VI WOJEWÓDZKI BIEG ŻUŁAWSKI BRZEGIEM MOTŁAWY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mirowicz Piotr Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
2 kocbuch kasia kolbudy Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
3 Weiland Agnieszka Słupsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
4 Formella Feliks Bystra Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
5 Wierzba Weronika Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
6 Ostaszewski Grzegorz Rokitnica Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni
7 Siedlecka Alicja Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
8 Wierzba Grzegorz Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
9 Siedlecka Danuta Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
10 Jaruga Michał Koźliny Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
11 Gawrysiak Aleksander Borkowo Bieg Skrzata - roczniki 2008-2009
12 Małek Marcin Gdansk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
13 Nowak Lech Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
14 Świeca Michalina Straszyn Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni
15 Kaliszewska Emilia Borkowo Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni
16 Pawłowski Krzysztof Elbląg Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
17 Licznerski Artur Juszkowo Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
18 Licznerski Adam Juszkowo Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
19 Wadowska Anna Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
20 Kopec Aleksandra Trutnowy Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
21 Kleszczewski Ryszard Słobity Stacja Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
22 Kleszczewski Jacek Słobity Stacja Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
23 OMERNIK KACPER PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni
24 Omernik Michał Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
25 Paszkowski Paweł Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
26 Zawadzińska Maja Radunica Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
27 Werra Pola Rumia Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
28 Zawadziński Oliwier Radunica Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
29 Blok Grzegorz Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
30 Oliwniak Marcin Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
31 Gerowska Wiktoria Skowarcz Bieg Skrzata - roczniki 2008-2009
32 Ptach Jacek Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
33 Perfikowska Zosia Suchy Dąb Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
34 Sulewska Monika Rusocin Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni
35 Perfikowski Kuba Suchy Dąb Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
36 Brożek Zosia Straszyn Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
37 Musiał-Żuchowska Roksana ROTMANKA Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni
38 Brożek Franio Straszyn Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
39 Chyła Mateusz Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni
40 Sztejter Kacper Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni
41 Borkowska Ada Radunica Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
42 Stawska Agnieszka Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
43 Borkowski Mikołaj Radunica Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
44 Lewańczyk Małgorzata Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
45 Guszczyńska Izabela Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
46 Grochola Kornelia Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
47 Sadowska Amelia Pruszcz Gdanski Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
48 Garstka Julia Rusocin Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni
49 Sadowska Justyna Pruszcz Gdanski Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
50 Guszczynski Alex Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
51 Szadejko Adam Gdynia Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni
52 Parandyk Adam Juszkowo Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
53 Zielke Marian Buszkowy Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
54 Wasyliszyn Michalina Pruszcz gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
55 Parandyk Marlena Juszkowo Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
56 Baumgart Marta Straszyn Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
57 Zań Marek Pruszcz gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
58 Parandyk Anna Juszkowo Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
59 Parandyk Aleksandra Juszkowo Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
60 Błażewicz-Stasiak Anna Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
61 Michna Zuzanna Borkowo Łostowickie Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
62 Szablewska Amelia Juszkowo Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
63 Pergoł Marek Borkowo Łostowickie Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
64 Zymon Katarzyna Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
65 Konieczki Dariusz Wejherowo Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
66 Sosnowski Bolesław Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
67 Nowak Michał Radunica Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
68 Zamiela Katarzyna Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
69 Nowak Izabela Radunica Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
70 Nowak Tymon Radunica Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
71 Tur-Bonisławska Grażyna Straszyn Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono
72 Zamiela Weronika Gdańsk Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
73 Kłobukowska Patrycja Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
74 Szumiłowski Łukasz Szumiłowski Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
75 Czarnecka Elżbieta Rokitnica Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni
76 Czarnecka Julia Rokitnica Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
77 Werra Ziemowit Rumia Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni
78 Rozmus Katarzyna Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni
79 Rozmus Patryk Gdańsk Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
80 Werra Maciej Rumia Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
81 Adamczyk-Kos Agnieszka Straszyn Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
82 Dardzyński Bartosz Juszkowo Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
83 Pytel Julia Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
84 Dardzyński Szymon Juszkowo Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
85 Garstka Małgorzata Rusocin Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
86 Wojtas Marcin Borkowo Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
87 Gnyp Daniel Różyny Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
88 zaborowska aneta straszyn Bieg Młodzieżowy - roczniki 2006-2007
89 Dardziński Dariusz Rumia Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni
90 Kleszczewska Urszula Słobity Stacja Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
91 Piotrowicz-Gnyp Sylwia Różyny Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
92 Sierzanowska Natalia Rotmanka Bieg Młodzieżowy - roczniki 2006-2007
93 Sierzanowska Julia Rotmanka Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
94 Bohdanowicz Piotr Juszkowo Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
95 Chodukiewicz Monika Kwidzyn Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni
96 Sierzanowski Filip Rotmanka Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
97 Bohdanowicz Joanna Juszkowo Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni
98 Pergoł Eryk Borkowo Bieg Młodzieżowy - roczniki 2006-2007
99 WRYCZ-REKOWSKI ŁUKASZ JUSZKOWO Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay
100 Radecka Ilona Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono dotpay


Wyświetleń: 3979

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ