Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sito Wioleta | Klimontów | Polska | START Bieg na 10 km 200m | opłacono on-line | |
2 | Jamioł Michał | Kielce | Polska | START Bieg na 10 km 200m | opłacono on-line | |
3 | Szymańska Agnieszka | Mstyczów | Polska | START Bieg na 20 km 400 m | opłacono on-line | |
4 | Nawrot Agnieszka | Jędrzejów | Polska | START Bieg na 20 km 400 m | opłacono on-line | |
5 | Hasik Zbigniew | Sosnowiec | Polska | START Bieg na 10 km 200m | opłacono on-line | |
6 | kowalczyk aleksander | Skalbmierz | Polska | START Bieg na 20 km 400 m | opłacono on-line | |
7 | Czyżewska Agnieszka | Częstochowa | Polska | START Bieg na 20 km 400 m | NGB Kłobuck | opłacono on-line |
8 | Jarząbek Sabina | Niestachów | Polska | START Bieg na 10 km 200m | KKL Kielce/AZS UJK Kielce | |
9 | Sokół Sylwia | Sędziszów | Polska | START Bieg na 20 km 400 m | opłacono on-line | |
10 | Caban Jakub | Moskorzew | Polska | START Bieg na 10 km 200m | SP Chlewice | |
11 | Mucha Mateusz | Siemianowice Śląskie | Polska | START Bieg na 20 km 400 m | Parkrun Katowice | opłacono on-line |
12 | Skworc Grzegorz | Siemianowice Slaskie | Polska | START Bieg na 20 km 400 m | CoJaBiegne | opłacono on-line |
13 | szymkiewicz tomasz | kielce | Polska | START Bieg na 20 km 400 m | opłacono on-line | |
14 | Nawrot Ireneusz Nawrot | Jędrzejów | Polska | START Bieg na 10 km 200m | opłacono on-line | |
15 | Nawrot Barbara Nawrot | Jędrzejów | Polska | START Bieg na 10 km 200m | opłacono on-line | |
16 | Karwacki Mateusz | Kielce | Polska | START Bieg na 10 km 200m | ||
17 | Przybył Rafał | Radzionków | Polska | START Bieg na 10 km 200m | ||
18 | Przybył Elżbieta | Radzionków | Polska | START Bieg na 10 km 200m | cidry lotajom | |
19 | URBAŃSKI WOJCIECH | JĘDRZEJÓW | Polska | START Bieg na 10 km 200m | opłacono on-line | |
20 | Starzyński Dariusz | Klimontów | Polska | START Bieg na 20 km 400 m | opłacono on-line | |
21 | GAJEK ZUZANNA | Bocheniec | Polska | START Bieg na 10 km 200m | WKURW_TEAM | |
22 | Jedras Paweł | Sosnowiec | Polska | START Bieg na 10 km 200m | opłacono on-line | |
23 | Słonina Kamil | Sędziszów | Polska | START Bieg na 10 km 200m | opłacono on-line | |
24 | Szymańska Karolina | Mostki | Polska | START Bieg na 10 km 200m | opłacono on-line | |
25 | Pierzchała Jolanta | Mierzyn | Polska | START Bieg na 10 km 200m | opłacono on-line | |
26 | Pierzchała Roman | Mierzyn | Polska | START Bieg na 10 km 200m | opłacono on-line | |
27 | Domagała Marcin | Jędrzejów | Polska | START Bieg na 20 km 400 m | JKK Jędrzejów | opłacono on-line |
28 | Jackowski Zbigniew | Jędrzejów | Polska | START Bieg na 10 km 200m | ||
29 | Zdański Michał | Sędziszów | Polska | START Bieg na 10 km 200m | Fundacja DEA SALUS | opłacono on-line |
30 | SOLARSKA JOLA | KOSZYCE | Polska | START Bieg na 10 km 200m | opłacono on-line | |
31 | Dragon Krzysztof | Sędziszów | Polska | START Bieg na 10 km 200m | opłacono on-line | |
32 | Ragan Grzegorz | Jędrzejów | Polska | START Bieg na 10 km 200m | opłacono on-line | |
33 | Banaś Michał | Sędziszów | Polska | START Bieg na 10 km 200m | opłacono on-line | |
34 | Kowalski Rafal | Dąbrowa Górnicza | Polska | START Bieg na 10 km 200m | ||
35 | Jagieła Adam | Siemianowice Śląskie | Polska | START Bieg na 10 km 200m | KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska | |
36 | Jackowski Z | Jędrzejów | Polska | START Bieg na 10 km 200m | opłacono on-line | |
37 | LENKIEWICZ MICHAŁ | JAWOR | Polska | START Bieg na 10 km 200m | JKB TKKF JAWORZENIE | opłacono on-line |
38 | Wójcik Bożena | Sędziszów | Polska | START Bieg na 10 km 200m | Fundacja DEA SALUS | opłacono on-line |
39 | Labziuk Oleksandr | Winnica | Ukraina | START Bieg na 20 km 400 m | LKB Rudnik | |
40 | Nowakowski Adrian | Siemianowice Śląskie | Polska | START Bieg na 10 km 200m | opłacono on-line | |
41 | Bożek Rafał | Bryzdzyn | Polska | START Bieg na 10 km 200m | Fermentacja | opłacono on-line |
42 | Jaśtal Piotr | Domaszowice | Polska | START Bieg na 10 km 200m | LKB Rudnik / AZS UJK Kielce | |
43 | Olejarczyk Anna | Kielce | Polska | START Bieg na 10 km 200m | opłacono on-line | |
44 | Kozłowski Paweł | Legionowo | Polska | START Bieg na 10 km 200m | opłacono on-line | |
45 | Podsiadło Wojciech | Kielce | Polska | START Bieg na 10 km 200m | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | opłacono on-line |
46 | ZATORSKI PAWEŁ ZATORSKI | Kielce | Polska | START Bieg na 10 km 200m | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | opłacono on-line |
47 | KOT Daniel | Jedrzejów | Polska | START Bieg na 10 km 200m | opłacono on-line | |
48 | Lepiarz Sylwester | Ostrowiec Świętokrzyski | Polska | START Bieg na 10 km 200m | LKB Rudnik | |
49 | surdel dawid | Sędziszów | Polska | START Bieg na 20 km 400 m | Biegne zeby Bartek mogl biegac | opłacono on-line |
50 | Telka Paweł | Kielce | Polska | START Bieg na 10 km 200m | MECHANIK I PRZYJACIELE | opłacono on-line |
51 | Kusiak Michał | Kielce | Polska | START Bieg na 20 km 400 m | ||
52 | Misztal Przemysław | Sosnowiec | Polska | START Bieg na 20 km 400 m | opłacono on-line | |
53 | kaleta jan | kraków | Polska | START Bieg na 20 km 400 m | 8 BLTr Balice | opłacono on-line |
54 | Cieślik Paweł | Sosnowiec | Polska | START Bieg na 20 km 400 m | PO ROBOCIE | opłacono on-line |
55 | Florek Michał | Kraków | Polska | START Bieg na 10 km 200m | WAT | opłacono on-line |
56 | Świrszcz Andrzej | MAŁOGOSZCZ | Polska | START Bieg na 10 km 200m | Matejkiewicz Krzysztof Usługi Remntowo Budowlane/GEN-SYS | |
57 | Raś Agnieszka | Krakow | Polska | START Bieg na 10 km 200m | WALCZE | opłacono on-line |
Wyświetleń: 5401