Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jelińska Klaudia | Miszewo | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | SP Miszewo | |
2 | Stańczak Nina | Kiełpino | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | ||
3 | Kosicka Zofia | Słupsk | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | AML Słupsk | |
4 | Bielińska Antonina | Kartuzy | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | ||
5 | Brosze Zuzanna | Pelplin | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | ||
6 | Drewa Zuzanna | Kartuzy | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | ||
7 | Manikowska Natalia | Borzytuchom | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | SP Borzytuchom | |
8 | Depczynska Nikola | Chwaszczyno | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | ||
9 | Krawczyńska Zofia Krawczyńska | Dzierżążno | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | naelektryzowani | |
10 | Pikarska Oliwia | Smołdzino | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | SP Przodkowo | |
11 | Bieszka Kornelia | Somonino | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | ||
12 | Brzeska Julia | Kartuzy | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | Bat Kartuzy | |
13 | Kozłowska Aleksandra | Elbląg | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | IKS ATAK ELBLĄG | |
14 | Dekowska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | ||
15 | Słomion Julia | Borkowo | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | Belta Team Gdańsk | |
16 | Gulcz Barbara | Banino | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | SP BANINO | |
17 | Kowalczyk Julia | Lębork | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | sp 8 Lębork | |
18 | Kęsik Natalka | Słupsk | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | Świat Płytek u Kryspina | |
19 | Troka Julita | Skorzewo | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
20 | Lubecka Wiktoria | Skorzewo | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
21 | Konkel Dominika | Borzestowo | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | Sp nr 2 im.m.kopernika Kartuzy | |
22 | Kulaszewicz Amelia | Kartuzy | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) DZIEWCZYNKI | SP 5 Kartuzy | |
23 | Łada Nikodem | Nowe Polaszki | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | SP 6 Kościerzyna | |
24 | Wantoch - Rekowski Tomasz | Nowe Polaszki | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | SP Stare Polaszki | |
25 | Szymichowski Nikodem | Kielpino | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | ||
26 | Regliński Oskar | Borucino | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | ||
27 | Cała Dawid | Bytów | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | Świat Płytek u Kryspina | |
28 | Jasiulewicz Sebastian | ELBLĄG | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | Sp.nr.6 ELBLĄG | |
29 | Makurat Dominik | Skorzewo | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
30 | Dułak Konrad | Skorzewo | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
31 | Maszota Przemysław | Rozłazino | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | ||
32 | Syldatk Karol | Lębork | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | ||
33 | Kankowski Kordian | Luzino | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | ||
34 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | Sp.48 Gdańsk | |
35 | Sawirski Jakub | Gdynia | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | Sp 43 Gdynia | |
36 | Kreft Robert | Kiełpino | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | ||
37 | Gurzęda Kacper | Rumia | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | ||
38 | Klas Maksymilian | Luzino | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | ||
39 | Kosicki Kajetan | Słupsk | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | AML Słupsk | |
40 | Nieżurawski Hubert | Czersk | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | ||
41 | Manikowski Miłosz | Borzytuchom | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | SP Borzytuchom | |
42 | Czaja Filip | Kiełpino | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | ||
43 | Karwowski Tymoteusz | Mosty | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | ||
44 | Czerwiński WIKTOR | Piastoszyn | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | Szkoła podstawowa Żalno | |
45 | ŻOŁĄDŹ TOMASZ | KIEŁPINO | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | Szkoła podstawowa w Kiełpinie | |
46 | Paradowski Xavier | Pelplin | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | Zkiw Kulice | |
47 | JOŃCZYK PATRYK | GDYNIA | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 W GDYNI | |
48 | Jagłowski Tymon | Kiełpino | Polska | Bieg Urwisa (2007-2006) CHŁOPCY | ||
49 | Bebkiewicz Sara | Gdynia | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | OKAS Gdynia | |
50 | Jelińska Zofia | Miszewo | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | SP Miszewo | |
51 | Szmaglińska Lena | Kwidzyn | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | ||
52 | Rombel Dagmara | Braniewo | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | MOS ZATOKA | |
53 | Wasielewska Antonina | Siemirowice | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | Szkoła Podstawowa im. Lotników Morskich | |
54 | Jabłońska Martyna | SŁAWNO | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | MKS Święc Sławno | |
55 | Zachary Paulina | Rumia | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | Daleko Jeszcze | |
56 | MADEJA Wiktoria | KIEŁPINO | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | ||
57 | Trella Iga | Mrzezino | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | ||
58 | Jarzębińska Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | Pozytywna Szkoła Podstawowa | |
59 | Plichta Agata | Goręczyno | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | SP Goręczyno | |
60 | Kotłowska Emilia | Kwidzyn | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | ||
61 | Stiewa Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | ||
62 | Rembalska Zofia | Bytow | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | Świat Płytek u Kryspina | |
63 | Pobudkiewicz Zuzanna | Szczenurze | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | UKS Ekoludek Szczenurze | |
64 | Borys Sandra | Kiełpino | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | Dan-Dach Pokrycia Dachowe | |
65 | Kucharska Tosia | Gdynia | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | Belta Team Gdańsk | |
66 | Gruchała Marta | Kiełpino | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | ||
67 | Godzińska Aurelia | Kiełpino | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | ||
68 | Wylęgły Kinga | Lipinki Szlacheckie | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | PSP Jabłowo. | |
69 | Went Eliza | Kiełpino | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | ||
70 | Szczepańska Matylda | Borcz | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | UKS Europejczyk Gdańsk | |
71 | Huścio Marika | Gdańsk | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | ||
72 | Teska PATRYCJA | Gdynia | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | SGA Gdynia | |
73 | Kryszewska Michalina | Kiełpino | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | Szkoła podstawowa w Kiełpinie | |
74 | Brzeska Nikola | Kiełpino | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | Bat Kartuzy | |
75 | Kożyczkowska Ines | Kielpino | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | ||
76 | Walentynowicz Lena | Pruszcz gdański | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | Pruszcz Biega | |
77 | Maćkowska Nikola | Sławki | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | ||
78 | Ptach Weronika | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
79 | LEWAŃCZYK Natalia | STĘŻYCA | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | Metrożercy | |
80 | Pouch Martyna | REda | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | UKS Ciechocino Reda | |
81 | Wydarty Anna | Gdańsk | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | elkapitano.pl | |
82 | Kalinowska Nikola | Kiełpino | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | ||
83 | Trzeciakowska Amelia | Bytów | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | Świat Płytek u Kryspina | |
84 | Złoch Julia | Sierakowice | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | ||
85 | Makurat Kornelia | Skorzewo | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
86 | Domaszk Klaudia | Skorzewo | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
87 | Wika Agata | Skorzewo | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
88 | Gosz Nikola | Kiełpino | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | ||
89 | Gosz Klaudia | Kiełpino | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | ||
90 | Wielgos Oliwia | Gdynia | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | ||
91 | Krefta Roksana | Kłosowo | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | SP Czeczewo | |
92 | Tomaszewska Amelia | Gdynia | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | Sp 40 Gdynia | |
93 | Lewandowska Sonia | Lębork | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) DZIEWCZYNKI | sp 8 Lębork | |
94 | Stenka Piotr | Grzybno | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY | SzP Grzybno | |
95 | Hołówko Tymon | Reda | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY | ||
96 | Hołówko Franciszek | Reda | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY | ||
97 | Słoma Aleksander | Rumia | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY | Baltic Seals | |
98 | Zdrojewski Maksymilian | Gdynia | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY | szkoła podstawowa nr 11 Gdynia | |
99 | Machnikowski Ksawery | Kiełpino | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY | Szkoła podstawowa w Kiełpinie | |
100 | Kryszewski Jakub | Kiełpino | Polska | Bieg Smyka (2009-2008) CHŁOPCY | Szkoła podstawowa w Kiełpinie |
Wyświetleń: 14653