2. "PARKOWA 5" Z GRUPĄ MALBORK

6 KM NORDIC WALKING - PARKOWA 5 Z GRUPĄ MALBORK

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub Mieszkaniec Malborka PARY MAŁŻEŃSKIE DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 21 GWIZDAŁA ZBIGNIEW M 1 M 50-59 1 GOŁĄBEK 6kmNW 0:34:10 10.54 [km/h]
2 84 SZARSZUNOWICZ MARIUSZ M 2 M 40-49 1 PASŁEK KS METRACO POLKOWICE ANIA I MARIUSZ 6kmNW 0:34:39 10.39 [km/h]
3 72 TOPOREK RAFAŁ M 3 M 40-49 2 PRZODKOWO NWPL/ LUKI TEAM SIELDCE TOPOREK 6kmNW 0:35:10 10.24 [km/h]
4 75 WIŚNIEWSKI MACIEJ M 4 M 40-49 3 MALBORK GRUPA MALBORK Mieszkaniec Malborka 6kmNW 0:36:02 9.99 [km/h]
5 60 SANIUK EDWARD M 5 M 60+ 1 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 6kmNW 0:37:57 9.49 [km/h]
6 54 RĘBOWSKI TOMASZ M 6 M 30-39 1 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK AGNIESZKA I TOMEK RĘBOWSCY 6kmNW 0:38:54 9.25 [km/h]
7 69 ŚWISŁOCKI BOGDAN M 7 M 50-59 2 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM BOGAN I EWA ŚWISŁOCCY 6kmNW 0:39:09 9.20 [km/h]
8 27 KOŁECKI MICHAŁ M 8 M 18-29 1 IŁAWA TRI NEGU / ROZBIEGANY SUSZ / MISIEK TRITEAM 6kmNW 0:39:27 9.13 [km/h]
9 20 GWIZDAŁA BARTOSZ M 9 M 18-29 2 GOŁĄBEK 6kmNW 0:39:28 9.12 [km/h]
10 30 KOWALCZUK ROBERT M 10 M 50-59 3 GDAŃSK ELITE TEAM 6kmNW 0:39:29 9.12 [km/h]
11 50 PRZERWA ADRIAN M 11 M 18-29 3 GDYNIA LUBELSKIE MORSY 6kmNW 0:39:33 9.10 [km/h]
12 83 SZARSZUNOWICZ ANNA K 1 K 30-39 1 PASŁĘK KS METRACO POLKOWICE ANIA I MARIUSZ 6kmNW 0:39:35 9.09 [km/h]
13 23 JANKOWSKI MARCIN M 12 M 40-49 4 ELBLĄG NORDIC WALKING PASŁĘK B I M JANKOWSCY 6kmNW 0:40:40 8.85 [km/h]
14 76 WÓJCIK PIOTR M 13 M 50-59 4 GDYNIA MORSIK WETERAN GDYNIA 6kmNW 0:41:48 8.61 [km/h]
15 71 TOPOREK ALEKSANDRA K 2 K 40-49 1 PRZODKOWO NWPL/ LUKI TEAM SIELDCE TOPOREK 6kmNW 0:41:53 8.60 [km/h]
16 28 KOŁPAK JAN M 14 M 60+ 2 SZTUM ZANTYR LKS 6kmNW 0:42:18 8.51 [km/h]
17 16 GOŁĘBIEWSKI ANDRZEJ M 15 M 60+ 3 GRUDZIĄDZ KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ PATYCZAKI - EDYTA I ANDRZEJ 6kmNW 0:42:31 8.47 [km/h]
18 32 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 16 M 60+ 4 GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM Mieszkaniec Malborka MARYSIA I WŁODEK 6kmNW 0:42:31 8.47 [km/h]
19 19 GÓŹDŹ ALEKSANDRA K 3 K 40-49 2 GDAŃSK 6kmNW 0:42:34 8.46 [km/h]
20 9 DANA KAZIMIERA K 4 K 60+ 1 GRUDZIĄDZ KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ PATYCZAKI - KASIA I ANDRZEJ 6kmNW 0:42:53 8.39 [km/h]
21 39 MOTOCZYŃSKI KRZYSZTOF M 17 M 60+ 5 BYDGOSZCZ GOSIR OSIELSKO 6kmNW 0:43:13 8.33 [km/h]
22 49 POSIM DARIUSZ M 18 M 50-59 5 DUBIEL WATAHA POSIM 6kmNW 0:43:34 8.26 [km/h]
23 5 BUJNICKI MARCIN M 19 M 40-49 5 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK WM BUJNICCY 6kmNW 0:44:24 8.11 [km/h]
24 65 STEPIEŃ-DYLERT MONIKA K 5 K 30-39 2 MALBORK Mieszkaniec Malborka 6kmNW 0:44:31 8.09 [km/h]
25 13 FISZER JUSTYNA K 6 K 30-39 3 GDAŃSKA, 38 6kmNW 0:44:43 8.05 [km/h]
26 15 GOLUBIEWSKA KATARZYNA K 7 K 50-59 1 KAJKOWO/ OSTRÓDA 6kmNW 0:44:49 8.03 [km/h]
27 29 KOSIANOWSKA MONIKA K 8 K 40-49 3 MALBORK GRUPA MALBORK / MALBORSKIE MORSY Mieszkaniec Malborka 6kmNW 0:44:55 8.01 [km/h]
28 41 OBSZAŃSKA MAŁGORZATA K 9 K 50-59 2 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 6kmNW 0:44:59 8.00 [km/h]
29 57 ROKOSZ ROBERT M 20 M 40-49 6 GDYNIA 6kmNW 0:45:10 7.97 [km/h]
30 46 POLIS MARZENA K 10 K 40-49 4 GDAŃSK 6kmNW 0:45:41 7.88 [km/h]
31 33 LEWANDOWSKA JADWIGA K 11 K 60+ 2 KWIDZYN 6kmNW 0:45:59 7.83 [km/h]
32 36 MAZURKIEWICZ ANTONI M 21 M 60+ 6 RYJEWO 6kmNW 0:46:00 7.83 [km/h]
33 78 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA K 12 K 40-49 5 MALBORK KIJOWY FOLK 6kmNW 0:46:20 7.77 [km/h]
34 8 DANA ANDRZEJ M 22 M 60+ 7 GRUDZIĄDZ KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ PATYCZAKI - KASIA I ANDRZEJ 6kmNW 0:46:21 7.77 [km/h]
35 10 DOMINIECKA ADRIANA K 13 K 40-49 6 CISY KIJOWY FOLK 6kmNW 0:46:41 7.71 [km/h]
36 6 BURLIŃSKA ANNA K 14 K 30-39 4 GDAŃSK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 6kmNW 0:46:47 7.70 [km/h]
37 35 MALISZEWSKI MAREK M 23 M 60+ 8 ELBLĄG 0 6kmNW 0:46:48 7.69 [km/h]
38 18 GÓRA BEATA K 15 K 40-49 7 GDAŃSK 6kmNW 0:46:51 7.68 [km/h]
39 47 POPOWICZ MARZENA K 16 K 18-29 1 MALBORK Mieszkaniec Malborka 6kmNW 0:47:03 7.65 [km/h]
40 4 BUJNICKA WERONIKA K 17 K 40-49 8 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK WM BUJNICCY 6kmNW 0:47:09 7.64 [km/h]
41 22 JANKOWSKA BEATA K 18 K 40-49 9 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK B I M JANKOWSCY 6kmNW 0:47:11 7.63 [km/h]
42 1 BARSKA-MOJEK BEATA K 19 K 40-49 10 GRUPA ŻOŁNIERZE 6kmNW 0:47:18 7.61 [km/h]
43 53 RĘBOWSKA AGNIESZKA K 20 K 30-39 5 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK AGNIESZKA I TOMEK RĘBOWSCY 6kmNW 0:47:25 7.59 [km/h]
44 25 KMIEĆ EDWARD M 24 M 60+ 9 MALBORK Mieszkaniec Malborka KMIEĆ 6kmNW 0:47:40 7.55 [km/h]
45 11 DZIUBAŁA BOGUSŁAW M 25 M 60+ 10 KŁODA 6kmNW 0:47:45 7.54 [km/h]
46 26 KMIEĆ KRYSTYNA K 21 K 60+ 3 MALBORK Mieszkaniec Malborka KMIEĆ 6kmNW 0:47:48 7.53 [km/h]
47 55 ROGULSKA ANNA K 22 K 40-49 11 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK ROGULSCY 6kmNW 0:48:08 7.48 [km/h]
48 51 PUCZKA ANNA K 23 K 30-39 6 MALBORK Mieszkaniec Malborka 6kmNW 0:48:13 7.47 [km/h]
49 37 MIŁKOWSKA JOLANTA K 24 K 40-49 12 GDYNIA 6kmNW 0:48:17 7.46 [km/h]
50 80 ZIĘBAKOWSKA ELŻBIETA K 25 K 50-59 3 TCZEW 6kmNW 0:48:30 7.42 [km/h]
51 14 GŁODNICKA JOLANTA K 26 K 50-59 4 MALBORK (MALBORSKI) Mieszkaniec Malborka 6kmNW 0:48:49 7.37 [km/h]
52 40 NOWAK BEATA K 27 K 40-49 13 GDAŃSK 6kmNW 0:49:11 7.32 [km/h]
53 70 THIELMANN JUSTYNA K 28 K 30-39 7 GDAŃSK 6kmNW 0:49:11 7.32 [km/h]
54 67 SZARKO EMILIA K 29 K 40-49 14 ELBLĄG 6kmNW 0:49:17 7.30 [km/h]
55 56 ROGULSKI TOMASZ M 26 M 40-49 7 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK ROGULSCY 6kmNW 0:49:17 7.30 [km/h]
56 3 BORZYSZKOWSKA JOLANTA K 30 K 60+ 4 PUCK 6kmNW 0:50:07 7.18 [km/h]
57 24 JONATOWSKI ZYGMUNT M 27 M 60+ 11 MALBORK Mieszkaniec Malborka 6kmNW 0:50:08 7.18 [km/h]
58 38 MOTOCZYŃSKA ALEKSANDRA K 31 K 50-59 5 BYDGOSZCZ GOSIR OSIELSKO 6kmNW 0:50:09 7.18 [km/h]
59 77 ZADREJKOWSKA AGNIESZKA K 32 K 30-39 8 MALBORK KIJOWY FOLK Mieszkaniec Malborka 6kmNW 0:50:16 7.16 [km/h]
60 63 SPŁAWNIK JOLANTA K 33 K 50-59 6 GDAŃSK 6kmNW 0:50:46 7.09 [km/h]
61 79 ZANDER ELŻBIETA K 34 K 60+ 5 TCZEW 6kmNW 0:51:16 7.02 [km/h]
62 74 WIADERSKA GRAŻYNA K 35 K 60+ 6 ELBLĄG 6kmNW 0:51:17 7.02 [km/h]
63 34 MACIUSZONEK MAŁGORZATA K 36 K 50-59 7 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 6kmNW 0:51:31 6.99 [km/h]
64 31 KUSIAK MARIA K 37 K 60+ 7 GDAŃSK MARYSIA I WŁODEK 6kmNW 0:51:52 6.94 [km/h]
65 42 OGONOWSKA EDYTA K 38 K 50-59 8 GRUDZIADZ KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ PATYCZAKI - EDYTA I ANDRZEJ 6kmNW 0:53:11 6.77 [km/h]
66 68 ŚWISŁOCKA EWA K 39 K 50-59 9 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM BOGAN I EWA ŚWISŁOCCY 6kmNW 0:53:11 6.77 [km/h]
67 61 SAPA DARIUSZ M 28 M 50-59 6 BYDGOSZCZ BYDGOSKIE ŻÓŁWIE STENIA I DAREK 6kmNW 0:54:07 6.65 [km/h]
68 62 SAPA STEFANIA K 40 K 50-59 10 BYDGOSZCZ BYDGOSKIE ŻÓŁWIE STENIA I DAREK 6kmNW 0:54:07 6.65 [km/h]
69 17 GORCZYŃSKA ANNA K 41 K 40-49 15 MALBORK Mieszkaniec Malborka 6kmNW 0:54:36 6.59 [km/h]
70 2 BELZYT DOROTA K 42 K 30-39 9 MALBORK Mieszkaniec Malborka 6kmNW 0:54:36 6.59 [km/h]
71 66 STRZELCZYK URSZULA K 43 K 60+ 8 ELBLĄG 6kmNW 0:55:25 6.50 [km/h]
72 45 PIOTROWSKI MAREK M 29 M 60+ 12 GDYNIA APTEKA GEMINI TEAM 6kmNW 0:58:53 6.11 [km/h]
73 82 BROKOS STANISŁAW M 30 M 60+ 13 MALBORK - Mieszkaniec Malborka 6kmNW 0:59:20 6.07 [km/h]
74 43 OKONIEWSKA SYLWIA K 44 K 40-49 16 MALBORK Mieszkaniec Malborka 6kmNW 1:00:31 5.95 [km/h]
75 81 ZIMNA DANIELA K 45 K 60+ 9 TCZEW 6kmNW 1:00:47 5.92 [km/h]
76 73 WASILEWSKA BARBARA K 46 K 60+ 10 PISZ 6kmNW 1:04:44 5.56 [km/h]

10 KM - PARKOWA 5 Z GRUPĄ MALBORK

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub Mieszkaniec Malborka PARY MAŁŻEŃSKIE DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 263 TARAS DANIEL M 1 M 18-29 MALBORK 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO Mieszkaniec Malborka 10km 0:35:14 17.03 [km/h]
2 275 WARDZIŃSKI PAWEŁ M 2 M 30-39 BRANIEWO RIM TIM TEAM RUNERS 10km 0:36:22 16.50 [km/h]
3 246 SEROCKI ADAM M 3 M 40-49 ELBLAG 10km 0:37:07 16.17 [km/h]
4 272 TUR MARCIN M 4 M 30-39 1 MALBORK GRUPA MALBORK/BIEGAJ Z BARTKIEM Mieszkaniec Malborka 10km 0:37:14 16.11 [km/h]
5 216 NASTAJ MATEUSZ M 5 M 18-29 1 IŁAWA 10km 0:37:20 16.07 [km/h]
6 127 DZIWOSZ PAWEŁ M 6 M 30-39 2 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:38:53 15.43 [km/h]
7 232 POTOCZEK ANDRZEJ M 7 M 30-39 3 LICHNOWY PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:39:02 15.37 [km/h]
8 221 OŁOWSKI KAMIL M 8 M 30-39 4 DZIERZGOŃ 10km 0:39:18 15.27 [km/h]
9 139 HAPKE TOMASZ M 9 M 40-49 1 WILKOWO TRAKTOR TEAM GM.KWIDZYN 10km 0:39:30 15.19 [km/h]
10 137 GRETKOWSKI JACEK M 10 M 18-29 2 KWIDZYN 10km 0:39:40 15.13 [km/h]
11 189 ŁĄCKA BARBARA K 1 K 30-39 CHOJNICE MKS CHOJNICZANKA 1930 10km 0:40:49 14.70 [km/h]
12 111 CEBULA BOGDAN M 11 M 50-59 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:40:56 14.66 [km/h]
13 269 TRAPP TOMASZ M 12 M 30-39 5 STAROGARD GDAŃSKI BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:41:15 14.55 [km/h]
14 296 ŹRÓDŁO MICHAŁ M 13 M 18-29 3 ELBLĄG 10km 0:41:33 14.44 [km/h]
15 268 TRAPP MICHAŁ M 14 M 30-39 6 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 0:41:41 14.39 [km/h]
16 244 SAROSIEK PATRYK M 15 M 18-29 4 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:42:10 14.23 [km/h]
17 180 KUROWSKI MICHAŁ M 16 M 30-39 7 ELBLĄG GOLDEN TEAM 10km 0:42:47 14.02 [km/h]
18 174 KRAKÓWKA GRZEGORZ M 17 M 40-49 2 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:42:55 13.98 [km/h]
19 262 ŚCISŁOWSKI RAFAŁ M 18 M 40-49 3 PARPARY ŚCISŁOWSCY 10km 0:43:25 13.82 [km/h]
20 175 KROLL DAMIAN M 19 M 40-49 4 STARE POLE 10km 0:43:30 13.79 [km/h]
21 188 LIZIŃCZYK RAFAŁ M 20 M 40-49 5 WĘGRY ZANTYR SZTUM 10km 0:43:38 13.75 [km/h]
22 245 SATKIEWICZ PIOTR M 21 M 18-29 5 PASŁĘK OGRODOWA BIEGA/GETIN BANK PASŁĘK 10km 0:43:44 13.72 [km/h]
23 257 SZARKO MACIEJ M 22 M 40-49 6 ELBLĄG 10km 0:43:46 13.71 [km/h]
24 218 NIERZWICKI GRZEGORZ M 23 M 40-49 7 MALBORK MALBORSKIE MORSY Mieszkaniec Malborka 10km 0:43:47 13.70 [km/h]
25 254 SUCHOMSKI MARCIN M 24 M 30-39 8 NOWY STAW 10km 0:44:28 13.49 [km/h]
26 171 KOZIARSKA ANIA K 2 K 30-39 ELBLĄG 10km 0:44:35 13.46 [km/h]
27 184 LENKIEWICZ TOMASZ M 25 M 30-39 9 MĄTOWY WIELKIE 10km 0:44:37 13.45 [km/h]
28 166 KOŁKOWSKI KRZYSZTOF M 26 M 30-39 10 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:45:19 13.24 [km/h]
29 226 PATELCZYK SŁAWOMIR M 27 M 40-49 8 DEMLIN 10km 0:45:21 13.23 [km/h]
30 129 FAŁKOWSKI JAROSŁAW M 28 M 30-39 11 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 10km 0:45:23 13.22 [km/h]
31 119 DERLAGA KAMIL M 29 M 18-29 6 SZYMANKOWO PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:45:49 13.10 [km/h]
32 240 RUDZKI ADAM M 30 M 30-39 12 SZTUM 10km 0:45:54 13.07 [km/h]
33 107 BŁASZAK ROMAN M 31 M 40-49 9 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:46:05 13.02 [km/h]
34 225 PARTYKA ROBERT M 32 M 40-49 10 MALBORK MUZEUM ZAMKOWE MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:46:07 13.01 [km/h]
35 212 MROCZKOWSKI TOMASZ M 33 M 30-39 13 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:46:15 12.97 [km/h]
36 202 MELKA KRZYSZTOF M 34 M 30-39 14 GOŚCISZEWO 10km 0:46:24 12.93 [km/h]
37 243 RYKAŁA RAFAŁ M 35 M 30-39 15 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:46:34 12.88 [km/h]
38 278 WĄSIK KRZYSZTOF M 36 M 40-49 11 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:46:38 12.87 [km/h]
39 138 GUZ ROBERT M 37 M 40-49 12 TCZEW 10km 0:46:38 12.87 [km/h]
40 106 BIESZKE ARTUR M 38 M 30-39 16 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:46:40 12.86 [km/h]
41 256 SZAMBELAN MARCIN M 39 M 18-29 7 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:46:52 12.80 [km/h]
42 206 MOGIŁKA JACEK M 40 M 30-39 17 MALBORK OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKI Mieszkaniec Malborka 10km 0:46:54 12.79 [km/h]
43 150 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW M 41 M 50-59 2 MALBORK LKS ZANTYR SZTUM Mieszkaniec Malborka JAŻDŻEWSCY 10km 0:47:01 12.76 [km/h]
44 118 DERING MARCIN M 42 M 18-29 8 DEMLIN 10km 0:47:02 12.76 [km/h]
45 253 STOLARÓW AGNIESZKA K 3 K 40-49 MALBORK ACTIVE MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:47:14 12.70 [km/h]
46 203 MICHALAK MAREK M 43 M 40-49 13 TCZEW 10km 0:47:17 12.69 [km/h]
47 287 ZALEWSKI DANIEL M 44 M 18-29 9 SUSZ TRI NEGU 10km 0:47:20 12.68 [km/h]
48 236 REDLIN MATEUSZ M 45 M 30-39 18 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:47:21 12.67 [km/h]
49 294 ZIMNY SEBASTIAN M 46 M 30-39 19 TCZEWSKIE ŁĄKI PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY,REEBOK RUN CREW TCZEW ZIMNY TEAM 10km 0:47:23 12.66 [km/h]
50 103 ANACZKOWSKI MIROSŁAW M 47 M 60+ 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:47:40 12.59 [km/h]
51 252 STACHÓRKO KRZYSZTOF M 48 M 40-49 14 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 10km 0:48:00 12.50 [km/h]
52 205 MICHALECKI JAROSŁAW M 49 M 30-39 20 MALBORK Mieszkaniec Malborka MICHALECCY 10km 0:48:03 12.49 [km/h]
53 306 ZAKRZEWSKI ANDZREJ M 50 M 50-59 3 SUBKOWY BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:48:08 12.47 [km/h]
54 286 WYDRA GRZEGORZ M 51 M 30-39 21 GRUDZIADZ Mieszkaniec Malborka 10km 0:48:19 12.42 [km/h]
55 176 KRUSIŃSKI MIROSŁAW M 52 M 40-49 15 SZTUM GEMALTO 10km 0:48:22 12.41 [km/h]
56 199 MARNIK JANUSZ M 53 M 40-49 16 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 10km 0:48:26 12.39 [km/h]
57 133 GIBAS PRZEMYSŁAW M 54 M 30-39 22 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:48:39 12.33 [km/h]
58 105 BERK TOMASZ M 55 M 30-39 23 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:48:50 12.29 [km/h]
59 181 LASZUK BOGDAN M 56 M 40-49 17 SZALENIEC 10km 0:48:52 12.28 [km/h]
60 301 KUŚMIERZ PATRYK M 57 M 18-29 10 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:48:53 12.27 [km/h]
61 266 TOŁKACZ WOJCIECH M 58 M 50-59 4 MALBORK MALBORK BIEGA Mieszkaniec Malborka 10km 0:48:57 12.26 [km/h]
62 117 DANIELEWSKA MAGDALENA K 4 K 40-49 1 STARY TARG 10km 0:48:59 12.25 [km/h]
63 267 TOMCZYK PIOTR M 59 M 40-49 18 TCZEW 10km 0:49:06 12.22 [km/h]
64 114 CZARNECKI PIOTR M 60 M 18-29 11 SZTUM 10km 0:49:21 12.16 [km/h]
65 235 RADZIKOWSKI PAWEŁ M 61 M 30-39 24 ELBLĄG 0 10km 0:49:21 12.16 [km/h]
66 147 JASKOT MAREK M 62 M 18-29 12 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:49:21 12.16 [km/h]
67 241 RUMINSKI DANIEL M 63 M 18-29 13 GROBELNO 10km 0:49:25 12.14 [km/h]
68 142 JAKUBOWSKI LESZEK M 64 M 30-39 25 SZEMBRUK LESIU I IZKA 10km 0:49:32 12.11 [km/h]
69 115 CZERWIŃSKI RAFAŁ M 65 M 30-39 26 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:49:41 12.08 [km/h]
70 165 KOŁEK MICHAŁ M 66 M 30-39 27 RACIBÓRZ 10km 0:49:42 12.07 [km/h]
71 125 DZIEDZIC RAFAŁ M 67 M 30-39 28 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 0:49:50 12.04 [km/h]
72 208 MOLASY DOROTA K 5 K 30-39 1 MALBORK Mieszkaniec Malborka ZAWSZE AKTYWNI 10km 0:49:53 12.03 [km/h]
73 280 WESTRYCH JULIA K 6 K 30-39 2 GDYNIA 10km 0:49:53 12.03 [km/h]
74 122 DUBIEL PIOTR M 68 M 30-39 29 GNISZEWO FLEX RUNNERS 10km 0:49:55 12.02 [km/h]
75 132 GAŁĄZKA KRZYSZTOF M 69 M 40-49 19 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:49:55 12.02 [km/h]
76 255 SUSKI KAROL M 70 M 40-49 20 MALBORK NYBORG-MAWENT Mieszkaniec Malborka 10km 0:50:01 12.00 [km/h]
77 260 SZULKOWSKI MICHAŁ M 71 M 30-39 30 MALBORK 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO Mieszkaniec Malborka 10km 0:50:07 11.97 [km/h]
78 191 MACHNIKOWSKI ADRIAN M 72 M 30-39 31 SZTUM 10km 0:50:09 11.96 [km/h]
79 120 DORSZEWSKI RAFAŁ M 73 M 40-49 21 MALBORK RUN4FUN Mieszkaniec Malborka 10km 0:50:20 11.92 [km/h]
80 151 JEDLIŃSKI ANDRZEJ M 74 M 30-39 32 ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD PW 10km 0:50:29 11.89 [km/h]
81 156 KAMINSKI JANUSZ M 75 M 50-59 5 STARE POLE 10km 0:50:31 11.88 [km/h]
82 167 KOMASARA PIOTR M 76 M 18-29 14 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:50:48 11.81 [km/h]
83 143 JANIK ROMAN M 77 M 60+ 2 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 0:50:49 11.81 [km/h]
84 295 ZNAROWSKA BOŻENA K 7 K 50-59 1 ELBLAG 10km 0:50:57 11.78 [km/h]
85 201 MATEJUK ARKADIUSZ M 78 M 30-39 33 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:51:05 11.75 [km/h]
86 186 LIS LUKASZ M 79 M 30-39 34 SWAROZYN BBL STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:51:10 11.73 [km/h]
87 196 MALINOWSKI TOMASZ M 80 M 40-49 22 JEGŁOWNIK 10km 0:51:29 11.65 [km/h]
88 187 LISAK SEBASTIAN M 81 M 30-39 35 ELBLĄG 10km 0:51:30 11.65 [km/h]
89 297 ŻEMETRO RYSZARD M 82 M 50-59 6 WAPLEWO WIELKIE LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:51:30 11.65 [km/h]
90 238 ROGOWSKI MARIUSZ M 83 M 40-49 23 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:51:45 11.59 [km/h]
91 251 SOJKA ZBIGNIEW M 84 M 50-59 7 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:51:51 11.57 [km/h]
92 302 ŁASKARZEWSKI BARTŁOMIEJ M 85 M 30-39 36 MALBORK - Mieszkaniec Malborka 10km 0:52:17 11.48 [km/h]
93 211 MOTYLEWSKI RADOSŁAW M 86 M 40-49 24 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:52:22 11.46 [km/h]
94 195 MALINOWSKI MARCIN M 87 M 30-39 37 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:52:27 11.44 [km/h]
95 160 KESZ-KARCZEWSKA MAGDALENA K 8 K 40-49 2 SZTUTOWO KARCZEWSCY 10km 0:52:27 11.44 [km/h]
96 198 MARKOWSKI KAMIL M 88 M 30-39 38 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:53:09 11.29 [km/h]
97 104 BARCIKOWSKA-KMIEĆ BEATA K 9 K 40-49 3 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:53:18 11.26 [km/h]
98 209 MOLASY TOMASZ M 89 M 30-39 39 MALBORK AKTYWNIE Z MOLKAMI Mieszkaniec Malborka ZAWSZE AKTYWNI 10km 0:53:20 11.25 [km/h]
99 152 JESIONKOWSKI GRZEGORZ M 90 M 30-39 40 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:53:21 11.25 [km/h]
100 227 PAWŁOSKA KAROLINA K 10 K 30-39 3 ELBLĄG 10km 0:53:22 11.24 [km/h]
101 298 ŻEMOJDZIN RAFAŁ M 91 M 40-49 25 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃTEAM 10km 0:53:32 11.21 [km/h]
102 194 MAJER GRZEGORZ M 92 M 30-39 41 MALBORK 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO Mieszkaniec Malborka 10km 0:53:34 11.20 [km/h]
103 144 JARUGA MICHAŁ M 93 M 30-39 42 KOŹLINY 10km 0:53:39 11.18 [km/h]
104 281 WIKTORSKI ŁUKASZ M 94 M 18-29 15 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:53:44 11.17 [km/h]
105 282 WILKIEWICZ DAWID M 95 M 30-39 43 WEJHEROWO 10km 0:53:50 11.15 [km/h]
106 183 LENKIEWICZ RYSZARD M 96 M 60+ 3 GDAŃSK MARATONYOLSKIE.PL TEAM 10km 0:54:00 11.11 [km/h]
107 261 ŚCISŁOWSKA ALEKSANDRA K 11 K 30-39 4 PARPARY ŚCISŁOWSCY 10km 0:54:04 11.10 [km/h]
108 292 ZIMNA ANNA K 12 K 30-39 5 TCZEWSKIE ŁĄKI REEBOK RUN CREW TCZEW ZIMNY TEAM 10km 0:54:14 11.06 [km/h]
109 220 OKOŃSKI PIOTR M 97 M 30-39 44 GRUDZIADZ 10km 0:54:17 11.05 [km/h]
110 277 WAŚNIEWSKI RAFAŁ M 98 M 40-49 26 ELBLĄG 10km 0:54:20 11.04 [km/h]
111 164 KOLODYNSKI TOMASZ M 99 M 40-49 27 GOŚCISZEWO 10km 0:54:27 11.02 [km/h]
112 215 SZYMAŃSKI DARIUSZ M 100 M 30-39 45 MALBORK GRUPA MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:54:27 11.02 [km/h]
113 108 BŁASZCZUK GRZEGORZ M 101 M 50-59 8 MIKOŁAJKI POMORSKIE 10km 0:54:31 11.01 [km/h]
114 293 ZIMNA AGNIESZKA K 13 K 30-39 6 TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW 10km 0:54:32 11.00 [km/h]
115 217 NIERZWICKA MONIKA K 14 K 30-39 7 TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW 10km 0:54:32 11.00 [km/h]
116 131 FURMANIAK PIOTR M 102 M 40-49 28 MALBORK NYBORG - MAWENT FURMANIAK 10km 0:54:34 11.00 [km/h]
117 146 JASKOT JERZY M 103 M 60+ 4 MALBORK NIEZRZESZONY Mieszkaniec Malborka 10km 0:54:51 10.94 [km/h]
118 190 ŁUKASZEWICZ BARBARA K 15 K 40-49 4 GDAŃSK MARATONYOLSKIE.PL TEAM 10km 0:54:53 10.93 [km/h]
119 230 PISZCZEWIAT ZENON M 104 M 40-49 29 MALBORK DAWNYMALBORK.PL Mieszkaniec Malborka 10km 0:55:07 10.89 [km/h]
120 264 THIEDE JAKUB M 105 M 30-39 46 MALBORK Mieszkaniec Malborka SBO 100PRO 10km 0:55:10 10.88 [km/h]
121 265 THIEDE JOANNA K 16 K 30-39 8 MALBORK Mieszkaniec Malborka SBO 100PRO 10km 0:55:10 10.88 [km/h]
122 177 KRZAK JERZY M 106 M 50-59 9 GDAŃSK TKKF ROZSTAJE 10km 0:55:11 10.87 [km/h]
123 168 KOSIŃSKA ANNA K 17 K 30-39 9 MALBORK ABSOFUCKINLUTELY TEAM Mieszkaniec Malborka 10km 0:55:15 10.86 [km/h]
124 222 ORZECHOWSKI PIOTR M 107 M 30-39 47 ELBLĄG 10km 0:55:19 10.85 [km/h]
125 270 TRYBA ZDZISŁAW M 108 M 60+ 5 SZTUM 10km 0:55:22 10.84 [km/h]
126 162 KLIMCZEWSKI MIROSŁAW M 109 M 50-59 10 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:55:22 10.84 [km/h]
127 250 SOBOLEWSKI ANTONI M 110 M 60+ 6 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:55:24 10.83 [km/h]
128 116 DALYAVSKIY EVGENIY M 111 M 18-29 16 KALININGRAD 10km 0:55:29 10.81 [km/h]
129 242 RYBCZYŃSKI ANDRZEJ M 112 M 50-59 11 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:55:36 10.79 [km/h]
130 123 DUDZIK PIOTR M 113 M 40-49 30 ELBLĄG EL-AKTYWNI 10km 0:55:44 10.77 [km/h]
131 113 CZAPLA NATALIA K 18 K 18-29 1 MALBORK RUSZ SIĘ Z BETI Mieszkaniec Malborka 10km 0:55:50 10.75 [km/h]
132 170 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 114 M 40-49 31 LASOWICE WIELKIE 10km 0:55:55 10.73 [km/h]
133 307 FAL KAMIL M 115 M 18-29 17 OSTASZEWO 10km 0:55:57 10.72 [km/h]
134 157 KARCZEWSKI ANDRZEJ M 116 M 40-49 32 GDAŃSKA 2/2 KARCZEWSCY 10km 0:55:58 10.72 [km/h]
135 179 KULIK TOMASZ M 117 M 30-39 48 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:56:01 10.71 [km/h]
136 210 MOSZOŃSKA MAŁGORZATA K 19 K 40-49 5 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:56:20 10.65 [km/h]
137 224 PARANDYK ADAM M 118 M 40-49 33 JUSZKOWO 10km 0:56:31 10.62 [km/h]
138 155 JUSTA BEATA K 20 K 50-59 2 GNIEW 10km 0:56:35 10.60 [km/h]
139 161 KLESZCZEWSKI RYSZARD M 119 M 30-39 49 SŁOBITY - STACJA 10km 0:56:37 10.60 [km/h]
140 290 ZAWICKA ANNA K 21 K 40-49 6 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:56:43 10.58 [km/h]
141 237 RODACKA WIŚNIEWSKA MARTYNA K 22 K 30-39 10 MALBORK ABSOFUCKINLUTELY TEAM Mieszkaniec Malborka 10km 0:56:47 10.57 [km/h]
142 130 FURMANIAK AGNIESZKA K 23 K 30-39 11 MALBORK KOCZAJ TEAM FURMANIAK 10km 0:56:55 10.54 [km/h]
143 303 ŻUKOWSKA DIANA K 24 K 30-39 12 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:57:07 10.50 [km/h]
144 259 SZEWCZUN ANNA K 25 K 18-29 2 DZIERZGOŃ 10km 0:57:17 10.47 [km/h]
145 192 MAĆKOWSKI PRZEMYSŁAW M 120 M 18-29 18 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:57:20 10.47 [km/h]
146 219 OKOŃSKA ZANETA K 26 K 30-39 13 GRUDZIADZ 10km 0:57:40 10.40 [km/h]
147 172 KOZŁOWSKI DARIUSZ M 121 M 50-59 12 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 0:57:44 10.39 [km/h]
148 109 BOCHON AGATA K 27 K 18-29 3 MALBORK BBKTS Mieszkaniec Malborka 10km 0:57:46 10.39 [km/h]
149 228 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF M 122 M 30-39 50 ELBLĄG 10km 0:57:54 10.36 [km/h]
150 285 WORON ALEKSANDRA K 28 K 50-59 3 MALBORK LEIER POLSKA S.A Mieszkaniec Malborka 10km 0:57:56 10.36 [km/h]
151 204 MICHALECKA BEATA K 29 K 30-39 14 MALBORK Mieszkaniec Malborka MICHALECCY 10km 0:58:11 10.31 [km/h]
152 182 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 123 M 60+ 7 BĄDKI 10km 0:58:27 10.27 [km/h]
153 207 MOJEK RADOSŁAW M 124 M 40-49 34 GRUPA ŻOŁNIERZE 10km 0:58:31 10.25 [km/h]
154 248 SŁAWSKA GABRIELA K 30 K 40-49 7 KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA 10km 0:58:45 10.21 [km/h]
155 149 JAŻDŻEWSKA IWONA K 31 K 40-49 8 MALBORK Mieszkaniec Malborka JAŻDŻEWSCY 10km 0:58:47 10.21 [km/h]
156 112 CICHERSKA PAULINA K 32 K 30-39 15 MALBORK ABSOFUCKINLUTELY TEAM Mieszkaniec Malborka 10km 0:59:33 10.08 [km/h]
157 145 JASIŃSKA MONIKA K 33 K 40-49 9 MALBORK ABSOFUCKINLUTELY TEAM Mieszkaniec Malborka 10km 0:59:34 10.07 [km/h]
158 288 ZAŁĘSKA AGATA K 34 K 18-29 4 TCZEW 10km 0:59:52 10.02 [km/h]
159 271 TUCHOLSKI PIOTR M 125 M 30-39 51 TCZEW 10km 0:59:52 10.02 [km/h]
160 223 PANKOWSKA MARTYNA K 35 K 18-29 5 GRUDZIĄDZ MORSY Z GRUDZIĄDZA 10km 0:59:53 10.02 [km/h]
161 197 MALISZEWSKA MARIANNA K 36 K 50-59 4 ELBLĄG 0 10km 1:00:18 9.95 [km/h]
162 136 GRABOWSKI DAMIAN M 126 M 30-39 52 MALBORK Mieszkaniec Malborka GRABOWSCY 10km 1:00:21 9.94 [km/h]
163 276 WASILEWSKI MARCIN M 127 M 40-49 35 GDYNIA APTEKA GEMINI TEAM 10km 1:00:24 9.93 [km/h]
164 284 WITEK SYLWIA K 37 K 40-49 10 MALBORK AKTYWNIE Z MOLKAMI 10km 1:00:37 9.90 [km/h]
165 234 PUCHALSKI MARCIN M 128 M 30-39 53 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 1:00:55 9.85 [km/h]
166 135 GŁOWALA IWONA K 38 K 18-29 6 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 1:01:40 9.73 [km/h]
167 141 JAKUBOWSKA IZABELA K 39 K 30-39 16 SZEMBRUK LESIU I IZKA 10km 1:01:40 9.73 [km/h]
168 193 MAGDOWSKA AGNIESZKA K 40 K 30-39 17 GRUDZIĄDZ 10km 1:01:48 9.71 [km/h]
169 258 SZCZYBELSKI JAROSŁAW M 129 M 40-49 36 ELBLĄG JAREK BASIA WIKTORIA SZCZYBELSCY 10km 1:02:04 9.67 [km/h]
170 159 KARWOWSKA ANGELIKA K 41 K 30-39 18 GRUDZIADZ AKADEMIA BIEGANIA 10km 1:02:16 9.64 [km/h]
171 289 ZAMOJSKI WALDEMAR M 130 M 60+ 8 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 1:02:17 9.63 [km/h]
172 178 KUJAWSKA MAŁGORZATA K 42 K 40-49 11 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU 10km 1:02:21 9.62 [km/h]
173 249 SŁUPSKI MACIEJ M 131 M 18-29 19 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 1:02:39 9.58 [km/h]
174 185 LESZCZYŃSKI JERZY M 132 M 60+ 9 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 1:02:40 9.57 [km/h]
175 239 RUCHLEWICZ URSZULA K 43 K 40-49 12 SZTUM 10km 1:02:54 9.54 [km/h]
176 273 ULATOWSKA WERONIKA K 44 K 18-29 7 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 1:04:38 9.28 [km/h]
177 173 KOZŁOWSKI PATRYK M 133 M 18-29 20 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 1:04:57 9.24 [km/h]
178 163 KOCZAJ AGNIESZKA K 45 K 40-49 13 NOWA WIEŚ MALBORSKA KOCZAJ TEAM 10km 1:07:38 8.87 [km/h]
179 124 DYWELSKI MIROSŁAW M 134 M 60+ 10 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 1:07:51 8.84 [km/h]
180 169 KOWALSKA ANNA K 46 K 40-49 14 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 1:09:07 8.68 [km/h]
181 110 BRZEZIŃSKA EWA K 47 K 50-59 5 GDYNIA 10km 1:09:16 8.66 [km/h]
182 279 WEREDYCKA MONIKA K 48 K 30-39 19 ELBLĄG 10km 1:12:01 8.33 [km/h]
183 274 USZLER KLAUDIA K 49 K 18-29 8 MALBORK Mieszkaniec Malborka 10km 1:13:36 8.15 [km/h]
184 304 MATEJUK EWA K 50 K 30-39 20 MALBORK - Mieszkaniec Malborka 10km 1:14:21 8.07 [km/h]
185 229 PIETRUCZUK DANIEL M 135 M 30-39 54 MALBORK WYKLĘCI NA POWIŚLU Mieszkaniec Malborka 10km 1:14:51 8.02 [km/h]
186 283 WINIARSKA-GRABOWSKA AGNIESZKA K 51 K 30-39 21 MALBORK #BBKTS Mieszkaniec Malborka GRABOWSCY 10km 1:18:50 7.61 [km/h]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ