Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 OLSZEWSKA EWA GNIEWKOWO Start biegu - 15km T.G."SOKÓŁ"GNIEWKOWO
2 OLSZEWSKI RAFAŁ GNIEWKOWO Start biegu - 15km T.G."SOKÓŁ"GNIEWKOWO
3 tobolska grażyna grudziądz Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo
4 Kemuś Jarosław Doręgowice "Leśnik" Klub Biegających Leśników opłacono
5 Poczewski Jan Złotów Start biegu - 15km ANKO sport
6 Fryca Karolina Klonowo Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo
7 Kaliszewski Daniel Tryszczyn Start biegu - 15km opłacono
8 Kaliszewska Małgorzata Tryszczyn Start biegu - 15km opłacono
9 Brzezińska Marta Bydgoszcz Start biegu - 15km opłacono
10 Pawłowska Marlena Człuchów Start biegu - 15km opłacono
11 Szczęsny Tadeusz Gdańsk Start biegu - 15km opłacono
12 Wisniewska Agnieszka Bukowiec Start biegu - 15km opłacono
13 Wirkus Antonina Szczecinek Start biegu - 15km Mkl Szczecinek
14 Wirkus Łukasz Lipnica Start biegu - 15km Lkb im. Braci Petk Lębork
15 Augustyńska Iwona Warszawa Start biegu - 15km Wściekły Finisz opłacono
16 Mika Oskar Bydgoszcz Start biegu - 15km
17 Dzierliński Paweł Świecie Start biegu - 15km LUKS Serock
18 Walterski Sławomir Toruń Start biegu - 15km TORUŃ
19 Żukowska Joanna Lubiewo Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo
20 Kaczyński Daniel Starogard Gdański Start biegu - 15km Morsy Zblewo opłacono
21 Gapski Zbigniew Starogard Gd. Start biegu - 15km kkb opłacono
22 Dzięgiel Andżelika Toruń Start biegu - 15km
23 Wojtas Marek Tuchola Start biegu - 15km Tucholanka Tuchola
24 Barszczewski Sebastian Mielenko Start biegu - 15km Błękitny Patrol WWF opłacono
25 Nowosielski Piotr Sztum Start biegu - 15km LKS "ZANTYR" Sztum opłacono
26 wolny piotr bydgoszcz Start biegu - 15km Brzoza Biega opłacono
27 Łożyński Jacek Chojnice Start biegu - 15km Florian Chojnice opłacono
28 Kontny Dawid Iwiec "Leśnik" opłacono
29 Augustyńska Mirosława Charzykowy Start biegu - 15km opłacono
30 Pobłocka Katarzyna Lębork Start biegu - 15km UKS Ekonomik Maratończyk Lębork
31 Lewandowska Małgorzata Lipie Start biegu - 15km T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWO
32 Lipkowska Magdalena śliwice "Biegające Śliwice" Biegające Śliwice opłacono
33 Tadeja Jakub Toruń Start biegu - 15km AlcoStrike opłacono
34 szlyk maciej inowroclaw Start biegu - 15km SPI inowroclaw
35 Drewczyńska Adrianna Chojnice Start biegu - 15km opłacono
36 Nartowski Kamil Toruń Start biegu - 15km Dąbrowski Team
37 Sikora Artur Bydgoszcz Start biegu - 15km opłacono
38 Bąk Oskar Mąkowarsko Start biegu - 15km
39 Majewski Tomasz Unislaw Start biegu - 15km PrzeBiegli Unisław i Okolice opłacono
40 Matuła Bartłomiej Matuła Chełmno Start biegu - 15km Przebiegli Unisław opłacono
41 Kłosowski Marcin Bydgoszcz Start biegu - 15km opłacono
42 Chabros Małgorzata Świecie Start biegu - 15km opłacono
43 Ślósarek Piotr Leszek Toruń Start biegu - 15km Studio Nieruchomości Toruń opłacono
44 Roszak Zbigniew Gniewkowo Start biegu - 15km
45 Gawin Rafał kościerzyna Start biegu - 15km
46 Nowakowski Czeslaw Warszawa Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo
47 Gdaniec Anna Starogard Gdański Start biegu - 15km
48 Modrzejewska-Iwicka Aneta Sucha Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo
49 Bielec Adam Skępe Start biegu - 15km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
50 Kopacz Arkadiusz Bysław Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo
51 Kopacz Adrian Bysław Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo
52 Lenkiewicz Andrzej Bądki Start biegu - 15km opłacono
53 Kaak Henryk Raciąż Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo BiegamPoBorach
54 Szymański Krystian Złotów Start biegu - 15km NIDAS SPORTS opłacono
55 Chorąży Karolina Koszalin Start biegu - 15km LEO-TEAM opłacono
56 Pacek Dariusz Lubiewo Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo
57 Nelke Monika Bydgoszcz Start biegu - 15km opłacono
58 Kutowski Wiesław Glasgow Start biegu - 15km opłacono
59 Mięsikowski Robert Grudziądz Start biegu - 15km opłacono
60 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW JANIKOWO Start biegu - 15km DecathlonTeam Inowrocław
61 Cyron Bogumił Śliwice "Biegające Śliwice" Biegające Śliwice opłacono
62 Brac MARIAN Grudziądz Start biegu - 15km Grupa WB opłacono
63 Brac Grażyna Grudziądz Start biegu - 15km opłacono
64 Sapalska Michalina Lubiewo Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo
65 miesikowski piotr grudziadz Start biegu - 15km opłacono
66 Rompalski Jakub Tuchola Start biegu - 15km Tucholanka Tuchola opłacono
67 Adamczyk Zbigniew Zamek Bierzgłowski Start biegu - 15km KM Truchcik Łubianka
68 STRYCHALSKI TOMASZ BYDGOSZCZ Start biegu - 15km BYDGOSZCZ RUN PROJECT opłacono
69 JANIK Roman KWIDZYN Start biegu - 15km KWIDZYN BIEGA opłacono
70 Łuczak Paweł Bydgoszcz Start biegu - 15km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono
71 Kulczyk Medard Sucha Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo
72 Krzoska Krzysztof Bysław Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo
73 Perlik Grzegorz Bydgoszcz Start biegu - 15km opłacono
74 Olszewski Piotr Bydgoszcz Start biegu - 15km opłacono
75 Weiland Emila Unisław Start biegu - 15km opłacono
76 Paczkowska Patrycja Nowy Jasiniec Start biegu - 15km LUKS Serock opłacono
77 Kuta Krystyna Serock Start biegu - 15km LUKS Serock opłacono
78 Marciniak Kacper Bydgoszcz Start biegu - 15km opłacono
79 Kulczyk Medard Sucha Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo
80 Stykała Adrianna Bukowiec Start biegu - 15km opłacono
81 Stykała Magdalena Bukowiec Start biegu - 15km opłacono
82 Bernacki Piotr Gleszczonek Start biegu - 15km opłacono
83 Krzoska Dorota Brusy Start biegu - 15km opłacono
84 Miszke Kazimierz Czersk Start biegu - 15km florian chojnice opłacono
85 Bernacki Dominik Czarnowo Start biegu - 15km opłacono
86 JABŁOŃSKA MAŁGORZATA Grudziądz Start biegu - 15km DRUŻYNA SZPIKU opłacono
87 GAŁUSZKA DOROTA Grudziądz Start biegu - 15km opłacono
88 ORNOWSKI ZBIGNIEW GRUDZIĄDZ Start biegu - 15km Wtorkowy Trening opłacono
89 Tekliński Dawid Grudziądz Start biegu - 15km Wtorkowy Trening opłacono
90 Tomaszewska Mariola Świekatowo Start biegu - 15km opłacono
91 Tomaszewski Marek Świekatowo Start biegu - 15km opłacono
92 Kalinowska Anna Grudziądz Start biegu - 15km UKS Omega Gruta opłacono
93 Umiejski Sebastian Bydgoszcz Start biegu - 15km opłacono
94 Kmieciak Krzysztof Krąplewice Start biegu - 15km opłacono
95 Rudnik Jerzy Chojnice Start biegu - 15km florian chojnice opłacono
96 Grzonka Kamila Bytonia Start biegu - 15km KS Sokół Zblewo opłacono
97 Suchomska Beata Świekatowo Start biegu - 15km opłacono
98 Michna Justyna Świecie Start biegu - 15km opłacono
99 Redzimski Piotr Gdańsk Start biegu - 15km MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono
100 Brac-Walczyk Małgorzata Grudziądz Start 70+ lub osoby niepełnosprawne bądż zamieszkałej teren gminy Lubiewo AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ


Wyświetleń: 3821

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ