VI WOJEWÓDZKI BIEG ŻUŁAWSKI BRZEGIEM MOTŁAWY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mirowicz Piotr Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
2 kocbuch kasia kolbudy Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
3 Weiland Agnieszka Słupsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
4 Formella Feliks Bystra Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
5 Wierzba Weronika Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
6 Ostaszewski Grzegorz Rokitnica Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni
7 Siedlecka Alicja Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
8 Wierzba Grzegorz Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
9 Siedlecka Danuta Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
10 Jaruga Michał Koźliny Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
11 Gawrysiak Aleksander Borkowo Bieg Skrzata - roczniki 2008-2009
12 Małek Marcin Gdansk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
13 Nowak Lech Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
14 Świeca Michalina Straszyn Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni
15 Kaliszewska Emilia Borkowo Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni
16 Pawłowski Krzysztof Elbląg Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
17 Licznerski Artur Juszkowo Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
18 Licznerski Adam Juszkowo Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
19 Wadowska Anna Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
20 Mielewczyk-Gryń Aleksandra Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
21 Kopec Aleksandra Trutnowy Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
22 Kleszczewski Ryszard Słobity Stacja Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
23 Kleszczewski Jacek Słobity Stacja Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
24 Domaradzki Konrad Radunica Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
25 OMERNIK KACPER PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni
26 Omernik Michał Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
27 Paszkowski Paweł Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
28 Zawadzińska Maja Radunica Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
29 Werra Pola Rumia Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
30 Zawadziński Oliwier Radunica Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
31 Blok Grzegorz Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
32 Oliwniak Marcin Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
33 Gerowska Wiktoria Skowarcz Bieg Skrzata - roczniki 2008-2009
34 Ptach Jacek Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
35 Perfikowska Zosia Suchy Dąb Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
36 Sulewska Monika Rusocin Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni
37 Perfikowski Kuba Suchy Dąb Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
38 Brożek Zosia Straszyn Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
39 Musiał-Żuchowska Roksana ROTMANKA Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni
40 Brożek Franio Straszyn Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
41 Chyła Mateusz Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni
42 Sztejter Kacper Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni
43 Wierzbicki Sławomir Kolnik Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
44 Borkowska Ada Radunica Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
45 Stawska Agnieszka Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
46 Borkowski Mikołaj Radunica Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
47 Lewańczyk Małgorzata Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
48 Guszczyńska Izabela Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
49 Grochola Kornelia Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
50 Sadowska Amelia Pruszcz Gdanski Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
51 Garstka Julia Rusocin Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni
52 Sadowska Justyna Pruszcz Gdanski Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
53 Guszczynski Alex Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
54 Szadejko Adam Gdynia Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni
55 Parandyk Adam Juszkowo Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
56 Zielke Marian Buszkowy Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
57 Wasyliszyn Michalina Pruszcz gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
58 Parandyk Marlena Juszkowo Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
59 Wierzbicki Bartłomiej Kolnik Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
60 Baumgart Marta Straszyn Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
61 Zań Marek Pruszcz gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
62 Parandyk Anna Juszkowo Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
63 Wierzbicki Jakub Kolnik Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni
64 Parandyk Aleksandra Juszkowo Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
65 Błażewicz-Stasiak Anna Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
66 Michna Zuzanna Borkowo Łostowickie Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
67 Szablewska Amelia Juszkowo Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
68 Pergoł Marek Borkowo Łostowickie Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
69 Zymon Katarzyna Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
70 Konieczki Dariusz Wejherowo Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
71 Sosnowski Bolesław Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
72 Nowak Michał Radunica Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
73 Zamiela Katarzyna Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
74 Nowak Izabela Radunica Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
75 Nowak Tymon Radunica Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
76 Tur-Bonisławska Grażyna Straszyn Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono
77 Zamiela Weronika Gdańsk Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
78 Kłobukowska Patrycja Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
79 Łukaszewski Krzystof Bystra Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
80 Szumiłowski Łukasz Szumiłowski Pruszcz Gdański Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
81 Czarnecka Elżbieta Rokitnica Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni
82 Czarnecka Julia Rokitnica Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
83 Werra Ziemowit Rumia Bieg Główny - zawodnicy niepełnoletni
84 Rozmus Katarzyna Gdańsk Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni
85 Rozmus Patryk Gdańsk Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
86 Werra Maciej Rumia Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
87 Adamczyk-Kos Agnieszka Straszyn Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
88 Dardzyński Bartosz Juszkowo Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
89 Pytel Julia Pruszcz Gdański Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
90 Trębacz Michał Elbląg Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
91 Dardzyński Szymon Juszkowo Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze
92 Garstka Małgorzata Rusocin Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
93 Wojtas Marcin Borkowo Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
94 Gnyp Daniel Różyny Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
95 zaborowska aneta straszyn Bieg Młodzieżowy - roczniki 2006-2007
96 Dardziński Dariusz Rumia Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni
97 Kleszczewska Urszula Słobity Stacja Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
98 Piotrowicz-Gnyp Sylwia Różyny Bieg Główny - zawodnicy pełnoletni opłacono on-line
99 Sierzanowska Natalia Rotmanka Bieg Młodzieżowy - roczniki 2006-2007
100 Sierzanowska Julia Rotmanka Bieg Skrzata - roczniki 2010 i młodsze


Wyświetleń: 4415

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ