VI WOJEWÓDZKI BIEG ŻUŁAWSKI BRZEGIEM MOTŁAWY

Wyniki 5,5km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 32 JAKUBOWSKI MAREK M 1 M 34-46 1 PSZCZÓŁKI RUNNERSI S7 BANINO 5,5km 0:18:51 17.51 [km/h]
2 127 SZTEJTER JAKUB M 2 M 16-18 1 PRUSZCZ GDAŃSKI 5,5km 0:19:00 17.37 [km/h]
3 176 LEWANDOWSKI MICHAŁ M 3 M 16-18 2 MIŁOBĄDZ 5,5km 0:19:17 17.11 [km/h]
4 73 MRÓWKA MICHAŁ M 4 M 34-46 2 GDAŃSK MAJA TEAM 5,5km 0:19:46 16.69 [km/h]
5 135 TRĘBACZ MICHAŁ M 5 M 34-46 3 ELBLĄG 5,5km 0:20:29 16.11 [km/h]
6 7 BIAŁAS KONRAD M 6 M 16-18 3 GDYNIA ZORZA GDYNIA 5,5km 0:20:56 15.76 [km/h]
7 31 ICKOWSKI TOMASZ M 7 M 16-18 4 GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA 5,5km 0:21:17 15.51 [km/h]
8 46 KONIECZKI DARIUSZ M 8 M 34-46 4 WEJHEROWO 5,5km 0:21:38 15.25 [km/h]
9 70 MIKSZUTA EMILIA K 1 K 16-18 1 STRASZYN 5,5km 0:21:54 15.07 [km/h]
10 90 PASZKOWSKI PAWEŁ M 9 M 19-33 1 GDAŃSK 5,5km 0:21:54 15.07 [km/h]
11 175 JERSAK JAKUB M 10 M 34-46 5 SKOWARCZ 5,5km 0:21:57 15.03 [km/h]
12 146 WIERGOWSKI MAREK M 11 M 47-60 1 STRASZYN STRASZYN BIEGA, SUT 5,5km 0:22:01 14.99 [km/h]
13 67 MICHNA MICHAŁ M 12 M 34-46 6 BORKOWO ŁOSTOWICKIE STRASZYN BIEGA, SUT 5,5km 0:22:14 14.84 [km/h]
14 124 SZARKO MACIEJ M 13 M 34-46 7 ELBLĄG 5,5km 0:22:30 14.67 [km/h]
15 94 PITAK PIOTR M 14 M 34-46 8 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 5,5km 0:22:39 14.57 [km/h]
16 53 KULGAJUK MICHAL M 15 M 34-46 9 PRUSZCZ GDANSKI SUT, PRUSZCZ BIEGA, STRASZYN BIEGA 5,5km 0:22:47 14.48 [km/h]
17 194 WIERGOWSKA JULIA K 2 K 16-18 2 STRASZYN 5,5km 0:22:54 14.41 [km/h]
18 95 PROKOPIUK JAROSŁAW M 16 M 47-60 2 GDYNIA PROCAR GDYNIA 5,5km 0:22:58 14.37 [km/h]
19 192 SZUBOWSKI ŁUKASZ M 17 M 34-46 10 TCZEW 5,5km 0:22:59 14.36 [km/h]
20 8 BIAŁAS OLIVER M 18 M 0-15 1 GDYNIA SP 47 5,5km 0:22:59 14.36 [km/h]
21 172 THRUN RADOSŁAW M 19 M 19-33 2 PRUSZCZ GDAŃSKI 5,5km 0:23:03 14.32 [km/h]
22 92 PERGOŁ MAREK M 20 M 34-46 11 BORKOWO ŁOSTOWICKIE 5,5km 0:23:17 14.17 [km/h]
23 69 MIELNIK PAWEŁ M 21 M 19-33 3 GDAŃSK 5,5km 0:23:28 14.06 [km/h]
24 151 WOJTAS MARCIN M 22 M 34-46 12 BORKOWO 5,5km 0:23:41 13.93 [km/h]
25 77 NAŁĘCZ ADAM M 23 M 19-33 4 STRASZYN STRASZYN BIEGA 5,5km 0:23:48 13.87 [km/h]
26 128 SZTEJTER KACPER M 24 M 0-15 2 PRUSZCZ GDAŃSKI 5,5km 0:24:02 13.73 [km/h]
27 101 RADECKI GRZEGORZ M 25 M 34-46 13 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 5,5km 0:24:07 13.68 [km/h]
28 2 ANTOCHEWICZ ŁUKASZ M 26 M 19-33 5 GDAŃSK 5,5km 0:24:08 13.67 [km/h]
29 57 LICZNERSKI ARTUR M 27 M 34-46 14 JUSZKOWO 5,5km 0:24:26 13.51 [km/h]
30 15 BRYŁA MACIEJ M 28 M 34-46 15 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA/49BLOT 5,5km 0:24:27 13.5 [km/h]
31 6 BEDNARSKI PATRYK M 29 M 19-33 6 SKOWARCZ 5,5km 0:24:31 13.46 [km/h]
32 199 TUZINOWSKI KACPER M 30 M 19-33 7 5,5km 0:24:41 13.37 [km/h]
33 188 NOZBANOWICZ JACEK M 31 M 34-46 16 STRASZYN 5,5km 0:24:42 13.36 [km/h]
34 115 SMUS MARIUSZ M 32 M 34-46 17 ROKITNICA 5,5km 0:24:44 13.34 [km/h]
35 39 KIEŁBRATOWSKI JANUSZ M 33 M 16-18 5 WOCŁAWY 5,5km 0:25:02 13.18 [km/h]
36 108 ROBACZEWSKI TOMASZ M 34 M 47-60 3 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 5,5km 0:25:06 13.15 [km/h]
37 134 ŚWIECA MICHALINA K 3 K 0-15 1 STRASZYN 5,5km 0:25:20 13.03 [km/h]
38 185 OSTROWSKI ADAM M 35 M 34-46 18 PRUSZCZ GDAŃSKI 5,5km 0:25:36 12.89 [km/h]
39 63 ŁUKASZEWSKI KRZYSTOF M 36 M 34-46 19 BYSTRA 5,5km 0:25:43 12.83 [km/h]
40 158 ZAŃ MAREK M 37 M 34-46 20 PRUSZCZ GDAŃSKI 5,5km 0:25:48 12.79 [km/h]
41 141 WEILAND ADRIAN M 38 M 34-46 21 SŁUPSK NOCNE WILKI 5,5km 0:26:16 12.56 [km/h]
42 54 LELIWA SYLWIA K 4 K 19-33 1 GDAŃSK RBM TEAM 5,5km 0:26:30 12.45 [km/h]
43 96 PRZERWA ADRIAN M 39 M 19-33 8 LUBLIN LUBELSKIE MORSY 5,5km 0:26:32 12.44 [km/h]
44 153 WOZNIAK MATEUSZ M 40 M 19-33 9 SKOWARCZ 5,5km 0:26:39 12.38 [km/h]
45 21 DAWIDOWICZ IZABELA K 5 K 34-46 1 BOGATKA MAJA TEAM/BOGATKA BIEGA 5,5km 0:26:43 12.35 [km/h]
46 195 BAŁUCIŃSKI DANIEL M 41 M 19-33 10 WIŚLINKA 5,5km 0:27:00 12.22 [km/h]
47 118 SPRADA SZYMON M 42 M 34-46 22 JAGATOWO 5,5km 0:27:05 12.18 [km/h]
48 56 LEWINSKI KRZYSZTOF M 43 M 34-46 23 PRUSZCZ GDANSKI 49 BAZA LOTNICZA 5,5km 0:27:07 12.17 [km/h]
49 171 KOWNACKI RAFAŁ M 44 M 34-46 24 STRASZYN 5,5km 0:27:07 12.17 [km/h]
50 170 KOWNACKA ADRIANNA K 6 K 0-15 2 STRASZYN 5,5km 0:27:07 12.17 [km/h]
51 60 LOKŚ PAWEŁ M 45 M 16-18 6 JANOWO BBL STAROGARD GD. 5,5km 0:27:22 12.06 [km/h]
52 193 BURZYŃSKI TOMASZ M 46 M 34-46 25 RÓŻYNY 5,5km 0:27:28 12.01 [km/h]
53 104 RATAJCZAK PAWEŁ M 47 M 34-46 26 PRUSZCZ GDAŃSKI 5,5km 0:27:29 12.01 [km/h]
54 55 LEWAŃCZYK MAŁGORZATA K 7 K 34-46 2 PRUSZCZ GDAŃSKI 5,5km 0:27:33 11.98 [km/h]
55 99 RADECKA ANNA K 8 K 34-46 3 PRUSZCZ GDANSKI PRUSZCZ BIEGA 5,5km 0:27:49 11.86 [km/h]
56 198 CZARNEKI DOBROMIŁ M 48 M 0-15 3 BORKOWO 5,5km 0:27:57 11.81 [km/h]
57 186 KOZIERKIEWICZ ŁUKASZ M 49 M 34-46 27 WIŚLINA 5,5km 0:28:00 11.79 [km/h]
58 88 PARANDYK ADAM M 50 M 34-46 28 JUSZKOWO 5,5km 0:28:08 11.73 [km/h]
59 66 MAŁEK MARCIN M 51 M 19-33 11 GDANSK 5,5km 0:28:12 11.7 [km/h]
60 205 KOPCZYŃSKA MONIKA K 9 K 34-46 4 GDANSK MINIONKI 5,5km 0:28:18 11.66 [km/h]
61 42 KLESZCZEWSKI RYSZARD M 52 M 34-46 29 SŁOBITY STACJA 5,5km 0:28:25 11.61 [km/h]
62 150 WIERZBICKI SŁAWOMIR M 53 M 34-46 30 KOLNIK 5,5km 0:28:26 11.61 [km/h]
63 22 DĘBKOWSKI MICHAŁ M 54 M 34-46 31 ROKITNICA FC BINGO 5,5km 0:28:28 11.59 [km/h]
64 17 CHODUKIEWICZ MONIKA K 10 K 16-18 3 KWIDZYN 5,5km 0:28:35 11.55 [km/h]
65 61 LOKŚ SŁAWOMIR M 55 M 34-46 32 JANOWO BBL STAROGARD GD. 5,5km 0:28:36 11.54 [km/h]
66 138 WASILEWSKI BOGDAN M 56 M 34-46 33 BORKOWO 5,5km 0:28:49 11.45 [km/h]
67 160 ZIELKE MARIAN M 57 M 34-46 34 BUSZKOWY 5,5km 0:29:01 11.37 [km/h]
68 182 SULEWSKI ŁUKASZ M 58 M 34-46 35 ŁEGOWO 5,5km 0:29:05 11.35 [km/h]
69 183 FALISZEK MAŁGORZATA K 11 K 34-46 5 WOJANOWO 5,5km 0:29:05 11.35 [km/h]
70 36 JUREWICZ ADAM M 59 M 34-46 36 ELBLĄG ELBAŻANT 5,5km 0:29:08 11.33 [km/h]
71 139 WASILEWSKI MACIEJ M 60 M 34-46 37 STRASZYN 5,5km 0:29:10 11.31 [km/h]
72 189 FIJAŁ MAGDA K 12 K 34-46 6 GOŁĘBIEWO WIELKIE TUMBOTEAM 5,5km 0:29:14 11.29 [km/h]
73 76 NABAKOWSKA BARBARA K 13 K 61-71 1 GDAŃSK MARTATON 5,5km 0:29:22 11.24 [km/h]
74 168 DARGACZ KATARZYNA K 14 K 19-33 2 5,5km 0:29:25 11.22 [km/h]
75 100 RADECKA ILONA K 15 K 19-33 3 GDAŃSK 5,5km 0:29:31 11.18 [km/h]
76 3 BARAŃSKI PAWEŁ M 61 M 34-46 38 BYSTRA 5,5km 0:29:37 11.14 [km/h]
77 9 BLOK GRZEGORZ M 62 M 19-33 12 PRUSZCZ GDAŃSKI 5,5km 0:29:39 11.13 [km/h]
78 161 ZMIERCZAK ALEKSANDRA K 16 K 16-18 4 MOKRE POLITECHNIKA GDAŃSKA 5,5km 0:29:43 11.1 [km/h]
79 180 SŁOWSKI DARIUSZ M 63 M 47-60 4 PRUSZCZ GDAŃSKI 5,5km 0:29:44 11.1 [km/h]
80 84 OMERNIK ELŻBIETA K 17 K 34-46 7 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA KOBIETA W BIEGU 5,5km 0:29:48 11.07 [km/h]
81 72 MIRUSZEWSKI TADEUSZ M 64 M 19-33 13 GDYNIA 5,5km 0:29:50 11.06 [km/h]
82 106 RENK JACEK M 65 M 19-33 14 PRUSZCZ GDAŃSKI 5,5km 0:30:05 10.97 [km/h]
83 159 ZEZULA LUCYNA K 18 K 34-46 8 PSZCZÓŁKI 5,5km 0:30:11 10.93 [km/h]
84 98 RADECKA AMELIA K 19 K 0-15 3 PRUSZCZ GDANSKI SP NR 1 W PRUSZCZU GDAŃSKIM 5,5km 0:30:20 10.88 [km/h]
85 131 ŚLĘZAK ADAM M 66 M 19-33 15 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 5,5km 0:30:28 10.83 [km/h]
86 145 WERRA ZIEMOWIT M 67 M 0-15 4 RUMIA 5,5km 0:30:29 10.83 [km/h]
87 44 KOCBUCH KASIA K 20 K 34-46 9 KOLBUDY 5,5km 0:30:29 10.83 [km/h]
88 107 RESZKA MIREK M 68 M 47-60 5 ŻUKOWO 5,5km 0:30:30 10.82 [km/h]
89 25 FORMELLA FELIKS M 69 M 47-60 6 BYSTRA 5,5km 0:30:30 10.82 [km/h]
90 157 ZANDER SZYMON M 70 M 34-46 39 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 5,5km 0:30:37 10.78 [km/h]
91 187 CZARNECKA ELŻBIETA K 21 K 34-46 10 ROKITNICA 5,5km 0:30:37 10.78 [km/h]
92 28 GNYP DANIEL M 71 M 47-60 7 RÓŻYNY 5,5km 0:30:41 10.76 [km/h]
93 142 WEILAND AGNIESZKA K 22 K 19-33 4 SŁUPSK 5,5km 0:30:46 10.73 [km/h]
94 24 FIBICH DOROTA K 23 K 34-46 11 KOŚCIERZYNA EKIPA ZRYW 5,5km 0:31:00 10.65 [km/h]
95 75 MYSZK KATARZYNA K 24 K 34-46 12 KOŚCIERZYNA EKIPA ZRYW 5,5km 0:31:01 10.64 [km/h]
96 122 STAWSKA KLAUDIA K 25 K 16-18 5 PRUSZCZ GDAŃSKI 5,5km 0:31:10 10.59 [km/h]
97 19 ĆWIKAŁOWSKI BARTŁOMIEJ M 72 M 34-46 40 ROTMANKA 5,5km 0:31:20 10.53 [km/h]
98 144 WERRA MACIEJ M 73 M 34-46 41 RUMIA 5,5km 0:31:29 10.48 [km/h]
99 132 ŚMIGAJ MIROSŁAW M 74 M 61-71 1 GDYNIA MIŚ BIEGA 5,5km 0:31:31 10.47 [km/h]
100 5 BĄKOWSKI ZBIGNIEW M 75 M 61-71 2 GDAŃSK AKADEMIA BIEGANIA 5,5km 0:31:31 10.47 [km/h]
101 51 KRAWIEC ŁUKASZ M 76 M 19-33 16 SZTUM RBM TEAM 5,5km 0:31:37 10.44 [km/h]
102 16 CHARKIEWICZ MONIKA K 26 K 34-46 13 STRASZYN RBM TEAM 5,5km 0:31:41 10.42 [km/h]
103 27 GARSTKA MAŁGORZATA K 27 K 47-60 1 RUSOCIN 5,5km 0:31:43 10.4 [km/h]
104 50 KRAWIEC ANDRZEJ M 77 M 47-60 8 SZTUM ZANTYR SZTUM 5,5km 0:31:45 10.39 [km/h]
105 169 SULEWSKA MONIKA K 28 K 19-33 5 RUSOCIN 5,5km 0:31:49 10.37 [km/h]
106 37 KACZOROWSKA MAŁGORZATA K 29 K 34-46 14 JUSZKOWO SAPIĄCE GAZELE 5,5km 0:31:51 10.36 [km/h]
107 119 STANKIEWICZ MARIOLA K 30 K 34-46 15 STASZYN DUDYCZRUN 5,5km 0:31:52 10.36 [km/h]
108 120 STANKIEWICZ TOMASZ M 78 M 34-46 42 STASZYN DUDYCZRUN 5,5km 0:31:53 10.35 [km/h]
109 136 TUR-BONISŁAWSKA GRAŻYNA K 31 K 34-46 16 STRASZYN 5,5km 0:32:02 10.3 [km/h]
110 154 WÓJCIK PIOTR M 79 M 47-60 9 GDYNIA MORSIK WETERAN 5,5km 0:32:05 10.29 [km/h]
111 149 WIERZBICKI JAKUB M 80 M 0-15 5 KOLNIK 5,5km 0:32:06 10.28 [km/h]
112 174 WĄS ARKADIUSZ M 81 M 47-60 10 GDYNIA 5,5km 0:32:17 10.22 [km/h]
113 163 DAMPS KRZYSZTOF M 82 M 34-46 43 PRUSZCZ 5,5km 0:32:25 10.18 [km/h]
114 165 ZBROIŃSKI WIESŁAW M 83 M 47-60 11 MOKRY DWÓR 5,5km 0:32:25 10.18 [km/h]
115 137 WADOWSKA ANNA K 32 K 34-46 17 PRUSZCZ GDAŃSKI 5,5km 0:32:25 10.18 [km/h]
116 78 NIECHOĆKO AGATA K 33 K 34-46 18 GDAŃSK RBM TEAM 5,5km 0:32:36 10.12 [km/h]
117 47 KOPCYCH ANNA K 34 K 34-46 19 BORKOWO APAJO 5,5km 0:32:42 10.09 [km/h]
118 109 ROCZEK AGATA K 35 K 19-33 6 MOKRY DWÓR 5,5km 0:32:45 10.08 [km/h]
119 18 CZERWIŃSKA AGNIESZKA K 36 K 34-46 20 GDAŃSK EKIPA ZRYW 5,5km 0:32:47 10.07 [km/h]
120 52 KUCZMAŃSKA PATRYCJA K 37 K 16-18 6 PRUSZCZ GDAŃSKI POLITECHNIKA GDAŃSKA 5,5km 0:33:02 9.99 [km/h]
121 12 BOHDANOWICZ JOANNA K 38 K 0-15 4 JUSZKOWO 5,5km 0:33:09 9.95 [km/h]
122 13 BOHDANOWICZ PIOTR M 84 M 34-46 44 JUSZKOWO 5,5km 0:33:10 9.95 [km/h]
123 59 LOKŚ PAULINA K 39 K 0-15 5 JANOWO ZSP JABŁOWO 5,5km 0:33:11 9.94 [km/h]
124 10 BLOK MARTA K 40 K 19-33 7 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA Z KOBIETĄ W BIEGU 5,5km 0:33:21 9.9 [km/h]
125 86 OSSOWSKI LESZEK M 85 M 34-46 45 PRUSZCZ GDAŃSKI 5,5km 0:33:37 9.82 [km/h]
126 45 KONICZ ANNA K 41 K 34-46 21 GDAŃSK 5,5km 0:33:37 9.82 [km/h]
127 179 KALISZEWSKA EMILIA K 42 K 34-46 22 BORKOWO 5,5km 0:33:39 9.81 [km/h]
128 20 DARDZYŃSKA ANNA K 43 K 19-33 8 JUSZKOWO SAPIĄCE GAZELE 5,5km 0:33:40 9.8 [km/h]
129 40 KLAUS-KOWALSKA MARTYNA K 44 K 19-33 9 PRZEJAZDOWO ŚPORT.PL 5,5km 0:33:54 9.73 [km/h]
130 148 WIERZBICKA MARTA K 45 K 34-46 23 KOLNIK KLUB BIEGACZA CELEBRYTKI 5,5km 0:33:57 9.72 [km/h]
131 177 MACIOŁEK MAŁGORZATA K 46 K 34-46 24 PSZCZÓŁKI 5,5km 0:33:57 9.72 [km/h]
132 58 LOKŚ GRAŻYNA K 47 K 47-60 2 JANOWO BBL STAROGARD GD. 5,5km 0:34:10 9.66 [km/h]
133 167 MAZUREK JACEK M 86 M 34-46 46 5,5km 0:34:13 9.64 [km/h]
134 147 WIERZBA WERONIKA K 48 K 19-33 10 PRUSZCZ GDAŃSKI 5,5km 0:34:17 9.63 [km/h]
135 89 PARANDYK MARLENA K 49 K 34-46 25 JUSZKOWO 5,5km 0:34:34 9.55 [km/h]
136 43 KŁOBUKOWSKA PATRYCJA K 50 K 19-33 11 GDAŃSK 5,5km 0:34:40 9.52 [km/h]
137 102 RASŁAWSKA AGNIESZKA K 51 K 34-46 26 PSZCZÓŁKI KLUB BIEGACZA CELEBRYTKI 5,5km 0:34:44 9.5 [km/h]
138 206 KARDASIŃSKI KAROL M 87 M 19-33 17 RUSOCIN 5,5km 0:34:47 9.49 [km/h]
139 190 PŁOTKA MAŁGORZATA K 52 K 47-60 3 STRASZYN 5,5km 0:34:48 9.48 [km/h]
140 83 OLIWNIAK MARCIN M 88 M 34-46 47 GDAŃSK 5,5km 0:34:48 9.48 [km/h]
141 35 JARZĘBOWSKA ANETA K 53 K 34-46 27 GDAŃSK 5,5km 0:34:48 9.48 [km/h]
142 191 PŁOTKA WITOLD M 89 M 47-60 12 STRASZYN 5,5km 0:34:48 9.48 [km/h]
143 156 ZAMIELA KATARZYNA K 54 K 34-46 28 GDAŃSK 5,5km 0:35:06 9.4 [km/h]
144 116 SOBIESIAK AGNIESZKA K 55 K 34-46 29 JUSZKOWO SAPIĄCE GAZELE 5,5km 0:35:14 9.37 [km/h]
145 166 JARMUT MARTA K 56 K 34-46 30 RÓŻYNY 5,5km 0:35:20 9.34 [km/h]
146 164 MIOTKE CELINA K 57 K 34-46 31 GRABINY-ZAMECZEK 5,5km 0:35:29 9.3 [km/h]
147 81 NOWAK LECH M 90 M 47-60 13 PRUSZCZ GDAŃSKI 5,5km 0:35:49 9.21 [km/h]
148 93 PIOTROWICZ-GNYP SYLWIA K 58 K 34-46 32 RÓŻYNY 5,5km 0:35:51 9.21 [km/h]
149 123 SUTKOWSKA ELŻBIETA K 59 K 34-46 33 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 5,5km 0:36:24 9.07 [km/h]
150 65 MALCHER JOANNA K 60 K 34-46 34 PRUSZCZ GDAŃSKI 5,5km 0:36:27 9.05 [km/h]
151 49 KOWALSKI ŁUKASZ M 91 M 34-46 48 PRZEJAZDOWO 5,5km 0:36:51 8.96 [km/h]
152 140 WASYLISZYN MICHALINA K 61 K 19-33 12 PRUSZCZ GDAŃSKI 5,5km 0:36:52 8.95 [km/h]
153 216 FIEBIG KRZYSZTOF M 92 M 34-46 49 NW 5,5km 0:37:27 8.81 [km/h]
154 217 NEHRIN ZBIGNIEW M 93 M 47-60 14 NW 5,5km 0:37:34 8.78 [km/h]
155 103 RATAJCZAK MAŁGORZATA K 62 K 34-46 35 PRUSZCZ GDAŃSKI 5,5km 0:37:41 8.76 [km/h]
156 129 SZUMIŁOWSKA MARTA K 63 K 19-33 13 STRASZYN LPP TEAM 5,5km 0:37:44 8.75 [km/h]
157 68 MIELEWCZYK-GRYŃ ALEKSANDRA K 64 K 19-33 14 PRUSZCZ GDAŃSKI 5,5km 0:37:49 8.73 [km/h]
158 11 BŁAŻEWICZ-STASIAK ANNA K 65 K 34-46 36 PRUSZCZ GDAŃSKI 5,5km 0:37:50 8.72 [km/h]
159 184 PAWŁOWSKI PIOTR M 94 M 47-60 15 PRUSZCZ GDAŃSKI 5,5km 0:38:07 8.66 [km/h]
160 48 KOPEC ALEKSANDRA K 66 K 19-33 15 TRUTNOWY 5,5km 0:38:14 8.63 [km/h]
161 173 THRUN ALEKSANDRA K 67 K 34-46 37 PRUSZCZ GDAŃSKI 5,5km 0:38:16 8.62 [km/h]
162 41 KLESZCZEWSKA URSZULA K 68 K 19-33 16 SŁOBITY STACJA 5,5km 0:38:24 8.59 [km/h]
163 91 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF M 95 M 34-46 50 ELBLĄG 5,5km 0:38:24 8.59 [km/h]
164 200 STOBBA ALICJA K 69 K 34-46 38 GDAŃSK 5,5km 0:39:21 8.39 [km/h]
165 113 RUZIK - BOLEK AGNIESZKA K 70 K 34-46 39 PRUSZCZ GDAŃSKI 5,5km 0:41:01 8.05 [km/h]
166 130 SZUMIŁOWSKI ŁUKASZ M 96 M 34-46 51 PRUSZCZ GDAŃSKI 5,5km 0:41:01 8.05 [km/h]
167 121 STAWSKA AGNIESZKA K 71 K 34-46 40 PRUSZCZ GDAŃSKI 5,5km 0:41:04 8.04 [km/h]
168 29 GUSZCZYŃSKA IZABELA K 72 K 34-46 41 PRUSZCZ GDAŃSKI 5,5km 0:41:05 8.03 [km/h]
169 82 NOWAK MICHAŁ M 97 M 19-33 18 RADUNICA 5,5km 0:41:47 7.9 [km/h]
170 80 NOWAK IZABELA K 73 K 19-33 17 RADUNICA 5,5km 0:41:48 7.89 [km/h]
171 79 NIWIŃSKI STANISŁAW M 98 M 80 i więcej 1 GDAŃSK KLUB WETERANÓW LA W SOPOCIE 5,5km 0:42:47 7.71 [km/h]
172 105 RATAJCZAK SZYMON M 99 M 0-15 6 PRUSZCZ GDAŃSKI SP STRASZYN 5,5km 0:44:19 7.45 [km/h]
173 220 CHOŁOCIŃSKA KASIA K 74 K 34-46 42 NW 5,5km 0:46:15 7.14 [km/h]
174 215 LIPIŃSKI EUGENIUSZ M 100 M 61-71 3 NW 5,5km 0:46:18 7.13 [km/h]
175 218 ZŁOTA EWA K 75 K 47-60 4 NW 5,5km 0:48:02 6.87 [km/h]
176 219 KRASOWSKA KATARZYNA K 76 K 47-60 5 NW 5,5km 0:49:33 6.66 [km/h]
177 202 KOZIERKIEWICZ MARLENA K 77 K 47-60 6 WIŚLINA 5,5km 1:00:28 5.46 [km/h]
178 201 FEDOZUK ANNA K 78 K 61-71 2 WIŚLINA 5,5km 1:04:02 5.15 [km/h]
179 197 GROMNICKA BOŻENA K 79 K 47-60 7 WIŚLINA 5,5km 1:04:03 5.15 [km/h]
180 204 CIECHANOWICZ HANNA K 80 K 47-60 8 WIŚLINA 5,5km 1:04:04 5.15 [km/h]
181 203 CIECHANOWICZ MAGDALENA K 81 K 34-46 43 WIŚLINA 5,5km 1:04:05 5.15 [km/h]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ