Bieg z Flagą
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szaleniec Sebastian Będzin Bieg Będzin Team
2 Kępiński Norbert Częstochowa NW
3 Szaleniec Patrycja Będzin Bieg
4 Klich Izabela Mysłowice Bieg Truchtacz Mysłowice
5 Plewińska Sylwia Świętochłowice Bieg
6 Kalisz Aneta Bytom NW
7 Socha Maciej Chorzów Bieg Koliba Progres/ Witchholds
8 Famuła Tomasz Katowice Bieg Future Processing Running Team / Tri Division Triathlon Team
9 Kwiecień Mateusz Katowice Bieg
10 Kwiecien Magdalena Katowice Bieg
11 Węgrzyn Michał Ćwiklice Bieg
12 Osuszek Andrzej Tarnowskie Góry Bieg
13 Duda Łukasz Chorzów Bieg
14 Węgrzyn Ewa Ćwiklice Bieg
15 Hajda Justyna Radzionków Bieg
16 Nowak Krystyna Czeladź NW #czeladzbiega
17 Łapińska-Turocha Izabela Niezdara NW
18 Machowiak Adam Katowice Bieg
19 Matuszewska Monika Gliwice Bieg
20 Gola Sebastian Zawiercie Bieg
21 Czyż Marcin Katowice Bieg
22 Szczupakowski Karol Katowice Bieg
23 Szczyrba Łukasz Świętochłowice Bieg Euvic
24 Niewdana Anna Katowice Bieg
25 Krajewska Paulina Katowice Bieg
26 Kuć Rafał Siemianowice Śląskie Bieg
27 Opiłek Marek Katowice Bieg
28 Opiłek Dorota Katowice Bieg
29 kawulak Kazimierz Jaworzno Bieg KB MCKiS Jaworzno
30 Mendoń Arkadiusz Katowice Bieg
31 Bartosik Ewelina Sosnowiec Bieg
32 Szendzielorz Adam Świętochłowice Bieg Akademia Tańca AS
33 Mitrenga Karolina Tarnowskie Góry Bieg
34 Grzona Krzysztof Zabrze Bieg
35 Wesołowski Adam Katowice Bieg Night Runners Śląsk
36 Domańska-Grzona SABINA zabrze Bieg
37 Pająk Marek Siemianowice Śl. Bieg
38 Sosin Stanisław Chorzów NW Stadion Śląski
39 Pawłowska-Sosin Barbara Chorzów NW Klub Stadion Sląski
40 KLUSKA KAZIMIERZ Katowice NW
41 KUBISTA ELŻBIETA Katowice Bieg
42 Bartas Agnieszka Katowice Bieg W pogoni za duchem
43 Zarzeczna Marlena Dąbrowa Górnicza NW
44 Zięba Aleksander Strzyżowice Bieg Gmina Psary
45 Kołodziej Aleksandra Tarnowskie Góry Bieg
46 Biskup Franciszek Sosnowiec Bieg
47 Dylong Aleksandra Bytom Bieg
48 BOBER ALEKSANDRA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg MK team
49 BIENIA MAJA CHORZÓW NW
50 Tamiola grazyna katowice NW
51 Korzeniowski Jacek Zabrze Bieg Opel Active Team
52 Korzeniowska Magdalena Zabrze NW
53 Górnikiewicz Agnieszka Sosnowiec Bieg
54 MÓL MATEUSZ KATOWICE Bieg IZBA RZEMIEŚLNICZA ORAZ MAŁEJ I ŚREDNIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
55 Mierzwa Agnieszka Siemianowice Śląskie Bieg
56 Bieniek Rafał Tychy Bieg RB Sport
57 Koprowska Kasia Tychy Bieg wkurw_team
58 DRABEK PRZEMYSŁAW Katowice Bieg
59 Matyszkiewicz Paweł Czeladź Bieg W Pogoni za Duchem
60 łukawska iwona katowice NW
61 Kościan Anna Mysłowice Bieg
62 Jokisz Anna Chorzów Bieg
63 Stemplowski Damian tarnowskie góry Bieg Srebrne Miasto Tarnowskie Góry
64 Hupacz Mateusz Katowice Bieg
65 Frączek Mirosław Siemianowice Śląskie Bieg KONDOR
66 Kazior Małgorzata Katowice Bieg
67 Tokarz Joanna Piekary Śląskie NW Lecymy Durś
68 Jantczak Karolina Legnica Bieg
69 Bąk Krzysztof Mysłowice Bieg
70 Grudniewski Rafał Tarnowskie Góry Bieg Goggle Pro Active Eyewear Team - z: Biegajmy w Srebrnym Mieście Tarnowskie Góry
71 Mieszczanin Joanna Ruda Śląska NW Ekipa Na Kijach
72 Tylikowska Małgorzata Czeladź NW #czeladzbiega
73 Karolczak Joanna Tarnowskie Góry Bieg Goggle Pro Active Eyewear Team - z: Biegajmy w Srebrnym Mieście Tarnowskie Góry
74 Ratajczak Dariusz Katowice Bieg
75 Sosin Sylwia Chorzów Bieg Biegnę, żeby bartek mógł biegać
76 Jastrzębska Ewa Katowice NW Truchtacz Mysłowice
77 Sosin Adam CHORZÓW Bieg Biegnę, żeby bartek mógł biegać
78 Szkarłat Anna Dąbrowa Górnicza Bieg ADS Masna
79 Saternus Iwona Katowice Bieg ADS Masna
80 macholc piotr dąbrowa górnicza Bieg
81 Dygan Jagoda Krapkowice NW
82 Adamus Damian Piekary śląskie Bieg Lecymy Durś
83 PAWERA AGNIESZKA KATOWICE NW
84 Brzdęk Anita Zawiercie Bieg Leśni Olimpijczycy
85 Zaradna - Szymańska Iwona Siemianowice Śląskie NW MK team
86 GRUSZKA BOZENA KATOWICE NW
87 Głowiak Lech Katowice Bieg
88 Zięba Janina KATOWICE Bieg
89 Sikora Joanna Tarnowskie Góry NW
90 Sikora Mariusz Tarnowskie Góry Bieg Goggle Pro Active Eyewear Team - z: Biegajmy w Srebrnym Mieście Tarnowskie Góry
91 Łyp Łukasz Katowice Bieg
92 Warska - Kubiak Monika Sosnowiec Bieg Rebellion Of Free Runners
93 Lubowiecka Barbara Katowice NW
94 Kostrzewiński Łukasz Częstochowa Bieg Rebellion Of Free Runners
95 Lubowiecki Adam Katowice NW
96 Bącol Arkadiusz Siemianowice Śląskie Bieg
97 Kaprot Dawid Kaprot Siemianowice Śląskie Bieg
98 Kiołbasa Henryk Tarnowskie Góry Bieg Lecymy Durś
99 Wochnik Beata Katowice Bieg Biegamy z Oszczepem
100 Nykiel Marlena Mysłowice Bieg


Wyświetleń: 9291

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ