Bieg z Flagą
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szaleniec Sebastian Będzin Bieg Będzin Team
2 Kępiński Norbert Częstochowa NW
3 Szaleniec Patrycja Będzin Bieg
4 Kalisz Aneta Bytom NW
5 Socha Maciej Chorzów Bieg Koliba Progres/ Witchholds
6 Famuła Tomasz Katowice Bieg Future Processing Running Team / Tri Division Triathlon Team
7 Kwiecień Mateusz Katowice Bieg
8 Kwiecien Magdalena Katowice Bieg
9 Węgrzyn Michał Ćwiklice Bieg
10 Osuszek Andrzej Tarnowskie Góry Bieg
11 Duda Łukasz Chorzów Bieg
12 Węgrzyn Ewa Ćwiklice Bieg
13 Hajda Justyna Radzionków Bieg
14 Łapińska-Turocha Izabela Niezdara NW
15 Matuszewska Monika Gliwice Bieg
16 Gola Sebastian Zawiercie Bieg
17 Opiłek Marek Katowice Bieg
18 kawulak Kazimierz Jaworzno Bieg KB MCKiS Jaworzno
19 Mendoń Arkadiusz Katowice Bieg
20 Bartosik Ewelina Sosnowiec Bieg
21 Szendzielorz Adam Świętochłowice Bieg Akademia Tańca AS
22 Mitrenga Karolina Tarnowskie Góry Bieg
23 Grzona Krzysztof Zabrze Bieg
24 Wesołowski Adam Katowice Bieg Night Runners Śląsk
25 Domańska-Grzona SABINA zabrze Bieg
26 KLUSKA KAZIMIERZ Katowice NW
27 KUBISTA ELŻBIETA Katowice Bieg
28 Bartas Agnieszka Katowice Bieg W pogoni za duchem
29 Zarzeczna Marlena Dąbrowa Górnicza NW
30 Zięba Aleksander Strzyżowice Bieg Gmina Psary
31 Biskup Franciszek Sosnowiec Bieg
32 Dylong Aleksandra Bytom Bieg
33 Tamiola grazyna katowice NW
34 Mierzwa Agnieszka Siemianowice Śląskie Bieg
35 Bieniek Rafał Tychy Bieg RB Sport
36 DRABEK PRZEMYSŁAW Katowice Bieg
37 Matyszkiewicz Paweł Czeladź Bieg W Pogoni za Duchem
38 Kościan Anna Mysłowice Bieg
39 Jokisz Anna Chorzów Bieg
40 Stemplowski Damian tarnowskie góry Bieg Srebrne Miasto Tarnowskie Góry
41 Frączek Mirosław Siemianowice Śląskie Bieg KONDOR
42 Kazior Małgorzata Katowice Bieg
43 Tokarz Joanna Piekary Śląskie NW Lecymy Durś
44 Jantczak Karolina Legnica Bieg
45 Bąk Krzysztof Mysłowice Bieg
46 Grudniewski Rafał Tarnowskie Góry Bieg Goggle Pro Active Eyewear Team - z: Biegajmy w Srebrnym Mieście Tarnowskie Góry
47 Mieszczanin Joanna Ruda Śląska NW Ekipa Na Kijach
48 Tylikowska Małgorzata Czeladź NW #czeladzbiega
49 Karolczak Joanna Tarnowskie Góry Bieg Goggle Pro Active Eyewear Team - z: Biegajmy w Srebrnym Mieście Tarnowskie Góry
50 Sosin Sylwia Chorzów Bieg Biegnę, żeby bartek mógł biegać
51 Jastrzębska Ewa Katowice NW Truchtacz Mysłowice
52 Sosin Adam CHORZÓW Bieg Biegnę, żeby bartek mógł biegać
53 Szkarłat Anna Dąbrowa Górnicza Bieg ADS Masna
54 Saternus Iwona Katowice Bieg ADS Masna
55 macholc piotr dąbrowa górnicza Bieg
56 Adamus Damian Piekary śląskie Bieg Lecymy Durś
57 PAWERA AGNIESZKA KATOWICE NW
58 Brzdęk Anita Zawiercie Bieg Leśni Olimpijczycy
59 Zaradna - Szymańska Iwona Siemianowice Śląskie NW MK team
60 Głowiak Lech Katowice Bieg
61 Zięba Janina KATOWICE Bieg
62 Sikora Joanna Tarnowskie Góry NW
63 Sikora Mariusz Tarnowskie Góry Bieg Goggle Pro Active Eyewear Team - z: Biegajmy w Srebrnym Mieście Tarnowskie Góry
64 Łyp Łukasz Katowice Bieg
65 Warska - Kubiak Monika Sosnowiec Bieg Rebellion Of Free Runners
66 Lubowiecka Barbara Katowice NW
67 Kostrzewiński Łukasz Częstochowa Bieg Rebellion Of Free Runners
68 Lubowiecki Adam Katowice NW
69 Kaprot Dawid Kaprot Siemianowice Śląskie Bieg
70 Kiołbasa Henryk Tarnowskie Góry Bieg Lecymy Durś
71 Dziwiec-Guzik Justyna Dąbrowa Górnicza Bieg
72 Lachera Bartosz Zabrze Bieg
73 Waściński Marcin Zabrze Bieg
74 Cieśla Urszula Katowice NW Truchtacz Mysłowice
75 Waścińska Kasia Zabrze Bieg
76 Lachera Bogdan Zabrze Bieg Night Runners Zabrze
77 ŁAZARZ DOROTA BYTOM Bieg BWM
78 Lachera Marysia Zabrze Bieg Night Runners Zabrze
79 Fierdonek Karolina Tychy Bieg Zołzy team
80 Bołoz Damian Jastrzębie Zdrój Bieg Wąski
81 Żokowska Sylwia Siemianowice Śląskie Bieg
82 Żokowski Tomasz Siemianowice Śląskie Bieg
83 Perlak Magdalena Katowice Bieg Kuźnia Triathlonu
84 ptaś jolanta czeladz NW Tkkf Saturn Czeladź
85 Krupa Krzysztof Siemianowice Sl. Bieg Amator
86 Kaczmarski Jacek Bytom Bieg #elzabactiveteam
87 Kaczmarska Małgorzata Zabrze Bieg #elzabactiveteam
88 Olearczuk Magdalena Bytom Bieg
89 Strzoda Katarzyna Świętochłowice Bieg Kuzyn mnie zapisał :-)
90 Olejnik Anna Świetochłowice Bieg Cross Świony
91 Antonczenko Piotr Świętochłowice Bieg Cross Świony
92 Antonczenko Ewa Świętochłowice Bieg Cross Świony
93 Dobrzyńska Aldona Żory Bieg
94 Pandzich Kamil Katowice Bieg Hanys z Eichenau
95 Wójcik Dariusz Żory Bieg Żory
96 Brom Agnieszka Świętochłowice Bieg
97 Burakowska Małgorzata Sosnowiec Bieg
98 Tatuś Sebastian Chorzów Bieg
99 Stelmaszczuk Damian Gliwice Bieg
100 Sobótka Karolina Siemianowice Śląskie Bieg Tomkatotrening.pl


Wyświetleń: 8983

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ