TERMIN I MIEJSCE BIEGU
1. Bieg odbędzie się 5 maja 2018 (sobota) w Jeronikach/Choroszczy.
2. Start Biegu głównego nastąpi o godzinie 12:00.
3. Start będzie przy Agroturystyce Jeroniczówka, meta przy Parku Linowym.
4. Będą dwa dystane do wyboru: 5 km (jedno okrążęnie trasy) lub 10 km (dwa okrążenia trasy)
5. Start dla obu dystansów będzie wspólny
6. Będą też biegi towarzyszące dla dzieci (bez opłat, dystans ~250 m rocznik 2008 i młodsi, dystanst ~750m rocznik 2007 i starsi) Start biegów dla dzieci godz. 11:15 i 11:25. Trasy będą wewnątrz terenów Agroturystyki Jeroniczówka.


LIMIT CZASU
1. Zawodników obowiązuje limit czasu wynoszący 1,5 godziny od momentu wystrzału startera.
2. Zawodnicy, którzy po upływie wskazanego wyżej czasu nie dotrą do mety zobowiązani są do przerwania biegu i zejścia z trasy.

 

AKTUALIZACJA 02.05.

Elektroniczne zapisy już zamknęliśmy, mamy jeszcze dosłownie kilka miejsc więc jeśli ktoś chce się dopisać prosimy o e-mail na sport@choroszcz.pl Być może też będzie kilka miejsc dla biegów 5 i 10 km do zapisania się w dniu imprezy ale o tym poinformujemy w piątek po południu po ostatnim sprawdzeniu wpłat przelewowych. Dokładna informacja na o ilości wolnych miejsc pojawi się w piątek po południu.

Przy okazji zamknęły się też zapisy na biegi dziecięce ale tutaj limity nie zostały jeszcze osiągnięte. Można więc jeszcze się zapisać na biegi dziecięce wysyłając zgłoszenie na adres sport@choroszcz.pl

AKTUALIZACJA 04.05.

Na chwilę obecną nie mamy więcej medali niż jest zapisanych osób. Dzisiaj sprawdzimy jeszcze ostatni raz brakujące wpłaty poprzez zwykły przelew. Jeśli coś się zwolni to będą wolne miejsca w sobotę. Jeśli nie będzie jednak "wolnych medali", a ktoś chciałby jednak pobiec to będzie taka możliwość ale wtedy medale zamówimy i dla tych osób doślemy doślemy pocztą.  

 

 

Wyświetleń: 2604

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ