3. Bieg Arasmusa
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Startuję w 1. Mistrzostwach Polski Weterynarii Jestem mieszkańcem Powiartu Kartuskiego Czy należysz do Akademii Biegowej Kartuzy, Kiełpino, Kościerzyna, Gdynia Do zapłaty
1 Stolarek Dorota Pruszcz Gdański START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł Pruszcz Biega NIE NIE NIE
2 Jantowska Magorzata Reda START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł Motywatornia Team NIE NIE NIE opłacono on-line
3 GAŃSKA MAGDALENA GOŚCICINO START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł MOTYWATORNIA NIE NIE NIE opłacono on-line
4 Mechliński Tomasz Lębork START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł Sportex NIE NIE NIE opłacono on-line
5 GRZONKA Adam Kartuzy START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE TAK NIE opłacono on-line
6 Groth Grzegorz Lębork START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł Grupa Sportex TAK NIE NIE opłacono on-line
7 Mierzlikin Natalia Warszawa START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE NIE NIE opłacono on-line
8 Szadkowska Anna Pruszcz Gdański START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE NIE NIE opłacono on-line
9 Szadkowski Grzegorz Pruszcz Gdański START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE NIE NIE opłacono on-line
10 Kozerska-Bulczak Małgorzata Strzepcz START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE NIE NIE opłacono on-line
11 Bartsch Aleksandra Gdynia START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE NIE NIE opłacono on-line
12 Bulczak Karol Aleksander Strzepcz START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE NIE NIE opłacono on-line
13 Mikiciuk - Słoma Izabela Rumia START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł Baltic Seals NIE NIE NIE opłacono on-line
14 Kowalak Katarzyna Kartuzy START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł FORMA FITNESS CLUB NIE TAK NIE opłacono on-line
15 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł CrossElite EbroGym NIE NIE NIE opłacono on-line
16 Bela Mirosława Kartuzy START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł Bemol Pizzeria NIE TAK NIE opłacono
17 Krawczyńska Marzena Dzierżążno START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł elektryk NIE TAK NIE opłacono on-line
18 Nowicki Artur Malczyce START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł Pomorski Team Biegowy NIE NIE NIE opłacono on-line
19 Panek- Kilanowska Natalia Banino START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE TAK NIE opłacono on-line
20 Tuszkowski Przemysław Czarlin START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE NIE NIE
21 Wieczorek Paulina kartuzy START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE TAK NIE opłacono on-line
22 Połeć Arkadiusz Sopot START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE NIE NIE opłacono on-line
23 Jagmin Izabela Mosty START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł Wymiatacze NIE NIE NIE opłacono on-line
24 Woroniuk Anna Sztum START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE NIE NIE opłacono on-line
25 Kaszubowski Zenon Malbork START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł Active Malbork NIE NIE NIE opłacono on-line
26 Kosowski Marek Somonino START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE TAK NIE opłacono on-line
27 Piotrowski Wojciech Orneta START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł TAK NIE NIE opłacono on-line
28 Wiśniowska Kinga Gdańsk START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE NIE NIE opłacono on-line
29 Paradowski Krystian Pelplin START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE NIE NIE opłacono on-line
30 Paradowska Iza Pelplin START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA NIE NIE NIE opłacono on-line
31 Kłobukowska Patrycja Gdańsk START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł LOTOS Running Team NIE NIE NIE opłacono on-line
32 Gruba Adam Luzino START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł Runnersi S7 Banino NIE NIE NIE
33 Hinz Wojciech Gniew START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł DCT DRUŻYNA BIEGOWA NIE NIE NIE opłacono on-line
34 Hinz Adam Gniew START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł Trunsformacja Gniew NIE NIE NIE opłacono on-line
35 Paździora Henryk Marszewska Góra START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE NIE NIE opłacono on-line
36 Grycko Tomasz Władysławowo START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł uks bliza władysławowo NIE NIE NIE opłacono
37 Szyling Szymon Gdansk START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł ByleDoMety NIE NIE NIE opłacono on-line
38 Tołodziecka Julia Gdansk START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł ByleDoMety NIE NIE NIE opłacono on-line
39 Benka Jakub Goręczyno START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł Akademia Biegowa Kiełpino NIE TAK TAK opłacono
40 Folwarski Andrzej Gdańsk START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł FNWT NIE NIE NIE opłacono on-line
41 Potopowicz Mariusz Pruszcz Gdański START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE NIE NIE opłacono on-line
42 Klein Aleksandra Kąpino START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE NIE NIE opłacono on-line
43 Bieszke Izabela Mosty START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł Wymiatacze/ Fit Matka Wymiataczka NIE NIE NIE opłacono on-line
44 Kujawska Monika Żukowo START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł UKS Olimpijczyk Skorzewo / Runnersi S7 Banino NIE TAK NIE opłacono
45 Kujawski Łukasz Żukowo START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł Runnersi S7 Banino NIE TAK NIE opłacono
46 Knoppek Monika Wroclaw START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł TAK NIE NIE opłacono on-line
47 Michna Michał Borkowo Łostowickie START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE NIE NIE opłacono on-line
48 Przybik Dariusz Chwaszczyno START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł O- SOWA Biga NIE TAK NIE opłacono on-line
49 Depczyńska Agnieszka Chwaszczyno START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł O-SOWA BIEGA NIE TAK NIE opłacono on-line
50 Gronowska Sylwia Gdynia START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł Saltus Sport Team NIE NIE NIE opłacono on-line
51 Skwarek Grzegorz Słupsk START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł TAK NIE NIE opłacono on-line
52 Skwarek Monika Skwarek Słupsk START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł TAK NIE NIE opłacono on-line
53 Wytrwał Tomasz Gdynia START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE NIE NIE opłacono on-line
54 Wytrwał Barbara Gdynia START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE NIE NIE opłacono on-line
55 Nowicka Maryla Suchy Las START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE NIE NIE opłacono on-line
56 Grot-Szybowska Paulina Stężyca START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł Akademia Biegowa Kościerzyna NIE TAK TAK opłacono on-line
57 Kuchnowski Karol Werblinia START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł KROKOWA BIEGA/AKADEMIA BIEGOWA GDYNIA NIE NIE TAK opłacono on-line
58 Prochowski Wojciech Żukowo START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE TAK NIE opłacono on-line
59 Kołodziejczyk Lidia Wejherowo START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł MAJA TEAM NIE NIE NIE opłacono on-line
60 Nowak Monika Gdańsk START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE NIE NIE opłacono on-line
61 Rogoza Mateusz Zielin START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł Niezrzeszony NIE NIE NIE opłacono on-line
62 Prusak Magda Gdańsk START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE NIE NIE opłacono on-line
63 Prusak Kacper Gdańsk START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł KS Portowiec Gdańsk NIE NIE NIE opłacono on-line
64 Drewa Filip Kartuzy START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE TAK NIE
65 Bulczak Rafał Sierakowice START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE TAK NIE opłacono on-line
66 Król Benedykt Werblinia START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł UKS Siódemka Rumia NIE NIE NIE opłacono on-line
67 Buczek Bartłomiej Kiełpino START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł SKM PKP Trójmiasto NIE TAK NIE opłacono
68 Pilecka Agnieszka Gdańsk START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł agapilecka.pl NIE NIE NIE opłacono on-line
69 Czerwińska Katarzyna Czerwińska Piastoszyn START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE NIE NIE opłacono on-line
70 Jabłonowski Wojciech Lębork START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE NIE NIE
71 Gumkowski Szymon Gdańsk START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł LKS Zorza Gdynia NIE NIE NIE opłacono on-line
72 Gruchała Julia Goręczyno START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł Akademia Biegowa Kiełpino NIE TAK TAK opłacono
73 Osowski Dariusz Koteże START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł Polpharma Run Team NIE NIE NIE opłacono on-line
74 Wódkowski Krzysztof Szpęgawsk START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł GOIA NIE NIE NIE opłacono on-line
75 Kot Daniel Slupsk START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł KOT TEAM NIE NIE NIE opłacono on-line
76 szwichtenberg natalia ostrzyce START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE NIE NIE opłacono on-line
77 Szwichtenberg Andrzej Ostrzyce START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE NIE NIE opłacono on-line
78 Pranczke Leszek Kębłowo START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł MTB Małe Trójmiasto Biega NIE NIE NIE opłacono on-line
79 Wasylka Łukasz Luzino START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł Dziobak team NIE NIE NIE opłacono on-line
80 Pałasz Edmund Rumia START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE NIE NIE opłacono on-line
81 STACHOWICZ Pawel Kościerzyna START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł Akademia Biegowa Kościerzyna NIE NIE TAK opłacono
82 Kołtun Łukasz Słupsk START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł Rezerwowe Psy NIE NIE NIE opłacono on-line
83 Sokół Michał Modrze START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł Grodziski Klub Biegacza TAK NIE NIE opłacono on-line
84 Łukowicz Ewa Gdynia START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE NIE NIE opłacono on-line
85 Czurylik Mirosława Gdańsk START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE NIE NIE opłacono on-line
86 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł ATLAS RUNNING TEAM NIE NIE NIE opłacono on-line
87 Mrowicka Małgorzata Rumia START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE NIE NIE opłacono on-line
88 Zalewski Michał Gdańsk START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE NIE NIE opłacono on-line
89 Smolińska Edyta Głobino START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł Smolińscy TEAM NIE NIE NIE opłacono on-line
90 Smoliński Krzysztof Głobino START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł Smolińscy TEAM NIE NIE NIE opłacono on-line
91 Sywanycz Ireneusz Gdańsk START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE NIE NIE opłacono on-line
92 Frąckowiak Janusz RESKO START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł Świat Płytek u Kryspina NIE NIE NIE opłacono
93 Frąckowiak Barbara Nowogard START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł Świat Płytek u Kryspina NIE NIE NIE opłacono
94 Napiontek Elżbieta Bytów START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł Świat Płytek u Kryspina NIE NIE NIE
95 SOLAK Halina Bytów START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł Świat Płytek u Kryspina NIE NIE NIE
96 Zientarska Martyna Bytów START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł Świat Płytek u Kryspina NIE NIE NIE
97 Wierzbicki Jakub Malbork START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE NIE NIE opłacono on-line
98 Pacan Mira Bytów START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł Świat Płytek u Kryspina NIE NIE NIE opłacono
99 Kotrych Jarosław Ciechocinek START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE NIE NIE opłacono on-line
100 Kipyego Bor Barnabas Eldoret START Bieg 5 km (kolejnych 460 zawodników - II tura) - 49 zł NIE NIE NIE opłacono


Wyświetleń: 21668

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ