:44:17 17.84 [km/h] 1:08:15
199 226 PLISZKA KAMIL M 179 M 40-49 51 SZTUM Kategoria "Fit Challenge" 31km MINI 1:44:43 17.76 [km/h] 1:05:17
200 301 JONATOWSKI ZYGMUNT M 180 M 50+ 22 MALBORK GK MALBORK 31km MINI 1:44:46 17.75 [km/h] 1:06:22
201 198 LUCKA MICHAŁ M 181 M 0-29 44 GDYNIA 31km MINI 1:45:20 17.66 [km/h] 1:09:08
202 280 ZAMOŃSKI MARIUSZ M 182 M 30-39 65 BORZECHOWO 31km MINI 1:45:21 17.66 [km/h] 1:06:39
203 131 GIZELA MICHAŁ M 183 M 30-39 66 KARTUZY 31km MINI 1:45:49 17.58 [km/h] 1:07:49
204 149 JANCZEWSKI ROBERT M 184 M 40-49 52 GDAŃSK 31km MINI 1:47:05 17.37 [km/h] 1:09:30
205 281 ZDZICHOWSKI PIOTR M 185 M 50+ 23 ADAMOWO EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 31km MINI 1:47:06 17.37 [km/h] 1:09:24
206 235 RICHERT ELIZA K 21 K 30-39 5 RĘBIECHOWO 31km MINI 1:47:27 17.31 [km/h] 1:09:29
207 231 PUCHOWSKA EWELINA K 22 K 30-39 6 GDAŃSK ENERGIA RUNING TEAM POLAND 31km MINI 1:48:02 17.22 [km/h] 1:06:28
208 312 JAMRYCH MARLIN M 186 M 30-39 67 BYDGOSZCZ 31km MINI 1:48:07 17.20 [km/h] 1:10:04
209 101 ADAMCZYK PAWEŁ M 187 M 30-39 68 GDAŃSK Kategoria "Fit Challenge" 31km MINI 1:48:11 17.19 [km/h] 1:10:16
210 138 GRABOWSKA ELIZA K 23 K 0-29 8 LEŚNIEWO 31km MINI 1:48:29 17.15 [km/h] 1:09:18
211 240 ROMPCZYK WOJCIECH M 188 M 50+ 24 GDYNIA 31km MINI 1:48:58 17.07 [km/h] 1:09:31
212 193 LESZCZYŃSKI DARIUSZ M 189 M 40-49 53 WEJHEROWO KTM 31km MINI 1:49:08 17.04 [km/h] 1:09:07
213 245 SANKIEWICZ WOJCIECH M 190 M 0-29 45 KOSY 31km MINI 1:49:11 17.04 [km/h] 1:09:25
214 207 MARZEJON DARIUSZ M 191 M 50+ 25 CHŁAPOWO KLIF TEAM 31km MINI 1:51:58 16.61 [km/h] 1:11:36
215 177 KUCHNOWSKI HENRYK M 192 M 40-49 54 MINKOWICE LUK-CONNECT RACING TEAM Kategoria "Fit Challenge" 31km MINI 1:53:05 16.45 [km/h] 0:58:56
216 326 KORTH BOŻENA K 24 K 40+ 10 ŻARNOWIEC 31km MINI 1:53:43 16.36 [km/h] 1:12:56
217 156 JAZDZEWSKA ANNA K 25 K 40+ 11 KIELPINO ROWEROWE KASZUBY 31km MINI 1:56:35 15.95 [km/h] 1:16:17
218 140 GUDYKA PRZEMYSLAW M 193 M 30-39 69 PSZCZOLKI 31km MINI 1:56:42 15.94 [km/h] 1:13:53
219 176 KRUK DONAT M 194 M 50+ 26 ŻUKOWO 31km MINI 1:58:24 15.71 [km/h] 1:11:39
220 274 WRÓBEL SEBASTIAN M 195 M 40-49 55 BYDGOSZCZ CYKLO BYDGOSZCZ 31km MINI 2:01:11 15.35 [km/h] 0:53:47
221 196 LIPSKA SYLWIA K 26 K 30-39 7 GDAŃSK 31km MINI 2:01:38 15.29 [km/h] 1:16:31
222 148 INDEO SIMONE M 196 M 40-49 56 GDAŃSK 31km MINI 2:14:51 13.79 [km/h] 0:59:05
223 271 WOJEWÓDKA JERZY M 197 M 50+ 27 KARTUZY 31km MINI 2:15:08 13.76 [km/h] 1:24:28
224 212 MOSZYŃSKI MARCIN M 198 M 0-29 46 TCZEW 31km MINI 2:16:17 13.65 [km/h] 1:16:28
225 299 BONKOWSKI MARCIN M 199 M 0-29 47 GDAŃSK MH-AUTOMATYKA 31km MINI 2:19:47 13.31 [km/h] 1:26:59
226 132 GOŁĄB MARTA K 27 K 30-39 8 GDYNIA VO2MAX MTB TEAM 31km MINI 2:29:00 12.48 [km/h] 1:34:00
227 316 ŻOGA JOLANTA K 28 K 40+ 12 RUMIA NORDA ACTIVE TEAM 31km MINI 2:29:00 12.48 [km/h] 1:34:04
228 107 BUCZYNSKA JOANNA K 29 K 40+ 13 GDAŃSK VO2MAX MTB TEAM 31km MINI 2:29:01 12.48 [km/h] 1:33:57
229 236 RICHERT KRZYSZTOF M 200 M 30-39 70 RĘBIECHOWO 31km MINI 2:29:06 12.47 [km/h] 0:00:00
230 152 JANOWSKI KRZYSZTOF M 201 M 50+ 28 GDAŃSK 31km MINI 2:47:03 11.13 [km/h] 1:36:15
- 44 SYLDATK WIOLETA K - K 30-39 - MŚCISZEWICE METROŻERCY 31km MINI DNF - [km/h] 0:00:00
- 223 PIEPKA MATEUSZ M - M 0-29 - STARZYNO KLIF TEAM 31km MINI DNF - [km/h] 1:14:35
- 220 PERGOŁ KAROL M - M 0-29 - BORKOWO ŁOSTOWICKIE BELTA TEAM GDAŃSK 31km MINI DNF - [km/h] 0:00:00
- 116 CZERWIŃSKA BOŻENA K - K 40+ - RAKOWIEC IP KWIDZYN BIKE TEAM 31km MINI 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 168 KORTH DAMIAN M - M 30-39 - ŻARNOWIEC 31km MINI 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 171 KOWALSKI ADAM M - M 40-49 - GDANSK ST3 OFFSHORE TEAM 31km MINI 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 173 KOWALSKI ŁUKASZ M - M 30-39 - TRĄBKI WIELKIE 31km MINI 0:00:00 - [km/h] 1:20:09
- 216 NOWAK ADAM M - M 30-39 - STAROGARD GDAŃSKI GK STG 31km MINI 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 232 RAMCZYK MARZENA K - K 0-29 - GARCZ MTB START TREC KARTUZY 31km MINI 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 241 ROPPEL RAFAŁ M - M 30-39 - GDAŃSK 31km MINI 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 250 SKALSKI MARCIN M - M 30-39 - GDAŃSK 31km MINI 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 251 SLIPCEWICZ TOMASZ M - M 40-49 - RAKOWIEC IP KWIDZYN BIKE TEAM 31km MINI 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 255 STRONGOWSKI MATEUSZ M - M 30-39 - KARTUZY MTB START TREC KARTUZY 31km MINI 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 276 ZACHAREK NATALIA K - K 0-29 - GDAŃSK 31km MINI 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 285 AKIFEV SERGEY M - M 30-39 - KALININGRAD MTB10RU 31km MINI 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 350 RODEK WOJCIECH M - M 40-49 - OTOMIN NORDOOPTIKA MTB OTOMIN 31km MINI 0:00:00 - [km/h] 0:51:20

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ