Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lipowski Karol Tuchom Bieg Główny Zoeller Tech opłacono on-line
2 Pietruszkiewicz Krzysztof Celbowo Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego Zdrowie na bank opłacono on-line
3 Klewek Andrzej Gdańsk Bieg Główny Zbieracze Złomu opłacono on-line
4 rybarz artur Brzeszcze Bieg Główny Zadyszka Oswięcim opłacono on-line
5 WYSOCKA MARIA Mosty Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego Wymiatacze opłacono on-line
6 Niwiński Stanisław Gdańsk Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego Weteranów LA w Sopocie
7 WRZOS Krzysztof WŁADYSŁAWOWO Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego Virtual Runner Club opłacono on-line
8 Dutkiewicz Agata Poznań Bieg Główny Uniwersytet Medyczny w Poznaniu opłacono on-line
9 Potrykus Małgorzata Koleczkowo Bieg Główny ULTRA3 opłacono on-line
10 Dzikiewicz Krzysztof Bojano Bieg Główny Ultra3 opłacono on-line
11 Chrobak Michał Puck Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego UKS Zatoka 95 Puck opłacono on-line
12 Król Benedykt Werblinia Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego UKS Siódemka Rumia opłacono on-line
13 Krotowski Grzegorz Ustka Bieg Główny Tupot Ustka opłacono on-line
14 Bystram Aleksandra Puck Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO opłacono on-line
15 Grzegorczyk Marcin Joachim Władysławowo Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO opłacono on-line
16 Kreft Maciej Puck Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO opłacono on-line
17 Zalewski Daniel Susz Bieg Główny TRI NEGU opłacono on-line
18 Maczyński Grzegorz Bydgoszcz Bieg Główny TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
19 Kreft Bogumił Rumia Bieg Główny Team Kreft opłacono on-line
20 Kreft Krzysztof Reda Bieg Główny Team Kreft opłacono on-line
21 Roraf Magdalena Celbowo Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego Team Kreft opłacono on-line
22 Okrój Arkadiusz Reda Bieg Główny Team Kreft opłacono on-line
23 Kurzawa Sławomir Warszawa Bieg Główny T-MOBILE SPORT TEAM
24 Pomorski Marcin Pomorski stargard szwla Bieg Główny SZWLA STARGARD opłacono on-line
25 Prus Adam Puck Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego Szkoła Podstawowa Puck opłacono on-line
26 Szweda Mieczysław Swarzewo Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego Stowarzyszenie Turystyczne Swarzewo opłacono on-line
27 Andryskowski Marek Lębork Bieg Główny Stowarzyszenie 42.2 Lębork opłacono on-line
28 Oberzig Tomasz Reda Bieg Główny ST RUNNERS opłacono on-line
29 Miętkiewicz Rafał Białośliwie Bieg Główny Spójnia Białe Błota opłacono on-line
30 Pawlaczyk Paweł Bydgoszcz Bieg Główny Spójnia Białe Błota opłacono on-line
31 zlotowski piotr gdansk Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego sportevo opłacono on-line
32 Magdziarz Dariusz Lublin Bieg Główny Sport.Sanea.pl opłacono on-line
33 Siek Marek Jagatowo Bieg Główny SPORT EVO opłacono on-line
34 Smoliński Krzysztof Głobino Bieg Główny Smolińscy TEAM opłacono on-line
35 Bejrowski Piotr Gdańsk Bieg Główny SKRZAT TEAM opłacono on-line
36 Smus Mariusz Rokitnica Bieg Główny Seria Niefortunnych Zdarzeń opłacono on-line
37 POPAJEWSKI Krzysztof Lublin Bieg Główny SANEA SPORT opłacono on-line
38 ANTONOWICZ PAWEŁ Gdańsk Bieg Główny SANBAO CrossFighting Team opłacono on-line
39 Jakubowski Marek Pszczółki Bieg Główny RUNNERSI S7 BANINO opłacono on-line
40 BERGER PIOTR OTMUCHÓW Bieg Główny RUNNERS TEAM NYSA opłacono on-line
41 GRZESZKIEWICZ ANDRZEJ Gdansk Bieg Główny RunForFun Gdansk opłacono on-line
42 Romanowska Beata Gdynia Bieg Główny Run Vegan Team
43 Ślusarski Przemysław Bydgoszcz Bieg Główny Run Pasja opłacono on-line
44 Pieńkowski Tomasz Gdańsk Bieg Główny RINGRAIDERS SAKO GDYNIA opłacono on-line
45 JÓSKOWSKI BOGDAN HEL Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego REKOWO BIEGA
46 JÓSKOWSKA BEATA HEL Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego REKOWO BIEGA
47 DEHLING-SOBAŃSKA AURELIA Władysławowo Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego REBELS LEGION TEAM
48 Hewelt Mateusz Puck Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
49 Szomborg Mariusz Chłapowo Bieg Główny REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
50 Kacprzak Sławek Justynów Bieg Główny RAZEM TRENUJEMY SPORT / LZS JUSTYNÓW opłacono on-line
51 Bagrowski Tomasz Gdańsk Bieg Główny Radość Biegania opłacono on-line
52 Dudziak Tomasz Bydgoszcz Bieg Główny Pyszczoszczypie opłacono on-line
53 Siółkowski Wiesław Elbląg Bieg Główny PSP Elbląg opłacono on-line
54 Uleński Mariusz Gdańsk Bieg Główny Przedszkole Dobry Port opłacono on-line
55 Lepa-Roman Magdalena Bolszewo Bieg Główny Przecinak77 opłacono on-line
56 Roman Krzysztof Bolszewo Bieg Główny Przecinak77 opłacono on-line
57 Potoczek Andrzej Lichnowy Bieg Główny PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono on-line
58 Szecówka Zbigniew Poraj Bieg Główny Positive Energy opłacono on-line
59 Jaskułke Irek Puck Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego PORTA ACTIVE TEAM opłacono on-line
60 OCHNIO RYSZARD JASTROWIE Bieg Główny POLONIA JASTROWIE WTZ JASTROWIE opłacono on-line
61 Kuleszo Karol Suwałki Bieg Główny POGRANICZE POLSKO-LITEWSKIE
62 Markiewicz Artur Poddębice Bieg Główny Poddębicki KB Zdyszani.pl opłacono on-line
63 Kwiatkowski Mariusz Jelenia Góra Bieg Główny PKS Tour Jelenia Góra opłacono on-line
64 Ziomek Piotr Rumia Bieg Główny PKO Bank Polski opłacono on-line
65 Zwierzchowski Piotr Krotoszyn Bieg Główny Parkrun Poznań opłacono on-line
66 Majna Kazimierz Gdynia Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego Parkrun Gdynia opłacono on-line
67 Manicki Leszek Gnieżdżewo Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego olejekaszubskie.pl/OSP Gnieżdżewo opłacono on-line
68 Łądkowski Wojtek Gdynia Bieg Główny OKAS GDYNIA opłacono on-line
69 Czyżyk Piotr Gdynia Bieg Główny OKAS GDYNIA opłacono on-line
70 Weiland Adrian Slupsk Bieg Główny Nocne wilki
71 Motowidło-Zawadzka Izabella Słupsk Bieg Główny Night Runners Słupsk opłacono on-line
72 Rogoza Mateusz Zielin Bieg Główny Niezrzeszony opłacono on-line
73 Sośnicki Krzysztof Hel Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego niezrzeszony opłacono on-line
74 Krzyszkowski Andrzej Gdynia Bieg Główny niestowarzyszony
75 Ruczyński Maciej Rumia Bieg Główny MR Team opłacono on-line
76 Stankiewicz Estera Rekowo Górne Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego Motywatornia Team opłacono on-line
77 Wąsicki Sebastian REDA Bieg Główny Motywatornia Team opłacono on-line
78 Stankiewicz Iwona Rekowo Górne Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego Motywatornia Team opłacono on-line
79 Nostitz-Jackowski Mateusz Gdańsk Bieg Główny MNJ Team
80 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego MIŚ Biega opłacono on-line
81 Stefański Andrzej ELBLĄG Bieg Główny Maratończyk - Elbląg opłacono on-line
82 Witt Grażyna Sopot Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono on-line
83 ŻABIEŁOWICZ ANNA REDA Bieg Główny Mamy- Biegamy/Motywatornia Team opłacono on-line
84 Jałkiewicz Alek Jałkiewicz pogórze Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego MAMY TO opłacono on-line
85 Maj Adam Puck Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego Majsports opłacono on-line
86 Kepka Grzegorz Wejherowo Bieg Główny Maja Team opłacono on-line
87 Maj-Płotka Ewa Wejherowo Bieg Główny Maja Team opłacono on-line
88 Maj-Roksz Maria Wejherowo Bieg Główny Maja Team opłacono on-line
89 Kujawska-Frejlich Joanna Gdynia Bieg Główny M i P opłacono on-line
90 DETTLAFF IRENEUSZ GNIEŻDŻEWO Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego LZS/OSP Gnieżdżewo opłacono on-line
91 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego LZS Łebcz opłacono
92 Willner Waldemar Domatówko Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego LZS Domatówko opłacono on-line
93 Kuta Krystyna Serock Bieg Główny LUKS Serock opłacono on-line
94 Nowakowski Łukasz Gdynia Bieg Główny LOTOS Running Team opłacono on-line
95 Szlagowski Mikołaj Sopot Bieg Główny LOTOS Running Team opłacono on-line
96 Kłosowski Karol Kraków Bieg Główny Los Trepos Companieros opłacono on-line
97 Bullmann Dawid Werblinia/Świecino Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego LKS-Puck/ Marynarka Wojenna RCI GDYNIA opłacono on-line
98 Miler Dawid Żelistrzewo Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego LKS-Puck opłacono on-line
99 Labudda Wojciech Puck Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego LKS-Puck opłacono on-line
100 Lessnau Klaudia Puck Bieg Główny zawodnicy powyżej 60 r.ż. oraz mieszkańcy Powiatu Puckiego LKS-Puck opłacono on-line


Wyświetleń: 16162

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ