3. Bieg Arasmusa

3. BIEG ARASMUSA 5km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Rok ur Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub MP Weterynarii Powiat Kartuski Akademia Biegowa DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x CZAS STARTU
1 4 KIPYEGO BOR BARNABAS M 1 1989 M 20-29 ELDORET 5km 0:14:18 20.98 [km/h] 12:52 [min/km] 0:00:00
2 1 GRYCKO TOMASZ M 2 1992 M 20-29 WŁADYSŁAWOWO UKS BLIZA WŁADYSŁAWOWO 5km 0:14:20 20.93 [km/h] 12:52 [min/km] 0:00:00
3 3 KUJAWSKI ŁUKASZ M 3 1988 M 30-39 ŻUKOWO RUNNERSI S7 BANINO Powiat Kartuski 5km 0:14:40 20.45 [km/h] 12:56 [min/km] 0:00:00
4 805 DOBROWSKI EMIL M 4 1986 M 30-39 CHOTOMSW PREBET ŚNIADOWO 5km 0:14:54 20.13 [km/h] 12:59 [min/km] 0:00:01
5 397 NIEMCZYK MATEUSZ M 5 1992 M 20-29 STAROGARD GDAŃSKI KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:15:18 19.61 [km/h] 12:04 [min/km] 0:00:00
6 452 POŁEĆ ARKADIUSZ M 6 1990 M 20-29 SOPOT 5km 0:15:40 19.15 [km/h] 12:08 [min/km] 0:00:01
7 520 SŁAWIŃSKI DAMIAN M 7 1987 M 30-39 1 GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA 5km 0:15:51 18.93 [km/h] 12:10 [min/km] 0:00:00
8 701 DERDOWSKI MICHAŁ M 8 1993 M 20-29 1 MIROTKI LLKS ZIEMIKOCIEWSKIEJ SKÓRCZ 5km 0:15:53 18.89 [km/h] 12:11 [min/km] 0:00:00
9 507 SIECIŃSKI MARCIN M 9 1986 M 30-39 2 ŻUKOWO RUNNERSI S7 BANINO Powiat Kartuski 5km 0:15:59 18.77 [km/h] 12:12 [min/km] 0:00:01
10 699 KOSIECKI MACIEJ M 10 1983 M 30-39 3 LINIEWO FIRE KOSA 5km 0:16:08 18.60 [km/h] 12:14 [min/km] 0:00:00
11 314 KWARTA MACIEJ M 11 1988 M 30-39 4 BOLSZEWO BATALION DOWODZENIA MW 5km 0:16:10 18.56 [km/h] 12:14 [min/km] 0:00:01
12 170 GUMKOWSKI SZYMON M 12 1999 M 16-19 1 GDAŃSK LKS ZORZA GDYNIA 5km 0:16:14 18.48 [km/h] 12:15 [min/km] 0:00:01
13 487 RICHERT JAROSŁAW M 13 1980 M 30-39 5 LUZINO MAJA TEAM 5km 0:16:22 18.33 [km/h] 12:16 [min/km] 0:00:00
14 268 KOSZNICKI ADAM M 14 1990 M 20-29 2 GDAŃSK 5km 0:16:28 18.22 [km/h] 12:18 [min/km] 0:00:02
15 527 SOSNOWSKI WIESŁAW M 15 1972 M 40-49 1 GNISZEWO ACTIVE MALBORK MP Weterynarii 5km 0:16:40 18.00 [km/h] 12:20 [min/km] 0:00:02
16 537 STACHERSKI ŁUKASZ M 16 1989 M 20-29 3 PRZEDBORZ 5km 0:16:55 17.73 [km/h] 12:23 [min/km] 0:00:01
17 551 STRASZAK PIOTR M 17 2000 M 16-19 2 SZEMUD LKS ZORZA GDYNIA 5km 0:16:58 17.68 [km/h] 12:24 [min/km] 0:00:01
18 408 NOWICKI ARTUR M 18 1984 M 30-39 6 MALCZYCE POMORSKI TEAM BIEGOWY 5km 0:17:00 17.65 [km/h] 12:24 [min/km] 0:00:02
19 15 PAPROCKA EWELINA K 1 1987 K 30-39 OBLIWICE OBLIWICE 5km 0:17:02 17.61 [km/h] 12:24 [min/km] 0:00:00
20 105 DIAS MAGDALENA K 2 1997 K 20-29 GDYNIA 5km 0:17:09 17.49 [km/h] 12:26 [min/km] 0:00:01
21 11 NOWAKOWSKA DOMINIKA K 3 1985 K 30-39 KIEŁPINO LKB IM. BRACI PETK LĘBORK / AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:17:23 17.26 [km/h] 12:29 [min/km] 0:00:00
22 690 ZWOLSKI ANDRZEJ M 19 1969 M 40-49 2 BYTÓW GLAZIK TEAM 5km 0:17:29 17.16 [km/h] 12:30 [min/km] 0:00:01
23 191 JAKUBEK PATRYK M 20 1997 M 20-29 4 BYTOW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:17:30 17.14 [km/h] 12:30 [min/km] 0:00:01
24 555 STYŚ DARIUSZ M 21 1985 M 30-39 7 PELPLIN 5km 0:17:36 17.05 [km/h] 12:31 [min/km] 0:00:01
25 560 SYWANYCZ IRENEUSZ M 22 1978 M 40-49 3 GDAŃSK 5km 0:17:39 17.00 [km/h] 12:32 [min/km] 0:00:02
26 414 OSOWSKI DARIUSZ M 23 1965 M 50-59 1 KOTEŻE POLPHARMA RUN TEAM 5km 0:17:42 16.95 [km/h] 12:32 [min/km] 0:00:02
27 380 MIERZLIKIN NATALIA K 4 1989 K 20-29 WARSZAWA 5km 0:17:50 16.82 [km/h] 12:34 [min/km] 0:00:02
28 626 WICENBACH ARKADIUSZ M 24 1988 M 30-39 8 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 5km 0:17:52 16.79 [km/h] 12:34 [min/km] 0:00:02
29 552 STRONGOWSKI NIKODEM M 25 2001 M 16-19 3 MIRACHOWO GKS CARTUSIA KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:17:54 16.76 [km/h] 12:35 [min/km] 0:00:03
30 523 SOBKOWIAK ANDRZEJ M 26 1983 M 30-39 9 BANINO RUNNERSI S7 BANINO Powiat Kartuski 5km 0:17:55 16.74 [km/h] 12:35 [min/km] 0:00:03
31 187 IWAN PAWEŁ M 27 1982 M 30-39 10 GDAŃSK MAJA TEAM 5km 0:17:55 16.74 [km/h] 12:35 [min/km] 0:00:03
32 133 GŁÓWCZEWSKI GRZEGORZ M 28 1977 M 40-49 4 TCZEW AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Akademia Biegowa 5km 0:18:01 16.65 [km/h] 12:36 [min/km] 0:00:03
33 490 ROGOZA MATEUSZ M 29 1991 M 20-29 5 ZIELIN NIEZRZESZONY 5km 0:18:04 16.61 [km/h] 12:37 [min/km] 0:00:02
34 46 BENKA JAKUB M 30 2002 M 16-19 4 GORĘCZYNO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:18:06 16.57 [km/h] 12:37 [min/km] 0:00:01
35 26 GARSKI KRYSPIN M 31 1976 M 40-49 5 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:18:08 16.54 [km/h] 12:38 [min/km] 0:00:02
36 608 TUWALSKA MAŁGORZATA K 5 1979 K 30-39 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:18:09 16.53 [km/h] 12:38 [min/km] 0:00:04
37 704 GRUBA ADAM M 32 1999 M 16-19 5 LUZINO RUNERSKI 5km 0:18:19 16.38 [km/h] 12:40 [min/km] 0:00:01
38 121 FORMELA ŁUKASZ M 33 1975 M 40-49 6 KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:18:26 16.27 [km/h] 12:41 [min/km] 0:00:02
39 612 UTKAŁA BOGUMIL M 34 1977 M 40-49 7 KARTUZY PHU GOSZ WWW.NATURALNIEZKASZUB.PL Powiat Kartuski 5km 0:18:26 16.27 [km/h] 12:41 [min/km] 0:00:02
40 686 ZINKA MACIEJ M 35 1978 M 40-49 8 ŁUBIANA 5km 0:18:28 16.25 [km/h] 12:42 [min/km] 0:00:04
41 547 STENKA TYBERIUSZ M 36 1998 M 20-29 6 PRZODKOWO Powiat Kartuski 5km 0:18:32 16.19 [km/h] 12:42 [min/km] 0:00:05
42 18 WOLNY ŁUKASZ M 37 1985 M 30-39 11 GDAŃSK WOLNY TEAM MP Weterynarii 5km 0:18:33 16.17 [km/h] 12:43 [min/km] 0:00:01
43 481 REJTER DAWID M 38 1994 M 20-29 7 GLINNO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:18:35 16.14 [km/h] 12:43 [min/km] 0:00:02
44 101 DAWIDOWSKI MAREK M 39 1989 M 20-29 8 KARTUZY GPEC RUNNERS TEAM Powiat Kartuski 5km 0:18:35 16.14 [km/h] 12:43 [min/km] 0:00:04
45 545 STENCEL MACIEJ M 40 1980 M 30-39 12 CZARNA DĄBRÓWKA GTS CZARNA DĄBRÓWKA 5km 0:18:38 16.10 [km/h] 12:44 [min/km] 0:00:02
46 349 MAJKOWSKI TOMASZ M 41 1989 M 20-29 9 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 5km 0:18:39 16.09 [km/h] 12:44 [min/km] 0:00:03
47 286 KREFT ALEKSANDER M 42 1984 M 30-39 13 KOBYSEWO Powiat Kartuski 5km 0:18:39 16.09 [km/h] 12:44 [min/km] 0:00:31
48 222 KĄKOL MATEUSZ M 43 1987 M 30-39 14 KOSCIERZYNA UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO / SZKOLA PŁYWANIA "AQUATIC" 5km 0:18:39 16.09 [km/h] 12:44 [min/km] 0:00:01
49 269 KOŚCIELSKI MARIUSZ M 44 1966 M 50-59 2 GDYNIA COM-DKM 5km 0:18:44 16.01 [km/h] 12:45 [min/km] 0:00:01
50 16 KUJAWSKA MONIKA K 6 1994 K 20-29 ŻUKOWO UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO / RUNNERSI S7 BANINO Powiat Kartuski 5km 0:18:50 15.93 [km/h] 12:46 [min/km] 0:00:00
51 321 LANG PAWEŁ M 45 1992 M 20-29 10 GDAŃSK LANG TEAM ŻABIANKA 5km 0:18:50 15.93 [km/h] 12:46 [min/km] 0:00:05
52 60 BOJANOWSKI MICHAŁ M 46 1981 M 30-39 15 LĘBORK KLUB 42,2 LĘBORK 5km 0:18:53 15.89 [km/h] 12:47 [min/km] 0:00:00
53 355 MANIKOWSKI PRZEMYSŁAW M 47 1979 M 30-39 16 BORZYTUCHOM BORZYTUCHOM 5km 0:18:54 15.87 [km/h] 12:47 [min/km] 0:00:00
54 806 NEUBAUER GRZEGORZ M 48 1980 M 30-39 17 GDYNIA 5km 0:18:56 15.85 [km/h] 12:47 [min/km] 0:00:03
55 453 POPŁAWSKI JAKUB M 49 1989 M 20-29 11 GDAŃSK WETERYNEK.PL/BIKE U UP/TORUS MP Weterynarii 5km 0:18:58 15.82 [km/h] 12:48 [min/km] 0:00:31
56 44 BĄCZEK-MOTAŁA BARBARA K 7 1972 K 40-49 1 RUMIA AMEX BĄCZEK IŁAWA 5km 0:19:01 15.78 [km/h] 12:48 [min/km] 0:00:04
57 376 MICHNA MICHAŁ M 50 1980 M 30-39 18 BORKOWO ŁOSTOWICKIE 5km 0:19:02 15.76 [km/h] 12:48 [min/km] 0:00:06
58 639 WITTA ŁUKASZ M 51 1993 M 20-29 12 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:19:02 15.76 [km/h] 12:48 [min/km] 0:00:02
59 220 KASZUBOWSKI ZENON M 52 1964 M 50-59 3 MALBORK ACTIVE MALBORK 5km 0:19:03 15.75 [km/h] 12:49 [min/km] 0:00:02
60 290 KRZYSZKOWSKI ANDRZEJ M 53 1952 M 60-69 1 GDYNIA NIESTOWARZYSZONY 5km 0:19:03 15.75 [km/h] 12:49 [min/km] 0:00:04
61 239 KLEIN SEBASTIAN M 54 1973 M 40-49 9 KĄPINO 5km 0:19:05 15.72 [km/h] 12:49 [min/km] 0:00:02
62 50 BIELIŃSKI PIOTR M 55 1976 M 40-49 10 KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:19:06 15.71 [km/h] 12:49 [min/km] 0:00:03
63 84 CHRONOWSKI WALDEMAR M 56 1964 M 50-59 4 GDAŃSK DUDYCZ RUN 5km 0:19:07 15.69 [km/h] 12:49 [min/km] 0:00:04
64 62 BORN ANDRZEJ M 57 1957 M 60-69 2 GDAŃSK 5km 0:19:08 15.68 [km/h] 12:50 [min/km] 0:00:04
65 484 RESZCZYŃSKI PAWEŁ M 58 1985 M 30-39 19 KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA Akademia Biegowa 5km 0:19:08 15.68 [km/h] 12:50 [min/km] 0:00:05
66 2 MEZO MEYER JACEK M 59 1982 M 30-39 20 POZNAŃ 5km 0:19:08 15.68 [km/h] 12:50 [min/km] 0:00:01
67 580 SZRYWER DANIEL M 60 1991 M 20-29 13 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:19:10 15.65 [km/h] 12:50 [min/km] 0:00:04
68 658 WÓDKOWSKI KRZYSZTOF M 61 1979 M 30-39 21 SZPĘGAWSK GOIA 5km 0:19:10 15.65 [km/h] 12:50 [min/km] 0:00:32
69 403 NOWAK MARCIN M 62 1978 M 40-49 11 ŁAPINO SAMOUK 5km 0:19:13 15.61 [km/h] 12:51 [min/km] 0:00:03
70 539 STACHURSKI MARIUSZ M 63 1978 M 40-49 12 KWIDZYN MP Weterynarii 5km 0:19:14 15.60 [km/h] 12:51 [min/km] 0:00:05
71 344 ŁOKUCIJEWSKI PATRYK M 64 1990 M 20-29 14 GDAŃSK BABILLONIA BABIENIEC 5km 0:19:15 15.58 [km/h] 12:51 [min/km] 0:00:01
72 260 KORPALSKI TOMASZ M 65 1981 M 30-39 22 GDAŃSK OKAS GDYNIA / AKADEMIA BIEGOWA GDYNIA Akademia Biegowa 5km 0:19:16 15.57 [km/h] 12:51 [min/km] 0:00:09
73 113 DUZOWSKI RAFAŁ M 66 1979 M 30-39 23 ŁUBIANA 5km 0:19:17 15.56 [km/h] 12:51 [min/km] 0:00:05
74 529 SOWA KRZYSZTOF M 67 1975 M 40-49 13 KOSCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA Akademia Biegowa 5km 0:19:18 15.54 [km/h] 12:52 [min/km] 0:00:05
75 692 ŻARDECKI DAWID M 68 1992 M 20-29 15 STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:19:19 15.53 [km/h] 12:52 [min/km] 0:00:03
76 325 LEGASZEWSKI ROMAN M 69 1983 M 30-39 24 SKÓRCZ TEAM MX SKÓRCZ 5km 0:19:19 15.53 [km/h] 12:52 [min/km] 0:00:03
77 86 CICHOCKI MARCIN M 70 1988 M 30-39 25 POZNAŃ MP Weterynarii 5km 0:19:19 15.53 [km/h] 12:52 [min/km] 0:00:04
78 561 SZABŁOWSKA IWONA K 8 1984 K 30-39 1 JUSZKOWO PRUSZCZ BIEGA 5km 0:19:21 15.50 [km/h] 12:52 [min/km] 0:00:06
79 573 SZMIDT ADRIAN M 71 1998 M 20-29 16 KALISKA AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:19:22 15.49 [km/h] 12:52 [min/km] 0:00:01
80 10 DOWBUSZ SEBASTIAN M 72 1978 M 40-49 14 KIEŁPINO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:19:23 15.48 [km/h] 12:53 [min/km] 0:00:01
81 370 MECHLIŃSKI TOMASZ M 73 1974 M 40-49 15 LĘBORK SPORTEX 5km 0:19:24 15.46 [km/h] 12:53 [min/km] 0:00:03
82 172 HAJDUK DARIUSZ M 74 1974 M 40-49 16 GDAŃSK M O C I S I Ł A 5km 0:19:25 15.45 [km/h] 12:53 [min/km] 0:00:04
83 287 KRÓL BENEDYKT M 75 1953 M 60-69 3 WERBLINIA UKS SIÓDEMKA RUMIA 5km 0:19:25 15.45 [km/h] 12:53 [min/km] 0:00:30
84 385 MIŁOSZ SZYMON M 76 2001 M 16-19 6 GDYNIA VILO 5km 0:19:28 15.41 [km/h] 12:54 [min/km] 0:00:04
85 151 GRALAK JACEK M 77 1974 M 40-49 17 KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGANIA KOŚCIERZYNA Akademia Biegowa 5km 0:19:29 15.40 [km/h] 12:54 [min/km] 0:00:04
86 395 NEUBAUER SZYMON M 78 1988 M 30-39 26 BOROWO Powiat Kartuski 5km 0:19:33 15.35 [km/h] 12:55 [min/km] 0:00:07
87 649 WOJTOWICZ MARCIN M 79 1976 M 40-49 18 GDYNIA BBL BAŁTYK GDYNIA 5km 0:19:35 15.32 [km/h] 12:55 [min/km] 0:00:06
88 182 HINZ ADAM M 80 2003 M 0-15 1 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEW 5km 0:19:40 15.25 [km/h] 12:56 [min/km] 0:00:00
89 329 LEWAŃCZYK MARCIN M 81 1984 M 30-39 27 SKORZEWO METROŻERCY 5km 0:19:41 15.24 [km/h] 12:56 [min/km] 0:00:02
90 87 CICHOSZ-MIELEWCZYK MATEUSZ M 82 1987 M 30-39 28 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:19:43 15.22 [km/h] 12:57 [min/km] 0:00:31
91 261 KORZENIOWSKI ALEKSANDER M 83 1972 M 40-49 19 ŁÓDŹ MP Weterynarii 5km 0:19:44 15.20 [km/h] 12:57 [min/km] 0:00:06
92 156 GROTH GRZEGORZ M 84 1969 M 40-49 20 LĘBORK GRUPA SPORTEX MP Weterynarii 5km 0:19:45 15.19 [km/h] 12:57 [min/km] 0:00:02
93 604 TREDER WIESŁAW M 85 1973 M 40-49 21 GRZYBNO Powiat Kartuski 5km 0:19:48 15.15 [km/h] 12:58 [min/km] 0:00:38
94 109 DRAWC MIECZYSŁAW M 86 1962 M 50-59 5 GDAŃSK SPORTEVO 5km 0:19:48 15.15 [km/h] 12:58 [min/km] 0:00:03
95 115 FIERKA ADAM M 87 1972 M 40-49 22 ZBLEWO KB SOKÓŁ ZBLEWO 5km 0:19:50 15.13 [km/h] 12:58 [min/km] 0:00:00
96 264 KOSICKI TOMASZ M 88 1979 M 30-39 29 SŁUPSK STOPA SŁUPSK 5km 0:19:54 15.08 [km/h] 12:59 [min/km] 0:00:06
97 183 HINZ WOJCIECH M 89 1973 M 40-49 23 GNIEW DCT DRUŻYNA BIEGOWA 5km 0:20:00 15.00 [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:03
98 494 RUCHLEWICZ NATALIA K 9 1994 K 20-29 1 SZTUM 5km 0:20:00 15.00 [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:04
99 250 KOISZEWSKI KRZYSZTOF M 90 1972 M 40-49 24 LĘBORK STOWARZYSZENIE KLUB 42,2 5km 0:20:01 14.99 [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:03
100 6 STENCEL GRZEGORZ M 91 1970 M 40-49 25 SOMONINO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:20:03 14.96 [km/h] 12:01 [min/km] 0:00:06
101 528 SOWA JOANNA K 10 1975 K 40-49 2 KOSCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA Akademia Biegowa 5km 0:20:04 14.95 [km/h] 12:01 [min/km] 0:00:06
102 186 HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZ M 92 1990 M 20-29 17 SIERAKOWICE Powiat Kartuski 5km 0:20:04 14.95 [km/h] 12:01 [min/km] 0:00:33
103 24 BADZIĄG DAMIAN M 93 1986 M 30-39 30 LĘBORK KLUB 42,2 LĘBORK 5km 0:20:06 14.93 [km/h] 12:01 [min/km] 0:00:06
104 706 JABŁONOWSKI WOJCIECH M 94 1972 M 40-49 26 LĘBORK FIRE KOSA 5km 0:20:09 14.89 [km/h] 12:02 [min/km] 0:00:04
105 633 WIRKUS BARTŁOMIEJ M 95 2001 M 16-19 7 KOŚCIERZYNA JAGODOWA TEAM 5km 0:20:12 14.85 [km/h] 12:02 [min/km] 0:00:08
106 413 ORNAL MIROSŁAW M 96 1962 M 50-59 6 WEJHEROWO MOTYWATORNIA TEAM 5km 0:20:12 14.85 [km/h] 12:02 [min/km] 0:00:02
107 440 PIOTROWSKI WOJCIECH M 97 1980 M 30-39 31 ORNETA MP Weterynarii 5km 0:20:13 14.84 [km/h] 12:03 [min/km] 0:00:32
108 229 KLAS BARTLOMIEJ M 98 1983 M 30-39 32 LUZINO MAJA TEAM 5km 0:20:14 14.83 [km/h] 12:03 [min/km] 0:00:31
109 389 MOKŁOWICZ PIOTR M 99 1982 M 30-39 33 WEJHEROWO 5km 0:20:14 14.83 [km/h] 12:03 [min/km] 0:00:31
110 21 GACH MACIEJ M 100 1983 M 30-39 34 GDAŃSK POMORZE BIEGA I POMAGA 5km 0:20:15 14.81 [km/h] 12:03 [min/km] 0:00:05
111 195 JANKOWSKI PAWEŁ M 101 1980 M 30-39 35 GDAŃSK 5km 0:20:15 14.81 [km/h] 12:03 [min/km] 0:00:31
112 320 LANG MARCIN M 102 1982 M 30-39 36 GDYNIA LANG TEAM ŻABIANKA 5km 0:20:16 14.80 [km/h] 12:03 [min/km] 0:00:06
113 254 KOŁODZIEJCZYK LIDIA K 11 1975 K 40-49 3 WEJHEROWO MAJA TEAM 5km 0:20:17 14.79 [km/h] 12:03 [min/km] 0:00:30
114 83 CHORĄŻY KAROLINA K 12 1989 K 20-29 2 KOSZALIN LEO-TEAM 5km 0:20:19 14.77 [km/h] 12:04 [min/km] 0:00:33
115 298 KUCHNOWSKI KAROL M 103 1981 M 30-39 37 WERBLINIA KROKOWA BIEGA/AKADEMIA BIEGOWA GDYNIA Akademia Biegowa 5km 0:20:19 14.77 [km/h] 12:04 [min/km] 0:00:32
116 394 NAROŻNY GRZEGORZ M 104 1977 M 40-49 27 GDAŃSK 5km 0:20:20 14.75 [km/h] 12:04 [min/km] 0:00:32
117 641 WIWATOWSKA DAGMARA K 13 1981 K 30-39 2 STRASZYN MAJA TEAM 5km 0:20:24 14.71 [km/h] 12:05 [min/km] 0:00:06
118 154 GRODZKI KRZYSZTOF M 105 1983 M 30-39 38 BANINO RUNNERSI S7 BANINO Powiat Kartuski 5km 0:20:26 14.68 [km/h] 12:05 [min/km] 0:00:07
119 710 KOSIECKI NIKODEM M 106 2003 M 0-15 2 LINIEWO FIRE KOSA 5km 0:20:26 14.68 [km/h] 12:05 [min/km] 0:00:30
120 123 FORMELA MIROSŁAW M 107 1963 M 50-59 7 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:20:32 14.61 [km/h] 12:06 [min/km] 0:00:02
121 63 BROSZE DOMINIK M 108 1979 M 30-39 39 PELPLIN 5km 0:20:34 14.59 [km/h] 12:07 [min/km] 0:00:31
122 212 KAMINSKA-OLCZAK MARTA K 14 1981 K 30-39 3 GDANSK KEMIRA SPORT TEAM 5km 0:20:37 14.55 [km/h] 12:07 [min/km] 0:00:07
123 511 SKIBOWSKI RAFAŁ M 109 1978 M 40-49 28 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:20:38 14.54 [km/h] 12:08 [min/km] 0:00:30
124 421 PACZUŁA STANISŁAW M 110 1971 M 40-49 29 CEWICE 5km 0:20:39 14.53 [km/h] 12:08 [min/km] 0:00:05
125 197 JANTA-LIPIŃSKA JANTA-LIPIŃSKA K 15 1986 K 30-39 4 BYTÓW RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW 5km 0:20:39 14.53 [km/h] 12:08 [min/km] 0:00:05
126 153 GRANICA KRZYSZTOF M 111 1989 M 20-29 18 GRZYBNO Powiat Kartuski 5km 0:20:43 14.48 [km/h] 12:09 [min/km] 0:00:04
127 221 KAWKA RAFAŁ M 112 1985 M 30-39 40 RADOMSKO TRIK RADOMSKO MP Weterynarii 5km 0:20:43 14.48 [km/h] 12:09 [min/km] 0:00:05
128 350 MAKARSKI MICHAŁ M 113 1983 M 30-39 41 ZAJEZIERZE Powiat Kartuski 5km 0:20:43 14.48 [km/h] 12:09 [min/km] 0:00:04
129 703 WALENDZIAK ALICJA K 16 1977 K 40-49 4 GOŚCISZEWO RUNNERSKI S7 BANINO 5km 0:20:44 14.47 [km/h] 12:09 [min/km] 0:00:06
130 801 ORLIKOWSKI EUGENIUSZ M 114 1949 M 60-69 4 KOLECZKOWO BIEGAMYRAZEM.PL 5km 0:20:44 14.47 [km/h] 12:09 [min/km] 0:01:41
131 431 PAWEŁCZAK KAROLINA K 17 1991 K 20-29 3 GDYNIA JATRENUJE 5km 0:20:46 14.45 [km/h] 12:09 [min/km] 0:00:04
132 232 KLASA MICHAŁ M 115 1974 M 40-49 30 MŚCISZEWICE AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:20:46 14.45 [km/h] 12:09 [min/km] 0:00:31
133 434 PEEK MARCIN M 116 1983 M 30-39 42 KOŚCIERZYNA SZKOŁA PŁYWANIA AQUATIC 5km 0:20:49 14.41 [km/h] 12:10 [min/km] 0:00:08
134 303 KUKLINSKI MACIEJ M 117 1973 M 40-49 31 MIROSZEWO METROŻERCY 5km 0:20:50 14.40 [km/h] 12:10 [min/km] 0:00:34
135 7 BRZESKI PIOTR M 118 1977 M 40-49 32 KIEŁPINO FORMA KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:20:55 14.34 [km/h] 12:11 [min/km] 0:00:33
136 624 WĘSIERSKI KRYSTIAN M 119 1987 M 30-39 43 BYTÓW DRUTEX 5km 0:20:57 14.32 [km/h] 12:11 [min/km] 0:00:36
137 672 ZAKRZEWSKI JAKUB M 120 1983 M 30-39 44 STAROGARD GDAŃSKI CROSSELITE EBROGYM 5km 0:20:57 14.32 [km/h] 12:11 [min/km] 0:00:35
138 409 NOWODWORSKA JUSTYNA K 18 1985 K 30-39 5 BYTÓW RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW 5km 0:20:57 14.32 [km/h] 12:11 [min/km] 0:00:05
139 574 SZMYT DAWID M 121 1991 M 20-29 19 STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:20:57 14.32 [km/h] 12:11 [min/km] 0:00:34
140 698 MADEJA PIOTR M 122 1978 M 40-49 33 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:20:58 14.31 [km/h] 12:12 [min/km] 0:00:07
141 618 WASYLKA ŁUKASZ M 123 1983 M 30-39 45 LUZINO DZIOBAK TEAM 5km 0:21:00 14.29 [km/h] 12:12 [min/km] 0:00:40
142 215 KANKOWSKI PAWEŁ M 124 1981 M 30-39 46 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5km 0:21:03 14.25 [km/h] 12:13 [min/km] 0:00:37
143 112 DULEK DAMIAN M 125 1984 M 30-39 47 GDAŃSK 5km 0:21:03 14.25 [km/h] 12:13 [min/km] 0:00:38
144 317 LABUDA ANNA K 19 1976 K 40-49 5 PROKOWO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:21:05 14.23 [km/h] 12:13 [min/km] 0:00:06
145 29 ZIELONKA MICHAŁ M 126 1993 M 20-29 20 SOMONINO Powiat Kartuski 5km 0:21:05 14.23 [km/h] 12:13 [min/km] 0:00:05
146 657 WOŹNIAK MARIUSZ M 127 1984 M 30-39 48 GDAŃSK T-MOBILE RUNNING TEAM 5km 0:21:06 14.22 [km/h] 12:13 [min/km] 0:00:35
147 568 SZCZĘSNY MARCIN M 128 1984 M 30-39 49 GDAŃSK AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY I KIEŁPINO Akademia Biegowa 5km 0:21:07 14.21 [km/h] 12:13 [min/km] 0:00:06
148 526 SOKÓŁ MICHAŁ M 129 1982 M 30-39 50 MODRZE GRODZISKI KLUB BIEGACZA MP Weterynarii 5km 0:21:08 14.20 [km/h] 12:14 [min/km] 0:00:36
149 495 RUCZYŃSKI MACIEJ M 130 1963 M 50-59 8 RUMIA MR TEAM 5km 0:21:10 14.17 [km/h] 12:14 [min/km] 0:00:34
150 144 GONTARZ RAFAŁ M 131 1974 M 40-49 34 KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA Akademia Biegowa 5km 0:21:12 14.15 [km/h] 12:14 [min/km] 0:00:35
151 803 NACZK WIKTORIA K 20 2002 K 16-19 1 LĘBORK 5km 0:21:13 14.14 [km/h] 12:15 [min/km] 0:01:03
152 635 WIŚNIEWSKI GERARD M 132 1976 M 40-49 35 GDYNIA OKAS GDYNIA / AKADEMIA BIEGOWA GDYNIA Akademia Biegowa 5km 0:21:18 14.08 [km/h] 12:16 [min/km] 0:00:31
153 41 BARANOWSKI MIKOŁAJ M 133 1999 M 16-19 8 WEJHEROWO MIKI 5km 0:21:19 14.07 [km/h] 12:16 [min/km] 0:00:05
154 489 ROCH KAMIL M 134 1985 M 30-39 51 GDAŃSK NO EXCUSES 5km 0:21:21 14.05 [km/h] 12:16 [min/km] 0:00:32
155 160 GRUCHAŁA NATALIA K 21 1989 K 20-29 4 BYTÓW MP Weterynarii 5km 0:21:26 14.00 [km/h] 12:17 [min/km] 0:00:07
156 616 WASILEWSKA IWONA K 22 1977 K 40-49 6 GDAŃSK MP Weterynarii 5km 0:21:28 13.98 [km/h] 12:18 [min/km] 0:00:31
157 456 PÓŁROLA ROBERT M 135 1975 M 40-49 36 BANINO RUNNERSI S7 BANINO Powiat Kartuski 5km 0:21:30 13.95 [km/h] 12:18 [min/km] 0:00:36
158 313 KUTZMER MARCIN M 136 2000 M 16-19 9 GODĘTOWO LTS LĘBORK 5km 0:21:32 13.93 [km/h] 12:18 [min/km] 0:00:33
159 366 MATUSZYŃSKI MIROSŁAW M 137 1975 M 40-49 37 BYTÓW KB GOCH BYTÓW 5km 0:21:35 13.90 [km/h] 12:19 [min/km] 0:00:37
160 463 PRUSAK KACPER M 138 2003 M 0-15 3 GDAŃSK KS PORTOWIEC GDAŃSK 5km 0:21:35 13.90 [km/h] 12:19 [min/km] 0:00:33
161 161 GRUCHAŁA PRZEMYSŁAW M 139 1977 M 40-49 38 GORĘCZYNO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:21:38 13.87 [km/h] 12:20 [min/km] 0:00:36
162 27 OWCZAREK KATARZYNA K 23 1977 K 40-49 7 KOSAKOWO 5km 0:21:40 13.85 [km/h] 12:20 [min/km] 0:00:33
163 450 POLANSKI JERZY M 140 1975 M 40-49 39 KIELPINO KARTUSKIE Powiat Kartuski 5km 0:21:40 13.85 [km/h] 12:20 [min/km] 0:00:36
164 382 MIŁEJKO ARKADIUSZ M 141 1976 M 40-49 40 GRZYBNO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:21:43 13.81 [km/h] 12:21 [min/km] 0:00:32
165 384 MIŁOSZ KRZYSZTOF M 142 1969 M 40-49 41 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:21:43 13.81 [km/h] 12:21 [min/km] 0:00:04
166 455 POTRYKUS PIOTR M 143 1979 M 30-39 52 SOMONINO Powiat Kartuski 5km 0:21:44 13.80 [km/h] 12:21 [min/km] 0:00:36
167 28 KACZMAREK KRZYSZTOF M 144 1974 M 40-49 42 GDAŃSK BIEGACZE PÓŁNOCY 5km 0:21:45 13.79 [km/h] 12:21 [min/km] 0:00:36
168 78 CAŁA BARTOSZ M 145 1978 M 40-49 43 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:21:46 13.78 [km/h] 12:21 [min/km] 0:00:33
169 249 KOISZEWSKA IZABELA K 24 1975 K 40-49 8 LĘBORK STOWARZYSZENIE KLUB 42,2 5km 0:21:47 13.77 [km/h] 12:21 [min/km] 0:00:04
170 535 SPYCHAŁA PAWEŁ M 146 1968 M 50-59 9 PLEWISKA MP Weterynarii 5km 0:21:47 13.77 [km/h] 12:21 [min/km] 0:00:08
171 32 WIECKI KRZYSZTOF M 147 1977 M 40-49 44 PRZODKOWO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:21:48 13.76 [km/h] 12:22 [min/km] 0:01:03
172 276 KOWALEWSKA MAŁGORZATA K 25 1977 K 40-49 9 BANINO RUNNERSI S7 BANINO Powiat Kartuski 5km 0:21:48 13.76 [km/h] 12:22 [min/km] 0:00:36
173 538 STACHOWICZ PAWEL M 148 1984 M 30-39 53 KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA Akademia Biegowa 5km 0:21:50 13.74 [km/h] 12:22 [min/km] 0:00:36
174 471 PUZDROWSKI FILIP M 149 1993 M 20-29 21 SOMONINO Powiat Kartuski 5km 0:21:51 13.73 [km/h] 12:22 [min/km] 0:00:32
175 390 MOSKOT KRZYSZTOF M 150 1980 M 30-39 54 GDYNIA OKAS GDYNIA / AKADEMIA BIEGOWA GDYNIA Akademia Biegowa 5km 0:21:54 13.70 [km/h] 12:23 [min/km] 0:00:33
176 446 PŁOTKA ADAM M 151 1960 M 50-59 10 LUZINO 5km 0:21:54 13.70 [km/h] 12:23 [min/km] 0:01:01
177 137 GODZIŃSKI OLIVIER M 152 2003 M 0-15 4 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:21:57 13.67 [km/h] 12:23 [min/km] 0:01:02
178 58 BOGUCKI MARCIN M 153 1983 M 30-39 55 SOPOT 5km 0:21:57 13.67 [km/h] 12:23 [min/km] 0:00:06
179 157 GROT-SZYBOWSKA PAULINA K 26 1991 K 20-29 5 STĘŻYCA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:22:03 13.61 [km/h] 12:25 [min/km] 0:00:34
180 304 KULASZEWICZ JAROSŁAW M 154 1972 M 40-49 45 KARTUZY PKP SKM W TRÓJMIEŚCIE SP Z O.O. Powiat Kartuski 5km 0:22:03 13.61 [km/h] 12:25 [min/km] 0:00:39
181 400 NIEŻURAWSKI ROBERT M 155 1975 M 40-49 46 CZERSK 5km 0:22:08 13.55 [km/h] 12:26 [min/km] 0:01:03
182 644 WODZIKOWSKI WOJCIECH M 156 1983 M 30-39 56 GDAŃSK 5km 0:22:09 13.54 [km/h] 12:26 [min/km] 0:00:37
183 40 BARAN SEWERYN M 157 1992 M 20-29 22 GOŁCZEWO ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:22:10 13.53 [km/h] 12:26 [min/km] 0:00:35
184 8 BRZESKI DARIUSZ M 158 1984 M 30-39 57 KIEŁPINO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:22:13 13.50 [km/h] 12:27 [min/km] 0:00:34
185 69 BUBEŁA TOMASZ M 159 1978 M 40-49 47 GDAŃSK 5km 0:22:13 13.50 [km/h] 12:27 [min/km] 0:00:38
186 558 SYLDATK KAROL M 160 1986 M 30-39 58 MŚCISZEWICE METROŻERCY Powiat Kartuski 5km 0:22:14 13.49 [km/h] 12:27 [min/km] 0:01:05
187 475 RADŁOWSKI MARIUSZ M 161 1969 M 40-49 48 PUCK 5km 0:22:17 13.46 [km/h] 12:27 [min/km] 0:00:37
188 267 KOSOWSKI MAREK M 162 1981 M 30-39 59 SOMONINO Powiat Kartuski 5km 0:22:21 13.42 [km/h] 12:28 [min/km] 0:00:38
189 634 WIRKUS ROMAN M 163 1973 M 40-49 49 KOŚCIERZYNA 5km 0:22:23 13.40 [km/h] 12:29 [min/km] 0:00:30
190 468 PUDŁO MARCIN M 164 1981 M 30-39 60 GDAŃSK 5km 0:22:25 13.38 [km/h] 12:29 [min/km] 0:00:39
191 412 OLSZEWSKI KAROL M 165 1983 M 30-39 61 KĘBŁOWO WIKĘD LUZINO 5km 0:22:26 13.37 [km/h] 12:29 [min/km] 0:00:32
192 371 MEGER DANIEL M 166 1968 M 50-59 11 KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA Akademia Biegowa 5km 0:22:27 13.36 [km/h] 12:29 [min/km] 0:00:39
193 697 ANTONIEWICZ NATAN M 167 2005 M 0-15 5 DZIERŻĄŻNO Powiat Kartuski 5km 0:22:28 13.35 [km/h] 12:30 [min/km] 0:00:03
194 432 PAŹDZIORA HENRYK M 168 1968 M 50-59 12 MARSZEWSKA GÓRA 5km 0:22:28 13.35 [km/h] 12:30 [min/km] 0:00:33
195 466 PRZYBYŚ AGNIESZKA K 27 1988 K 30-39 6 ŁĘGOWO 5km 0:22:31 13.32 [km/h] 12:30 [min/km] 0:00:41
196 300 KUCIŃSKI ŁUKASZ M 169 1992 M 20-29 23 ELBLĄG 5km 0:22:31 13.32 [km/h] 12:30 [min/km] 0:00:40
197 607 TRZEBIATOWSKA ALDONA K 28 1977 K 40-49 10 GDYNIA 5km 0:22:32 13.31 [km/h] 12:30 [min/km] 0:00:39
198 482 REMBALSKI PIOTR M 170 1973 M 40-49 50 BYTOW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:22:32 13.31 [km/h] 12:30 [min/km] 0:00:40
199 648 WOJTACKI TOMASZ M 171 1976 M 40-49 51 GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ 5km 0:22:33 13.30 [km/h] 12:31 [min/km] 0:00:33
200 334 LIPIŃSKI TOMASZ M 172 1985 M 30-39 62 RYBAKI Powiat Kartuski 5km 0:22:33 13.30 [km/h] 12:31 [min/km] 0:00:35
201 436 PIECHOWSKI ŁUKASZ M 173 1986 M 30-39 63 MYDLITA 5km 0:22:34 13.29 [km/h] 12:31 [min/km] 0:00:40
202 108 DOMASZK ZBIGNIEW M 174 1973 M 40-49 52 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:22:36 13.27 [km/h] 12:31 [min/km] 0:00:32
203 513 SKONKA ALEKSANDER M 175 1978 M 40-49 53 GDAŃSK 5km 0:22:36 13.27 [km/h] 12:31 [min/km] 0:00:37
204 373 METEL IZABELA K 29 1978 K 40-49 11 BYTÓW 5km 0:22:37 13.26 [km/h] 12:31 [min/km] 0:00:33
205 241 KLIN ANNA K 30 1996 K 20-29 6 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 5km 0:22:37 13.26 [km/h] 12:31 [min/km] 0:00:34
206 211 KALINOWSKA PAULINA K 31 1986 K 30-39 7 KIEŁPINO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:22:38 13.25 [km/h] 12:32 [min/km] 0:00:31
207 708 KLASA JAN M 176 1996 M 20-29 24 NOWY KLINCZ 5km 0:22:40 13.24 [km/h] 12:32 [min/km] 0:00:33
208 488 RICHERT SZYMON M 177 1981 M 30-39 64 HOPOWO Powiat Kartuski 5km 0:22:41 13.23 [km/h] 12:32 [min/km] 0:00:34
209 522 SMOLIŃSKI KRZYSZTOF M 178 1978 M 40-49 54 GŁOBINO SMOLIŃSCY TEAM 5km 0:22:41 13.23 [km/h] 12:32 [min/km] 0:01:09
210 91 CYRSON ANNA K 32 1968 K 50-59 1 BYTÓW BYTÓW 5km 0:22:42 13.22 [km/h] 12:32 [min/km] 0:00:35
211 338 LUBECKI SŁAWOMIR M 179 1977 M 40-49 55 KOŚCIERZYNA KKK DO-SEIUNCHIN 5km 0:22:44 13.20 [km/h] 12:33 [min/km] 0:00:35
212 714 KLASA PAWEŁ M 180 2004 M 0-15 6 NOWY KLINCZ 5km 0:22:44 13.20 [km/h] 12:33 [min/km] 0:00:32
213 673 ZAKRZEWSKI PAWEŁ M 181 1973 M 40-49 56 GDAŃSK FAMILY BOARD 5km 0:22:45 13.19 [km/h] 12:33 [min/km] 0:00:35
214 23 SZCZYPIOR ARTUR M 182 1984 M 30-39 65 WYSZECINO GKS KASZUBI LUZINO 5km 0:22:46 13.18 [km/h] 12:33 [min/km] 0:00:39
215 340 LUBIŃSKA IZABELA K 33 1975 K 40-49 12 KOŚCIERZYNA 5km 0:22:47 13.17 [km/h] 12:33 [min/km] 0:00:30
216 200 JASKULSKI KAROL M 183 1982 M 30-39 66 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:22:48 13.16 [km/h] 12:34 [min/km] 0:00:34
217 188 JABŁOŃSKI ANDRZEJ M 184 1971 M 40-49 57 CZARNE BIEGAM BO LUBIĘ 5km 0:22:49 13.15 [km/h] 12:34 [min/km] 0:00:00
218 700 KUNDA MARCIN M 185 1982 M 30-39 67 PELPLIN 5km 0:22:49 13.15 [km/h] 12:34 [min/km] 0:00:08
219 146 GÓRKOWSKA ELŻBIETA K 34 1981 K 30-39 8 RUMIA BOJANO BIEGA 5km 0:22:50 13.14 [km/h] 12:34 [min/km] 0:00:38
220 201 JAWORSKI KAROL M 186 1984 M 30-39 68 KARTUZY AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:22:50 13.14 [km/h] 12:34 [min/km] 0:00:39
221 410 ODZIEMCZYK TOMASZ M 187 1986 M 30-39 69 ELBLĄG EVOUBEZPIECZENIA.PL 5km 0:22:51 13.13 [km/h] 12:34 [min/km] 0:01:04
222 236 KLEBBA ARTUR M 188 1976 M 40-49 58 BYTÓW DRUTEX 5km 0:22:51 13.13 [km/h] 12:34 [min/km] 0:00:36
223 114 FIEREK BOŻENA K 35 1956 K 60+ 1 CZERSK BBL CZERSK 5km 0:22:53 13.11 [km/h] 12:35 [min/km] 0:01:03
224 422 PACZUŁA URSZULA K 36 1977 K 40-49 13 CEWICE 5km 0:22:59 13.05 [km/h] 12:36 [min/km] 0:00:31
225 631 WILCZYŃSKI ANDRZEJ M 189 1955 M 60-69 5 CZŁUCHÓW # TRIPAKA PRZECHLEWO MP Weterynarii 5km 0:22:59 13.05 [km/h] 12:36 [min/km] 0:00:43
226 89 CIEROCKA DOROTA K 37 1988 K 30-39 9 NAWCZ 5km 0:23:01 13.03 [km/h] 12:36 [min/km] 0:00:32
227 13 BELA MIROSŁAWA K 38 1963 K 40-49 14 KARTUZY BEMOL PIZZERIA Powiat Kartuski 5km 0:23:01 13.03 [km/h] 12:36 [min/km] 0:00:07
228 73 BULCZAK KAROL ALEKSANDER M 190 1975 M 40-49 59 STRZEPCZ 5km 0:23:02 13.02 [km/h] 12:36 [min/km] 0:00:39
229 588 SZYMAŃSKI ADAM M 191 1973 M 40-49 60 LĘBORK LĘBORK BIEGACZE 5km 0:23:02 13.02 [km/h] 12:36 [min/km] 0:01:20
230 540 STANKIEWICZ ESTERA K 39 1994 K 20-29 7 REKOWO GÓRNE MOTYWATORNIA TEAM 5km 0:23:05 13.00 [km/h] 12:37 [min/km] 0:00:37
231 816 WALENDZIAK RYSZARD M 192 1973 M 40-49 61 MALBORK 5km 0:23:06 12.99 [km/h] 12:37 [min/km] 0:00:07
232 56 BŁASZCZYK-PARKA ANNA K 40 1991 K 20-29 8 GDYNIA 5km 0:23:07 12.98 [km/h] 12:37 [min/km] 0:00:38
233 665 WYTYKOWSKA JOANNA K 41 1980 K 30-39 10 ŁÓDŹ RYSIE MP Weterynarii 5km 0:23:08 12.97 [km/h] 12:38 [min/km] 0:00:37
234 102 DAWIDOWSKI MARIUSZ M 193 1976 M 40-49 62 KIEŁPINO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:23:10 12.95 [km/h] 12:38 [min/km] 0:00:35
235 716 TOFIL EMILIA K 42 2005 K 0-15 1 GDYNIA DELFIN GDYNIA SP40 GDYNIA 5km 0:23:10 12.95 [km/h] 12:38 [min/km] 0:00:31
236 184 HIRSZ WIESLAWA K 43 1978 K 40-49 15 KIEŁPINO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:23:10 12.95 [km/h] 12:38 [min/km] 0:00:34
237 541 STANKIEWICZ IWONA K 44 1972 K 40-49 16 REKOWO GÓRNE MOTYWATORNIA TEAM 5km 0:23:12 12.93 [km/h] 12:38 [min/km] 0:00:37
238 647 WOJTACKI SŁAWOMIR M 194 1969 M 40-49 63 JANKOWO GDAŃSKIE AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Akademia Biegowa 5km 0:23:13 12.92 [km/h] 12:39 [min/km] 0:00:34
239 497 RYNKIEWICZ CZESŁAW M 195 1975 M 40-49 64 BANINO Powiat Kartuski 5km 0:23:14 12.91 [km/h] 12:39 [min/km] 0:01:34
240 233 KLAWIKOWSKA PAULINA K 45 1986 K 30-39 11 GORĘCZYNO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:23:15 12.90 [km/h] 12:39 [min/km] 0:00:33
241 676 ZAREMBA MARCIN M 196 1979 M 30-39 70 GDAŃSK BLUE MEDIA TEAM 5km 0:23:16 12.89 [km/h] 12:39 [min/km] 0:00:31
242 231 KLASA JAKUB M 197 2003 M 0-15 7 MŚCISZEWICE AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:23:16 12.89 [km/h] 12:39 [min/km] 0:00:34
243 454 POTOPOWICZ MARIUSZ M 198 1991 M 20-29 25 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:23:18 12.88 [km/h] 12:40 [min/km] 0:01:05
244 715 LEWANDOWSKA SYLWIA K 46 1995 K 20-29 9 KOŚCIERZYNA ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:23:19 12.87 [km/h] 12:40 [min/km] 0:00:33
245 378 MIELEWCZYK PIOTR M 199 1977 M 40-49 65 KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA Akademia Biegowa 5km 0:23:19 12.87 [km/h] 12:40 [min/km] 0:01:07
246 364 MATUSZAK KRZYSZTOF M 200 1973 M 40-49 66 KIEŁPINO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:23:21 12.85 [km/h] 12:40 [min/km] 0:00:35
247 218 KARWOWSKI KRYSTIAN M 201 1981 M 30-39 71 MOSTY 5km 0:23:21 12.85 [km/h] 12:40 [min/km] 0:00:41
248 723 WALASZKOWSKI KRZYSZTOF M 202 1981 M 30-39 72 BORCZ Powiat Kartuski 5km 0:23:22 12.84 [km/h] 12:40 [min/km] 0:01:06
249 532 SPURGIASZ PATRYK M 203 1991 M 20-29 26 MRZEZINO 5km 0:23:23 12.83 [km/h] 12:41 [min/km] 0:00:39
250 386 MIOTK KLAUDIA K 47 1999 K 16-19 2 KARTUZY AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY I KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:23:23 12.83 [km/h] 12:41 [min/km] 0:00:33
251 237 KLEIN KAMIL M 204 1992 M 20-29 27 EGIERTOWO Powiat Kartuski 5km 0:23:24 12.82 [km/h] 12:41 [min/km] 0:00:35
252 659 WÓJCIK DOMINIK M 205 1999 M 16-19 10 MOSTY 5km 0:23:26 12.80 [km/h] 12:41 [min/km] 0:01:03
253 333 LILA PATRYCJA K 48 1992 K 20-29 10 ŁAPALICE Powiat Kartuski 5km 0:23:26 12.80 [km/h] 12:41 [min/km] 0:00:42
254 169 GULCZ KATARZYNA K 49 1977 K 40-49 17 BANINO RUNNERSI S7 BANINO Powiat Kartuski 5km 0:23:26 12.80 [km/h] 12:41 [min/km] 0:00:30
255 687 ZŁOCH MAREK M 206 1985 M 30-39 73 SIERAKOWICE Powiat Kartuski 5km 0:23:28 12.78 [km/h] 12:42 [min/km] 0:00:05
256 128 GAŃSKA MAGDALENA K 50 1973 K 40-49 18 GOŚCICINO MOTYWATORNIA 5km 0:23:29 12.78 [km/h] 12:42 [min/km] 0:01:02
257 501 SANDACH STEFAN M 207 1949 M 60-69 6 GDYNIA ZIELONA LAGUNA TEAM 5km 0:23:31 12.76 [km/h] 12:42 [min/km] 0:01:33
258 166 GRZEBSKI JERZY M 208 1959 M 50-59 13 MŁAWA G&G 5km 0:23:31 12.76 [km/h] 12:42 [min/km] 0:00:43
259 37 ARANOWSKA IRENA K 51 1961 K 50-59 2 LĘBORK 5km 0:23:31 12.76 [km/h] 12:42 [min/km] 0:00:32
260 515 SKURTYS KAROLINA K 52 1984 K 30-39 12 REDA RUNEDA 5km 0:23:32 12.75 [km/h] 12:42 [min/km] 0:01:03
261 74 BULCZAK RAFAŁ M 209 1981 M 30-39 74 SIERAKOWICE Powiat Kartuski 5km 0:23:32 12.75 [km/h] 12:42 [min/km] 0:01:08
262 702 STACHOWIEC MIKOŁAJ M 210 1999 M 16-19 11 SARNOWY 5km 0:23:34 12.73 [km/h] 12:43 [min/km] 0:00:06
263 354 MAMCZYŃSKI MARIUSZ M 211 1971 M 40-49 67 ELBLĄG 5km 0:23:36 12.71 [km/h] 12:43 [min/km] 0:00:36
264 525 SOKÓŁ MARCIN M 212 1976 M 40-49 68 POBŁOCIE 5km 0:23:37 12.70 [km/h] 12:43 [min/km] 0:01:12
265 343 ŁĄDKOWSKI WOJTEK M 213 1978 M 40-49 69 GDYNIA OKAS GDYNIA / AKADEMIA BIEGOWA GDYNIA Akademia Biegowa 5km 0:23:37 12.70 [km/h] 12:43 [min/km] 0:00:37
266 162 GRUCHAŁA MONIKA K 53 1983 K 30-39 13 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:23:39 12.68 [km/h] 12:44 [min/km] 0:00:32
267 263 KOSICKA IWONA K 54 1979 K 30-39 14 SŁUPSK STOPA SŁUPSK 5km 0:23:40 12.68 [km/h] 12:44 [min/km] 0:00:40
268 379 MIELEWCZYK ZBIGNIEW M 214 1968 M 50-59 14 SMĘTOWO CHMIELEŃSKIE AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:23:42 12.66 [km/h] 12:44 [min/km] 0:00:40
269 104 DEPCZYŃSKA AGNIESZKA K 55 1982 K 30-39 15 CHWASZCZYNO O-SOWA BIEGA Powiat Kartuski 5km 0:23:42 12.66 [km/h] 12:44 [min/km] 0:01:17
270 25 GARSKA JOANNA K 56 1974 K 40-49 19 BYTOW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:23:44 12.64 [km/h] 12:45 [min/km] 0:00:41
271 418 OWCZAREK JACEK M 215 1974 M 40-49 70 KOSAKOWO 5km 0:23:45 12.63 [km/h] 12:45 [min/km] 0:00:40
272 163 GRUCHAŁA PAWEŁ M 216 1985 M 30-39 75 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:23:49 12.60 [km/h] 12:46 [min/km] 0:00:33
273 557 SUCHARSKI MICHAŁ M 217 1985 M 30-39 76 GORĘCZYNO Powiat Kartuski 5km 0:23:50 12.59 [km/h] 12:46 [min/km] 0:00:38
274 646 WOJTACKI JAKUB M 218 2002 M 16-19 12 GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIADZ 5km 0:23:50 12.59 [km/h] 12:46 [min/km] 0:00:33
275 213 KANKOWSKA DOMINIKA K 57 2001 K 16-19 3 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5km 0:23:51 12.58 [km/h] 12:46 [min/km] 0:01:03
276 54 BILSKA-ZAJĄC EWA K 58 1984 K 30-39 16 PUŁAWY MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY MP Weterynarii 5km 0:23:55 12.54 [km/h] 12:47 [min/km] 0:00:38
277 22 DĄBROWSKA ALEKSANDRA K 59 1977 K 40-49 20 BOLSZEWO RUN BABYS 5km 0:23:56 12.53 [km/h] 12:47 [min/km] 0:00:38
278 248 KNOPPEK MONIKA K 60 1978 K 40-49 21 WROCLAW MP Weterynarii 5km 0:23:56 12.53 [km/h] 12:47 [min/km] 0:00:37
279 306 KULGAJUK MICHAL M 219 1984 M 30-39 77 PRUSZCZ GDANSKI SUT, PRUSZCZ BIEGA, STRASZYN BIEGA 5km 0:23:58 12.52 [km/h] 12:48 [min/km] 0:00:42
280 583 SZWABA MARIAN M 220 1969 M 40-49 71 MEZOWO Powiat Kartuski 5km 0:23:58 12.52 [km/h] 12:48 [min/km] 0:00:34
281 79 CAŁA MAŁGORZATA K 61 1979 K 30-39 17 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:23:59 12.51 [km/h] 12:48 [min/km] 0:00:40
282 17 CIROCKI WOJCIECH M 221 1976 M 40-49 72 KIEŁPINO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:23:59 12.51 [km/h] 12:48 [min/km] 0:00:35
283 90 CIEŚLIK MARTA K 62 1991 K 20-29 11 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 5km 0:24:00 12.50 [km/h] 12:48 [min/km] 0:01:02
284 610 ULENBERG KRZYSZTOF M 222 1970 M 40-49 73 SOMONINO Powiat Kartuski 5km 0:24:04 12.47 [km/h] 12:49 [min/km] 0:01:33
285 49 BIELIŃSKI FRANCISZEK M 223 2005 M 0-15 8 KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:24:04 12.47 [km/h] 12:49 [min/km] 0:01:12
286 681 ZĘBALA DARIUSZ M 224 1977 M 40-49 74 BYTÓW 5km 0:24:05 12.46 [km/h] 12:49 [min/km] 0:00:37
287 543 STAWIARSKI ŁUKASZ M 225 1981 M 30-39 78 GDYNIA 5km 0:24:06 12.45 [km/h] 12:49 [min/km] 0:00:37
288 245 KŁOSOWSKI MATEUSZ M 226 1988 M 30-39 79 GDAŃSK 5km 0:24:07 12.44 [km/h] 12:49 [min/km] 0:00:38
289 272 KOTRYCH JAROSŁAW M 227 1989 M 20-29 28 CIECHOCINEK 5km 0:24:09 12.42 [km/h] 12:50 [min/km] 0:00:42
290 305 KULESZA PIOTR M 228 1976 M 40-49 75 GDAŃSK 5km 0:24:11 12.41 [km/h] 12:50 [min/km] 0:00:38
291 307 KUNOWSKI KRZYSZOF M 229 1981 M 30-39 80 GDAŃSK 5km 0:24:12 12.40 [km/h] 12:50 [min/km] 0:01:08
292 345 ŁUKASZEWICZ SYLWIA K 63 1974 K 40-49 22 GDAŃSK O-SOWA BIEGA 5km 0:24:14 12.38 [km/h] 12:51 [min/km] 0:00:36
293 318 LABUDA RAFAŁ M 230 1969 M 40-49 76 PROKOWO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:24:14 12.38 [km/h] 12:51 [min/km] 0:00:40
294 674 ZALEWSKI MICHAŁ M 231 1980 M 30-39 81 GDAŃSK 5km 0:24:18 12.35 [km/h] 12:52 [min/km] 0:01:04
295 374 MEYER ADRIANA K 64 1984 K 30-39 18 POGORZE OKAS GDYNIA / AKADEMIA BIEGOWA GDYNIA Akademia Biegowa 5km 0:24:20 12.33 [km/h] 12:52 [min/km] 0:00:38
296 637 WITT GRAŻYNA K 65 1953 K 60+ 2 SOPOT MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 5km 0:24:21 12.32 [km/h] 12:52 [min/km] 0:00:35
297 122 FORMELA MAGDALENA K 66 1994 K 20-29 12 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:24:21 12.32 [km/h] 12:52 [min/km] 0:01:03
298 614 WALENTYNOWICZ ANETA K 67 1977 K 40-49 23 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA / LOTOS RUNNING TEAM 5km 0:24:22 12.31 [km/h] 12:52 [min/km] 0:00:40
299 467 PRZYTARSKA EDYTA K 68 1984 K 30-39 19 KARTUZY AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:24:22 12.31 [km/h] 12:52 [min/km] 0:00:36
300 620 WAŚKOWIAK MICHAŁ M 232 1997 M 20-29 29 SŁUPSK SZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY 5km 0:24:25 12.29 [km/h] 12:53 [min/km] 0:01:06
301 145 GÓRECKA ROKSANA K 69 1976 K 40-49 24 GDYNIA MP Weterynarii 5km 0:24:28 12.26 [km/h] 12:54 [min/km] 0:01:02
302 164 GRUCZA KAROLINA K 70 1991 K 20-29 13 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:24:29 12.25 [km/h] 12:54 [min/km] 0:00:42
303 447 POCHOPIEŃ MIRA K 71 1983 K 30-39 20 GDAŃSK WATAHA - ŁĄCZY NA BIEGANIE 5km 0:24:29 12.25 [km/h] 12:54 [min/km] 0:00:36
304 175 HENNIG EUGENIA K 72 1978 K 40-49 25 WEJHEROWO MOTYWATORNIA TEAM 5km 0:24:30 12.24 [km/h] 12:54 [min/km] 0:01:03
305 92 CYRZAN MATEUSZ M 233 1986 M 30-39 82 SOMONINO Powiat Kartuski 5km 0:24:32 12.23 [km/h] 12:54 [min/km] 0:00:40
306 247 KNITTER-KLASA EDYTA K 73 1966 K 50-59 3 MŚCISZEWICE AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:24:33 12.22 [km/h] 12:55 [min/km] 0:00:35
307 594 ŚNIEG ALEKSANDRA K 74 1962 K 50-59 4 GDAŃSK 5km 0:24:35 12.20 [km/h] 12:55 [min/km] 0:01:01
308 420 PACAN MIRA K 75 1987 K 30-39 21 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:24:37 12.19 [km/h] 12:55 [min/km] 0:00:40
309 591 SZYMICHOWSKI ADAM M 234 1979 M 30-39 83 KIEŁPINO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:24:37 12.19 [km/h] 12:55 [min/km] 0:01:16
310 617 WASILEWSKI MICHAŁ M 235 1973 M 40-49 77 GDAŃSK WATAHA - ŁĄCZY NA BIEGANIE 5km 0:24:38 12.18 [km/h] 12:56 [min/km] 0:00:00
311 31 BARANOWSKI ROMAN M 236 1973 M 40-49 78 WEJHEROWO WEJHEROWSKIBIEGACZ 5km 0:24:38 12.18 [km/h] 12:56 [min/km] 0:00:07
312 596 TARASIEWICZ RYSZARD M 237 1953 M 60-69 7 BRANIEWO 5km 0:24:39 12.17 [km/h] 12:56 [min/km] 0:00:40
313 368 MATYSIAK-REMBALSKA ANNA K 76 1974 K 40-49 26 BYTOW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:24:40 12.16 [km/h] 12:56 [min/km] 0:00:39
314 367 MATYJEK-MACHOLLA JOANNA K 77 1964 K 50-59 5 GDAŃSK AMSTI 5km 0:24:41 12.15 [km/h] 12:56 [min/km] 0:00:31
315 265 KOSMALA ALEKSANDRA K 78 1984 K 30-39 22 KOSZALIN 5km 0:24:42 12.15 [km/h] 12:56 [min/km] 0:00:33
316 38 ARENDT TOMASZ M 238 1988 M 30-39 84 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:24:42 12.15 [km/h] 12:56 [min/km] 0:00:43
317 563 SZADKOWSKI GRZEGORZ M 239 1973 M 40-49 79 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:24:42 12.15 [km/h] 12:56 [min/km] 0:01:36
318 602 TOMASZEWSKI ADAM M 240 1979 M 30-39 85 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:24:43 12.14 [km/h] 12:57 [min/km] 0:01:06
319 611 USTARBOWSKI ŁUKASZ M 241 1977 M 40-49 80 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:24:45 12.12 [km/h] 12:57 [min/km] 0:01:09
320 675 ZAMBRZYCKI MICHAŁ M 242 1977 M 40-49 81 KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:24:46 12.11 [km/h] 12:57 [min/km] 0:01:17
321 185 HOFMAN ANITA K 79 1992 K 20-29 14 GDAŃSK GPEC RUNNERS TEAM 5km 0:24:47 12.10 [km/h] 12:57 [min/km] 0:00:38
322 214 KANKOWSKA JUSTYNA K 80 1982 K 30-39 23 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 5km 0:24:47 12.10 [km/h] 12:57 [min/km] 0:01:14
323 365 MATUSZAK GRAŻYNA K 81 1975 K 40-49 27 KIEŁPINO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:24:47 12.10 [km/h] 12:57 [min/km] 0:00:35
324 199 JASIULEWICZ IZABELA K 82 1983 K 30-39 24 ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 5km 0:24:48 12.10 [km/h] 12:58 [min/km] 0:00:30
325 332 LILA MICHAŁ M 243 1989 M 20-29 30 ŁAPALICE Powiat Kartuski 5km 0:24:51 12.07 [km/h] 12:58 [min/km] 0:00:41
326 194 JANKOWSKI MARCIN M 244 1979 M 30-39 86 GDYNIA OKAS GDYNIA / AKADEMIA BIEGOWA GDYNIA Akademia Biegowa 5km 0:24:52 12.06 [km/h] 12:58 [min/km] 0:00:38
327 667 ZACHARY MARIUSZ M 245 1980 M 30-39 87 RUMIA DALEKO JESZCZE 5km 0:24:52 12.06 [km/h] 12:58 [min/km] 0:00:41
328 678 ZDANKO DOROTA K 83 1976 K 40-49 28 GDYNIA 5km 0:24:52 12.06 [km/h] 12:58 [min/km] 0:00:42
329 496 RYCHLIŃSKA JOANNA K 84 1987 K 30-39 25 SOPOT MP Weterynarii 5km 0:24:54 12.05 [km/h] 12:59 [min/km] 0:00:36
330 651 WOLNY MARCIN M 246 1982 M 30-39 88 ROTMANKA 5km 0:24:57 12.02 [km/h] 12:59 [min/km] 0:01:14
331 284 KRAWCZYŃSKA MARZENA K 85 1982 K 30-39 26 DZIERŻĄŻNO ELEKTRYK Powiat Kartuski 5km 0:25:02 11.98 [km/h] 12:00 [min/km] 0:01:14
332 117 FOLWARSKI ANDRZEJ M 247 1959 M 50-59 15 GDAŃSK FNWT 5km 0:25:02 11.98 [km/h] 12:00 [min/km] 0:01:07
333 575 SZOPIŃSKI WIKTOR M 248 1978 M 40-49 82 STAROGARD GDAŃSKI THE SZOPIN STONES RUNNING TEAM 5km 0:25:04 11.97 [km/h] 12:01 [min/km] 0:00:42
334 491 ROPELA ANDRZEJ M 249 1978 M 40-49 83 KIEŁPINO OSNIP ACTIV TEAM Powiat Kartuski 5km 0:25:09 11.93 [km/h] 12:02 [min/km] 0:00:41
335 275 KOWALCZYK ANNA K 86 1981 K 30-39 27 LĘBORK IZA ZUMBA TEAM 5km 0:25:13 11.90 [km/h] 12:03 [min/km] 0:01:03
336 328 LEWANDOWSKI ADAM M 250 1982 M 30-39 89 USTKA W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA 5km 0:25:15 11.88 [km/h] 12:03 [min/km] 0:01:18
337 360 MARKOWSKI MAREK M 251 1989 M 20-29 31 SOMONINO FORMA KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:25:16 11.87 [km/h] 12:03 [min/km] 0:01:03
338 278 KOZERSKA-BULCZAK MAŁGORZATA K 87 1974 K 40-49 29 STRZEPCZ 5km 0:25:18 11.86 [km/h] 12:04 [min/km] 0:01:16
339 81 CHLECHOWICZ JOANNA K 88 1993 K 20-29 15 SOMONINO Powiat Kartuski 5km 0:25:18 11.86 [km/h] 12:04 [min/km] 0:01:02
340 600 TOŁODZIECKI MARCIN M 252 1974 M 40-49 84 ŻELISTRZEWO BYLEDOMETY 5km 0:25:19 11.85 [km/h] 12:04 [min/km] 0:01:07
341 291 KRZYSZKOWSKI MACIEJ M 253 1970 M 40-49 85 GDYNIA 5km 0:25:19 11.85 [km/h] 12:04 [min/km] 0:01:11
342 589 SZYMAŃSKI MICHAŁ M 254 1970 M 40-49 86 GDYNIA 5km 0:25:19 11.85 [km/h] 12:04 [min/km] 0:01:12
343 134 GNYP DANIEL M 255 1970 M 40-49 87 RÓŻYNY RÓNŻYNY 5km 0:25:20 11.84 [km/h] 12:04 [min/km] 0:01:10
344 642 WŁADYMIRUK DARIUSZ M 256 1980 M 30-39 90 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 5km 0:25:22 11.83 [km/h] 12:04 [min/km] 0:01:02
345 559 SYLDATK WIOLETA K 89 1988 K 30-39 28 MŚCISZEWICE METROŻERCY Powiat Kartuski 5km 0:25:22 11.83 [km/h] 12:04 [min/km] 0:01:05
346 459 PROCHOWSKI WOJCIECH M 257 1973 M 40-49 88 ŻUKOWO Powiat Kartuski 5km 0:25:22 11.83 [km/h] 12:04 [min/km] 0:01:12
347 42 BAREJKO MIROSŁAW M 258 1979 M 30-39 91 BĄKOWO RUNNERSI S7 BANINO 5km 0:25:24 11.81 [km/h] 12:05 [min/km] 0:01:12
348 396 NIEKURZAK KRZYSZTOF M 259 1979 M 30-39 92 GDYNIA OKAS GDYNIA / AKADEMIA BIEGOWA GDYNIA Akademia Biegowa 5km 0:25:25 11.80 [km/h] 12:05 [min/km] 0:01:07
349 297 KUCHARSKI BARTOSZ M 260 1975 M 40-49 89 GDYNIA 5km 0:25:28 11.78 [km/h] 12:06 [min/km] 0:01:13
350 223 KIEDACZ AGNIESZKA K 90 1977 K 40-49 30 GDAŃSK 5km 0:25:30 11.76 [km/h] 12:06 [min/km] 0:00:31
351 39 BAJER PIOTR M 261 1984 M 30-39 93 BANINO KS BANINO Powiat Kartuski 5km 0:25:32 11.75 [km/h] 12:06 [min/km] 0:01:06
352 656 WOŹNIAK BEATA K 91 1979 K 30-39 29 DĘBOGÓRZE 5km 0:25:32 11.75 [km/h] 12:06 [min/km] 0:01:19
353 150 GRABOWSKI ANDRZEJ M 262 1968 M 50-59 16 CZŁUCHÓW DZIEJU CZŁUCHÓW MP Weterynarii 5km 0:25:32 11.75 [km/h] 12:06 [min/km] 0:00:42
354 632 WILCZYŃSKI PIOTR M 263 1980 M 30-39 94 JEZIERZYCE 5km 0:25:33 11.74 [km/h] 12:07 [min/km] 0:01:06
355 730 GDANIEC ANNA K 92 1978 K 40-49 31 STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:25:34 11.73 [km/h] 12:07 [min/km] 0:01:31
356 514 SKONKA ANNA K 93 1978 K 40-49 32 GDAŃSK 5km 0:25:35 11.73 [km/h] 12:07 [min/km] 0:01:11
357 546 STENKA MATEUSZ M 264 1991 M 20-29 32 KAWLE DOLNE Powiat Kartuski 5km 0:25:37 11.71 [km/h] 12:07 [min/km] 0:01:02
358 155 GRONOWSKA SYLWIA K 94 1976 K 40-49 33 GDYNIA SALTUS SPORT TEAM 5km 0:25:37 11.71 [km/h] 12:07 [min/km] 0:01:04
359 582 SZULTK PIOTR M 265 1967 M 50-59 17 GDYNIA 5km 0:25:38 11.70 [km/h] 12:08 [min/km] 0:00:34
360 478 RAJSKA-NIEKURZAK JOANNA K 95 1980 K 30-39 30 GDYNIA OKAS GDYNIA / AKADEMIA BIEGOWA GDYNIA Akademia Biegowa 5km 0:25:38 11.70 [km/h] 12:08 [min/km] 0:01:07
361 680 ZDZIARSKI ADAM M 266 1974 M 40-49 90 GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ 5km 0:25:41 11.68 [km/h] 12:08 [min/km] 0:01:04
362 709 MATUSIAK AGATA K 96 1992 K 20-29 16 ŁAPALICE 5km 0:25:42 11.67 [km/h] 12:08 [min/km] 0:00:38
363 85 CHRZANOWSKA CECYLIA K 97 1959 K 50-59 6 LISEWO AKTYWNE LISEWO 5km 0:25:42 11.67 [km/h] 12:08 [min/km] 0:01:05
364 499 SALUK DARIUSZ M 267 1977 M 40-49 91 JUSZKOWO 5km 0:25:42 11.67 [km/h] 12:08 [min/km] 0:01:11
365 462 PROKOP MARIUSZ M 268 1975 M 40-49 92 ELBLĄG PROKOPKI 5km 0:25:45 11.65 [km/h] 12:09 [min/km] 0:01:10
366 94 CZERWIŃSKA KATARZYNA K 98 1981 K 30-39 31 PIASTOSZYN 5km 0:25:49 11.62 [km/h] 12:10 [min/km] 0:01:16
367 569 SZEFFS ALINA K 99 1977 K 40-49 34 TUCHOLA 5km 0:25:49 11.62 [km/h] 12:10 [min/km] 0:01:16
368 242 KLIŃSKI SŁAWOMIR M 269 1978 M 40-49 93 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:25:56 11.57 [km/h] 12:11 [min/km] 0:00:39
369 477 RADZIEŃSKA KAMILA K 100 1983 K 30-39 32 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 5km 0:25:57 11.56 [km/h] 12:11 [min/km] 0:01:14
370 536 SPYCHAŁA WIKTOR M 270 2003 M 0-15 9 PLEWISKA 5km 0:25:57 11.56 [km/h] 12:11 [min/km] 0:01:10
371 132 GŁOWACKI WŁODZIMIERZ M 271 1938 M 70+ 1 KOSZALIN 5km 0:25:58 11.55 [km/h] 12:12 [min/km] 0:01:02
372 595 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 272 1991 M 20-29 33 SZTUM 5km 0:26:01 11.53 [km/h] 12:12 [min/km] 0:00:34
373 99 DANISZEWSKI MIROSŁAW M 273 1955 M 60-69 8 TORUŃ 5km 0:26:03 11.52 [km/h] 12:13 [min/km] 0:00:42
374 346 ŁUKOWICZ EWA K 101 1996 K 20-29 17 GDYNIA 5km 0:26:03 11.52 [km/h] 12:13 [min/km] 0:01:21
375 65 BRZESKA MAŁGORZATA K 102 1988 K 30-39 33 KAMELA AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:26:11 11.46 [km/h] 12:14 [min/km] 0:01:16
376 479 RAMCZYK KAMIL M 274 1984 M 30-39 95 GDAŃSK 5km 0:26:12 11.45 [km/h] 12:14 [min/km] 0:01:08
377 474 PYŻEWSKI GRZEGORZ M 275 1973 M 40-49 94 CZERSK 5km 0:26:13 11.44 [km/h] 12:15 [min/km] 0:01:10
378 430 PATEK SYLWIA K 103 1983 K 30-39 34 ZBYCHOWO 5km 0:26:16 11.42 [km/h] 12:15 [min/km] 0:01:04
379 252 KOLBERG KRZYSZTOF M 276 1986 M 30-39 96 PRZECHLEWO #TRIPAKA PRZECHLEWO 5km 0:26:17 11.41 [km/h] 12:15 [min/km] 0:01:34
380 729 KOŻYCZKOWSKA MAGDAENA K 104 1990 K 20-29 18 KOŚCIERZYNA 5km 0:26:17 11.41 [km/h] 12:15 [min/km] 0:01:34
381 693 ŻOŁDOWICZ RADOSŁAW M 277 1980 M 30-39 97 REDA AUDIOMANUFAKTURA.PL / STREFATUNINGU.PL 5km 0:26:20 11.39 [km/h] 12:16 [min/km] 0:00:41
382 804 KLIMCZAK PRZEMYSŁAW M 278 1976 M 40-49 95 ALEKSANDRÓW ŁODZKI 5km 0:26:21 11.39 [km/h] 12:16 [min/km] 0:01:17
383 147 GÓRKOWSKI MARCIN M 279 1979 M 30-39 98 RUMIA 5km 0:26:23 11.37 [km/h] 12:17 [min/km] 0:01:19
384 503 SAWIRSKI KRZYSZTOF M 280 1980 M 30-39 99 GDYNIA BIEGAJĄCYGROM 5km 0:26:26 11.35 [km/h] 12:17 [min/km] 0:00:41
385 127 FRĄCKOWIAK JANUSZ M 281 1959 M 50-59 18 RESKO ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:26:27 11.34 [km/h] 12:17 [min/km] 0:01:09
386 98 DANISZEWSKA MARTYNA K 105 2000 K 16-19 4 GDAŃSK 5km 0:26:27 11.34 [km/h] 12:17 [min/km] 0:00:31
387 310 KUROWSKA HALINA K 106 1970 K 40-49 35 ŻUKOWO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:26:28 11.34 [km/h] 12:18 [min/km] 0:00:42
388 720 GOLLNAU BERNARD M 282 1951 M 60-69 9 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:26:31 11.31 [km/h] 12:18 [min/km] 0:01:03
389 14 STENCEL KATARZYNA K 107 1972 K 40-49 36 SOMONINO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:26:34 11.29 [km/h] 12:19 [min/km] 0:00:42
390 590 SZYMICHOWSKA JOANNA K 108 1981 K 30-39 35 KIEŁPINO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:26:38 11.26 [km/h] 12:20 [min/km] 0:01:16
391 734 FLORSZCZYK WIKTOR M 283 1984 M 30-39 100 ROTMANKA 5km 0:26:39 11.26 [km/h] 12:20 [min/km] 0:01:36
392 76 BURSZCZAN MARIUSZ M 284 1971 M 40-49 96 SIEMIROWICE 5km 0:26:39 11.26 [km/h] 12:20 [min/km] 0:01:32
393 387 MIOTK-GÓRSKA ALICJA K 109 1980 K 30-39 36 KĄPINO MP Weterynarii 5km 0:26:40 11.25 [km/h] 12:20 [min/km] 0:01:34
394 285 KRAWIECKA KLAUDIA K 110 2002 K 16-19 5 SOMONINO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:26:41 11.24 [km/h] 12:20 [min/km] 0:01:32
395 679 ZDZIARSKA SYLWIA K 111 1991 K 20-29 19 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:26:42 11.24 [km/h] 12:20 [min/km] 0:00:00
396 398 NIEWIŃSKA BEATA K 112 1965 K 50-59 7 GDAŃSK 5km 0:26:43 11.23 [km/h] 12:21 [min/km] 0:01:07
397 180 HINCA ANDRZEJ M 285 1984 M 30-39 101 CHMIELNO KS DAMROKA Powiat Kartuski 5km 0:26:49 11.19 [km/h] 12:22 [min/km] 0:01:13
398 669 ZAJK ALICJA K 113 1970 K 40-49 37 GDYNIA 5km 0:26:50 11.18 [km/h] 12:22 [min/km] 0:01:14
399 670 ZAJK PIOTR M 286 1970 M 40-49 97 GDYNIA 5km 0:26:50 11.18 [km/h] 12:22 [min/km] 0:01:14
400 472 PUZDROWSKI JACEK M 287 1971 M 40-49 98 BUKOWINA 5km 0:26:50 11.18 [km/h] 12:22 [min/km] 0:01:21
401 592 SZYTNIEWSKI GRZEGORZ M 288 1965 M 50-59 19 GRUDZIĄDZ 5km 0:26:51 11.17 [km/h] 12:22 [min/km] 0:01:04
402 43 BARTSCH ALEKSANDRA K 114 1988 K 30-39 37 GDYNIA 5km 0:26:51 11.17 [km/h] 12:22 [min/km] 0:01:11
403 405 NOWICKA MARYLA K 115 1976 K 40-49 38 SUCHY LAS 5km 0:26:51 11.17 [km/h] 12:22 [min/km] 0:00:33
404 808 ROSIŃSKA PATRYCJA K 116 1987 K 30-39 38 GDYNIA EKS KRABY 5km 0:26:52 11.17 [km/h] 12:22 [min/km] 0:01:08
405 119 FORMELA BOŻENA K 117 1965 K 50-59 8 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:26:52 11.17 [km/h] 12:22 [min/km] 0:01:18
406 469 PUZDROWSKA JOANNA K 118 1975 K 40-49 39 BUKOWINA 5km 0:26:52 11.17 [km/h] 12:22 [min/km] 0:01:19
407 257 KONKOL JOANNA K 119 1980 K 30-39 39 KĄPINO 5km 0:26:53 11.16 [km/h] 12:23 [min/km] 0:01:21
408 533 SPYCHAŁA AGNIESZKA K 120 1972 K 40-49 40 PLEWISKA 5km 0:26:54 11.15 [km/h] 12:23 [min/km] 0:01:09
409 93 CZAJA MICHALINA K 121 1992 K 20-29 20 BORUCINO AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA Powiat Kartuski 5km 0:26:55 11.15 [km/h] 12:23 [min/km] 0:01:07
410 534 SPYCHAŁA HANNA K 122 1999 K 16-19 6 PLEWISKA 5km 0:26:55 11.15 [km/h] 12:23 [min/km] 0:01:09
411 361 MARSZK RENATA K 123 1981 K 30-39 40 KARTUZY AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:26:56 11.14 [km/h] 12:23 [min/km] 0:01:16
412 159 GRUCHAŁA AGNIESZKA K 124 1980 K 30-39 41 GORĘCZYNO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:26:57 11.13 [km/h] 12:23 [min/km] 0:01:02
413 584 SZWICHTENBERG ANDRZEJ M 289 1980 M 30-39 102 OSTRZYCE 5km 0:27:00 11.11 [km/h] 12:24 [min/km] 0:01:12
414 383 MIŁEJKO KAROLINA K 125 1975 K 40-49 41 GRZYBNO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:27:01 11.10 [km/h] 12:24 [min/km] 0:01:10
415 640 WITTKAMP KAROLINA K 126 1995 K 20-29 21 STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:27:05 11.08 [km/h] 12:25 [min/km] 0:01:08
416 209 KACZOROWSKA MAŁGORZATA K 127 1980 K 30-39 42 JUSZKOWO SAPIACE GAZELE 5km 0:27:05 11.08 [km/h] 12:25 [min/km] 0:01:08
417 53 BILSKA MAGDALENA K 128 1980 K 30-39 43 GDAŃSK 5km 0:27:06 11.07 [km/h] 12:25 [min/km] 0:00:40
418 57 BOGUCKA MAGDALENA K 129 1983 K 30-39 44 SOPOT 5km 0:27:06 11.07 [km/h] 12:25 [min/km] 0:01:08
419 486 RICHERT HENRYK M 290 1971 M 40-49 99 TUCHOM Powiat Kartuski 5km 0:27:07 11.06 [km/h] 12:25 [min/km] 0:01:31
420 238 KLEIN RADOSŁAW M 291 1990 M 20-29 34 EGIERTOWO Powiat Kartuski 5km 0:27:09 11.05 [km/h] 12:26 [min/km] 0:01:06
421 311 KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA KASIA K 130 1972 K 40-49 42 CZARNE BIEGAM BO LUBIĘ 5km 0:27:11 11.04 [km/h] 12:26 [min/km] 0:01:33
422 719 TUSZKOWSKI PRZEMYSŁAW M 292 1966 M 50-59 20 TCZEW 5km 0:27:12 11.03 [km/h] 12:26 [min/km] 0:01:10
423 68 BUBEŁA KAMILA K 131 1982 K 30-39 45 GDAŃSK 5km 0:27:13 11.02 [km/h] 12:27 [min/km] 0:01:05
424 124 FORMELA TOMASZ M 293 1979 M 30-39 103 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:27:14 11.02 [km/h] 12:27 [min/km] 0:01:40
425 152 GRANDZICKI SŁAWOMIR M 294 1991 M 20-29 35 EGIERTOWO Powiat Kartuski 5km 0:27:15 11.01 [km/h] 12:27 [min/km] 0:01:06
426 485 RICHERT DANUTA K 132 1977 K 40-49 43 TUCHOM Powiat Kartuski 5km 0:27:16 11.00 [km/h] 12:27 [min/km] 0:01:21
427 289 KRZYSZKOWSKA EWA K 133 1972 K 40-49 44 GDYNIA 5km 0:27:17 11.00 [km/h] 12:27 [min/km] 0:01:34
428 404 NOWAK MONIKA K 134 1979 K 30-39 46 GDAŃSK 5km 0:27:19 10.98 [km/h] 12:28 [min/km] 0:01:34
429 577 SZPYRA EDWARD M 295 1947 M 70+ 2 GDYNIA 5km 0:27:19 10.98 [km/h] 12:28 [min/km] 0:01:04
430 725 KOCIUBA KAILA K 135 1983 K 30-39 47 GDANSK 5km 0:27:20 10.98 [km/h] 12:28 [min/km] 0:01:07
431 67 BRZUSZKIEWICZ ZUZA K 136 1995 K 20-29 22 GDAŃSK 0 5km 0:27:20 10.98 [km/h] 12:28 [min/km] 0:01:02
432 711 PĘPIAK LESZEK M 296 1971 M 40-49 100 GDAŃSK 5km 0:27:22 10.96 [km/h] 12:28 [min/km] 0:00:43
433 473 PYŻEWSKA BEATA K 137 1975 K 40-49 45 CZERSK 5km 0:27:22 10.96 [km/h] 12:28 [min/km] 0:01:10
434 192 JANIKOWSKA MARIOLA K 138 1975 K 40-49 46 CZERSK BBL CZERSK 5km 0:27:22 10.96 [km/h] 12:28 [min/km] 0:01:10
435 324 LATAWIEC ANNA K 139 1969 K 40-49 47 KAMELA SAPIĄCE GAZELE Powiat Kartuski 5km 0:27:23 10.96 [km/h] 12:29 [min/km] 0:01:07
436 652 WOLSKA ALEKSANDRA K 140 1975 K 40-49 48 MOSTY 5km 0:27:28 10.92 [km/h] 12:30 [min/km] 0:01:13
437 564 SZARMACH GRZEGORZ M 297 1987 M 30-39 104 OCYPEL SZARMACH TEAM 5km 0:27:29 10.92 [km/h] 12:30 [min/km] 0:01:12
438 565 SZARMACH SYLWIA K 141 1987 K 30-39 48 OCYPEL SZARMACH TEAM 5km 0:27:30 10.91 [km/h] 12:30 [min/km] 0:01:11
439 712 PĘPIAK ANNA K 142 1972 K 40-49 49 GDAŃSK 5km 0:27:31 10.90 [km/h] 12:30 [min/km] 0:00:43
440 601 TOMASIŃSKA MONIKA K 143 1976 K 40-49 50 BANINO Powiat Kartuski 5km 0:27:32 10.90 [km/h] 12:30 [min/km] 0:01:35
441 176 HENNIG WALDEMAR M 298 1980 M 30-39 105 KĄPINO STOWARZYSZENIE ROZWOJU WSI KĄPINO 5km 0:27:34 10.88 [km/h] 12:31 [min/km] 0:00:40
442 351 MALC MAGDALENA K 144 1979 K 30-39 49 LEŻNO Powiat Kartuski 5km 0:27:34 10.88 [km/h] 12:31 [min/km] 0:01:05
443 230 KLASA ANIA K 145 2000 K 16-19 7 MŚCISZEWICE AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:27:35 10.88 [km/h] 12:31 [min/km] 0:00:35
444 177 HENNIG WALDEMAR M 299 1975 M 40-49 101 WEJHEROWO 5km 0:27:35 10.88 [km/h] 12:31 [min/km] 0:00:38
445 234 KLAWIKOWSKA MAGDALENA K 146 1977 K 40-49 51 RUMIA 5km 0:27:36 10.87 [km/h] 12:31 [min/km] 0:01:35
446 139 GOLEBIOWSKA JUSTYNA K 147 1980 K 30-39 50 REDA 5km 0:27:36 10.87 [km/h] 12:31 [min/km] 0:01:35
447 205 JEZIERSKA ANNA K 148 1984 K 30-39 51 GDAŃSK 5km 0:27:42 10.83 [km/h] 12:32 [min/km] 0:01:10
448 319 LADEMANN GABRIELA K 149 1976 K 40-49 52 BOLSZEWO RUN BABYS 5km 0:27:45 10.81 [km/h] 12:33 [min/km] 0:01:01
449 512 SKIBOWSKI ROMAN M 300 1958 M 60-69 10 LEŻNO Powiat Kartuski 5km 0:27:46 10.80 [km/h] 12:33 [min/km] 0:01:05
450 429 PARADOWSKI KRYSTIAN M 301 1978 M 40-49 102 PELPLIN 5km 0:27:50 10.78 [km/h] 12:34 [min/km] 0:01:13
451 428 PARADOWSKA IZA K 150 1984 K 30-39 52 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 5km 0:27:51 10.77 [km/h] 12:34 [min/km] 0:01:13
452 288 KRUEGER KAMILA K 151 2002 K 16-19 8 SOMONINO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY I KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:27:52 10.77 [km/h] 12:34 [min/km] 0:01:16
453 48 BIELIŃSKA JOANNA K 152 1975 K 40-49 53 KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:27:53 10.76 [km/h] 12:35 [min/km] 0:01:13
454 465 PRZYBIK DARIUSZ M 302 1967 M 50-59 21 CHWASZCZYNO O- SOWA BIGA Powiat Kartuski 5km 0:27:53 10.76 [km/h] 12:35 [min/km] 0:01:38
455 733 FLORSZCZYK KRYSTIAN M 303 1986 M 30-39 106 ROTMANKA 5km 0:27:53 10.76 [km/h] 12:35 [min/km] 0:01:35
456 550 STOLTMAN MARCIN M 304 1992 M 20-29 36 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:27:56 10.74 [km/h] 12:35 [min/km] 0:01:09
457 549 STOLTMAN DOROTA K 153 1992 K 20-29 23 STUDZIENICE ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:27:56 10.74 [km/h] 12:35 [min/km] 0:01:09
458 299 KUCHTA MALGORZATA K 154 1972 K 40-49 54 GDANSK 5km 0:27:56 10.74 [km/h] 12:35 [min/km] 0:01:14
459 598 TOŁODZIECKA AGNIESZKA K 155 1973 K 40-49 55 ŻELISTRZEWO BYLEDOMETY 5km 0:27:57 10.73 [km/h] 12:35 [min/km] 0:01:07
460 181 HINCA DOROTA K 156 1974 K 40-49 56 BANINO NOCNY KLUB ANONIMOWYCH BIEGACZY Powiat Kartuski 5km 0:28:02 10.70 [km/h] 12:36 [min/km] 0:01:21
461 106 DMITRUK MONIKA K 157 1994 K 20-29 24 GDAŃSK TREFL 5km 0:28:02 10.70 [km/h] 12:36 [min/km] 0:01:06
462 225 KISIELEWSKA TERESA K 158 1970 K 40-49 57 ELBLĄG 5km 0:28:03 10.70 [km/h] 12:37 [min/km] 0:01:03
463 270 KOT DANIEL M 305 1975 M 40-49 103 SLUPSK KOT TEAM 5km 0:28:03 10.70 [km/h] 12:37 [min/km] 0:01:09
464 302 KUKLINSKA JOANNA K 159 1981 K 30-39 53 PRZECHLEWO METROŻERCY 5km 0:28:05 10.68 [km/h] 12:37 [min/km] 0:01:33
465 606 TRĘBICKA NATALIA K 160 1998 K 20-29 25 RUMIA 5km 0:28:07 10.67 [km/h] 12:37 [min/km] 0:01:03
466 664 WYTRWAŁ TOMASZ M 306 1970 M 40-49 104 GDYNIA 5km 0:28:08 10.66 [km/h] 12:38 [min/km] 0:01:38
467 663 WYTRWAŁ BARBARA K 161 1975 K 40-49 58 GDYNIA 5km 0:28:09 10.66 [km/h] 12:38 [min/km] 0:01:37
468 458 PRAUZINSKA JOANNA K 162 1971 K 40-49 59 BANINO RUNNERSI S7 BANINO Powiat Kartuski 5km 0:28:09 10.66 [km/h] 12:38 [min/km] 0:01:12
469 449 POHLID-DODA ANNA K 163 1983 K 30-39 54 SUSZ MRA RUN MP Weterynarii 5km 0:28:10 10.65 [km/h] 12:38 [min/km] 0:01:14
470 807 KRAUZA BEATA K 164 1983 K 30-39 55 KARTUZY AKADEMIA BIEGANIA 5km 0:28:12 10.64 [km/h] 12:38 [min/km] 0:01:16
471 636 WIŚNIOWSKA KINGA K 165 1981 K 30-39 56 GDAŃSK 5km 0:28:12 10.64 [km/h] 12:38 [min/km] 0:01:33
472 391 MOSKOT MARTA K 166 1980 K 30-39 57 GDYNIA OKAS GDYNIA / AKADEMIA BIEGOWA GDYNIA Akademia Biegowa 5km 0:28:15 10.62 [km/h] 12:39 [min/km] 0:01:09
473 576 SZPONARSKI LESZEK M 307 1957 M 60-69 11 LĘBORK LĘBORSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE 5km 0:28:16 10.61 [km/h] 12:39 [min/km] 0:01:19
474 377 MIELCAREK IZABELA K 167 1986 K 30-39 58 REDA 5km 0:28:18 10.60 [km/h] 12:40 [min/km] 0:01:08
475 399 NIEŻURAWSKA EWA K 168 1975 K 40-49 60 CZERSK 5km 0:28:19 10.59 [km/h] 12:40 [min/km] 0:01:34
476 315 KWIDZIŃSKA ELWIRA K 169 1973 K 40-49 61 ŁUBIANA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA Akademia Biegowa 5km 0:28:19 10.59 [km/h] 12:40 [min/km] 0:01:14
477 226 KISIELEWSKI MAREK M 308 1969 M 40-49 105 ELBLĄG 5km 0:28:19 10.59 [km/h] 12:40 [min/km] 0:01:04
478 653 WOLSKI MAREK M 309 1973 M 40-49 106 RUMIA 5km 0:28:20 10.59 [km/h] 12:40 [min/km] 0:01:20
479 722 SZULIMA ROBERT M 310 1979 M 30-39 107 MARKUSY 5km 0:28:20 10.59 [km/h] 12:40 [min/km] 0:01:18
480 435 PĘKALSKA MONIKA K 170 1979 K 30-39 59 ELBLĄG 5km 0:28:22 10.58 [km/h] 12:40 [min/km] 0:01:08
481 619 WAŚKOWIAK AGNIESZKA K 171 1987 K 30-39 60 GDYNIA 5km 0:28:23 10.57 [km/h] 12:41 [min/km] 0:01:06
482 331 LIDER-RADŁOWSKI MAŁGORZATA K 172 1970 K 40-49 62 PUCK 5km 0:28:24 10.56 [km/h] 12:41 [min/km] 0:01:31
483 322 LANGE MAŁGORZATA K 173 1996 K 20-29 26 GOŚCICINO MAJA TEAM 5km 0:28:28 10.54 [km/h] 12:42 [min/km] 0:01:15
484 107 DOBBEK AGNIESZKA K 174 1983 K 30-39 61 WEJHEROWO MTB MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 5km 0:28:29 10.53 [km/h] 12:42 [min/km] 0:01:15
485 518 SKWARŁO DOROTA K 175 1986 K 30-39 62 GDAŃSK 5km 0:28:29 10.53 [km/h] 12:42 [min/km] 0:01:15
486 243 KŁOBUKOWSKA PATRYCJA K 176 1990 K 20-29 27 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 5km 0:28:29 10.53 [km/h] 12:42 [min/km] 0:01:33
487 802 PACZOSKA DAWID M 311 1996 M 20-29 37 WILANOWO 5km 0:28:31 10.52 [km/h] 12:42 [min/km] 0:00:33
488 736 BRYLOWSKA EWELINA K 177 2003 K 0-15 2 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:28:32 10.51 [km/h] 12:42 [min/km] 0:01:37
489 516 SKWAREK GRZEGORZ M 312 1983 M 30-39 108 SŁUPSK 0 5km 0:28:32 10.51 [km/h] 12:42 [min/km] 0:01:10
490 517 SKWAREK MONIKA K 178 1987 K 30-39 63 SŁUPSK 0 5km 0:28:34 10.50 [km/h] 12:43 [min/km] 0:01:08
491 77 BURY EWELINA K 179 1987 K 30-39 64 GDAŃSK WETERYNARIA MP Weterynarii 5km 0:28:34 10.50 [km/h] 12:43 [min/km] 0:01:05
492 283 KRAWCZAK ANNA K 180 1976 K 40-49 63 CZERSK 5km 0:28:36 10.49 [km/h] 12:43 [min/km] 0:01:31
493 643 WODZIKOWSKA ANNA K 181 1985 K 30-39 65 GDAŃSK 5km 0:28:37 10.48 [km/h] 12:43 [min/km] 0:01:05
494 308 KURCZYŃSKA-KAMIŃSKA ANNA K 182 1986 K 30-39 66 POGÓRZE 5km 0:28:38 10.48 [km/h] 12:44 [min/km] 0:01:21
495 116 FILIPIAK BEATA K 183 1974 K 40-49 64 ELBLĄG JET SYSTEM ACTIVE TEAM 5km 0:28:38 10.48 [km/h] 12:44 [min/km] 0:01:07
496 88 CIECHANOWSKA ARLETA K 184 1979 K 30-39 67 KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:28:38 10.48 [km/h] 12:44 [min/km] 0:01:15
497 660 WÓJCIK DOROTA K 185 1976 K 40-49 65 MOSTY 5km 0:28:38 10.48 [km/h] 12:44 [min/km] 0:01:04
498 174 HEIN KAROL M 313 2010 M 0-15 10 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:28:38 10.48 [km/h] 12:44 [min/km] 0:01:03
499 441 PIÓRKOWSKA AGNIESZKA K 186 1978 K 40-49 66 BYDGOSZCZ BRB BYDGOSZCZ 5km 0:28:43 10.45 [km/h] 12:45 [min/km] 0:01:18
500 327 LEMAN ANDRZEJ M 314 1957 M 60-69 12 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:28:46 10.43 [km/h] 12:45 [min/km] 0:01:11
501 655 WORONIUK ANNA K 187 1974 K 40-49 67 SZTUM 5km 0:28:50 10.40 [km/h] 12:46 [min/km] 0:01:39
502 427 PANEK- KILANOWSKA NATALIA K 188 1981 K 30-39 68 BANINO Powiat Kartuski 5km 0:28:50 10.40 [km/h] 12:46 [min/km] 0:01:39
503 173 HEIN JUSTYNA K 189 1972 K 40-49 68 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:28:51 10.40 [km/h] 12:46 [min/km] 0:01:03
504 258 KONSTANTYNOWICZ ALICJA K 190 1983 K 30-39 69 GDYNIA OKAS GDYNIA / AKADEMIA BIEGOWA GDYNIA Akademia Biegowa 5km 0:28:52 10.39 [km/h] 12:46 [min/km] 0:01:08
505 362 MASZOTA BRYGIDA K 191 1983 K 30-39 70 ROZŁAZINO 5km 0:28:53 10.39 [km/h] 12:47 [min/km] 0:01:08
506 677 ZASADA JOANNA K 192 1978 K 40-49 69 MOSTY WYMIATACZE 5km 0:28:53 10.39 [km/h] 12:47 [min/km] 0:01:31
507 628 WIELGOS JOANNA K 193 1978 K 40-49 70 GDYNIA 5km 0:28:55 10.37 [km/h] 12:47 [min/km] 0:01:35
508 293 KUBACKI JACEK M 315 1966 M 50-59 22 STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:28:56 10.37 [km/h] 12:47 [min/km] 0:01:17
509 103 DEKOWSKA AGNIESZKA K 194 1980 K 30-39 71 GDAŃSK 5km 0:28:59 10.35 [km/h] 12:48 [min/km] 0:01:17
510 483 RESZCZYŃSKA MONIKA K 195 1975 K 40-49 71 GDAŃSK 5km 0:29:01 10.34 [km/h] 12:48 [min/km] 0:01:36
511 671 ZAKRZEWSKA EWA K 196 1977 K 40-49 72 GDAŃSK 5km 0:29:03 10.33 [km/h] 12:49 [min/km] 0:01:39
512 724 DAWIDOWSKA ADELA K 197 1979 K 30-39 72 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:29:03 10.33 [km/h] 12:49 [min/km] 0:01:06
513 613 UTKAŁA PAULINA K 198 1984 K 30-39 73 KARTUZY PHU GOSZ WWW.NATURALNIEZKASZUB.PL Powiat Kartuski 5km 0:29:06 10.31 [km/h] 12:49 [min/km] 0:01:33
514 424 PALKA ANNA K 199 1990 K 20-29 28 GDYNIA KONTENER FORMY 5km 0:29:08 10.30 [km/h] 12:50 [min/km] 0:01:05
515 131 GŁOWACKA ANNA K 200 1973 K 40-49 73 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 5km 0:29:11 10.28 [km/h] 12:50 [min/km] 0:01:38
516 100 DARDZYŃSKA ANNA K 201 1985 K 30-39 74 JUSZKOWO SAPIĄCE GAZELE 5km 0:29:12 10.27 [km/h] 12:50 [min/km] 0:01:17
517 97 DAMBIEC KATARZYNA K 202 1983 K 30-39 75 GDYNIA 5km 0:29:14 10.26 [km/h] 12:51 [min/km] 0:01:38
518 80 CEGOWSKI FILIP M 316 1984 M 30-39 109 RUMIA 5km 0:29:15 10.26 [km/h] 12:51 [min/km] 0:01:38
519 696 ŻUCHOWSKA ALICJA K 203 1979 K 30-39 76 GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM 5km 0:29:15 10.26 [km/h] 12:51 [min/km] 0:01:35
520 585 SZWICHTENBERG NATALIA K 204 1986 K 30-39 77 OSTRZYCE 5km 0:29:17 10.24 [km/h] 12:51 [min/km] 0:01:13
521 353 MAMCZYŃSKA JOLA K 205 1975 K 40-49 74 ELBLĄG 5km 0:29:26 10.19 [km/h] 12:53 [min/km] 0:01:05
522 277 KOWALSKA MALWINA K 206 1991 K 20-29 29 MOSTY 5km 0:29:27 10.19 [km/h] 12:53 [min/km] 0:01:32
523 645 WOELKE SYLWIA K 207 1980 K 30-39 78 SOMONINO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:29:27 10.19 [km/h] 12:53 [min/km] 0:01:17
524 548 STIEWA EMILIA K 208 1983 K 30-39 79 GDANSK 5km 0:29:30 10.17 [km/h] 12:54 [min/km] 0:01:37
525 630 WIERZBICKI JAKUB M 317 1968 M 50-59 23 MALBORK 5km 0:29:34 10.15 [km/h] 12:55 [min/km] 0:01:10
526 206 JUREWICZ ADAM M 318 1973 M 40-49 107 ELBLĄG 5km 0:29:35 10.14 [km/h] 12:55 [min/km] 0:01:32
527 207 JUREWICZ SYLWIA K 209 1975 K 40-49 75 ELBLĄG 5km 0:29:35 10.14 [km/h] 12:55 [min/km] 0:01:32
528 198 JANTOWSKA MAGORZATA K 210 1969 K 40-49 76 REDA MOTYWATORNIA TEAM 5km 0:29:39 10.12 [km/h] 12:56 [min/km] 0:01:13
529 597 TEMPLIN TOMASZ M 319 1980 M 30-39 110 CHOJNICE 5km 0:29:39 10.12 [km/h] 12:56 [min/km] 0:01:12
530 521 SMOLIŃSKA EDYTA K 211 1980 K 30-39 80 GŁOBINO SMOLIŃSCY TEAM 5km 0:29:40 10.11 [km/h] 12:56 [min/km] 0:01:35
531 70 BUCZEK BARTŁOMIEJ M 320 1972 M 40-49 108 KIEŁPINO SKM PKP TRÓJMIASTO Powiat Kartuski 5km 0:29:41 10.11 [km/h] 12:56 [min/km] 0:01:17
532 337 LIS TOMASZ M 321 1968 M 50-59 24 GDAŃSK 5km 0:29:42 10.10 [km/h] 12:56 [min/km] 0:01:16
533 71 BUJARSKA JUSTYNA K 212 1974 K 40-49 77 SOMONINO FORMA KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:29:42 10.10 [km/h] 12:56 [min/km] 0:01:04
534 72 BUJARSKI MARCIN M 322 1974 M 40-49 109 SOMONINO FORMA KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:29:42 10.10 [km/h] 12:56 [min/km] 0:01:04
535 707 NOWICKI TOMASZ M 323 1974 M 40-49 110 PRZECHLEWO 0 5km 0:29:43 10.10 [km/h] 12:57 [min/km] 0:01:35
536 705 NOWICKA EMILIA K 213 2003 K 0-15 3 PRZECHLEWO 0 5km 0:29:44 10.09 [km/h] 12:57 [min/km] 0:01:33
537 666 ZACHARY ALEKSANDRA K 214 1980 K 30-39 81 RUMIA DALEKO JESZCZE 5km 0:29:50 10.06 [km/h] 12:58 [min/km] 0:01:11
538 271 KOTŁOWSKA MARLENA K 215 1978 K 40-49 78 KWIDZYN 5km 0:29:52 10.04 [km/h] 12:58 [min/km] 0:01:36
539 406 NOWICKA TATIANA K 216 1974 K 40-49 79 ŚWIECIE 5km 0:29:53 10.04 [km/h] 12:59 [min/km] 0:01:08
540 190 JAGMIN IZABELA K 217 1983 K 30-39 82 MOSTY WYMIATACZE 5km 0:29:54 10.03 [km/h] 12:59 [min/km] 0:01:20
541 603 TREDER EWA K 218 1980 K 30-39 83 GRZYBNO Powiat Kartuski 5km 0:29:55 10.03 [km/h] 12:59 [min/km] 0:01:14
542 111 DREWA ROLAND M 324 1991 M 20-29 38 KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:30:08 9.96 [km/h] 12:02 [min/km] 0:00:00
543 426 PANEK ANETA K 219 1975 K 40-49 80 GDYNIA 5km 0:30:09 9.95 [km/h] 12:02 [min/km] 0:01:15
544 650 WOLNY MAŁGORZATA K 220 1982 K 30-39 84 ROTMANKA 5km 0:30:14 9.92 [km/h] 12:03 [min/km] 0:01:41
545 204 JAZDZEWSKI / NEUMANN BARTŁOMIEJ M 325 1997 M 20-29 39 KIELPINO Powiat Kartuski 5km 0:30:14 9.92 [km/h] 12:03 [min/km] 0:01:42
546 553 STRZELCZYK MAŁGORZATA K 221 1962 K 50-59 9 GDAŃSK 5km 0:30:22 9.88 [km/h] 12:04 [min/km] 0:01:16
547 524 SOKOŁOWSKA AGNIESZKA K 222 1979 K 30-39 85 GDYNIA DALEKO JESZCZE 5km 0:30:23 9.87 [km/h] 12:05 [min/km] 0:00:39
548 244 KŁOSOWSKA MARTA K 223 1989 K 20-29 30 GDAŃSK 5km 0:30:24 9.87 [km/h] 12:05 [min/km] 0:01:31
549 717 SZULIMA MAGDALENA K 224 1978 K 40-49 81 MARKUSY 5km 0:30:30 9.84 [km/h] 12:06 [min/km] 0:01:17
550 416 OSTAPCZUK KAMIL M 326 1976 M 40-49 111 GDYNIA IREK I RAK. MARATON O ŻYCIE 5km 0:30:33 9.82 [km/h] 12:07 [min/km] 0:01:41
551 369 MATYSKIEL ANITA K 225 1974 K 40-49 82 GDAŃSK IREK I RAK - MARATON O ŻYCIE 5km 0:30:34 9.81 [km/h] 12:07 [min/km] 0:01:40
552 417 OSTAPCZUK MONIKA K 226 1980 K 30-39 86 GDYNIA IREK I RAK. MARATON O ŻYCIE 5km 0:30:34 9.81 [km/h] 12:07 [min/km] 0:01:40
553 358 MARCZAK MAREK M 327 1970 M 40-49 112 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 5km 0:30:34 9.81 [km/h] 12:07 [min/km] 0:01:20
554 359 MARCZAK RENATA K 227 1975 K 40-49 83 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 5km 0:30:34 9.81 [km/h] 12:07 [min/km] 0:01:19
555 457 PRANCZKE LESZEK M 328 1968 M 50-59 25 KĘBŁOWO MTB MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 5km 0:30:38 9.79 [km/h] 12:08 [min/km] 0:01:39
556 506 SĘPIŃSKI MARCIN M 329 1977 M 40-49 113 GDYNIA NAVIGATOR 5km 0:30:41 9.78 [km/h] 12:08 [min/km] 0:01:18
557 505 SĘPIŃSKA AGNIESZKA K 228 1979 K 30-39 87 GDYNIA 5km 0:30:42 9.77 [km/h] 12:08 [min/km] 0:01:17
558 30 KRAUSE WIOLETA K 229 1985 K 30-39 88 ŻUKOWO Powiat Kartuski 5km 0:30:44 9.76 [km/h] 12:09 [min/km] 0:01:43
559 20 LEWANDOWSKA NATALIA K 230 1978 K 40-49 84 KARTUZY ROWEROWE KASZUBY Powiat Kartuski 5km 0:30:45 9.76 [km/h] 12:09 [min/km] 0:01:42
560 202 JAZDZEWSKA ANNA K 231 1978 K 40-49 85 KIELPINO ROWEROWE KASZUBY Powiat Kartuski 5km 0:30:46 9.75 [km/h] 12:09 [min/km] 0:01:41
561 59 BOGULSKA AGNIESZKA K 232 1989 K 20-29 31 ZBLEWO KB SOKÓŁ ZBLEWO 5km 0:30:46 9.75 [km/h] 12:09 [min/km] 0:01:40
562 36 ANDRZEJEWSKA MAGDALENA K 233 1976 K 40-49 86 RUMIA DALEKO JESZCZE 5km 0:30:48 9.74 [km/h] 12:10 [min/km] 0:01:33
563 566 SZATKOWSKA KAMILA K 234 1980 K 30-39 89 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 5km 0:30:51 9.72 [km/h] 12:10 [min/km] 0:01:40
564 110 DREWA BARBARA K 235 1971 K 40-49 87 KIEŁPINO PB GÓRSKI Powiat Kartuski 5km 0:30:51 9.72 [km/h] 12:10 [min/km] 0:01:11
565 120 FORMELA KATARZYNA K 236 1985 K 30-39 90 MARSZEWSKA GÓRA 5km 0:30:52 9.72 [km/h] 12:10 [min/km] 0:01:38
566 480 RAWSKA ALEKSANDRA K 237 1974 K 40-49 88 RUMIA WYMIATACZE 5km 0:31:00 9.68 [km/h] 12:12 [min/km] 0:01:39
567 544 STENCEL HANNA K 238 1977 K 40-49 89 WEJHEROWO 5km 0:31:01 9.67 [km/h] 12:12 [min/km] 0:01:39
568 556 STYŚ MONIKA K 239 1987 K 30-39 91 PELPLIN 5km 0:31:07 9.64 [km/h] 12:13 [min/km] 0:01:01
569 419 OWCZAREK KAROLINA K 240 2004 K 0-15 4 KOSAKOWO GIMNAZJUM NR 13 GDYNIA 5km 0:31:08 9.64 [km/h] 12:14 [min/km] 0:00:40
570 721 WALASZKOWSKA MAGDALENA K 241 1982 K 30-39 92 BORCZ Powiat Kartuski 5km 0:31:11 9.62 [km/h] 12:14 [min/km] 0:01:06
571 402 NOWAK AURELIA K 242 1981 K 30-39 93 ŁAPINO 5km 0:31:14 9.61 [km/h] 12:15 [min/km] 0:01:19
572 45 BEBKIEWICZ IZABELA K 243 1981 K 30-39 94 GDYNIA OKAS GDYNIA / AKADEMIA BIEGOWA GDYNIA Akademia Biegowa 5km 0:31:15 9.60 [km/h] 12:15 [min/km] 0:01:09
573 662 WYDROWSKA RENATA K 244 1979 K 30-39 95 MIRACHOWO MP Weterynarii Powiat Kartuski 5km 0:31:23 9.56 [km/h] 12:17 [min/km] 0:00:00
574 208 KACZMAREK SYLWIA K 245 1973 K 40-49 90 GDAŃSK 5km 0:31:24 9.55 [km/h] 12:17 [min/km] 0:01:18
575 149 GRABOWSKA SYLWIA K 246 1972 K 40-49 91 GRUDZIĄDZ 5km 0:31:24 9.55 [km/h] 12:17 [min/km] 0:01:11
576 735 BRYLOWSKI ZBGNIEW M 330 1969 M 40-49 114 KIEŁPINO OKRĘGOWA STACJA KONTORLI POJAZDÓW Powiat Kartuski 5km 0:31:25 9.55 [km/h] 12:17 [min/km] 0:01:39
577 654 WOŁOSZYK IZABELA K 247 1966 K 50-59 10 WEJHEROWO MOTYWATORNIA TEAM WEJHEROWO 5km 0:31:26 9.54 [km/h] 12:17 [min/km] 0:01:38
578 570 SZEMIOT EWA K 248 1974 K 40-49 92 MOSTY WYMIATACZE 5km 0:31:27 9.54 [km/h] 12:17 [min/km] 0:01:20
579 415 OSSOWSKI WALDEMAR M 331 1970 M 40-49 115 ŻUKOWO Powiat Kartuski 5km 0:31:27 9.54 [km/h] 12:17 [min/km] 0:01:36
580 95 CZOSKA ANETTA K 249 1977 K 40-49 93 GDYNIA 5km 0:31:32 9.51 [km/h] 12:18 [min/km] 0:00:07
581 240 KLEIN ALEKSANDRA K 250 2000 K 16-19 9 KĄPINO 5km 0:31:40 9.47 [km/h] 12:20 [min/km] 0:01:06
582 168 GRZONKA ADAM M 332 1975 M 40-49 116 KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:31:41 9.47 [km/h] 12:20 [min/km] 0:00:00
583 519 SKWARŁO PAWEŁ M 333 1986 M 30-39 111 GDAŃSK 5km 0:31:45 9.45 [km/h] 12:21 [min/km] 0:01:15
584 66 BRZEZIŃSKI RAFAŁ M 334 1985 M 30-39 112 PRZECHLEWO TRIPAKA PRZECHLEWO 5km 0:31:50 9.42 [km/h] 12:22 [min/km] 0:00:42
585 713 MILEWSKI MICHAŁ M 335 1993 M 20-29 40 POJEZIERZE 0 5km 0:31:55 9.40 [km/h] 12:23 [min/km] 0:00:31
586 627 WIECZOREK PAULINA K 251 1988 K 30-39 96 KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:32:00 9.38 [km/h] 12:24 [min/km] 0:01:35
587 309 KURKOWSKI MATEUSZ M 336 1985 M 30-39 113 OSIEK NAD WISŁĄ BRACIA BIEGAJĄ 5km 0:32:01 9.37 [km/h] 12:24 [min/km] 0:01:20
588 726 KARPIŃSKI JAN M 337 1984 M 30-39 114 GDANSK 5km 0:32:02 9.37 [km/h] 12:24 [min/km] 0:01:07
589 581 SZRYWER IZABELA K 252 1994 K 20-29 32 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:32:04 9.36 [km/h] 12:25 [min/km] 0:01:02
590 502 SARNOWSKA ALEKSANDRA K 253 1979 K 30-39 97 GDYNIA KONTENER FORMY 5km 0:32:04 9.36 [km/h] 12:25 [min/km] 0:01:05
591 621 WAŚKOWIAK WOJCIECH M 338 1983 M 30-39 115 GDYNIA SZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPY 5km 0:32:05 9.35 [km/h] 12:25 [min/km] 0:01:06
592 439 PIOTROWICZ-GNYP SYLWIA K 254 1977 K 40-49 94 RÓŻYNY RÓNŻYNY 5km 0:32:10 9.33 [km/h] 12:26 [min/km] 0:01:38
593 460 PROKOP ALEKSANDRA K 255 2000 K 16-19 10 ELBLĄG PROKOPKI 5km 0:32:13 9.31 [km/h] 12:27 [min/km] 0:01:37
594 203 JAZDZEWSKA BARBARA K 256 1983 K 30-39 98 KIELPINO Powiat Kartuski 5km 0:32:15 9.30 [km/h] 12:27 [min/km] 0:01:41
595 193 JANKOWSKA SYLWIA K 257 1979 K 30-39 99 GDAŃSK 5km 0:32:22 9.27 [km/h] 12:28 [min/km] 0:01:35
596 423 PADIAS PAWEŁ M 339 1956 M 60-69 13 GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM 5km 0:32:29 9.24 [km/h] 12:30 [min/km] 0:01:15
597 266 KOSMOWSKA-PADIAS BARBARA K 258 1960 K 50-59 11 GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM 5km 0:32:30 9.23 [km/h] 12:30 [min/km] 0:01:14
598 464 PRUSAK MAGDA K 259 1981 K 30-39 100 GDAŃSK 5km 0:32:32 9.22 [km/h] 12:30 [min/km] 0:01:39
599 718 ZABROCKA ANNA K 260 1983 K 30-39 101 LIPUSZ Powiat Kartuski 5km 0:32:36 9.20 [km/h] 12:31 [min/km] 0:01:15
600 470 PUZDROWSKA MARTYNA K 261 2002 K 16-19 11 BUKOWINA 5km 0:32:37 9.20 [km/h] 12:31 [min/km] 0:01:31
601 296 KUCHARSKA JADZIA K 262 2006 K 0-15 5 GDYNIA 5km 0:32:40 9.18 [km/h] 12:32 [min/km] 0:01:22
602 34 ADAMCZYK EDYTA K 263 1980 K 30-39 102 WŁADYSŁAWOWO 5km 0:32:47 9.15 [km/h] 12:33 [min/km] 0:01:08
603 615 WASIELEWSKA ALEKSANDRA K 264 1979 K 30-39 103 SIEMIROWICE 5km 0:32:49 9.14 [km/h] 12:34 [min/km] 0:01:19
604 135 GODLEWSKI MAREK M 340 1985 M 30-39 116 MALBORK 5km 0:32:57 9.10 [km/h] 12:35 [min/km] 0:01:10
605 52 BIESZKE IZABELA K 265 1983 K 30-39 104 MOSTY WYMIATACZE/ FIT MATKA WYMIATACZKA 5km 0:33:01 9.09 [km/h] 12:36 [min/km] 0:01:40
606 381 MIKICIUK - SŁOMA IZABELA K 266 1980 K 30-39 105 RUMIA BALTIC SEALS 5km 0:33:02 9.08 [km/h] 12:36 [min/km] 0:01:38
607 294 KUBAWSKA AGNIESZKA K 267 1982 K 30-39 106 ŁEBCZ WYMIATACZE 5km 0:33:03 9.08 [km/h] 12:37 [min/km] 0:01:39
608 96 CZURYLIK MIROSŁAWA K 268 1968 K 50-59 12 GDAŃSK 5km 0:33:09 9.05 [km/h] 12:38 [min/km] 0:01:32
609 348 MAJEWSKA AGNIESZKA K 269 1980 K 30-39 107 ELBLĄG 5km 0:33:22 8.99 [km/h] 12:40 [min/km] 0:01:37
610 685 ZIEŃCZUK PIOTR M 341 1976 M 40-49 117 GDAŃSK GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE NIE MARNUJ TLENU 5km 0:33:22 8.99 [km/h] 12:40 [min/km] 0:01:16
611 142 GOŁĘBIOWSKA AGATA K 270 1992 K 20-29 33 GDYNIA 5km 0:33:22 8.99 [km/h] 12:40 [min/km] 0:01:37
612 372 MENDALKA ADRIANNA K 271 1995 K 20-29 34 ELBLĄG AZS PWSZ W ELBLĄGU 5km 0:33:32 8.95 [km/h] 12:42 [min/km] 0:01:39
613 562 SZADKOWSKA ANNA K 272 1976 K 40-49 95 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:33:33 8.94 [km/h] 12:43 [min/km] 0:01:36
614 273 KOWALAK KATARZYNA K 273 1986 K 30-39 108 KARTUZY FORMA FITNESS CLUB Powiat Kartuski 5km 0:33:44 8.89 [km/h] 12:45 [min/km] 0:01:38
615 262 KOSECKA ALEKSANDRA K 274 1989 K 20-29 35 KWIDZYN MP Weterynarii 5km 0:33:46 8.88 [km/h] 12:45 [min/km] 0:01:22
616 312 KUTNIEWSKA MARIA K 275 1958 K 60+ 3 ŻUKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM Powiat Kartuski 5km 0:33:57 8.84 [km/h] 12:47 [min/km] 0:01:33
617 688 ZUBEK ANIA K 276 1978 K 40-49 96 GDAŃSK 5km 0:34:06 8.80 [km/h] 12:49 [min/km] 0:01:39
618 64 BRUCHMANN AGNIESZKA K 277 1990 K 20-29 36 REDA RUNEDA 5km 0:34:08 8.79 [km/h] 12:50 [min/km] 0:01:32
619 500 SALUK IZABELA K 278 1981 K 30-39 109 JUSZKOWO SAPIĄCE GAZELE 5km 0:34:23 8.73 [km/h] 12:53 [min/km] 0:01:35
620 609 TYSARCZYK MONIKA K 279 1990 K 20-29 37 ŁAPINO 5km 0:34:24 8.72 [km/h] 12:53 [min/km] 0:01:40
621 55 BINKOWSKA-BÓJCZUK AGNIESZKA K 280 1978 K 40-49 97 GDAŃSK SAPIĄCE GAZELE 5km 0:34:25 8.72 [km/h] 12:53 [min/km] 0:01:34
622 165 GRZEBSKA EWA K 281 1960 K 50-59 13 MŁAWA G&G 5km 0:34:25 8.72 [km/h] 12:53 [min/km] 0:01:08
623 141 GOŁĘBIOWSKA MONIKA K 282 1992 K 20-29 38 GDYNIA 5km 0:34:58 8.58 [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
624 451 POLEJOWSKA MAŁGORZATA K 283 1987 K 30-39 110 LĘBORK 5km 0:35:01 8.57 [km/h] 12:00 [min/km] 0:01:34
625 438 PILECKA AGNIESZKA K 284 1989 K 20-29 39 GDAŃSK AGAPILECKA.PL 5km 0:35:01 8.57 [km/h] 12:00 [min/km] 0:01:37
626 442 PIÓR-PATYK MAŁGORZATA K 285 1982 K 30-39 111 GDYNIA 5km 0:35:02 8.56 [km/h] 12:00 [min/km] 0:01:35
627 253 KOŁACZYŃSKA MONIKA K 286 1972 K 40-49 98 POGÓRZE 5km 0:35:07 8.54 [km/h] 12:01 [min/km] 0:01:33
628 352 MALGADEY MARIOLA K 287 1973 K 40-49 99 BANINO Powiat Kartuski 5km 0:35:14 8.51 [km/h] 12:03 [min/km] 0:01:40
629 530 SOWA RENATA K 288 1973 K 40-49 100 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 5km 0:35:24 8.47 [km/h] 12:05 [min/km] 0:01:39
630 461 PROKOP ANNA K 289 1974 K 40-49 101 ELBLĄG PROKOPKI 5km 0:35:27 8.46 [km/h] 12:05 [min/km] 0:01:36
631 531 SOWA SYLWEK M 342 1976 M 40-49 118 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 5km 0:35:32 8.44 [km/h] 12:06 [min/km] 0:01:38
632 599 TOŁODZIECKA JULIA K 290 1997 K 20-29 40 GDANSK BYLEDOMETY 5km 0:35:49 8.38 [km/h] 12:10 [min/km] 0:01:07
633 587 SZYLING SZYMON M 343 1997 M 20-29 41 GDANSK BYLEDOMETY 5km 0:35:49 8.38 [km/h] 12:10 [min/km] 0:01:07
634 683 ZIELKE ZUZANNA K 291 2002 K 16-19 12 LĘBORK LĘBORK 5km 0:36:09 8.30 [km/h] 12:14 [min/km] 0:01:04
635 682 ZIELKE MARIUSZ M 344 1975 M 40-49 119 LĘBORK LĘBORK 5km 0:36:09 8.30 [km/h] 12:14 [min/km] 0:01:04
636 148 GÓRSKI ANTONI M 345 1948 M 70+ 3 LĘBORK LĘBORK 5km 0:36:30 8.22 [km/h] 12:18 [min/km] 0:00:44
637 363 MASZOTA JULIA K 292 1988 K 30-39 112 ŁÓWCZ GÓRNY 5km 0:36:44 8.17 [km/h] 12:21 [min/km] 0:01:07
638 437 PIEKARSKA JUSTYNA K 293 1990 K 20-29 41 GDYNIA 5km 0:36:51 8.14 [km/h] 12:22 [min/km] 0:01:38
639 622 WAWERKO KATARZYNA K 294 1968 K 50-59 14 BANINO SZALONY GDAŃSK BIEGA Powiat Kartuski 5km 0:36:57 8.12 [km/h] 12:23 [min/km] 0:01:40
640 255 KOŁTUN ŁUKASZ M 346 1986 M 30-39 117 SŁUPSK REZERWOWE PSY 5km 0:37:14 8.06 [km/h] 12:27 [min/km] 0:01:19
641 732 NAPIONTEK ELŻBIETA K 295 1948 K 60+ 4 BYTÓW 5km 0:37:37 7.98 [km/h] 12:31 [min/km] 0:01:36
642 728 SZCZEBLEWSKI JÓZEF M 347 1955 M 60-69 14 MANOWO 5km 0:37:53 7.92 [km/h] 12:35 [min/km] 0:01:34
643 727 NIWIŃSKI STANISŁAW M 348 1934 M 70+ 4 GDAŃSK POMORSKI KLUB WETERANOW L.A. 5km 0:38:10 7.86 [km/h] 12:38 [min/km] 0:01:37
644 143 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 296 1971 K 40-49 102 GDYNIA 5km 0:38:23 7.82 [km/h] 12:41 [min/km] 0:01:36
645 425 PAŁASZ EDMUND M 349 1947 M 70+ 5 RUMIA 5km 0:39:33 7.59 [km/h] 12:55 [min/km] 0:01:05
646 638 WITT HENRYK M 350 1949 M 60-69 15 SOPOT NORBSOFT.PL 5km 0:39:42 7.56 [km/h] 12:56 [min/km] 0:01:32
647 731 WATRUCKA JOLANTA K 297 1955 K 60+ 5 KOSZALIN ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:39:57 7.51 [km/h] 12:59 [min/km] 0:01:36
648 126 FRĄCKOWIAK BARBARA K 298 1960 K 50-59 15 NOWOGARD ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:39:57 7.51 [km/h] 12:59 [min/km] 0:01:36
- 5 SERKOWSKI WOJCIECH M - 1997 M 20-29 - DZIERŻĄŻNO GKS ŻUKOWO Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 9 KŁOS KLAUDIUSZ M - 1984 M 30-39 - SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 12 BRZESKA JAGODA K - 1984 K 30-39 - KARTUZY FORMA KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 19 GRUCHAŁA JULIA K - 2004 K 0-15 - GORĘCZYNO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 33 KOTOWSKI MARIUSZ M - 1972 M 40-49 - BYDGOSZCZ 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 35 ANDRYSKOWSKI MAREK M - 1965 M 50-59 - LĘBORK STOWARZYSZENIE 42.2 LĘBORK 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 47 BIAŁKOWSKI MARCIN M - 1977 M 40-49 - GDYNIA HOSSA TEAM 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 51 BIERNACZYK AGNIESZKA K - 1979 K 30-39 - LNISKA Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 61 BOMBAS JACEK M - 1978 M 40-49 - GRUDZIĄDZ 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 75 BURSZCZAN ELŻBIETA K - 1973 K 40-49 - SIEMIROWICE 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 82 CHODUKIEWICZ MONIKA K - 2001 K 16-19 - KWIDZYN 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 118 FORC-SZOPIŃSKA MAŁGORZATA K - 1978 K 40-49 - STAROGARD GDAŃSKI THE SZOPIN STONES RUNNING TEAM 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 125 FORMELLA SŁAWOMIR M - 1975 M 40-49 - KOŚCIERZYNA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 129 GLAZIK DARIUSZ M - 1975 M 40-49 - BYTÓW ZWOLAK TEAM 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 130 GLOWIENKE ANITA K - 1975 K 40-49 - DARZLUBIE MOTYWATORNIA TEAM 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 136 GODZIŃSKA MAGDALENA K - 1979 K 30-39 - KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 138 GOGOL MATEUSZ M - 1995 M 20-29 - KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 140 GOLEC-OKUNIEWSKA AGNIESZKA K - 1982 K 30-39 - GDYNIA GDYNSKIE DZIEWUCHY. 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 158 GRUBE BARTOSZ M - 1986 M 30-39 - GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 167 GRZEGOREK ANNA K - 1983 K 30-39 - ZBYCHOWO AMBITIOUS RUNNERS TEAM 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 171 GZIK RADOSLAW M - 1985 M 30-39 - USTKA W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 178 HINC IWONA K - 1975 K 40-49 - ŻUKOWO-BORKOWO Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 179 HINC PAWEŁ M - 1989 M 20-29 - KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 189 JABŁOŃSKI TOMASZ M - 1979 M 30-39 - BYTÓW SPOKO SŁAWNO MKS ŚWIĘC 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 196 JANKOWSKI SŁAWEK M - 1996 M 20-29 - BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 210 KALINKA BARBARA K - 1977 K 40-49 - KOŚCIERZYNA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 216 KARWEL EWELINA K - 1988 K 30-39 - GDAŃSK KONTENER FORMY 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 217 KARWOWSKA DANUTA K - 1983 K 30-39 - MOSTY 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 219 KASPRZYK KATARZYNA K - 1974 K 40-49 - GDAŃSK OSOWA BIEGA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 224 KILARSKI MATEUSZ M - 1984 M 30-39 - GDANSK 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 227 KITOWSKA ANETA K - 1984 K 30-39 - KOSY Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 228 KIWERTZ ANNA K - 1979 K 30-39 - POZNAŃ RUN VEGAN TEAM 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 235 KLAWIKOWSKI TOMASZ M - 1986 M 30-39 - GORĘCZYNO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 246 KNAUBER MARIUSZ M - 1977 M 40-49 - SIEMIROWICE 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 251 KOITALLA JAROSŁAW M - 1972 M 40-49 - OTOMIN 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 256 KONKEL ANDRZEJ M - 1977 M 40-49 - WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 259 KOPICKA ELIZA K - 1978 K 40-49 - GDAŃSK KOPIKI 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 274 KOWALCZUK LESZEK M - 1978 M 40-49 - POGÓRZE BIEGAMYRAZEM.PL 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 279 KOZIRÓG AGNIESZKA K - 1977 K 40-49 - MIEROSZYNO 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 280 KOZŁOWSKA MAŁGORZATA K - 1976 K 40-49 - GDYNIA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 281 KOŻYCZKOWSKA KORNELIA K - 1982 K 30-39 - KIEŁPINO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 282 KOŻYCZKOWSKI KRZYSZTOF M - 1980 M 30-39 - BANINO NO EXCUSES Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 292 KRZYŚKO KRZYSZTOF M - 1981 M 30-39 - BANINO RUNNERSI S7 BANINO Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 295 KUBERNA DOMINIK M - 2001 M 16-19 - KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 301 KUJOT BOŻENA K - 1982 K 30-39 - LUZINO 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 316 KWIDZIŃSKI JAKUB M - 1999 M 16-19 - ŁUBIANA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 323 LASKOWSKI GRZEGORZ M - 1962 M 50-59 - KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 326 LEGINOWSKA-KOITALLA IWONA K - 1972 K 40-49 - OTOMIN 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 330 LEWNA ADAM M - 1989 M 20-29 - GDAŃSK LIGHTBOX RUNNERS TEAM 0 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 335 LIS JUSTYNA K - 1993 K 20-29 - BORKOWO Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 336 LIS KORNELIA K - 1998 K 20-29 - BORKOWO Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 339 LUBIŃSKA MAGDALENA K - 1988 K 30-39 - PRZECHLEWO 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 341 LUBIŃSKI TOMASZ M - 1981 M 30-39 - PRZECHLEWO 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 342 LULIS ZBIGNIEW M - 1960 M 50-59 - GDAŃSK ATLAS RUNNING TEAM 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 347 MACURA ANNA K - 1981 K 30-39 - WARSZAWA MP Weterynarii 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:01:22
- 356 MARCINIAK IZABELA K - 1977 K 40-49 - BANINO RUNNERSI S7 Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 357 MARCINIAK IZABELA K - 1977 K 40-49 - BANINO RUNNERSI S7 BANINO Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 375 MICHAŁOWSKA BARBARA K - 1980 K 30-39 - PIERWOSZYNO WYMIATACZE 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 388 MŁODAWSKI RAFAŁ M - 1977 M 40-49 - SUSZ MRA RUN 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 392 MROWICKA MAŁGORZATA K - 1962 K 50-59 - RUMIA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 393 MUSZAK ŁUKASZ M - 1991 M 20-29 - BYTÓW LKB IM. BRACI PETK LĘBORK / AKADEMIA BIEGOWA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 401 NOWACKA NATALIA K - 1992 K 20-29 - KWIDZYN 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 407 NOWICKI ANDRZEJ M - 1973 M 40-49 - ŚWIECIE 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 411 OKRÓJ SZYMON M - 1988 M 30-39 - KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 433 PEEK KRYSTIAN M - 1976 M 40-49 - GDANSK BBL AWFIS GDAŃSK 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 443 PLICHTA ANETA K - 1980 K 30-39 - GORĘCZYNO Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 444 PLICHTA ANNA K - 1983 K 30-39 - KARTUZY AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 445 PLIZGA MAGDALENA K - 1986 K 30-39 - GDAŃSK 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 448 PODLEWSKI MARCIN STANISŁAW M - 1982 M 30-39 - GDAŃSK PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE GÓRSKI 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 476 RADOMSKA JOANNA K - 1984 K 30-39 - PELPLIN 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 492 ROSIN-MYSZK ANETTA K - 1981 K 30-39 - SIEMIROWICE 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 493 ROSZKOWSKI ZDZISŁAW M - 1961 M 50-59 - BORKOWO Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 498 RZYSZCZAK DAMIAN M - 1986 M 30-39 - KIELPINO Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 504 SCHALKOWSKI DAWID M - 1989 M 20-29 - STAROGARD GDAŃSKI CITY SECURITY 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 508 SIKORSKA KATARZYNA K - 1979 K 30-39 - KIEŁPINO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 509 SITARCZUK MARIUSZ M - 1982 M 30-39 - GDAŃSK JEDZIEMY DO ODCIĘCIA ;) 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 510 SITTERLEE WERONIKA K - 1989 K 20-29 - KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 542 STASZEWSKI STEFAN M - 1987 M 30-39 - GDAŃSK 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 554 STUKAN JOANNA K - 1986 K 30-39 - SOPOT 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 567 SZATKOWSKI KACPER M - 2003 M 0-15 - PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 571 SZKATULSKA KAROLINA K - 1991 K 20-29 - DARŁOWO DARŁOWSKIE CHARTY 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 572 SZKATULSKI TOMASZ M - 1988 M 30-39 - DARŁOWO DARŁOWSKIE CHARTY 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 578 SZREDER BARBARA K - 1981 K 30-39 - KARTUZY AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Powiat Kartuski Akademia Biegowa 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 579 SZREDER MARCIN M - 1980 M 30-39 - KARTUZY Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 586 SZYCA RENATA K - 1976 K 40-49 - GDYNIA ORŁOWO BYLEBYDOBIEC TEAM 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 593 ŚLASKA MAGDALENA K - 1982 K 30-39 - ŻUKOWO Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 605 TRĘBICKA JOANNA K - 1976 K 40-49 - RUMIA 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 623 WESTFAL SŁAWOMIR M - 1986 M 30-39 - KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 625 WICA JOLA K - 1975 K 40-49 - BYTÓW BYLEBYDOBIEC TEAM 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 629 WIELGOSZ KATARZYNA K - 1975 K 40-49 - GDYNIA STARE CZAPLE 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 661 WRÓBEL MICHAŁ M - 1989 M 20-29 - GRUDZIĄDZ 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 668 ZAJĄC KAROLINA K - 1992 K 20-29 - GDAŃSK 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 684 ZIEMIAŃSKA AGNIESZKA K - 1977 K 40-49 - GDYNIA WYMIATACZE 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 689 ZUBEK TOMASZ M - 1976 M 40-49 - GDAŃSK 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 691 ZYBOROWICZ BARTŁOMIEJ M - 1998 M 20-29 - DUBENINKI ZYBITHERUNNER.PL 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 694 ŻOŁNOWSKI GRZEGORZ M - 1967 M 50-59 - KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 695 ŻOŁNOWSKI OSKAR M - 2000 M 16-19 - KIEŁPINO Powiat Kartuski 5km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ