Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zakrzewska Joanna Wichorowo Bieg 10 km
2 Szarszewski Tymoteusz Nowe Pieścirogi Bieg Przedszkolaka 200m
3 Zawadzka Agnieszka Ciechanów Bieg 3 km
4 Grzegorczyk Aneta Stare Babice Marsz NW 6km
5 Grzegorczyk Maciej Stare Babice Bieg 10 km
6 Bujańczyk Arkadiusz Warszawa Bieg 3 km
7 Gaworecka Aldona Anielin Bieg 10 km
8 Rabantek Edwin Nowe Miasto Bieg 10 km
9 Maciejczyk Marcin Warszawa Bieg 10 km
10 Rosińska Agnieszka Ząbki Marsz NW 6km
11 Maciejczyk Marta Warszawa Bieg 10 km
12 Maciejczyk Michał Warszawa Bieg Przedszkolaka 200m
13 Maciejczyk Małgorzata Warszawa Bieg Przedszkolaka 200m
14 Kicek Zdzisław Baboszewo Bieg 10 km
15 Kicek Lidia Baboszewo Bieg 3 km
16 Kicek Aleksandra Baboszewo Bieg 3 km
17 Kicek Tomasz Baboszewo Bieg szkolny 350m
18 Gut Beata Unieck Bieg 3 km
19 Kociński Adrian Płońsk Bieg 10 km
20 Kania Lukasz Plonsk Bieg 10 km
21 Kamiński Michał Warszawa Bieg szkolny 350m
22 Bajorek Jacek Wyszków Bieg 3 km
23 Kopeć Katarzyna Ciechanów Bieg 10 km
24 Brzezińska Justyna Bieniew Bieg 3 km
25 BANIAK OLA STRZEMBOWO Bieg Przedszkolaka 200m
26 Kopeć Krzysztof Ciechanów Bieg 10 km
27 Adamkiewicz Małgorzata Sochaczew Bieg 3 km
28 Cegiełka Maria Nacpolsk Marsz NW 6km
29 Jaszczur Jadwiga Płońsk Bieg 3 km
30 Jaszczur Grzegorz Płońsk Bieg 3 km
31 Czerczak Andrzej Warszawa Bieg 10 km
32 Talantbek kyzy Aikanysh Warszawa Bieg 10 km
33 Gocejna Sławomir Płońsk Marsz NW 6km
34 Żochowski Robert Płońsk Bieg 3 km
35 Ciarka Renata Płońsk Bieg 3 km
36 LESZCZYŃSKI LECH Przasnysz Marsz NW 6km
37 Kiljańska Grażyna Przasnysz Marsz NW 6km
38 Grzelak Robert Zdziarka Bieg 10 km
39 Maraszek Maciej Płońsk Bieg szkolny 350m
40 Ners Michał Cekanowo Bieg 10 km
41 Boniewski Lech Glinojeck Bieg 10 km
42 Szymański Szymon Płońsk Bieg 10 km
43 POŁEĆ ANDRZEJ SOCHACZEW Bieg 10 km
44 POŁEĆ ŁUKASZ SOCHACZEW Bieg 3 km
45 Sokołowski Maciej Skwary Bieg 10 km
46 Gorząch Zbigniew Ciechanów Bieg 10 km
47 Bujańczyk Małgorzata Warszawa Bieg 3 km
48 Bujańczyk Kacper Warszawa Bieg szkolny 350m
49 Bujańczyk Kamila Warszawa Bieg Przedszkolaka 200m
50 Kowalska Magdalena Przemkowo Bieg 3 km
51 Gortat Igor Glinojeck Bieg 10 km
52 Mariańska Katarzyna Naruszewo Bieg 10 km
53 Zawadzki Stanisław Ciechanów Bieg 10 km
54 Szarszewski Stanisław Nowe Pieścirogi Bieg Przedszkolaka 200m
55 Kielkiewicz Zbyszek Glinojeck Bieg 10 km
56 Kaczmarski Patryk Płońsk Bieg 10 km
57 Anowski Adrian Drochowo Bieg 10 km
58 Mańkowska Aneta Płock Bieg 10 km Active Runners Płock
59 Cyparski Marcin Płock Bieg 3 km Active Runners Płock
60 Zaborowski Łukasz Płocj Bieg 3 km Active Runners Płock
61 Degner Damian Płock Bieg 10 km Active Runners Płock
62 Szymańska Paula Górki gm Gąbin Bieg 10 km Active Runners Płock
63 Szymański Artur Górki, gm. Gąbin Bieg 10 km Active Runners Płock
64 Szymański Bruno Górki gm. Gąbin Bieg szkolny 600m Active Runners Płock
65 Szymańska Nadia Górki, gm. Gąbin Bieg Przedszkolaka 200m Active Runners Płock
66 Cyparska Adrianna Płock Bieg 10 km Active Runners Płock
67 Cyparski Marcel Płock Bieg szkolny 350m Active Runners Płock
68 Łęcka Agata Wólka 8 gm.Radzanowo Bieg 10 km Active Runners Płock
69 Cyparska Amelia Płock Bieg szkolny 600m Active Runners Płock
70 Rogowicz-Szmulewicz Barbara Płock Bieg 10 km Active Runners Płock
71 draganiak marta zarębin Bieg 10 km arising angels
72 Turalska Aneta Sierpc Bieg 10 km Biegaj z Dymkiem
73 RADOMSKI Marcin Płock Marsz NW 6km Biegam W Sfetsze
74 Gredke Robert Płońsk Bieg 10 km BieganieMoje40Plus
75 Isasi Gorka Bilbao Bieg 10 km Bilbao
76 Perchaluk Magdalena Warszawa Bieg 10 km Entre.pl TEAM
77 Czechoski Tomasz Warszawa Bieg 10 km Entre.pl TEAM
78 Dołęgowski Marcin Kobyłka Bieg 3 km Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
79 Dołęgowski Jakub Kobyłka Bieg szkolny 350m Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
80 Dołęgowska Nikola Kobyłka Bieg Przedszkolaka 200m Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
81 Duchnowski Robert Wołomin Bieg 3 km Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
82 Zych Justyna WOŁOMIN Bieg 3 km Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
83 Głupczyk Tadeusz Warszawa Bieg 10 km Grupa Biegowa Parkrun Warszawa
84 Ruciński Michał Płock Bieg 3 km Junior '85
85 Jaszczur Joanna Płońsk Bieg 3 km KB IM .P.SĘKOWSKIEGO
86 Ciarka Paweł Płońsk Bieg 3 km KB IM .P.SĘKOWSKIEGO
87 Kłosiński Paweł Szymaki Bieg 10 km KB IM .P.SĘKOWSKIEGO
88 Świercz Andrzej Płońsk Bieg 10 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
89 Czeremański Rafał Płońsk Bieg 10 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
90 Szczygieł Sławomir Płońsk Bieg 10 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
91 BANIAK JACEK PŁOŃSK Bieg 10 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
92 Bugajewski Janusz PŁOŃSK Bieg 3 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
93 Bugajewska Anna Płońsk Bieg 3 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
94 Racinowski Dariusz Płońsk Bieg 10 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
95 Opałka Jan Płońsk Bieg 10 km KB im.Piotra Sękowskiego
96 Jaszczur Alicja Płońsk Bieg szkolny 350m KB im.Piotra Sękowskiego
97 Piekut Andrzej 05-101 Nowy Dwór Maz., ul. Okulickiego 6/18 Bieg 10 km KB JOGGER
98 Bany Robert Sokołówek Bieg 10 km KB Promyk Ciechanów
99 Lubińska Aneta Ciechanów Bieg 10 km KB TKKF Promyk Ciechanów
100 Wudarczyk Tomasz Władysławowo Bieg 10 km KB TKKF Promyk Ciechanów


Wyświetleń: 5108

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ