Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szatkowski Józef Grudziądz START Bieg 10 km Morsy z Grudziądza opłacono dotpay
2 Herzberg Przemysław Toruń START Bieg 10 km 30.00 PLN
3 Tuwalska Małgorzata Gdańsk START Bieg 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono dotpay
4 Ruchlewicz Natalia Sztum START Bieg 10 km opłacono dotpay
5 Jurczyk Wojciech Tczew START Bieg 10 km BELBAL Team 30.00 PLN
6 Olszewski Daniel Malbork START Bieg 10 km BELBAL Team 30.00 PLN
7 Nadolski Łukasz Tczew START Bieg 10 km BELBAL Team 30.00 PLN
8 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie START Bieg 10 km BELBAL Team 30.00 PLN
9 Sowański Piotr Gdańsk START Bieg 10 km BELBAL Team 30.00 PLN
10 Patelczyk Sławomir Demlin START Bieg 10 km opłacono dotpay
11 Dering Marcin Demlin START Bieg 10 km opłacono dotpay
12 Czechowski Dawid Subkowy START Bieg 10 km opłacono dotpay
13 Czechowska Dorota Subkowy START Bieg 10 km opłacono dotpay
14 Maszka Beata Osieczna START Bieg 10 km opłacono dotpay
15 Ruchlewicz Urszula Sztum START Bieg 10 km opłacono dotpay
16 Matyszewski Marcin Tczew START Bieg 10 km opłacono dotpay
17 Kotarba Krzysztof Gdańsk START Bieg 10 km FLEX RUNNERS 30.00 PLN
18 Kujawa Katarzyna Gdynia START Bieg 10 km Kurczak Team Crow opłacono dotpay
19 Gałka Grzegorz Gdańsk START Bieg 10 km opłacono dotpay
20 Niewiadomski Patryk Czarlin START Bieg 10 km Biegający Tczew opłacono dotpay
21 Miotk Marek Szklana Góra START Bieg 10 km opłacono dotpay
22 BIERNACKI SEBASTIAN GDAŃSK START Bieg 10 km opłacono dotpay
23 Popiel Ryszard Gdańsk START Bieg M70 i starsi darmowy udział
24 Kruk Grzegorz czestochowa START Bieg 10 km opłacono dotpay
25 Sowa Sylwek Elbląg START Bieg 10 km IKS ATAK ELBLĄG 30.00 PLN
26 Krawczykiewicz Agnieszka Wrocław START Bieg 10 km Spontuś Team opłacono dotpay
27 Nowicka Katarzyna Kwidzyn-Mareza START Bieg 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono dotpay
28 Majewska Agnieszka Elbląg START Bieg 10 km opłacono dotpay
29 Sowiński Patryk Tczew START Bieg 10 km Press Glass Biegamy i Wspieramy/ Reebok Run Cew Tczew opłacono dotpay
30 Lis Marcin Czarlin START Bieg 10 km opłacono dotpay
31 Rogocki Jarosław Tczew START Bieg 10 km opłacono dotpay
32 Jachym Dawid Jachym Lisewo Malborskie START Bieg 10 km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono dotpay
33 Gapski Zbigniew Starogard Gd. START Bieg 10 km zbyszekbiega opłacono dotpay
34 Grzonka Kamila Bytonia START Bieg 10 km KS Sokół Zblewo 30.00 PLN
35 Rulińska Julia Tczew START Bieg 10 km opłacono dotpay
36 Trzcińska Kamila Kwidzyn START Bieg 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono dotpay
37 Trzciński Radosław Kwidzyn START Bieg 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono dotpay
38 Kazanowski Przemek Gdynia START Bieg 10 km opłacono dotpay
39 Kazanowska Agnieszka Gdynia START Bieg 10 km FLEX RUNNERS 30.00 PLN
40 Tomaszewski Michał Gdańsk START Bieg 10 km opłacono dotpay
41 Zabrocki Łukasz Tczew START Bieg 10 km Press Glass Biegamy i Wspieramy opłacono dotpay
42 Główczewski Grzegorz Tczew START Bieg 10 km Akademia Biegowa Kiełpino opłacono dotpay
43 Klecha Gabriel Starcza START Bieg 10 km PRESS GLASS opłacono dotpay
44 Witt Grażyna Sopot START Bieg K60 i starsze MaratonyPolskie.PL TEAM darmowy udział
45 Król Romuald Tczew START Bieg 10 km opłacono dotpay
46 Strzeszyński Wojtek Tczew START Bieg 10 km Biegający Tczew/ Pamir Team opłacono dotpay
47 Mąkosa Martyna Tczew START Bieg 10 km Biegający Tczew/ Pamir Team opłacono dotpay
48 Mazur Magda Starogard Gdański START Bieg 10 km 30.00 PLN
49 Bartusz Łukasz Tczew START Bieg 10 km Kuny opłacono dotpay
50 Kowalski Maciej Tczew START Bieg 10 km Kuny opłacono dotpay
51 Zubert Marcin Rudnik Wielki START Bieg 10 km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono dotpay
52 Kruszyńska Barbara Tczew START Bieg 10 km Biegający Tczew opłacono dotpay
53 Szuba Jacek Sadlinki START Bieg 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono dotpay
54 Łuczak Justyna Tczew START Bieg 10 km opłacono dotpay
55 Hajduk Dariusz Gdańsk START Bieg 10 km opłacono dotpay
56 Jerzyk Michał Wiśliny START Bieg 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono dotpay
57 Krause-Olech Anna Gniew START Bieg 10 km tRUNsformacja Gniew opłacono dotpay
58 Połomski Jarosław Gniew START Bieg 10 km Rolls-Royce Running Team opłacono dotpay
59 Śmistek Paweł Starogard Gdański START Bieg 10 km opłacono dotpay
60 Cebula Bogdan Sztum START Bieg 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono dotpay
61 Czerwiak Robert Starogard Gdański START Bieg 10 km TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono dotpay
62 Niestrój Slawek Słowik START Bieg 10 km Press Glass Biegamy i Wspieramy opłacono dotpay
63 Majcherek Marcin Krzętów START Bieg 10 km PRESSGLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono dotpay
64 Majcherek Bartosz Krzętów START Bieg 10 km Press Glass Biegamy i Wspieramy opłacono dotpay
65 Chmarzyński Jerzy Nowe Krąplewice START Bieg 10 km Luks Serock opłacono dotpay
66 Maciejewski Michał Poczesna START Bieg 10 km Press Glass Biegamy i Wspieramy opłacono dotpay
67 Śliwińska Ewelina Tczew START Bieg 10 km opłacono dotpay
68 Sowa Renata Elbląg START Bieg 10 km IKS ATAK ELBLĄG 30.00 PLN
69 Wierzyński Marcin Śliwice START Bieg 10 km opłacono dotpay
70 Siwczak Mariusz Sobowidz START Bieg 10 km opłacono dotpay
71 GUZ Robert Tczew START Bieg 10 km opłacono dotpay
72 Kreft Maciej Puck START Bieg 10 km Tri Sea Władysławowo opłacono dotpay
73 Groszkowski Marcin Malbork START Bieg 10 km 22 blt opłacono dotpay
74 Szymczak-pastwa Magdalena Osieczna START Bieg 10 km opłacono dotpay
75 Barcikowska Agnieszka Elblag START Bieg 10 km 30.00 PLN
76 Barcikowska Wioletta Elblag START Bieg 10 km 30.00 PLN
77 Korda Marcin Tczew START Bieg 10 km opłacono dotpay
78 Kugaudo Piotr Gdańsk START Bieg 10 km opłacono dotpay
79 Korzeniak Jacek Turka START Bieg 10 km opłacono dotpay
80 Majkowski Stanisław Bytów START Bieg 10 km K.B. "Goch" Bytów 30.00 PLN
81 Poznańska Anna Częstochowa START Bieg 10 km PRESS GLASS Biegamy i Wspieramy opłacono dotpay
82 Rudnik Tomasz Pszczółki START Bieg 10 km ZPS Tczew 30.00 PLN
83 Pawełek Marcin Tczew START Bieg 10 km Dovista Active Team opłacono dotpay
84 Mamcarz Jarosław Tczew START Bieg 10 km TCSiR / WOPR TCZEW opłacono
85 Went Adam Tczew START Bieg 10 km opłacono dotpay
86 Pitak Piotr Pruszcz Gdański START Bieg 10 km 49 Baza Lotnicza/Pruszcz Biega opłacono dotpay
87 Puczyńska Anna Rajkowy START Bieg 10 km 30.00 PLN
88 Bystram Aleksandra Puck START Bieg 10 km TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO opłacono dotpay
89 Czapla Natalia Malbork START Bieg 10 km 30.00 PLN
90 Oziębała Adam Kobiele Wielkie START Bieg 10 km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono dotpay
91 Chamerski Bartosz Dzierzgoń START Bieg 10 km opłacono dotpay
92 Brac Paweł Grudziądz START Bieg 10 km POLMLEK opłacono dotpay
93 Jaskot Jerzy Malbork START Bieg 10 km niezrzeszony opłacono dotpay
94 Gibas Lucyna Tczew START Bieg 10 km opłacono dotpay
95 Żardecki Dawid Starogard Gdański START Bieg 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono dotpay
96 Jaffke Jarosław Łebcz START Bieg 10 km jaffi z łebcza opłacono dotpay
97 lunk krzysztof puck START Bieg 10 km LIVESTRONG opłacono dotpay
98 Lewandowski Dariusz Pelplin START Bieg 10 km KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA / DOVISTA Active Team opłacono dotpay
99 Domaradzka Anna Radunica START Bieg 10 km Radunica Run opłacono dotpay
100 Jończyk Anna Starogard gdański START Bieg 10 km BiegamBoLubię 30.00 PLN


Wyświetleń: 3977

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ